מחזור 17 בליגת העל: מכבי ת"א מנצחת בחיפה; ק"ש וב"ש מפסידות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏9/1/15.

1. alexshw Member

שחר בינתיים כבר אפילו מה שמו... יואב כץ מעליך.
    חושב שהעובדה הזו שקורית בינואר, צריכה לגרום לך לפרוש.

oranfu ו-Bluekipper אוהבים את זה.
  2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

על אייגיבור אין לי כוח אפילו להתווכח - חייב להישאר. התרומה שלו עולה על התרומה של כל אחד בקישור שלנו, ויש לנו את הקישור הכי טוב ודומיננטי בליגה. לא הייתי מחתים את הובאן כי אין מה להרוויח ממנו ליותר משנה-שנה וחצי, כמו פריצה, אבל נוסא לידו יכל לבנות מפלצת.
    קרלוס אני מקווה שיישאר, וכבר יש לך שני זרים. ככה שצריך להביא שלושה - שני מגנים ושוער/חלוץ (אם יגיע טוטו, למרות שאני לא מאמין, לא צריך חלוץ ובן בסט כנראה יילך. גם שכטר אופציה. אם יגיע מרציאנו למשל אני גם לא בטוח שיבוא שוער ואז אני מעריך שזר יגיע לקישור, או שיקדמו את צ'יבוטה).
    ככל שעובר הזמן אני פחות מאמין שזהבי יעזוב. הוא עוד מעט בן 28 ונמצא על התפר שבין שחקן לקבוצות דרג ב' בליגות הבכירות (סטייל אברטון) לבין קבוצות מרכז טבלה, כאשר למרכז טבלה אני לא רואה אותו עובר אלא אם יציעו לו סכומים גבוהים מאוד. הוא רכש לא כדאי לקבוצות מרכז טבלה כי אין אופציה לרווח ממנו.
    בן חיים יעזוב לטעמי, אבל אני לא לגמרי בטוח שיגיע מישהו במקומו להרכב - יתכן שיעדיפו לקדם את צ'יבוטה מהנוער ולהביא ישראלי זול יחסית לרוטציה (בשליפה - ורד אם לא ימשיך בחיפה).

מההודעה שלך אפשר להבין שהתכוונת ל-7-8 שחקני הרכב. בפועל מדובר ב-3-4, וגם זה לא בטוח.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מועדון שרוצה לשים לעצמו את ליגת האלופות בראש מעייניו לא יכול לתת לצ'יבוטה ולא לקהינדה לשחק אצלם בהרכב שנה ראשונה שלהם בבוגרים בליגת העל/אירופה. אנחנו לא מועדון באירופה ששחקן גדל ומתבשל לרגע הזה, פה בטעות משחק-שניים והשתן עולה לראש, שני השחקנים האלה, צריכים להיות מושאלים לקבוצה בליגת העל עם סעיף שכל משחק הם חייבים לשחק 90 דקות בהרכב לא משנה מה קורה. בדיוק כמו יעקובו בזמנו שאת השנה הראשונה עשה בהפועל כפר סבא.

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מחזור מעניין מאוד:

ק"ש לא רק מפסידה לראשונה העונה, אלא חוטפת בראש לראשונה העונה (ואם נלך בהיסטוריה אני מניח שהם מזמן לא חטפו כזו תבוסה) ממכבי פתח תקווה.
    הפועל חיפה מפרקת (כך על פי יהונתן כהן) את מכבי נתניה, 0-2 בסיום, המשבר בנתניה גדל וגדל.
    עכו והפועל פתח תקווה נפרדות בתיקו במשחק התחתית המעניין ביניהן.

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ראית את צ'יבוטה?
    הוא גניבה עצומה של מכבי ומושך התעניינות מכמה מועדונים בבונדסליגה. מהירות וטכניקה ברמה ששווה ליגת העל.
    בהחלט הייתי מקדם אותו לבוגרים ונותן לו לשחק 60-65% מזמן. בשאר הדקות אחד כמו שורד שציינתי או מישהו בסגנון זה בהחלט מכובד.
    זה לא דומה ליעקובו שהושאל בגיל 18. צ'יבוטה יסיים את העונה בן 19, ובסוף העונה הבאה יחגוג 20 - זה גיל שהוא צריך לעלות בו לבוגרים.
    ואם תתן את מרגוליס כדוגמה - אני מעריך שאתה מכיר את הבעיה שלו, זו לא דוגמה לכל שחקן.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

חוטפים שנתיים ברציפות שלושה שערים ממכבי. כולל על האפס.

