מחזור 16: El Clasico

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏8/12/11.

1. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אני מפחד. אני מפחד ששוב הציפיות, כמו הקלאסיקו האחרון, יהרגו אותנו ונראה משחק פושר.
    אבל קלאסיקו זה קלאסיקו, אווירה ומה לא...

כולי תקווה שמוריניו לא יבוא להבתנקר ויהיה משחק התקפי טוב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/12/11
  2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני סומך על מוריניו שלא יבוא לתת הצגה ולשחק פתוח אלא ידע לסגור את ברצלונה קודם כל ולהרוס את שטף המשחק של הקטלונים..מאז ה 5-0 את מוריניו לא מעניינת דעת הקהל ואם משחק משעמם מחר ונטול מצבים ישרת את האינטרסים שלו ושל ריאל אז הוא ילך על זה

3. פריד טאהר Member

צ'אבי הוא מין נחש כזה שמשחק אותה תמים, לא שאני שונא אותו "יש לא מעט שאני בהחלט שונא אותם כמו בוסקטס ו-וואלדס.. את אלבס (הבריזלאי) אני לא יכול לשנוא " יש לו לא מעט עקיצות הנובעות מחוסר כבוד ליריב..

אם יש שחקן שאני לא מסוגל לסבול"בתוך המגרש בגלל היכולות שלו" ומאוד מכבד אותו מחוץ למשחק הוא הקפטן פויול,

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלוואי ששאר השחקנים בסגל של ברצלונה היו 50% בני אדם כמו פויול...

5. riquelme1 Member

אגב, איזכור קטן, בפעם האחרונה שברצלונה ניצחה את ריאל 5-0 בעונת 94 עם שלושער של רומאריו, שנה אחרי בברנבאו ריאל נקמה עם חמישייה משלה בהצגה של זאמורנו:

מהמשחקים הראשונים שראיתי בספרד, זוכר אותו עד היום.

קשה להאמין שהפעם זה יקרה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/12/11
  6. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://thenewschronicle.com/wp-content/uploads/2010/04/el-clasico-real-madrid-barca1.Xxx
    El Derby Del España
    שעה: 23:00, ב-22:30 יתחיל האולפן על הקלאסיקו (ספורט 5)
    שופט: פרננדז בורלאן

הרבה אנשים אמרו לאחרונה שערך הקלאסיקו ירד עקב ארבעת הקלאסיקו'ס שהיו באפריל הקודם, וגם בגלל שני המשחקים במסגרת הסופרקאפ הספרדי בנובמבר, אבל זה ממש לא נכון להגיד דברים כאלה, כי גם מחר, בטוח שהאצטדיון יהיה מלא, אין אוהד כדורגל אחד שלא יצפה בקלאסיקו בכל הדרכים האפשריות וכמובן יהיו מריבות גדולות בין האוהדים (ויכול להיות בין שחקנים ומאמנים) לפני המשחק, בזמן המשחק ואחרי שהמשחק נגמר. מחר כנראה הניגון יחזור, שוב נראה את האוהדים צוהלים ביציע ושוב נראה את התשוקה הענקית שיש לכל שחקן ומאמן כרגע בין 2 הקבוצות, מעניין מאוד איך המשחק יגמר, איזו קבוצה תצא שמחה מהמפגש וכמובן עד כמה המשחק עצמו יהיה איכותי בתקווה שהמכות לא יחזרו על עצמן ושהמצב בין השחקנים לא יהיה כ"כ גרוע כפי שהיה במשחק האחרון בין הקבוצות.

ריאל מדריד:

