מחזור 17 בליגת העל: מכבי ת"א מנצחת בחיפה; ק"ש וב"ש מפסידות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏9/1/15.

1. itzik.miro Member

אמנם זה לא קריטי אבל מישהו יכול להסביר לי למה מדי המשחק של סכנין הם של יומברו והבגדי אימון וכו הם של חברת ג'בובה?

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מייבאים בפיראטי.

Civil ו-rivaldo אוהבים את זה.
  3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נוסא איגיבור זה אחד הזרים הפחים ששיחקו אי פעם במכבי.
    מראה מצוינת לכל נושא הבאת השחקנים הזרים תחת ג'ורדי קרוייף, כישלון קולוסאלי.

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אם תצליח להסביר לי למה הוא רע, עם סימוכין, לא אתווכח.
    בינתיים הוא בטופ של הליגה בלא מעט תחומים בהגנה.

עזוב, יותר פשוט - ציין משחק לא טוב שלו בחודשיים האחרונים.

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ובנתיים במחצית השנייה ב'מושבה', 0-2 למכבי פ"ת על עירוני קריית שמונה.

האם התחת של בכר יציל אותו גם הפעם? נראה שהסיכויים קטנים ושזה בדרך להפסד ראשון של ק"ש העונה.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה מוזר בעיניך?
    כבר שנים שחצי ליגה משחקת עם אותו דגם של גרביים של דיאדורה, בלי קשר לחברה שמייצרת את שאר המדים.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה אנחנו פראיירים עם המשחק השערורייתי (מבחינת יכולת של מכבי) הזה נגד באר שבע, היתה יכולה להיות לנו הזדמנות לעלות למקום הראשון מחר.

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כאילו משהו קרא את מה שכתבתי בדיון המחזור הקודם והחליט להוכיח לי שאני צודק.
    כל עוד קרית שמונה ובאר שבע ימשיכו לאבד נקודות מול הקטנות, ומכבי תמשיך לנצח את אותן היריבות גם עם ביכולת חלשה, היא תחגוג אליפות עונה שלישית ברציפות.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי שחקן שמחמיץ לפחות 3 פעמים מ-5 מטר ומטה במהלך עונה, ראוי להיזרק מההרכב, שלא לדבר על הבירטוז מול בית"ר...מול סכנין בעכו, מול באר שבע ומול הפועל פ"ת, השחקן הזה פשוט מחרב אותנו כשהכדור מגיע אליו מול השער. עזוב הוא פשוט לא מתאים למכבי, ובטח ובטח לא לקבוצה שרוצה להראות מגמת שיפור שנה אחרי שנה, מבחינתי מכבי השנה, גם אם תעשה טרבל, עומדת במקום, כי מילא אירופה הלכה לעזעזאל עם כל הצוק איתן הזה, המשחק של הקבוצה פשוט לא שוטף כמו בעונת אוסקר הראשונה ואין לנו את ה-KILLING שהיה לסוזה במשחקים, מצד שני גם אוסקר עד האיזור הזה של השנה התנהל כמו פאקו, אז אני מקווה שאולי יקפוץ אצלו הבורג גם, איגיבור הוא גונזאלו גארסיה גרסת 2014. לא משנה איך העונה הזאת תסתיים אנחנו צריכים לעשות חתיכת ריפרש בסגל, משהו באיזור 7-8 שחקנים חדשים וחלקם כמובן להרכב, החל מעמדת השוער ועד לחלוצים.

10. Civil Anti Madridista

ק"ש צולעת בחודש האחרון והגיע זמנה להפסיד, צחוק הגורל שדווקא רב"ש יהיה זה שחתום על זה כשהתוצאה כבר 3:0 במושבה.
    ב"ש לעומת זאת מחלקת מתנות לקטנות עוד מהעונה שעברה, אין מוקש שהיא לא מניחה עליו את הרגל.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכו והפועל פ"ת ב-1:1

הפועל חיפה 0:1 מול נתניה. מדהים ש-11 שערים שווים 21 נק' בליגה שלנו...

