מחזור 17 בליגת העל-במוקד: בית"ר מנצחת בבאר שבע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏13/1/05.

1. נדב מיכאלי Member

איך נותנים לו עדיין לשפוט אחרי כל מה שהוא עשה השנה ?
    לליגת חובבים לא הייתי נותן לו לשפוט.

2. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

ולמוסא אדום...

3. משוגע בירוק Member

אז הנה לחיפה יש נציג שהוא גם מלך השערים... 2-0
    רוברטו קולאוטי שער עשירי העונה והוא משתווה לדוארטה.
    הקבוצה היחידה שיש לה חלוצים ברמה העונה..

עוד נתון מעניין: במשחק הקודם בין נצרת עילית למכבי ת"א כבשו שני שחקניםצ שחיפה "זרקה" אותם במידה מסויימת.. והם לא קיבלו בכלל דקות משחק שלא לדבר על ערן שלא ראה ספסל אפילו.
    גם בהפועל חיפה עזריה וכנאן ודקל קינן בבני סכנין..
    יש מגמה של שחקני ספסל של מכבי חיפה או ליתר דיוק מילואי חיפה.

4. shmulikwe Member

למה? למה מכבי לא יכולים לתת שבוע אחד של מנוחה? שבוע אחד תנו ניצחון.. אבל עד ההרחקה הביזארית (למה הוא עדיין שופט תזכירו לי..?) היינו בכלל לא רעים ואפילו תקפנו די הרבה. ערן לוי מצויין, עוד אחד השלך לאיבוד בחיפה.. אבל דחילק, כמה חלוצים צריך? לא היינו צריכים את אופיר חיים. וגם מארש מאוד מיותר..

5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרחקה מתקבלת עוד איכשהו על הדעת אנשים. זה היה מקרה גבולי, כמו שחיימוביץ', שופט עבר, אמר- בין צהוב לאדום. כניסה מכוערת ללא כדור, אפשר זה ואפשר גם זה.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אדום למוסא זה עוד מתקבל. אבל האירוע עם פוקורן... אוי אלוהים פשוט שראיתי את זה הייתי בשוק! זה א' ב' של החוקה זה פשוט מדהים...
    פגיעה ללא כדור זה בטוח היה זה ברור. פגיעה ללא כדור זה אדום, אין פה שום ויכוח. אם אתה לא רוצה לשלוף אדום אז אל תשלוף כלום! אין כזה דבר צהוב באירוע שכזה. טעות חמורה, אדום היה חייב להישלף פה.

טוב יותר מזה אבל לא אכפת לי באמת מהליגה הזאת פרט לקבוצה שלי.

אין אין, פשוט משחק יותר חשוב מזה לא היה לנו העונה. אנחנו ממש מעל הקו האדום, בית"ר מעלינו עם 3 נקודות. אם נפסיד את המשחק הזה יפתח פער מהקבוצה שמעלינו וזה יהיה פשוט מכה שתסתום עבורנו את המטרה של לסיים בכל זאת בחלק העליון. אסור לתת לבית"ר לצאת מפה עם יותר מ-0 נקודות. חייבים לנצח, לא רוצה כדורגל יפה, רוצה מלחמה, רוצה לראות אש בעיניים רוצה להשאיר 3 נקודות בבית.

7. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי מה היה עם פוקורן ומה הסיפור הגדול- הוא ניגש לקראתו עם החזה קדימה ופגע בחזה שלו, נגר פשוט חטף את זה כאילו התרסק עליו בואינג, וכמו שאמרו גם בשידור ברדיו, עשה הצגה גדולה. אני לא הייתי שורק על זה אדום. אולי לא ראיתי איזה מרפק נעלם שאתם כן?

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני ראיתי נגיחה....