אחד משני הרגעים הכי חשובים וגדולים העונה אצל ריאל מדריד במסגרת הלה ליגה, ולמרות שהיא כבר מובילה על ברצלונה ב-3 נקודות, שאמורות להפוך לשש במידה וריאל תנצח את סביליה בפיחואן במחזור ה-17. משחקה של ברצלונה במחזור ה-17, המחזור הבא, כבר שוחק ובו ברצלונה ניצחה את ראיו וייקאנו 0-4, המשחק הוקדם כדי שברצלונה תספיק לשחק את משחקה במסגרת גביע העולם. ריאל מגיעה למשחק הזה טוב מאוד, עם 10 ניצחונות רצופים בליגה, 11 משחקים רצופים בליגה בלי הפסד, ז"א 15 ניצחונות רצופים בכל המסגרות עד עכשיו (16 משחקים ללא הפסד ברצף). מבחינת פצועים, המצב בריאל הוא די טוב, כשהפצוע היחיד הוא הבלם ריקרדו קראבליו, למרות שחיסרונו ישפיע מאוד על הגנת ריאל ורוב הסיכויים הם שהשחקן שיפתח במקומו בהרכב הוא ראמוס, שישחק כבלם ליד פפה כפי שראינו כמה פעמים במשחקיה הקודמים של הבלאנקוס. אלברו ארבלואה מנגד, חוזר מפציעתו וצפוי לשחק כמגן ימני, וכמובן אלונסו חוזר מהשעייה ורק משהו מאוד לא טוב ימנע ממנו לשחק מחר. מעניין מאוד מה יהיה הרכב של ריאל בקלאסיקו, האם היגוואין יעלה במקום בנזמה, האם שניהם ישחקו ביחד כשאחד משחקני הקישור יהיה רק על הספסל? האם מוריניו שוב ינסה לעלות עם פפה כקשר אחורי, האם מוריניו יעדיף לתת צ'אנס לשני השחקנים החדשים קונטראו ושאהין? מה יפתח בהרכב בקישור ההתקפי, קאקה או אוזיל? האם שניהם יפתחו כשדי מריה ועוד קשר אחורי כנראה יהיו רק על הספסל? את כל זה ועוד הרבה שאלות נדע רק מחר, כשיגיע הרגע בו יתחיל המשחק הגדול הזה. במהלך השבוע האחרון.

ריאל נמצאת כאמור באחת מהתקופות הכי טובות שלה אי פעם, עם 16 ניצחונות רצופים בכל המסגרות, בנוסף לכך שאנחנו נמצאים רק בתחילת העונה, ומריאל ראינו הרבה אכזבות העונה, ולמרות שהיא נמצאת במקום הראשון בטבלה, היא עדיין יכולה לאבד אותו בקלות, כשאותו דבר בדיוק קרה בקלאסיקו בנובמבר לפני שנה כשריאל הייתה במקום הראשון בטבלה, ואת איך שזה נגמר כולם זוכרים. כדי להחזיר פה את השמחה לאוהדי ריאל, הייתי מסקר פה את כל 16 הניצחונות הקודמים, אבל אסקר פה רק את שלושת המשחקים הקודמים של ריאל: במשחק הכי ישן מתוכם, ריאל מדריד ניצחה את אתלטיקו מדריד בפעם המי יודע כמה ברציפות. המשחק התחיל בדקה ה-15, כשאדריאן עוד השאיר תקווה לקולצ'ונרוס כשכבש, אבל כריסטיאנו רונאלדו כבש בפנדל (דקה 24), לאחר שקורטואה השוער הכשיל ברחבה את בנזמה, ריאל מדריד חזרה לעצמה, כשדי מריה כבש את השער השני של ריאל 4 דקות לאחר פתיחת המחצית השנייה, וגם גונזאלו היגוואין הבקיע בדקה ה-65. כריסטיאנו רונאלדו סגר את מסכת השערים כשהבקיע עוד פנדל (דקה 82). הפעם היה תורו של דייגו גודין להיות מורחק, כשהכשיל את גונזאלו היגוואין ברחבה. אח"כ ריאל מדריד פגשה את ספורטינג גיחון, אותה ניצחה הפעם 0-3, משערים של די מריה (דקה 34), כריסטיאנו רונאלדו (דקה 65) ועוד אחד של מרסלו בתוספת הזמן. במשחקה האחרון של ריאל מדריד, היא פגשה את אייאקס במסגרת המחזור האחרון של שלב הבתים במסגרת ליגת האלופות, וניצחה אותה גם 0-3 עם קצת עזרה מהשופט. קאייחון הבקיע צמד במשחק (דקות 14, 92) וגם היגוואין הבקיע בדקה ה-41. ריאל מדריד כבר מזמן הבטיחה את מקומה בשלב הבא כאמור.

http://img18.imageshack.us/img18/8963/imageaxdpicture20112f42.Xxx
    ניצחון בקלאסיקו מחר יקרב את קסיאס להרים עוד גביע.

הרכב משוער: קסיאס, ארבלואה, פפה, מרסלו, אלונסו, לאס, חדירה, די מריה, רונאלדו ובנזמה.