7. Civil Anti Madridista

נתניה ממשיכה לשקוע, וההפסד הערב לא יתקבל כמו הקודמים. לא מבין מה אור אוסטוינד עושה בהפועל חיפה אבל זה רק עניין של זמן.

בסה"כ תוצאות הזויות לליגה הזויה, המוליכות בשירות מכבי ת"א. והקהל של בית"ר עוד מסוגל לדרוש מקורצקי לרוץ לאליפות.

נערך לאחרונה ב: ‏10/1/15
  8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בעונה שעברה זהיה 1-3. לפני 2 עונות אתה צודק, ספטמבר 2013. ואם הולכים אחורה מהמשחק הזה, מכבי ת"א הייתה האחרונה ש"נתנה להם בראש" עם 0-4 בבלומפילד אי שם בסוף 2012. כמה חודשים לפני זה סכנין חמישייה.

בקיצור, קבוצה שלא חוטפת בראש הרבה.

9. Raulito Madridista

כמה נקודות על המחזור:

באר-שבע פשוט פחי אשפה, כל 'העבודה' שלהם מהמשחק בשבוע שעבר הולכת לפח. דיבורים על אופי, נו באמת. אפילו להשוות הם לא הצליחו. רעננה פשוט המנחוס שלהם. וכמה הכדורגל הוא מוזר. רק לפני שבוע רעננה הייתה קרקס, החליפו מאמן(ומהראיון ששמעתי ברדיו פתאום אף-אחד לא מודה שרצו להחליף אותו בכלל), לא כבשו גול איזה שנתיים.

ק"ש כבר הרבה זמן מזייפת והיה ברור שההפסד יגיע מתישהו, אבל דווקא רב"ש הוא זה שבועט באקסית. לא זוכר מתי ק"ש ספגה שלישייה בפעם האחרונה.

הזדמנות מעולה למכבי לחזור חזק לעניינים. הם יאכלו את חיפה בלי מלח בסמי עופר. עם כל הכבוד למגרש הנפלא הזה ולמוטיבציה של מכבי חיפה - הבדלי הרמות ברורים. אגב, בניון נראה כמו כלום ושום דבר אז זה כבר לא משנה שהוא לא ישחק, אבל בשביל 'המשחקים האלה' הביאו אותו.

אם נתניה נראית ככה במשחק בית נגד הפועל חיפה, קבוצה שאמורה להיות ברמה שלה - זה עצוב, זה מתכון לירידת ליגה. יכול להיות שיוסי מזרחי ירים בקרוב ידיים אבל זה ממש לא פיתרון, בלעדיו יהיה יותר גרוע וחבל שהקהל של נתניה לא מבין את זה. המאמן הוא האחרון שאשם, זו בעיקר ההנלה. עטר צחק אחרון נגד נתניה(הבנתי שהוא התקבל בקריאות עידוד, נכון?)

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg1180280.Xxx

וכמה מילים על המשחק של הפועל היום - עצוב שאנחנו כאילו 'שמחים בתיקו'. גם אפקט בלומפילד השטותי כבר לא קיים. מזג-האוויר יכול לשמש כתירוץ לקהל, אבל לא לשחקנים. במחצית הראשונה לא בעטנו לשער, זה הזוי. אם היינו משחקים עם אותן אנרגיות מההתחלה אז אני מניח שהיה יותר טוב. רמזי ספורי כבש היום אבל להוציא חלוץ במצב שאתה בפיגור זה פשוט מטומטם, אסי לא יודע לנהל משחק. גם אוחיון היה צריך לפתוח והוא לא שותף. מאוד מאוכזב מאבו אל-היג'א היום, הכניס איזה 15 כדורים לרחבה ואולי אחד היה נורמלי. אני מבין שמדובר בילד צעיר אבל כזו ליצנות אני לא מקבל. ופאלח בכלל ליצן, טעות קריטית בגול ואחרי זה צהוב שני מטומטם אחרי עוד משחק לא אחראי שלו. אז מה זה שווה שהוא מנצח ברוב הקרבות מגע מול החלוצים ומראה הרבה מוטיבצייה ודוחף קדימה? הפועל החתימה חלוץ אבל גם זה לא יעזור לנו. לא מדבר על פלייאוף עליון בכלל, רק שלא נרד ליגה.

