מחזור 16: El Clasico

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏8/12/11.

1. JR-Riquelme Member

אתה באמת חושב שמרכז השגה של ריאל יכול להתמודד עם ההחזקת כדור של ברצלונה? לפחות בפרמטר הזה שום דבר לא ישתנה וזה בטוח

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

זה לא כל כך משנה אם ריאל תשלוט במרכז המגרש או לא, כי אולי הנשק ההכי יעיל של ריאל העונה זאת היציאה המהירה להתקפות מתפרצות, מה שסביר להניח שתעשה גם הערב עם רונאלדו הטייס. בארסה יכולה לשלוט כל המשחק וריאל תעקוץ, לא נראה לי שזה יפריע לאוהדי ריאל.

3. riquelme1 Member

אוי ואבוי איזה לוזרים ולנסיה, מובילים 1-0 ובטיס עושה מהפך תוך 2 דקות, בדקה ה91 ובדקה ה93 ומנצחת.

ראמי לא שיחק היום, דאלברט פתח במקומו ושוב ההגנה של ולנסיה מסננת, לא יאמן שמעריכים לו את החוזה, וממשיך להתעלם מקוסטה ששוב לא היה בסגל.

ולנסיה מבזבזת הזדמנות לעלות למקום השני במידה ובארסה תפסיד.

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/11
  4. riquelme1 Member

זה לא אמיתי.

ריאל עולה ל1-0 אחרי 20 שניות.

5. אבו Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx ואלדז!

6. Pipe Member

LOL

7. Cup of Tea Liverpool, UK

יש שידור בסופקאסט?

8. קטלוני Member

וואו.ככה צריך להראות סופר קלאסיקו

9. TonyAdams Member

משחק בינתיים מהיר אבל בלי ממש הרבה מצבים.
    דני אלבס כרגיל צולל ובנוסף לזה היה צריך לקבל צהוב עם רקע אדום (שלא נדבר על סאנצ'ס שצריך להתחיל להרגע עם הצלילות שלו אחרת אני יחשוב שיורים עליו קאסמים).
    דרך אגב, לפי ההגיון של השופט אם צ'אבי אלונסו קיבל צהוב על עבירה כזאת קטנה אז מסי היה צריך להיות מורחק בצהוב שני.ואלדס מזכיר את ימיו ה"נפלאים".

נקווה להמשך משחק טוב.

10. 亚历山大帕托 Member

התחיל מבטיח ואז איפשהו בסביבות הדקה ה-15 כולם פשוט התחילו להתגלגל על הדשא ולדרוש צהובים.

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

זה ההבדל בין ואלדז לקסיאס. הראשון טועה ומבשל שער במשחק ההכי חשוב של הקבוצה שלו, השני מציל אותה פעמיים מספיגה.

זה נראה שלא משנה מי תהיה היריבה ובאיזה איצטדיון, בארסה בסוף תשתלט על מרכז השדה ותכבוש. מסי אומנם מנסה יותר מידי לבד להציל את המולדת, אבל אני מתאר לעצמי שגם במחצית השנייה נראה תסריט זהה לזה שראינו במחצית הראשונה. בארסה תשלוט, ריאל תנסה לצאת כמה שיותר מהר קדימה כדי לעקוץ. אני רק מקווה שמסי ייזהר כי עוד עבירה-שתיים כמו האחרונות שביצע והוא יקבל כרטיס צהוב שני. בארסה בלי מסי במשחק כל כך חשוב זה כמו לשחק ב 9 שחקנים.

12. Raulito Madridista

זה פשוט עצוב איך אפילו בברנבאו כל משחק אני מתחיל בתחושה של 'רק ניצחון' ולאט-לאט הדרישות יורדות הרבה יותר - אני אסתפק גם בתיקו. המחצית מתסיימת עם תחושה רעה מאוד שהשער השני של ברצלונה הוא עניין של זמן. אף התקפה מתפרצת רצינית לא עשינו ולהוציא את הלחץ המצויין ברבע השעה הראשונה - לא הופענו למשחק.
    ראמוס ופפה פשוט גרועים מאוד, כנראה שאי-אפשר לסמוך עליהם במשחקים הבאמת קריטיים של העונה. ראמוס עם שני איבודי כדור מביכים שכמעט היו בעוכרינו(פעם אחת סאן איקר הדף כמו גדול) ופפה עם קבלת החלטות שגויה - השאיר את אלכסיס סאנצ'ז לבד(דווקא ממנו ממש לא חששתי) וגם פאולים מיותרים. מרסלו ובעיקר קונטראו דווקא בסדר.
    די-מאריה הוא בעצם המעבר שלנו מהגנה להתקפה כאשר אוזיל מהסס וכריסטיאנו פשוט לא טוב. ההחמצה שלו תשב לי בראש עוד זמן רב בהנחה שלא ננצח - אם הייתי צריך לבחור שחקן שיגיע למצב כזה הייתי בוחר בו. תעשה כבר 2:0 והמשחק שלנו למרות שיש עוד המון זמן - או תמסור רוחב לדי-מאריה. בסוף רונאלדו בעט טיל החוצה וזה מעצבן. אם מאלגה הייתה היריבה זה היה נכנס. תיקו יהיה מאוד מתסכל בטח כשהובלנו וזה התחיל כל-כך טוב אבל במשחקים נגד ההם כל מה שיכול להשתבש - משתבש. הייתי רוצה לראות את קאקא נכנס לשחק בשלהי המחצית השנייה אבל אני בספק אם הוא יעמוד בקצב המהיר. תנצחו אותם כבר! האללה מדריד.

13. riquelme1 Member

מחצית טובה בברנבאו, שמתחלקת לשתי מחציות בעצם, רבע שעה 20 דקות של ריאל, ומאז בארסה השתלטה על המשחק, ולמרות שהיא מתקשה להגיע למצבים היא שולטת במשחק והגיע ליותר מצבים מריאל.

טעות גדולה של ואלדז בשער הראשון, יופי של סיומת של אלקסיס בשער של בארסה, ההחלטה של פפ לעלות איתו הייתה טובה, בנוסף לגול הוא גם עושה לא מעט בעיות לקונטראו והוא מצויין במשחק הלחץ.

המשחק יכול ללכת לכל מקום, לדעתי מוריניו צריך לחשוב על חילוף של קאקא אולי במקום אוזיל שדי מזייף, או היגוואין במקום בנזמה.

14. 亚历山大帕托 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

דוקא שני השחקנים הכי טובים בהתקפה של ריאל... אם רונאלדו ודי מאריה היו חדים היום, הם היו יורדים למחצית עם יתרון.

15. JohnTerry26 Member

מהרגע ששחקני ההגנה של ברצלונה התחילו להתמסר שם עם ואלדס אמרתי שמשהו יקרה...
    ופפה בלם כל כך טיפש. אני לא מבין איך הוא הבלם הראשון של מוריניו.