ברצלונה:

עד כמה שבריאל מודאגים ולחוצים מהמשחק, בברצלונה עוד יותר. לא רק שהיא נמצאת 3 נקודות אחרי ריאל בטבלה שכנראה יהפכו ל-6 עוד שבוע, היא גם יודעת שהבלאנקוס נמצאים בכושר יותר טוב ולא הפסידו כבר 16 משחקים. פה אוהדי ברצלונה ישמחו להיזכר במה שמוריניו אמר פעם :" כל סטטיסטיקה נועדה להישבר". בדרבי האחרון של מדריד הנתון הזה לא נשבר, הפעם ברצלונה תקווה שהיא עצמה כן תצליח לשבור אותו. למרות הפציעה שחטף בניצחון 0-5 במחזור הקודם על לבאנטה, הקפטן קרלס פויול יחזור לשחק וצפוי לפתוח בהרכב בארסה, ואז האוהדים הקטאלונים ישמחו בגלל שזה ממש לא טוב לשחק עם שלושה שחקני הגנה מול קבוצה כ"כ אדירה מבחינה התקפית והגנתית, למרות שפפ כבר הודיע שאין לו בעיה עם מערך הכולל רק 3 שחקנים בהגנה, והוא גם שיחק ככה מספר של משחקים העונה. גם אצל ברצלונה הכל הולך טוב מבחינת הפצועים, וחוץ מאיברהים אפלאיי שנפצע להרבה זמן, אין עוד אף שחקן אחר שפצוע. דוד וייה לא צפוי לפתוח עקב היכולת הבינונית שהראה, והוא צפוי לפתוח עם מסי כמובן, עם פברגאס ועם אלכסיס סאנצ'ז. למעשה, פראנק איסולה אמר לתקשורת שאם רונאלדו היה בבארסה במקום מסי, ברצלונה הייתה יותר טובה ובכלל לא תפסיד, מסי אמנם מדהים, אך לכריסטיאנו רונאלדו יש יותר מנטליות, מבנה גוף יותר טוב ובעל יותר קורות חיים, וכל זה יעזור לו להצליח בדרבי" (אני אישית לא מסכים עם דבריו. גם צ'אבי התראיין, והוא אמר שריאל מדריד תהיה טובה ותשקיע בכל המשחקים שלה, לא מנה מה הפער. הקשר הקטאלוני משוכנע שיהיו עוד משחקים מכריעים העונה ושברצלונה לא נמצאת במצב של לנצח או למות, ושגם אם ריאל תנצח, אין זה אומר שהאליפות הוכרעה.

הדרך של ברצלונה פחות טובה העונה, ומתוך 10 המשחקים האחרונים שלה היא לא ניצחה 3 מהם, ויחסית לברצלונה המצב ממש גרוע. למרות שהפסידה במשחקה מול חטאפה לפני כמה זמן, מאז היא רק מנצחת וגם סיפקה תוצאות מאוד מרשימות ב-3 משחקיה האחרון: היא הביסה בקאמפ נואו את ראיו וייקאנו 0-4, מצמד מרשים של אלכסיס סאנצ'ז (דקות 29, 41) ושער של דוד וייה דקה לפני שהסתיימה המחצית השנייה. מי שגמר את מסכת השערים הוא מי אם לא, לאו מסי ( דקה 49). לפני שבוע במחזור האחרון עד כה של הליגה, ברצלונה ניצחה את לבאנטה 0-5 שמוכיח סופית שלבאנטה לא באמת תתחרה על אליפות או מקום שמוביל לאירופה העונה. את שני השערים הראשונים הבקיע ססק סברגאס (דקות 4, 33). איזק קוואנקה הצעיר הבקיע את שערו הראשון במשחק כשהכניע את השוער גוסטבו מונואה בדקה ה-37. מסי דאג להבקיע את הרביעי 10 דקות מפתיחת המחצית השנייה, ואת תוצאת המשחק קבע אלכסיס סאנצ'ז עם שער בדקה ה-61. במשחק חסר משמעות של ברצלונה נגד באטה בוריסוב מליגת האלופות, פפ נתן מנוחה לחלק גדול משחקני הקבוצה הבוגרת. סרג'י רוברטו, קשר מהנוער של ברצלונה הבקיע ראשון בדקה ה-35, כשמרטין מונטויה, בלם מהנוער הבקיע שני (דקה 60). פדרו הבקיע את השלישי בדקה ה-63, וגם כבש עוד אחד בדקה ה-89 מהנקודה הלבנה.

http://img10.imageshack.us/img10/8664/messifabregasinbarcelon.Xxx
    השניים שאמורים להנהיג את ההתקפה של ברצלונה במשחק.