9. ג'רי בית הלוי Member

הפועל ב"ש- בית"ר ירושלים (ראשון, 20:50, וסרמיל)
    למרות שב"ש היא זו שהייתה בצרות עד עתה, ניצחון שלה יציב אותה ואת בית"ר במצב מעניין שבו לשתי הקבוצות תהיינה 19 נקודות במאזן, ולא ברור אם זה ישחק יותר לטובת ב"ש מאשר לרעת בית"ר. ב"ש, שפתחה את הליגה בצורה נוראית בעיקר עקב אי היציבות בעמדת השוער ועזיבתו של אלון מזרחי במחזור הרביעי, השתפרה מעט וכעת יש לה 16 נקודות, כאמור רק 3 פחות מלבית"ר. מזרחי חזק, הממאמן הוחלף ונראה שהקבוצה התייצבה, אולם עכשיו חזרו הבעיות בעמדת השוער, כשניר רחמין סיים את העונה וכנראה גם את הקריירה. במחזור האחרון, שלא ממש העיד על הכלל, הובסו אלי כהן וחניכיו 4-1 ע"י דרור קשטן (שהיה אחד המועמדים להחליף את גוטמן) והפועל פ"ת, וכעת הם יאלצו לתקן את הרושם השלילי שנוצר מהמשחק הזה ולא להיכנס מחדש למומנטום רע. עקב פציעתו של רחמין נתקעו הבאר שבעים ללא שוער עד תום מועד ההעברות, לאחר שאשדוד סירבה לשחרר אליה את יניב בן ישי (וגם מכבי ת"א לא התלהבה מהאפשרות שאחד משועריה ידרים), ולבסוף נאלצו להסתפק בבירת הנגב ברונן דהאן, שוערה של מכבי ב"ש מהארצית. במשחק עצמו תחסר ב"ש חמישה שחקני הרכב (לא כולל רחמין)- מינטואן אלין ואורן סגרון המורחקים, עוז יפרח המוצהב, יניב אלול המחלים ושרון לוי שמתח שריר.
    הרכב משוער: מאור אלבז, אביתר אילוז, סטיפה מאטיץ', אלון אברמוביץ', דדי בן-דיין, סתיו אלימלך, רמי אליהו, מרטין סאריץ', דה-אוליברה, יניב אברג'יל, אלון מזרחי.

בית"ר ירושלים, שכבר בדקה איזו קומבינה צריכה כדי שיתאפשר לקבוצה לשחק בגביע אופ"א, הולכת ומתרחקת מהמפעל האירופאי השני בחשיבותו, כשמאז תחילת הסיבוב היא לא מנצחת- המאזן מאז המשחק על אשדוד במחזור ה-11 עומד על שלוש תוצאות תיקו רצופות ושני הפסדים בשני המחזורים האחרונים, כשהחרפה הגדולה ביותר היא ההפסד השני העונה לסכנין- בטדי! אחרי פסטיבל גדול (שהשתתפו בו כל מי שהשם בית"ר ירושלים מתקשר אליו אפילו בגימטריה של שפת בני המיעוטים בסוואזילנד) הייתה ציפיה בטדי לנקמה גדולה בקבוצה הערבית שהלמה באוחנה ושחקניו בסיבוב הראשון, אולם לאנגויה אלומיידה היו תוכניות מעט אחרות, וצמד שלו הגביר את ההשפלה הבית"רית הגדולה ממילא.
    אחרי שהושמעו הרבה זמן קולות של חיזוק, בעיקר מכיוונו של אליניב ברדה שמגעים לצירופו נעשו בערך מאז קום המדינה, רק טל בנין הצטרף לחבר'ה מבית וגן, וגם זה עוד לא קרה (בנין ישחק לכל המוקדם מול מכבי ת"א בעוד שבועיים). בנין עדיין לא סיים את המחנה שלו בבולוניה, והוא יחזור לארץ רק בסוף השבוע הבא. גם חברו של בנין לצמד "קלינגר דפק אותי", אבי נמני, צפוי לא לשחק היום, עקב שפעת קשה שפקדה אותו. נמני אמנם יכלל בסגל אך לא יפתח, וקשה להאמין שאוחנה יסכן את בריאותו. פגוע מכבי ת"א אחר, ליאור אסולין, חלה גם הוא בשפעת, אולם הוא הבריא ויפתח בהתקפה עם ברק יצחקי. אינדיו פריירה סובל מפגיע בקרסול ויראה את המשחק מהיציע. עופר טלקר יחליף אותו.
    הרכב משוער: איציק קורנפיין, פבריציו בנטו, עופר טלקר, אלירן דנין, דניאל היידמן, אלי ששון, עידן מליחי, אבירם ברוכיאן, קלדיירה, ברק יצחקי וליאור אסולין.

