מחזור 16: El Clasico

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏8/12/11.

1. M_T_A Member

ברצלונה מפוצצת את הבלון הלבן בפעם המי יודע כמה, רק להתענג על כל רגע שזה נמשך..
    המחצית השניה נכנסת בקלות לרשימה של 5 הגדולות של ברצלונה בעידן גוארדיולה, היו דקות של התעללות טהורה ממש כמו ב6-2 וב5-0.
    אפשר לשפוך עוד מאות מילים וכל זה יהיה מיותר.
    רק חבל לי על הדקות שאינייסטה מסי וסנצ'ס תפרו את ההגנה של ריאל אבל כל הזמן איחרו במסירה האחרונה. זה היה יכול בשקט להיגמר כמו ב2.5.2009.

ועוד קטנה לגבי עניין מסי\רונאלדו - זה לא היה משחק גדול של מסי. הרבה איבודי כדור ומסירות לא מדויקות, אבל את הרגע מסי(אין דרך אחרת להגדיר א זה) שלו הוא סיפק עם ההשתחלות הזאת בין 3 שחקנים והבישול לאללכסיס(שסיים כמו חלוץ ענק). כריסטיאנו? כרגיל נעלם בקלאסיקו. עוד תשובה מוחצת למי שעדיין צריך לגבי ההבדל בין 2 השחקנים האלה

2. JohnTerry26 Member

להשוות בין מסי לרונאלדו זה כמו להשוות בין רונאלדו לשחקן השלישי הכי טוב בעולם. מי שזה לא יהיה.

3. M_T_A Member

מי בעצם אמר שרונאלדו השני הכי טוב בעולם? אינייסטה לא נתן היום הצגה של אומן? מישהו יכול להגיד אחרי המשחק הזה שהוא פחות טוב, ולא משנה באיזה תפקיד שניהם משחקים?

4. JohnTerry26 Member

צודק צודק צודק. ברח לי מאינייסטה וצ'אבי. פדיחה שלי. אני עדיין חושב שרונאלדו עדיף עליהם, אבל לא בהרבה.

הרעיון אני מקווה היה ברור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/11
  5. 亚历山大帕托 Member

שימו את מסי בריאל ורונאלדו בבארסה, בארסה עדיין תנצח.

6. Bensh Member

אינייסטה מאז ומתמיד לקה בסיומת. תן לו קילר אינסטיקנט, בנוסף לדריבל האלוהי והחוכמת משחק ששנייה רק לצ'אבי ואתה מקבל את השחקן האולטימיטיבי

7. Pipe Member

קבילת ההחלטות, שיקול הדעת וקור הרוח של החתול הזה:
    http://www.youtube.com/watch?v=-ImtikvebGE

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> רונאלדו מול בארסה, במיוחד היום. קטסטרופה של משחק.

8. riquelme1 Member

בשביל זה הביאו את פאבראס. הגול השלישי שלו שגמר את ריאל, הוא כל כך קלאסי שלו. 8 שערי ליגה כבר לססק, הכובש השני בטיבו של בארסה, השחקן הזה משדרג את בארסה ברמה אחת אם לא שתיים.

גם אלקסיס סאנצ'ס הוא הברקה רצינית, סיומה מופלאה שלו בקלאסיקו ראשון, טכניקה מעולה, לחץ בלתי פוסק על הכדור, ושחקן שטורף את המגרש.

9. פריד טאהר Member

בלון שהתפוצץ?! נו באמת.. נסחפת יותר מדי..

אף אחד לא יקח לריאל את היכולת המדהימה שמציגה העונה.. ת'כלס ריאל היום איבדה שלוש נקודות במאבק האליפות, ניצחון בשבת הבא והיא מחזירת את הפער לשלוש נקודות ( אם מפסידים קלסיקו אז עדיף עכשיו כשאתה ביתרון נקודות מאשר להפסיד בליגת האלופות או הגביע שם אי אפשר לתקן)..

אתה גם מתעלם ממה שהתרחש במשחק! מחצית ראשונה שקולה לגמרי, פתיחת מחצית שנייה שייכת לריאל עד השער העצמי של מרסילו.. מאותו רגע הטראומה הנפשית של שחקני ריאל מהעונות הקדמית התחילה להשפיע

--------------

אגב.. אני מוכן להפסיד גם בקלסיקו הבא אבל לזכות בליגה..

10. פריד טאהר Member

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2011/12/11/futbol/equipos/real_madrid/1323558047_extras_noticia_foton_7_0.Xxx

11. XabiAlonso Member

נראה שבמשחקים האחרונים בין הקבוצות, ריאל תמיד באה ברצון ולחץ מטורף לנצח,ובסוף רועדות להם הביצים ואילו בארסה באים בצורה רגועה, עוקצים שצריך ומנצחים את המשחק. מזל שהמצב בטבלה צמוד כל כך.
    ההרכב שמוריניו העלה לא מצא חן בעיני מהתחלה עם לאס (כל משחק שהוא פתח בקלאסיקו-הפסדנו!) וקונטראו כמגן ימני ואוזיל שכרגיל נעלם. רונאלדו היה אכזבה גדולה היום. עזבו את ההחמצות, כל כדור חופשי הלך לחומה, וניסה הרבה פעמים ללכת לבד עם ראש בקיר. זה ישמע לחלקכם מצחיק, אבל לדעתי חסר לריאל שחקן שיודע לעשות יש מאין (דוגמת מסי ואינייסטה). אני לא מוצא שחקן כזה בריאל, גם לא רונאלדו.
    אגב דויד וייה צריך להתחיל להתרגל לספסל המחליפים. אלכסיס סאנצ'ז פשוט נהדר.