הרכב משוער: ואלדס, אלבס, פיקה, פויול, אבידל, צ'אבי, בוסקטס, אינייסטה, קוואנקה, מסי וסאנצ'ז.

חמשת המפגשים האחרונים בין הקבוצות:

ברצלונה 2-3 ריאל מדריד (2011/12)
    ריאל מדריד 2-2 ברצלונה (2011/12)
    ריאל מדריד 1-1 ברצלונה (2010/11)
    ריאל מדריד 2-0 ברצלונה (2010/11)
    ריאל מדריד 0-1 ברצלונה (2010/11)

בהמשך אני ארחיב עוד על ההיסטוריה שיש למפגש ועוד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/12/11
  7. shlomydavid מנהלים

http://img853.imageshack.us/img853/5131/elclasicoh.Xxx

שלום לכולם..

אני מזמין את כולכם להשתתף במשחק הימורים נחמד שהכנתי על משחק הקלאסיקו הראשון בספרד: ריאל מדריד מארחת את ברצלונה.

ההימורים כאן הם על המשחק הזה בלבד.

הניקוד:

* 20 נק' לכל תשובה נכונה.

* 40 נק' בונוס על 10 תשובות נכונות ומעלה.

* ניתן להמר עד יום שבת ב-22:55.

כנסו למשחק ההימורים על הקלאסיקו הראשון בספרד.

כאן יהיה אפשר לראות את הבחירות של כולם בהימורים.

בהצלחה לכולם !

8. M_T_A Member

צ'אבי הוא לא "נחש שמשחק אותה תמים", הוא לא משחק אותה כלום.
    בכלל, אף פעם לא שמעתי מישהו משחקני או מאנשי ברצלונה טוען שהם מלאכים\הכי ספורטיביים\בני אדם הכי טובים שיש בכל הכדורגל.
    תפסיקו להיתפס לדימויים שהתקשורת מייצרת. זה שצ'אבי הוא לא כוכב הוליוודי סטייל כריסטיאנו והוא שומר על צניעות בדרך כלל ועל הפרטיות של החיים שלו מחוץ למגרש לא אומר שהוא תמים או משחק אותה תמים.
    צ'אבי לא המציא את הטראש טוק בכדורגל או בכלל בספורט. זה תמיד היה ותמיד יהיה ואין שום סיבה לייחס לזה משמעות כלשהי.

לגבי המשחק, אני מקווה מאוד שפפ לא יפתח מחר עם 3-4-3. עם כל הכבוד לניסיונות שלו לתקן את מה שלא דורש תיקון ולהמציא את הגלגל מחדש זה לא המקום. מהרגע הראשון לא אהבתי את ה3-4-3. זה אולי עובד בהתקפה אבל יוצר הרבה מאוד בעיות בהגנה. ולדעתי האגפים החשופים הם בכלל לא הבעיה הכי חמורה. הבעיה הכי קשה בכל העניין הזה היא ששחקני ההגנה עדיין מבולבלים במערך הזה, רואים את זה בכל התקפה של היריבה. זה אולי פחות בולט במשחקים מול קבוצות קטנות שכמעט ולא תוקפות את בארסה אבל זה בלט מאוד במסטאייה נגד ולנסיה. לא משנה כמה פפ משקיע בהכנות טקטיות, המערך הזה פשוט לא בא בטבעיות לשחקני ההגנה ולא בטוח שכל אחד יודע איפה הוא צריך להיות.
    במשחק הזה חייבים רביעיית הגנה קלאסית. עכשיו יש את ההתלבטות בין פיקה למסצ'ראנו, ופה אני נוטה להעדיף את פיקה. מסצ'ראנו אולי יותר מהיר ומתקל לא פחות טוב מפיקה אם לא יותר, אבל פיקה יודע גם לדחוף קדימה אחרי שהוא משיג את הכדור ולשלוח מסירות מדויקות וארוכות קדימה. זאת תכונה שימושית במיוחד למשחק כזה.
    וכמובן שצ'אבי אינייסטה וססק חייבים לפתוח ביחד. במשחק הזה חייבים לנצל כל טיפת יצירתיות שיש בסגל הזה, וכל טיפה של יכולת להחזיק כדור. עם בוסקטס צ'אבי אינייסטה וססק לא תהיה חסרה יכולת כזאת.
    ובחלק הקדמי יותר הבאנקר מספר 1 מסי וסנצ'ס. אני חושב שהוא כושר טוב יותר מוייה כרגע והלחץ שהוא יפעיל על ההגנה של ריאל יכול מאוד לעזור.
    איפה כל אחד יהיה על המגרש? המערך של בארסה רק הופך ליותר ויותר נזיל ואין לי מושג אם לקרוא לזה 4-3-3 או 4-4-2 או 4-4-1-1, אבל זה בגדול מה שאני רוצה לראות:
    http://www.upf.co.il/file/852972040.html