10. נדב מיכאלי Member

לא משנה התוצאה היום ,אוחנה ישאר וחבל .
    שבוע שעבר היתה לי תחושת בטן חזקה שנפסיד לסכנין,היום אין לי כלום לטוב או לרע.

11. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

1-0 לבית"ר על בהפועל ב"ש (תוצאת מחצית). ליאור אסולין עם שערו השביעי העונה, ו-אלבז עם השמטה מטומטמת למדי...
    אולי שוער נוער, אבל חוץ מהטעות שהובילה לגול, הוא משחק לא רע בכלל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/1/05
  12. נדב מיכאלי Member

איזה משחק עלוב ,של 2 הקבוצות,לפחות בית"ר מובילה ,זה הדבר היחיד שיכול לשמח .
    איפה הלחימה?
    מליחי וששון חלשים בצורה מחרידה היום ,היידמן לא יודע להיות מגן ימני,טלקר נשאר טלקר (שחקן לא טוב ) וקורנפיין הוא לוחם ומציל את בית"ר מהמצבים הבודדים שבאר שבע עושה .
    רק שלא נפסיד ,כי אנחנו (בית"ר) לא משחקים טוב ,אבל גם באר שבע.

13. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

טוב זה כבר 2-0 לבית"ר... בעוד שבית"ר חוזרת לנצח, ב"ש ממשיכה את הרצף הרע של המשחקים...

14. בית"רי מלידה Member

החיזוק של אוחנה בפגרה הוכיח את עצמו:

הבאתו של השחקן הותיק והמנוסה טל בנין, הוסיף המון לקישור האחורי, וביחד עם יכולת מדהימה של נימני, שבישל את הגול הראשון , אחריי שפירפר את כל הגנת באר שבע , הביאו ניצחון מוצדק למאמן הדגול א. ו. חנה.

טוב עשתה בית"ר ששיחררה את ברוכיאן מליחי וששון למכבי תל אביב...

גם ההנהלה של בית"ר עשתה מהלך נכון שהחתימה את נימני לעוד עונה - הרי ברוכיאן הוא סתם אפס כשהוא משחק במרכז.

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה לחימה ?? אני ראיתי רק את שחקני בית"R יורדים לגליצ'ים ונלחמימם כמו קבוצה שצריכה להלחם כדי להשאר בליגה.

המצב שלנו מתדרדר..
    היום נקבע הטבלה ליתר סיום הליגה , מכבי חיפה אלופה , אשדוד ומ.פ"ת נלחמות על כרטיס לאוופ"א כל השאר ישחקו בשביל הכייף וב"ש , חיפה והפועל ת"א יאבקו על הירידה כאשר הפועל ת"א מגיעה עם יתרון משמעותי בקרב הזה, ההתאחדות והשופטים .

ולגבי השוער,הוא היה יום טוב נתן כמה הצלות גדולות ומה לעשות שאלוהים לא נתן לו עוד כמה סנטימטר של גובה..
    אבל מה לעשות,כנראה זה הגורל שלנו , כמה סנטימטר זה ההבדל שלנו העונה בין ליגת העל לליגה הלאומית. וד"ש מגוטמן .

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/05