מחזור 16: הזאבים מובסים בברמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏9/12/11.

1. aloneli Member

איזה שיקול דעת?לא רק שזה צהוב זה גם צהוב כהה ולא משנה באיזה משחק.שחקן שעומד עם הגב לשער והמגן נכנס בו מאחורה והולך על הרגליים ולא על הכדור זה צהוב לפחות.אפילו שופטים בגרמניה יודעים את זה.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא יודע נדב, לזה קוראים משחק לחץ, להגיד שהוא חיפש רק את הרגליים של רובן, להגיד שרובן מאז פחד.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    תיאוריה שלמה על חצי הצגה של ההולנדי. מעבר גם אחרי הפאוול היו לו עוד כמה מקרים כאלו.
    גם הסיפור על 10 שחקנים של באיירן ועל העובדה ששטוטגארט התגוננה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    אם זה לא היה מצחיק זה היה עצוב.
    הרי עד שער השיוויון היה משחק שקול. אחרי זה הגיע הלחץ הבווארי ונמשך עד המחצית. במחצית השניה אפילו הגיע לשטוטגארט שער.

משגע אותי איך אפשר להפוך לגמרי את המאורעות.
    בסופו של יום אני מאמין בכנות שאיך שנראתם אתמול שטוטגארט גם מסוגלת לנצח במינכן.
    וכמו שלי לא הורשה להתשמש בתירוץ של קקאו כשחקן פחות על המגרש, זה תקף גם לגביכם.
    זה שקבוצה בינונית עם 10 שחקנים מהדקה ה30 כמעט ולוקחת נקודה מבהירה על החולשה של באיירן ולא על דברים אחרים.

3. dudi Member

קקאו לוקח לך אחד, רובן לוקח לבאיירן 2.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בגלל חוסר ההתאמה שלו לשיטה הוא לוקח אפילו שלוש...
    נו אתה רציני?

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע, לירן, כנראה שלא ראינו את אותו המשחק. גם לפני השוויון וגם לאחריו בקושי עברתם את החצי, עד לעשר הדקות האחרונות. אולי אולי הגיע לכם שער (מטעות מטופשת של ואן בויטן) אבל לנו, חוץ מהפנדל הגיעו עוד לפחות שני שערים שהשוער שלכם לקח. צריך לזכור כי חוץ מהגול שלכם לא בעטתם עוד בעיטות למסגרת. בטח לא מסוכנות.

אני מאוד מקווה שהאשליה שאתה קיבלת תחלחל גם ללבאדיה. ברור שכשהגנתם עם 10 (ואח"כ) 9 שחקנים הרבה יותר קשה לנו להגיע למצבים. אם תחשבו שאתם מסוגלים לנצח ותבואו לשחק פתוח תחטפו בראש חזק וכואב. בדיוק כמו שקרה לברמן.

6. aloneli Member

באיירן שלטה % 74 מהזמן בכדור,בעטה 18 בעיטות ש5 למסגרת.לעומת זאת שטוטגארט % 26 החזקה בכדור,בעטה 6 בעיטות ש2 מתוכן למסגרת.

באופן כללי הגיע לבאיירן לנצח,רק ב 15 דקות אחרונות באיירן התחילה להעיף כדורים ולא הצליחה לחבר 2 מסירות.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

באופן כללי באיירן היתה ביתרון של שחקן ושלטה אופטית בלבד במשחק.
    באופן כללי שטוטגארט עמדה טוב ויכולה בהחלט לשחק טוב יותר.
    באופן כללי נדב ושות מנסים לחפש מה טוב בבאיירן אני מחפש מה טוב בשטוטגארט
    באופן כללי בגלל החוסר מימוש של היתרון הברור שלכם הגיע לכם לקבל שער שיוויון וזה גם לא היה רחוק מכך.
    באופן כללי נפגש במינכן בתקווה שיהיה לזה עוד חשיבות אצלכם ובתקווה שנגנוז לכם את החלום וניתן את הצלחת ליורגן או להוב
    באופן כללי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. מזגן Member

תגידו מאזן השערים של פודולסקי זה משהו שגם משקף את היכולת שלו? או שזה שעריי גארבאג' טיים או משהו בסגנון?

9. Der Rotbart Member

משקף לגמרי; עד כה הבחור לוהט (כולל שער שיוויון חשוב אתמול מול מיינץ). תמונת מצב עדכנית ומעניינת אתה אתה יכול לקבל כאן:

Honigstein On Poldi

נערך לאחרונה ב: ‏14/12/11
  10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

העונה קלן זה פולדי. הוא הבקיע יותר מחצי מהשערים של הקבוצה והביא לא מעט נקודות. זו העונה הכי טובה שלו בליגה אי פעם והוא נראה מצויין. זו גם כנראה העונה האחרונה שלו בקלן. יש לו ביקוש בלא מעט קבוצות בגרמניה ובחו"ל (שאלקה, ארסנל, לאציו ועוד כמה ששכחתי). וכל זה אחרי פתיחת עונה לא טובה שלו, כשסולבאקן לקח לו את סרט הקפטן ובכלל חשב לספסל אותו ולהעיף אותו מהקבוצה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/12/11
  11. Der Rotbart Member

היום בבילד פולדי אמר שאם יעזוב את קלן זה יהיה כמעט בטוח לקבוצה מחוץ לגרמניה. אגב, בימים האחרונים התרחשו חילופי מהלומות (מילוליות) בינו לבין קלופ. בראיון אחרי התיקו על לאוטרן קלופ אמר שפולדי חלוץ מעולה אבל לא יציב ולכן הוא לא רוצה אותו בדורטמונד; פולדי מצידו אמר שזה בטח בגלל שהוא כבר סירב פעמיים להצעות מצידם וממילא עכשיו אחריו שהודחו מליגת האלופות אין להם כסף בשביל זה. לבסוף נשיא דורטמונד, ווצקה, התנצל בפני פולדי ואמר שהדברים נאמרו בשל סערת הרגשות של קלופ לאחר התיקו עם לאוטרן.

12. aloneli Member

אני מקווה בשבילו שהוא ימצא קבוצה מחוץ לגרמניה כי גם מגיע לו.פולדי גם כנראה לא מוכן לשחק יותר בגרמניה בקבוצה שהיא לא קלן.
    מה שחשוב זה שהוא בכושר שיא והיורו הולך ומתקרב,רק שימשיך כך.

13. dudi Member

לירן אנחנו מחפשים מה טוב? טוב? מאז שרובן חזר? תראה לי אתה אולי אני לא רואה.. אגב קבל טיפ אפשר להסתתר מאחורי הפציעה של שווייני להדחיק שרובן משחק בשביל רובן אך ורק והסובלת ידועה.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך זה עוזר לנו שהוא בכושר שיא והיורו מתקרב?

15. dudi Member

הוא בכושר שיא כחלוץ אתה מתכוון לומר נדב נכון? ובנבחרת הוא קשר שמאלי, בעייתי משהו. אולי לדחוף אותו לצידו של סופר מריו ומאחוריהם ק'דירה,אוזיל,שווייני,ותומאס. אולי.. ליוגי הפתרונות(אני מאד מקווה).