9. Raulito Madridista

הצגה של שניים. כל אחד מבין 22 השחקנים בסופר-קלאסיקו יוכל לגנוב את ההצגה(בתקווה שזה לא יהיה השופט). גם השחקנים הפחות נוצצים כבר הגיחו מאחור והכריעו משחקים גם בלבל הזה. אבל לאף-אחד אין עוררין שריאל מדריד וברצלונה תלויות בעיקר בכריסטיאנו רונאלדו וליאו מסי. רגע לפני המשחק הקרוב נעלה זכרונות ממשחק אחר מלמעלה מעשור, 03\03\01 – אז הקלאסיקו היה מאבק אישי בין שני שחקנים מצויינים. הם גם נאבקו בסופו של דבר על תואר הפ'יצ'יצ'י בו ראול גבר על ריבאלדו, אך לא במשחק הזה. ריאל הייתה קבוצה מעולה באותה עונה וברצלונה גם כן משופעת בכישרון – אבל שני השחקנים שכבשו צמד נתנו את הטון.
    Raul vs Rivaldo.

נסו להיכנס לאווירה – הסנטיאגו ברנבאו מלא עד אפס מקום עם תפאורה לבנה מרשימה, אנחנו במחזור ה-25 של הליגה. הקהל מוכן להצגה ודורש ניצחון אחרי הפסד 2:0 בקלאסיקו הראשון בו פיגו אכל מרורים רבים מהקהל של היריבה. ריאל מדריד מובילה את הטבלת ב-4 נק' יתרון על פני דפורטיבו לה-קורוניה בעוד ברצלונה בעונה לא טובה נמצאת אך ורק במקום הרביעי.

http://blog.svd.se/sportbloggen/files/2010/11/LUISENRIQUE.Xxx

ניכר כי למרות יתרון הביתיות ומהלך העונה עד עכשיו – ריאל מתקשה לשחק כמו שהיא יודעת וברצלונה יותר מסוכנת. קלייברט היה הראשון לאיים על השער עם נגיחה סנטימטרים מהעמוד. בדקה השביעית ריאל מדריד כובשת: דווקא גוארדיולה מאבד כדור, רוברטו קרלוס דוהר קדימה ומכניס כדור מצויין אלכסונית. ראול, כרגיל, הקדים את הבלם ודחק לרשת. 1:0 לריאל מדריד.

השער העלה את מפלס הביטחון אצל ריאל אך השער השני לא הגיע. פיגו שרוב המשחק שיחק בצד שמאל, היה הרבה יותר מהיר מרייזיכר, הכניס כדור טוב לרחבה אבל מקמנמן בעט לא מספיק מדויק והכדור התגלגל החוצה. מי שלא כובש סופג. בדקה ה-35 היה זה דווקא לואיס אנריקה השנוא על-ידי האולטראסור, ששלח מסירת עומק יפה לריבאלדו שעקף את השוער ואיזן את התוצאה. השיוויון החזיק מעמד שתי דקות בלבד: הלגרה התנועעה באגף שמאל, מוריינטס לא הצליח לבעוט והכדור חזר למקמנמן, ריינס הדף היישר לראול שדחק מקרוב.

ממש לפני ההפסקה כל קבוצה הייתה ראויה לשער נוסף. ריאל הייתה כל-כך קרובה ל-3-1 אחרי מהלך סולו של פיגו באגף שמאל אך מוריינטס נגח החוצה, וסרג'י המשיך לעשות צרות מנגד עם הרמה טובה אבל קסיאס לא נתן לנגיחה של קלייברט לחדור לרשת והדף את הכדור למשקוף והחוצה.

גם את המחצית השנייה ברצלונה פתחה טוב יותר וגוארדיולה בבעיטה חזקה מחוץ לרחבה גרם לקסיאס למתוח איברים. בדקה ה-67 ריבאלדו בעט מחוץ לרחבה קצת יותר טוב מגוארדיולה ועם כדור שטוח לא כל-כך חזק אבל סופר מדוייק הכניע את קסיאס. ריאל הייתה מתוסכלת וראתה כיצד שוב היריבה המרה, קבוצה פחות טובה ממנה – מערימה קשיים. מוניטיס שעלה לשחק כמעט סידר לראול שלושער גדול אבל הספרדי בעט גבוה מעמדה לא נוחה.