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

היה גם 3-0 בבלומפילד, מחזור 4.

11. hbs7 Member

מזל טוב למכבי על האליפות השלישית.
    היום היה יום מבחן חשוב מאוד עבורנו. לעשות את מה שלא הצלחנו עד עכשיו- לנצח קבוצה קטנה מיד לאחר תצוגה טובה במשחק גדול.
    יש לנו אופי מחורבן ומאמן שטוב בעיקר ביחסי אנוש, פחות באיך להעמיד קבוצה.
    האימון המסכם ארך 20 דקות בלבד בגלל הקור. כן, זו המקצוענות של אלישע. לא פלא שהשחקנים נראו ככה גם על הדשא.

ושלא יובן לא נכון, גם השחקנים כמובן אשמים.
    חבורה של פרימדונות שזה כנראה לא בכבוד שלהם לבוא להלחם ולשרוט מול רעננה, עכו וסכנין.
    כמה מהם היו ממש חרפה למקצוע.

Civil אוהב/ת את זה.
  12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שזו תהיה יהירות להגיד שמכבי ת"א תנצח את עכו שבוע הבא כן? עם כל הכבוד, עכו נראית היורדת הבטוחה. הבעיה היא שזו שצמודה אליה, הפועל פ"ת קבוצה כל כך נאיבית שזה מדהים. שבוע הבא להפועל פ"ת יש משחק שהוא MUST נגד מ.ס. אשדוד, אם אותו הם לא ינצחו, אני באמת חושב שאנחנו נקבל יורדות מוקדם השנה. סכנין מארחת את נתניה, הפ' בטדי מול בית"ר, רעננה מול מכבי חיפה, בהחלט מעניין יהיה שבוע הבא עם הטבלה.

שימו לב לטבלה כרגע החל ממקום 6 ומטה (סוף סוף מתחילים לקבל קצת צורה פרט ל-TOP 3):

6. הפ' חיפה 21
    7. מכ' חיפה 20 (משחק ביד)
    8. אשדוד 20 (פיגור 1:0 במחצית מול בית"ר)
    9. הפ' ת"א 20
    10. סכנין 19
    11. רעננה 18
    12. נתניה 18
    13. הפ' פ"ת 16
    14. עכו 13

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תסלחו לי אבל מכבי מובילה את הטבלה באיזה 7 פער שאני לא יודע?
    למה אנשים פוסלים את קריית שמונה, לכל קבוצה יש תקופה פחות טובה ועדיין היא בפלוס 4 על מכבי.
    אני לא מבין מאיפה הברכות למכבי כשהיא לא נראית מי יודע מה, וקריית שמונה מפגינה בינתיים אופי של אלופה למרות ההפסד היום.
    גם עצם זריקת המגבת בבאר שבע קצת מוגזם אבל זה בחירה של אוהדי ב"ש לזרוק את המגבת כשיש כל כך הרבה זמן לעונה הזאת, כולה משחק אחד פחות טוב, מי ישמע

14. Telkiyski Member

תפסיקו לנסות לייצר מתח בכח.
    קבוצה עם תקציב של 100 מליון שנאבקת מול קבוצות עם תקציב של 30-35 זה פשוט לא כוחות.
    גם אם ק"ש וגם ב"ש היו מובילות היום כל אחת 8 על מכבי, לא היה לי ספק לרגע שמכבי לוקחת אליפות.

ב"ש עושה 2/12 מעכו, רעננה וסכנין.
    ק"ש מתקשה בכל משחק מול נתניה, מכבי פ"ת או אשדוד.

מכבי במשחקים האלה עם 34/36.

אין שום סיכוי שיהיה פה אפילו קצת מתח באפריל-מאי.

לירן ו-שי אוהבים את זה.
  15. עידן444 Member

כפי שזה נראה כרגע מכבי נתניה במסלול התרסקות. עוד משחק קטסטרופלי עם שוער אורח מובטל. עצוב מאוד! כפי שזה נראה כרגע הח'ברה הרימו ידיים.
    העונה השחורה ביותר בתולדות מכבי נתניה, אין בזה ספק בכלל, והיא תסתיים במקום הראוי לאיך שהיא התנהלה מקצועית וכלכלית מכף רגל ועד ראש- במקום האחרון בטבלה.
    שבוע טוב לכולם.