מחזור 17 בליגת העל: מכבי ת"א מנצחת בחיפה; ק"ש וב"ש מפסידות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏9/1/15.

1. Love Is Red Member

לא יאמן...
    הזלזול בבאר שבע מצד איתי פשוט יותר מגעיל מהזלזול של אוהדי מכבי פה...
    שנה שעברה שני סיבובים היינו יריבה של מכבי על התואר ורק בפלייאוף פיקששנו.
    אגב אלישע לוי המאמן הכי בינוני לדעתי בכדורגל הישראלי לקח מהפועל תל אביב הגדולה שתי אליפויות...

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתה מוכן להסביר לי מה כואב לך כל כך שאחרים מזלזלים בבאר שבע? מה מציק לך בזה כל כך? בשבוע שאנחנו שוב מפסידים לקבוצה כמו רעננה אנחנו רק מוכיחים שבהחלט אפשר להבין זלזול בנו ויש סיבה לכך. את התשובה לזה צריך לתת על המגרש, כרגע? יש בהחלט סיבות לזלזל.

oranfu, שי ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  3. Turgi Guest

לא חושב שזה זלזול בך. זה יותר האדרת הפועל.

orimor2212 ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  4. Don Joan Roman Member

לא צריך להאדיר את הפועל ולא צריך להפחית ממכבי, כל אלופה ומה שהיא יכולה לתת.
    כול להיות שאם למכבי היו מתחרות זה היה מכריח אותה להיות טובה יותר ואז בכל מקרה היא הייתה לוקחת אליפות, זה דיון עקר ומאוד מיותר, כמו למשל יובנטוס שבשננתיים הראשונות בלי יריבה לקחה X נקודות ובעונה שעברה עם יריבה קשה מאוד שברה שיא.

Civil ו-לירן אוהבים את זה.
  5. Turgi Guest

אוהב ת'גישה שלך. אני בעד.

6. Telkiyski Member

אני ממש לא מזלזל בבאר שבע, אני פשוט חושב שאליפות למכבי ת"א היא לא באמת מסוגלת לקחת לצערי.
    אתם מפסידים בבית לרעננה. כתבתי שאני מקווה שבעונה הבאה אתם תעשו את השדרוג שחשיבתית יוכל להביא אתכם לשם, השינוי שאני מדבר עליו הוא לדעת לקחת משחקים מול הקטנות בקלות, לא להפסיד לרעננה או סכנין.
    ומה הקשר להאדרת הפועל? עובדתית חיפה והפועל רצו פה לא מעט עונות ראש בראש על האליפות ובכל המקרים חיפה לקחה אליפות בעיקר זכות משחק עונה שהיא ארחה בקרית אליעזר ונצחה (חוץ מ09/10).
    גם לחיפה היו עונות שהיא לקחה אליפות בקלי קלות כשהסגנית שלה זה לוזון.
    וכן, יכול מאוד להיות שגם אם לצורך העניין מכבי חיפה הייתה טובה השנה בסמי עופר ורצה איתה לאליפות, עדיין בסופו של דבר מכבי ת"א הייתה אלופה.
    ולגבי באר שבע, הלוואי ותהיו במירוץ עד הסוף באמת, אבל קשה לי להאמין שלאורך זמן גם ב"ש וגם ק"ש יצליחו להישאר במרחק סביר ממכבי כל עוד הן מאבדות נקודות לקבוצות שמכבי עושה מולן 37/39.

7. itzik.miro Member

כל ההתעסקות הזאת מיותרת לא פחות מההרצאות של אורימור על המטווח שמכבי מבצעת בכל משחק.
    אז מכבי אלופה חרא (נניח) היא עדיין אלופה ובעוד עשר שנים יסתכלו ויגידו "מכבי עשתה רצף של 3 אליפויות" ולא יהיה אכפת לאף אחד מי היו היריבות שלה, חאלס

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני יכול לטעון שלחיפה והפועל הייתה "יריבה על התואר" כי כל הליגה הייתה שערוריה ורק שתי קבוצות שיחקו כדורגל, אז הן השיגו מלא נקודות והמאבק הוכרע ביניהן. מישהו יכול לחלוק על כך? לא. זה נכון? לא בטוח.

באר שבע אכבר מועמדת, גם ק"ש.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אליפות זאת אליפות, אליפות נגד ב"ש חוגגים כמו שחוגגים אליפות נגד חיפה.
    כל הדיון הזה התחיל מההאדרה המגוכחת של אורימור למכבי הנוכחית, הוא טען שהיא הקבוצה הכי גדולה שנראיתה כאן ושכל יום אנחנו צריכים להודות לבורא על כך שזכינו לראות את 11 המופלאים בצהוב עם מספר 7 האלוהי שלא נדבר על ייני ונוסא. מן הסתם שיבואו תגובות מן הצד השני שיבואו להפריך את השטות הזאת למרות שאני מסכים שאין דרך אמיתית להשוות בין אליפויות ומהסטטיסטיקה אי אפשר ללמוד יותר מדי.

Igi, oranfu, שי ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  10. Telkiyski Member

נו בדיוק.
    רק בגלל המשפטים ההזויים של אורימור של "לא זוכר שנים קבוצה כזו" וכאלה התחלתי להיכנס לדברים האלה.

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לא טענתי מעולם שזו הקבוצה הכי גדולה שהייתה כאן. כן מהגדולות שנראו בישראל, והמספרים מדברים בעד עצמם.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נסכים שלא להסכים.

oranfu, itzik.miro ו-הרצליה עד המוות אוהבים את זה.
  13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אין בעיה, רק בלי לכתוב שזו אלופה מבזה חסרת מעוף שמשחקת כדורגל אפרורי, בלי לנמק.
    *לאו דווקא מכוון כלפייך.

14. itzik.miro Member

אין ספק שהוא מקצין ומגזים כאן בענק בכל דבר שקשור למכבי, העיקר שהוא מאמין לעצמו.

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/15