האמת? ריאל הייתה צריכה להגיד תודה שלא הפסידה. בדקה האחרונה ריבאלדו, שוב מחוץ לרחבה, מצא את הרשת אך השופט פסל בטענת נבדל שגויה. הכדור שבעט הברזילאי פגע בהלגרה ולא בשחקן קטלוני. כל הויכוחים עם השופט לא עזרו. ריבאלדו, גוארדיולה והשאר הציגו את אחד ממשחקיהם הטובים העונה אך חזרו הביתה עם חיוך מריר. כך גם ריאל מדריד ודל-בוסקה שרצו להפגין עליונות גם במשחקי הקלאסיקו באותה עונה ולא הצליחו. אבל מה זה משנה אחרי שצלחת האליפות הגיעה לבירה בפעם ה-28 בסיום אותה עונה.

סטטיסטיקה:

החזקת כדור: ריאל מדריד – 57%; ברצלונה – 43%
    בעיטות לשער: ריאל מדריד – 25; ברצלונה – 15;
    קרנות: ריאל מדריד – 6; ברצלונה – 5
    פאולים: ריאל מדריד – 14; ברצלונה – 16

הרכבים שפתחו:

ריאל מדריד: קסיאס; סאלגדו, היירו, קראנקה, ר.קרלוס; מקמנמן(מוניטיס, 75), הלגרה, מקאללה, פיגו; ראול ומוריינטס(גוטי, 59)

ברצלונה: ריינה; גאברי, רייזיכיר, פרנק דה-בור, סרג'י; לואיס אנריקה(אלפונסו, 69), גוארדיולה(צ'אבי, 80), קוקו, אוברמארס(ג'ררארד לופז, 85); ריבאלדו, קלייברט;

http://archivo.marca.com/primeras/01/marzo01/g0304.Xxx
    'גול חוקי.
    ריאל מדריד - תיקו, ותודה ל...'

10. xavi6 Member

אוהדי ריאל נותנים לשחקני ברצלונה תכונות אופי טובות, כיביכול, ואז כששחקן מוכיח את ההפך הוא שחקן מלוכלך. שחקני ברצלונה לעולם לא ניסו להצטייר כמלאכים ספורטיבים. אנחנו באים לשחק את הכדורגל שלנו. לא תראו את השחקנים שלנו שוברים לכם את הרגליים יותר כי רונלדו ודי מאריה צוללים. רק אצל ריאל זה מתקבל כתירוץ לשחק מלוכלך. לא שארבלואה או פפה או ראמוס או מרסלו צריכים תירוץ...

אני לא אופתע אם צ'אבי אמר זאת ללאס ובעיניי זה אפילו הגיוני ומתאים לצ'אבי. לאס הרבה פעמים כיסח את צ'אבי ויש ביניהם מאבק, ושנית כל-צ'אבי באמת שחקן טיפה תחמן, ממזר, אני זוכר בקלאסיקו של ה5-0 לא הרבה ראו אבל אחרי הגול השני נראה לי בנזמה עמד בחצי עם הכדור וצ'אבי נתקע בו בכוונה בכתף. בכל אופן צ'אבי הכחיש את הסיפור הזה, גם לאס לא דיבר על זה, אבל זה הגיע לעיתונאים כי אחרי הקלאסיקו כל השחקנים בחדר הלבשה של ברצלונה סיפרו את זה וצחקו על זה.
    אבל דור, לכלכת, כיאה לקטלוני אמיתי? אתה שוכח שאתם השחצנים האמיתיים, אתם היהירים, אתם ריאל מדריד הגדולה ואנחנו הבכיינים הקטנים מברצלונה...מתי זה הספיק להיתהפך? אני אהבתי את הסדר הזה. אבל מה זה משנה, מוריניו כבר שינה את הסדר הזה. הוא בוכה עוד לפני שהמשחק התחיל. מעניין אם הוא בכה גם אחרי איאקס...

11. לייזר Member

אני זוכר את צ?אבי אומר שבבארסה לא יודעים לרמות\לשחק מלוכלך.