12. Bensh Member

אם כבר העלית את הנושא - האם קרה אי פעם שבארסה\ריאל הפסידה את שני הקלאסיקואים וזכתה באליפות?

אבאל'ה, מסי ואינייסטה לא עושים יש מאין. אתה לא קורא את המפה נכון. הם יוצרים את המשחק על בסיס מסוים, שהוא צ'אבי. ואלא אם אתה רוצה לשחק בדיוק כמו ברצלונה, אין לך מה לחפש בשחקן כמו צ'אבי. ובכל מקרה אין כזה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/12/11
  13. xavi6 Member

אתה יודע מה ההבדל בנינו לבינכם, קנאים שכמוכם? שאצלינו השוער, ואלדס, אחרי הטעות הכי קשה אולי בקריירה שלו ממשיך לשחק באותה צורה. הוא לא מעיף כדורים, הוא לא בפניקה, והוא טעה שוב! והוא ימשיך באותה צורה! והמאמן מחמיא לו בסיום בחדר ההלבשה שהוא ממשיך לשחק ככה. ואתה יודע למה? כי ככה אנחנו מנצחים, וככה אנחנו מפסידים. אבל אצלכם? אתם תחליפו 472374 שוערים בלי לתת להם ביטחון. לכם יש מנטליות של חטאפה, ולנו יש מנטליות של אלופים. אולי אחרי המשחק הזה לקנאים כמוך אבו המשמעות של המשפט "אנחנו מפסידים ומנצחים באותה צורה" נכנס לראש. חטפנו גול בגלל טעות בהנעת כדור, וכבשנו 3 בזכות ההנעת כדור. ככה אלופים משחקים. זאת מנטליות של אלופה. ותגידו מה שתגידו, שאני שחצן, שאני יהיר, בלה בלה בלה. ריאל מדריד הנוכחית היא קבוצה מביישת שאני מתבייש שהיא בכלל היריבה שלי. קיבלו גול במתנה, ועוד מתלוננים על מזל לטובת ברסה. מה קרה ז'וז'ה, השופט היה בסדר גמור? עכשיו לא היה לך מזל? קיבלו גול מתנה בתחילת המשחק, והעלימו את הילדים שמביאים את הכדורים. בזבזו זמן כבר אחרי הדקה הראשונה. איך הם לא מתביישים. מעניין, אחרי המהפך ראיתי ילדים על 5 כדורים בידיים. לא חשבתי שזה אפשרי בכלל. די מאריה כמעט יצא אחוצה באמבולנס, ואחרי שניה רץ כמו סוס.

מנטליות של גיחון יש לריאל מדריד. ולא בגלל המשחק, כי הפעם כיסחתם רק אחרי המהפך. וגם ברמה טובה, מזל שארבלואה לא היה. אלא בגלל הגועל נפש אחרי הגול הראשון שלכם. כ"כ הגיע לכם לקבל את הגול הזה. מיילא הייתם כובשים גול בהערכה ומבזבזים זמן, אבל על הדקה הראשונה לבזבז זמן? אחרי כזאת מתנה? עלוב. קחו, קחו אליפות, נראתם כמו חתולה מוכה. רחמים עליכם, בקרוב בחנויות ישימו קופסאות התרמה לריאל מדריד לצד קופסאות התרמה לסרטן. אנחנו נסתפק בידיעה שאתם לא מתקרבים לקרסוליים שלנו.

לילה טוב מדרידיסטאס, וכמובן שאר הקנאים כמו אבו ואוהדי ארסנל ואנגלופילים למיניהם. ואל תשכחו כמה שמחתם בגול הראשון אחרי 20 שניות, אה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

14. Telkiyski Member

כנראה שאם מישהו חשב שבארסה דועכת בעוד ריאל מדריד משתפרת פלאים, שיחשוב שוב.
    לדעתי כל עוד בארסה תרצה מספיק לריאל לא יהיה שום סיכוי לנצח אותה, זה כבר קלאסיקו עשירי ברציפות שנראה ככה, בארסה פשוט הקבוצה הטובה בכל הזמנים, לא יעזור למוריניו כלום.
    רק הפסדים של בארסה בכל מיני חטאפה יכולים להביא את האליפות למדריד.

15. JR-Riquelme Member

התחיל קצת צולע אבל עם הזמן ברסה עשתה מריאל בית זונות כמו בכל משחק בערך... כמו שאמרתי אין לריאל כלים להתנודד עם ברסה, היה עצוב לראות את לאס כל כך אבוד ולא יודע מה לעשות לבד נגד השליטה של ברסה. מטריניו באמת חשב שהוא יצליח לעשות משהו עם קשר דפנסיבי אחד?
    אינייסטה- אין מילים אחת התצוגות הגדולות משחקן שראיתי מלבד העובדה שלא כבש בסופו של דבר. בקיצור אין חדש תחת השמש, ועדיין אני מצליח לעדות רווחים בזכות חברות ההימורים שנותנות יחסים מטומטמים... עדיין אליפות כנראה שריאל תיקח.