מחזור 17 בליגת העל: מכבי חיפה מגיעה לטרנר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏9/1/17.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

דני עמוס ליצן ואברהם פאס שחקן אדיר לליגה שלנו.
    איך מכבי פ"ת השאירה כ"כ מעט שחקנים מאחור 3 דקות בתוך תוספת הזמן? לא ברור.

וכן התייאשתי מלראות את בית"ר "תהליך" ירושלים.

2. Drama2 הסמל מעל הכל

פרייארים ונאיבים. ראו עוד באמצע המגרש שזה הולך להיות גול, לא יודע מי שם באמצע המגרש לא עשה פאול. חוסר אחראיות.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבו עביד יפתח כמגן שמאל...:ph34r:
    לראות את שתי הקבוצות על הנייר אני באמת נבהל מהכשלון של שחר. הדבר הכי גרוע, יש לבעלים של מכבי חיפה מספיק כסף בשביל לקרוא תיגר על האלופה. פשוט עצוב לראות את זה והדבר עדיין מרתיח אותי. שחר פשוט הרס אותנו.

4. Drama2 הסמל מעל הכל

אני לא מבין למה צחי גיגי לא משחק, עמוס עם תצוגה מבישה ביותר היום. הידיים רעדו לו.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יובל נעים בושה. היה פנדל, היה אדום, שיפוט מצוין לדעתי.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם היה פנדל, נגיד שלא אבל ההתנהגות של יובל והשחקנים של אשקלון היא בושה ומבזה את עצמם ואת הליגה הגם ככה חסרת כבוד הזו.

ייא אוהב/ת את זה.
  7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ברור, אבל בכל מקרה לדעתי היה, הבחור דרך על בריהון. אדום לאורמוש בוודאות היה.

שכנר וחרזי יושבים מבואסים עם צעיפים של חיפה בעמדת השידור.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההתנהלות של אשקלון שווה הפסד טכני. מתנהגים בבריונות מול שופט צעיר.

בית"ר חרפה כרגיל.
    יותר מדי שחקנים שלא שווים לירה.
    גם מול 4 שחקנים בית"ר לא מבקיעה את השני.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שער יתרון של ב"ש שחשפה עד תום את ההגנה החובבנית. איך שחקן נוגח בכזה חופשיות ברחבה רק קינן יודע. אח"כ גם ואליינטה נכנע שם בקלות. אין הרבה מה להגיד, כמה התקציב של מכבי חיפה יענקל'ה?

10. Raulito Madridista

כל הכבוד לבית"ר. רצה לאליפות: הפנדלים, התיקו, מלכות השערים(שכטר) המשחק המביך של השנה. לא חושב שאפשר להאשים את אשקלון לאור ההתפתחויות במהלך המשחק. מעניין מה יגיד רב"ש אחרי המשחק.

כבר חשבתי שעוד פעם באר-שבע תמשיך עם הנאחס ההזוי שלה נגד מכבי חיפה אבל יש גבול לכל דבר, מכבי חיפה מעמידה היום קבוצת ילדים. בדקות האחרונות של המחצית ראינו את באר-שבע משחקת קצת יותר טוב ומביאה את הכדורים לשחקני ההכרעה שלה. ואליינטה הדף בצורה מרשימה פעם אבל נאווקמה שם לזה סוף. לא התעדכנתי לגבי ורמוט. מכבי חיפה מוותרת מראש על המשחק? זה עניין של עייפות ופחדנות או שורמוט לא כשיר במאה אחוז? בכל-מקרה את השינוי במכבי חיפה לא נראה במשחק הזה בכל-מקרה אלא בהמשך. במשחק הזה גם ראיתי קצת יותר רעב מבאר-שבע ש-3 משחקים ללא ניצחון בליגה עבורה זה יותר מידי. יכול להיות שסאן מנחם שיאן ההופעות במכבי חיפה העונה? זה מרשים מאוד.

לא ראיתי כמובן את המשחק מכבי פ"ת-סכנין. אבל מעניין אם סכנין 'עשתה למכבי פ"ת מכבי פ"ת', כלומר בנשקה נגדה. פאס עם עוד גול.

מכבי צריכה לפתוח מחר חזק נגד רעננה שמגיעה בכושר גרוע מאוד. אמנם נתניה זה לא הבית אבל עדיין אחרי ניצחון בגביע, לעיני קהל שיגיע בכמות יותר גדולה אני מאמין - זו ההזדמנות של מכבי באמת לצאת לדרך חדשה שבוע לפני הדרבי. השחקנים סופרים את קרויף בניגוד למאמן הקודם. זה זמן טוב גם לטב"ח כדי לשבור את הבצורת הפסיכית שלו בליגה.

11. Civil Anti Madridista

כל המהלך נעשה בנגיעה, שער יפה מאוד של ב"ש.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא רואה בעיה ברוב השחקנים ששיחקו היום, אבל הבעיה היא שהזבל ששיחק היום מתעלה בהשפעתו על החיוביים (סאבו ובריהון). לידור כהן, מורי, ראלי...זבלות.

13. DRORIKO Member

האכלו לי שתו לי של יובל נעים כבר התחיל להימאס. לא טוב לך באשקלון? אתה מוזמן לעזוב, יש 50 מאמנים שעומדים בתור להחליף אותך

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית בטרנר. ב"ש מובילה בנינוחות 1-0. מבחינתי מגיעים המון מחמאות לברקת. היא הבעלים של מכונה אמיתית. בעיניי הב"ש הזאת יותר טובה מהקבוצות שזהבי הוביל לתארים. האלופה מהדרום היא כקבוצה מאד חזקה, בשביל הליגה הישראלית אין לה ממש נקודות חולשה. היא לא צריכה שחקן כמו זהבי שלבד מביא תארים. הם עושים את זה ביחד.

מכבי חיפה? לשחר יש את התשובות. הוא האחראי הבלעדי לבדיחה שנקראת היום מכבי חיפה. אני מציע לכם לראות מה קינן עושה בהגנה בשער של וואקמה. זו הגנה של שחקן ברמה של קבוצת תחתית. הוא מכסה שם אוויר, אין לו מושג מי נמצא באזור שלו. מביך, אבל כנראה שחר כבר יאריך לו את החוזה.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא חושב שאפשר להאשים את אשקלון? ראית את המשחק? או שירית תגובה על אוטומט בנוסח שיגרום לך להרגיש נוח עם המצב של הפועל דרך עקיצה על בית"ר?

המשחק איבד ערך ספורטיבי אחרי הפנדל בגלל ההתנהלות של אנשי אשקלון שכנראה מנסים להישאר בליגה דרך בכיינות ולא דרך המגרש.
    הבריונות של אשקלון נגד השופט הצעיר גרמה לכך שהוא הוסיף רק 5 דקות ולא 8-9 ופחד גם לשרוק נגד אשקלון בזמן שנשאר.
    וכן בית"ר גם בושה שבזמן שנותר לא הצליחה לחבר 2 מסירות מדויקות נגד 7 שחקני שדה ולהבקיע את השני. יש לנו מאמן נוראי ושחקנים חלשים מאוד, כמעט כולם.