12. Raulito Madridista

אני צופה בקליפ המוכר והידוע הזה ויש לי צמרמורת, ממש נכנסים לאווירה. לא מסוגל לחשוב על שום דבר אחר. המנהיגות והאגרסיביות של היירו(פפה, כנס לנעליו יחד עם ראמוס), הגאונות והלב של ראול(איתו תמיד ידעת שיש על מי לסמוך גם במשחקים הכי גדולים)..לו רק ניתן היה להחזיר את שניהם לקראת המשחק מחר. מתגעגע לימים ההם ונוסיף גם את הוירטואוזיות של פיגו וזידאן. אני חוזר ואומר לפני כל משחק שלדעתי גם בשנים הטובות ביותר של ריאל מדריד בשנות ה-2000 - התוצאות בקלאסיקו לא היו מספיק טובות(תקראו כמה הודעות למטה את הסיקור על המשחק ב-00/01) - בברנבאו לא פעם מעדנו ובקאמפ-נואו היינו מפסידים עוד במנהרה, אבל אני מתגעגע לריאל מדריד ההיא.

ריאל מדריד בכל משחק, ועל אחת כמה וכמה בסנטיאגו ברנבאו - לעולם לא תסתפק בתיקו. לגבי המצב הנוכחי - אסור לשכוח שאנחנו עוד צריכים לנסוע לשחק שם וסביר להניח שנפסיד. קשה לי להגיד שאני לא מקבל שום תוצאה פרט לניצחון, וזה למה? - בגלל כל הכשלונות החוזרים בעונות האחרונות והפירורים בגביע המלך ממש לא נחשבים, התחושה הטובה שהייתה נמחקה כליל אחרי ההפסד בצ'מפיונס.

תנצחו אותם כבר לעזאזל! אני מאמין שהעובדה שהמשחק בברנבאו יביא לצמצום הפערים(העונה אנחנו טובים יותר אבל בראייה קצת אחורנית אז לא) וברצלונה תיהיה מעט יותר זהירה - אבל חושש בעיקר מתסריט כמו במשחקי הסופר-קופה - שליטה מוחלטת, מצבים אין ספור אבל סיומת גרועה ואז מסי יתן את המנה הקבועה ופתאום איזה פצצה של ויאה תיתקע בחיבור של סאן איקר. מחר לא נסתפק בעוד משחק של 'ביטלנו אותם' אין דבר כזה 'תיקו הוא בסדר, על הנייר הפער הוא 6'. מקווה שאלילת המזל תיהיה לצידנו אבל אי-אפשר לבנות רק על זה.

חלק לא אוהבים את השינוי במערך וגם אני ביניהם(שילוב של לאס הוא מבורך אבל חדיירה לא מספיק טוב והייתי אולי שוקל לוותר עליו), הרי לא משחקים בקאמפ-נואו וזה משדר קצת חשש. אבל, אולי היכולת פח של אוזיל+החלודה של קאקא הקלו על מוריניו במחשבה הזאת. די-מאריה ורונאלדו סופר-חשובים לקראת המשחק מחר וכמובן אלונסו. כריסטיאנו צריך לנצל מצבים! לא מאמין שנוכל לשמור על שער נקי ולהערכתי נצטרך שלושה שערים כדי לנצח. היגואין או בנזמה זו שאלה טובה כי היגואין שחקן שהולך לעומק ולטעמי מסיים טוב יותר אך בנזמה שותף להנעת הכדור. צריכים מחר משחק מושלם. סומך על מוריניו אבל היריבה...נמאס מהם.

זה פשוט בלתי-נתפס שעונה שלמה מוכרעת לפי שני משחקים בשנה. העונה אנחנו קבוצה פנטסטית - ההתקפות המתפרצות כמו מהירות האור, לא מפסיקים לנצח והספירה הגיעה עד ל-15(טפו טפו טפו). אבל באמת שזה לא שווה הרבה אם ניפול מחר חס וחלילה. אגב, פער הנצחונות במשחקי הליגה עומד אוטוטו להיסגר. צריך לשים לזה סוף ולנצח כבר ואפילו בלי אליפות - ניצחון בליגה ונגיע לקלאסיקו הבאים עם יותר ביטחון. Hala madrid!

