מחזור 17 בליגת העל: מכבי ת"א מצמצמת את הפער בפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏1/1/16.

1. alexshw Member

אין סיבה נראת לעין לכך. המטרה לשרוד בליגה ובינתיים הם עומדים בציפיות

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

האיש לא מדבר עם השחקנים שלו במחצית ולא מעיר מהקווים כמעט בכלל במהלך משחק. והוא דוגל בגישה הזו, זה לא שאין מה לתקן.

3. DRORIKO Member

@עידן444 דווקא חיימוביץ' היה טוב מאד שנה שעברה. מה הסיבה שהוא לא פקטור השנה? פציעות?

4. עידן444 Member

חוסר התאקלמות. קצת מצחיק להגיד את זה על מישהו שכל החיים שלו חי בנתניה אבל למעשה אין היום שום קשר בין הקבוצה לבין השם והעיר שהיא משחקת בה.
    יש משהו ששלומי דורה נגע בו והוא לא הרס העונה? ואז הגיע עטר שכנראה לא מחזיק ממנו בכלל והחליט שהוא לא רוצה אותו.
    אני באופן אישי חושב שמרכז הגנה שבו מישצ׳נקו וחיימוביץ׳ הוא מרכז הגנה כבד מידי וראו את זה מצויין בכמה הזדמנויות כשבראש המשחק לפני סבוב בדיוק מול הפועל חיפה שכדורים על מגרש שלם הפכו לגולים או חצי גולים. אני יודע ממקור קרוב מאוד שהוא יודע שהוא עשה טעות גדולה שבא לנתניה. אגב, הוא עשה את זה בגלל סעיף שאשר אלון התעקש עליו בחוזה שהוא לא הסכים לו- הרי הוא כבר היה די סגור ברעננה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. DRORIKO Member

יכול להיות שחיימוביץ' צריך לידו בלם טוב כמו ארסו שירים אותו. זה כמו מיודעיך אוראל דגני שליד ולינטה ופס היה טוב מאד, אבל ליד צ'וצ'ליץ' היה מבולבל ולא במשחק.

6. עידן444 Member

קלעת בול לדעתי!
    נתניה כבר לאורך שנים מגדלת שחקני הגנה לא רעים וגם עידו לוי, דודי תירם, וירין חסן לא רעים. חוסר המזל שלהם זה שהם או משחקים ליד שחקנים ברמה שלהם, או שהם משחקים אחד עם השני. לי אין ספק שכולם היו היום רמה אחרת אם היו משחקים ליד בלמים כמו לואיס מרין, אמיר שלח, והייתי הולך אחורה ואפילו עד לפיטר קרגיל ז״ל. דיברתי על זה כאן כמה פעמים כולל בנושא של סוגיית הזרים.
    חיימוביץ׳ עצמו היה טוב(קצת סבל יותר מידי מפציעות אבל סך הכל היה יציב) ליד מרין וקיבל בעקבות זאת חוזה עצק בליגה הרוסית והזכרת את העונה שעברה שלו ליד ארסו שאישית אני פחות מכיר- לעומת חיימוביץ׳ ליד בלמים כמו חסן ומישצ׳נקו כאשר הוא אמור להיות ״המבוגר האחראי״. מה קיבלנו? בלם חלש מאוד.
    ונתת את דגני כדוגמה, וברור לי שכל בלם שישחק בב״ש ליד סוארס יעשה התקדמות, כפי שברור לי כמה בלמים כמו פץ, טארטיאק ופולוקארוב תרמו לדור בלמים טוב בהרבה מהדור הנוכחי בתקופה שגם היו כאן חלוצים...
    שמעתי את שלח מתראיין לא מזמן ומפרגן לזהבי אבל עם זאת אומר שהקלות שהוא עושה את הדברים היא פשוט בלתי נסבלת. אין לי ספק שמול שלח, קלינגר, ובנאדו היה לו קצת יוצר קשה וגם אם הם לא היו מצליחים לעצור אותו פעם פעמיים יש סיכוי שהוא מתישהו היה נשאר עם כמה שיניים פחות...

Sent from my iPhone using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

הקבוצה מתחת לקו האדום,זה נקרא עומדים בציפיות?

8. alexshw Member

אבל לא במרחק רב מאחרות. יש דבוקה של קבוצות שם

9. DRORIKO Member

הפועל כפר סבא קבוצה גרועה שחייבת זעזוע. אתה זוכר שכתבתי פה אחרי שהפסדנו להם שזה ההפסד הכי משקר בעולם? לא סתם כתבתי את זה. כפר סבא זאת קבוצה לא מאומנת בעליל, שניצחה אותנו בזכות סללום של צ'יבוטה על כל ההגנה שלנו (זה בשביל כל אלה שאומרים שבכפר סבא אין כשרון)
    בני יהודה עם אותו תקציב של כפר סבא (10 מיליון) נראית יותר טוב. עכו של דורה שנה שעברה עם אותו תקציב של כפר סבא דפקה סריה של ניצחונות. ברור שהכשלון של נעים הוא לא כמו של בנין בהפועל חיפה או כמו של עטר במכבי חיפה/הפועל חיפה/נתניה. אבל הקבוצה צריכה מאמן שיתן אקסטרה כי עם היא תמשיך ביכולת הזאת היא תמצא את עצמה במקרה הטוב נלחמת על הירידה עד המחזור האחרון.

10. קשר שמאלי Member

סמי עופר יהיה מלא מחר
    קבוצת אמצע טבלה מביאה 27 אלף אוהדים למשחק חסר חשיבות
    קהל פסיכי

yakov_y, oranfu ו-Love Is Red אוהבים את זה.
  11. Roma מנהלים

יש במכבי תל אביב מדיניות של החזרת מוצרים פגומים? רייכרט פשוט בלוף לא מהעולם הזה.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  12. Love Is Red Member

מה לעזאזל היה בבלומפילד?
    כי זה לא היה נראה כמו כדורגל...

13. Turgi Guest

זה היה נורא

14. DRORIKO Member

אני לא מבין את ההתבכיינות הזאת של מוטי חביב בסוף המשחק. מישהו מכריח אתכם לשדר משחקים של הפועל? אתם משדרים אותה רק בגלל שיש לה הרבה אוהדים,שזה לגיטימי לגמרי(גם אנחנו בתקופות הרעות שלנו הרווחנו מזה) אז אל תתבכיין לי כמו איזה פולניה. אתה נשמע כאילו הבטיחו לך בארסה-ריאל.

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

למכבי ת"א ? הייתי מחזיר אותו לרמה"ש.

בזבוז של 90 דקות מהחיים המשחק הזה היה , איזה ביזיון .