והנה בית"ר 1:0

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתה מגזים ברמה שאני לא יכול לתאר. 7-8 שחקנים? מה זה פה עונת נמני?
    ואייגיבור אמנם לא טוב מול השער, זו עובדה, אבל בכדורגל יש הרבה מעבר לזה והוא עושה הרבה יותר מאלברמן למשל. הוא מחזיק לנו את הקישור האחורי כמעט לבד, והוא לא קשר אחורי. הוא מנצח בכמעט כל מאבק בגובה, חוטף הכי הרבה, מתחיל התקפות ומחפה על שני שחקנים שלא עושים כלום בהגנה העונה (מיטרוביץ' ו... אלברמן).
    מעניין אותי אם היו מגיבים לגביו אותו דבר לו היה משחק ע"ח אלברמן.
    לא מאמין שאתה משווה אותו לגונזאלו. מקווה בשבילך שאתה אוהב כובעים.

אנחנו עומדים במקום כי ככל שמשתדרגים יותר קשה לעלות ברמה וכל התקדמות היא קטנה יותר. אין מחלוקת על כך שלא ממש השתפרנו אחרי שנה שעברה, אבל זה טבעי. גם בחיים פשוט יותר להשתפר מתפוקה בינונית לתפוקה טובה מאשר להתשפר מתפוקה טובה למצוינת.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן חביבי 7-8 שחקנים!
    כל הזרים של מכבי צריכים להתחלף אלא אם קרלוס יחליט להישאר, זה כבר 4. תוסיף לזה שני מגנים כבר הגענו ל-6. נוסיף לזה את העובדה שאנחנו לא יודעים אם בן בסט, יצחקי, בדש, אלברמן, ראדי ובן חיים וזהבי ישארו, הנה כבר זרקתי לך 11-13 שחקנים...7-8 זה חובה להחליף גם אם מכבי לא תהיה באלופות בשנה הבאה ותסתפק רק באירופאית.
    לגבי אלברמן אני מסכים איתך האיבודי כדור שלו באמצע שערורייתיים פשוט שזה מדהים שאנחנו לא סופגים בגללם עדיין...
    חלק מהשימור גדולה של מועדון למעלה זה לדעת להחליף שחקנים ולא מעט, בשביל לתחזק את הרעב, יציבות ועליונות, והשחקנים של מכבי, חלקם לפחות, מאוד שבעים ורואים את זה, שלא לדבר על אלה שהם פשוט לא טובים.
    קשה להשתדרג? תראה לי שחקן זר אחד שמשדרג אותנו משמעותית השנה. אין לנו שחקן זר אחד ברמה גבוהה, בכל הקבוצות האלופות שהיו פה, היה לפחות 2 זרים שאמרת עליהם שהם באמת 2-3 רמות מעל לליגה, אין לנו אחד, 2 זרים כאלה זה בדיוק ההבדל בין לרדוף אחרי ק"ש במינוס 4 לבין להוביל עליהם ב-4 עם משחק ביד...שוב לגבי אירופה אני לא לוקח דוגמא את השנה הזאת, לשחק מול 800 צופים גם אם תיתן לשחקנים מהגדולים ששיחקו פה הם ייכשלו.
    אם בשנים האחרונות היה לנו את קרלוס ופריצה. היום אין לנו אפילו אחד מהם.

נערך לאחרונה ב: ‏10/1/15
    Civil ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  14. Love Is Red Member

הפועל בועטים בדלי עם מאמן גרוע באר שבע ככה צריכים לקרוא לנו...
    לא יאמן שדווקא שקריית שמונה כנראה מפסידים אנחנו גם מפסידים...

15. Telkiyski Member

המחזור הזה מפוצץ לחלק מהאנשים את הבועה של "משולש הצמרת" או איך שלא קראו לזה.
    אין שום סרט שבאמת יהיה פה "מאבק עד הסוף" ודברים כאלה.
    מכבי משייטת בקלות בכל המשחקים שלה מול מכבי פ"ת, רעננה או נתניה בעוד שעבור ק"ש וב"ש אלה משחקים שיכולים ללכת לכל כיוון.
    זה בכלל לא משנה כמה ייצא מחר בחיפה, אם מכבי לא תיקח פה אליפות לפחות ב-10 הפרש זה יהיה מפתיע מבחינתי.

שי ו-Love Is Red אוהבים את זה.