13. XabiAlonso Member

לא רוצה לראות את לאס בקישור.יש לו אולי שליטה טובה בכדור והוא מאוד תזזיתי אבל מאוד מפוזר ובנוסף הוא מתקשר אצלי לתבוסות שחטפנו מהם בשנים האחרונות. מקווה לראות את קאקה ובנזמה בהרכב. ואם אכן הולכים על מערך ה3 קשרים באמצע אני מעדיף לראת את פפה כקשר אחורי נוסף שיצטרף לאלונסו וקדיירה.אני בחור אופטימי ומאמין שיהיה בסדר. העיקר לא להפסיד את המשחק הזה!
    רק שיגיע כבר..

14. 亚历山大帕托 Member

חוץ מריבאלדו שכרגיל מתגלגל על הרצפה ומחזיק את הפנים, אני רואה שחקנים שמקבלים מכות וקמים להחזיר, וכשנכנסים להם לתוך הפרצוף הם לא נופלים כמו נקבות כדי לנסות לגרום להרחקה. לאן זה נעלם...

15. Guardiola Member

http://1.bp.blogspot.com/-2untPzGTGfA/TbsscIhLbCI/AAAAAAAAAJI/b3PPxfYgfMs/s1600/tumblr_lkdimwwAAv1qf6dx4o1_1280.Xxx
    זה היום, זה הזמן, זה הרגע.

פרפרים, תנינים, עטלפים, איך שלא תרצו לקרוא לזה. הנה זה הגיע. עברו כבר שלושה חודשים וחצי מאז ה3-2 המדהים של הליונל בקאמפ נואו. (ותקרית העין של מוריניו) אני עדיין לא מעכל שהמשחק הזה בא.

פתיחת המשחק היא קריטית עבורנו והשתלטות מהירה במגרש ועלייה ליתרון עם הגנה יציבה וחפה מטעויות הם הכרחיים על מנת לצאת עם תוצאה טובה. אין ספק שמדריד יפתחו חזק וינסו ללחוץ בדקות הפתיחה, אך השאלה היא כיצד בארסה תגיב ותוציא את המיטב בפן ההגנתי ולא פחות בפן ההתקפי. סביר מאוד להניח שאחרי דקות של לחץ מצידם, הם יורידו את הרגל מהדוושה וינסו להפתיע במצבים נייחים, מהטובים באירופה כיאה לקבוצות של מוריניו.

לראשונה בעידן פפ בארסה מגיעה כאנדרדוג. היא הייתה כבר עם הגב לקיר בשלוש השנים האחרונות אך מעולם לא נחשבה כאנדרדוג כפי שהיא תהיה בשבת הקרובה. כלל לא בטוח שזה רע יותר מטוב, ובפער שנוצר רק ניצחון הוא תוצאה טובה. תיקו תשאיר אותנו עם טעם מר וסימן שאלה גדול עד לסיום העונה, והפסד שולח אותנו ישירות להתרכז בצ'מפיונס. אין ספק שבארסה מסוגלת והיא הוכיחה זאת בעבר מספיק פעמים, והשחקנים הללו עשו הכל מהכל בכדורגל ככה שקשה לצפות מהם לחידושים, אבל את זה כבר אמרו אחרי הטניס בעונת הטריפל, אחרי המאניטה ואחרי חצי גמר הצ'מפיונס אשתקד. לא יהיה מאושר ממני אם בארסה תדאג להשתיק עוד כמה פיות גם הפעם.

הגנה: אבידאל - פויול - פיקה - דני אלבס
    אני באמת מאמין שאנחנו צריכים לפתוח עם הגנה שכוללת את פיקה ופויול. הם צמד שבאופן קבוע מספק את הסחורה ואני לא רואה סיבה שאחד מהם יישב על הספסל. גם אם מסצ' יפתח זה לא יהיה אסון, אך אני מאמין שהצמד ראוי צריך לשחק מול רעל.

קישור: בוסקטס - אינייסטה - צ'אבי
    בקישור אני רוצה לראות שלישיית מהנדסים, ובוסקטס.

התקפה: אלכסיס - מסי - ססק
    אלכסיס? כי הוא פשוט ענק. לחץ, הגנה, תנועה, שיתוף פעולה ועוד...

אז ויסקה בארסה, שישחקו את הכדורגל שלהם, ולא יתנו לריאל לכפות עליהם את המשחק. שיעלו בגאווה, בכבוד, ובנחישות, וכבר יהיה בסדר. הרי מה שחשוב זה שבארסה תשחק טוב, ואם היא תשחק טוב אהיה מרוצה. הפסד או ניצחון, זכייה או לא - זה כבר עניין של מזל - ולא המזל משך אותי כשהתאהבתי בברצלונה.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wub.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/12/11