מחזור 16 בליגת העל: 3:4 להפועל תל אביב על בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏1/1/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תפסיקו להחשיב את רמת גן כמגרש ביתי של מכבי...הוא מזוהה עם מכבי כמו שהוא מזוהה עם הפועל...

הנה בשבילכם התוצאות בליגה כשהמשחקים של מכבי ברמת גן:

09/10 - מכבי פ"ת 1:1
    09/10 - בני סכנין 0:0
    08/9 - מכבי נתניה 1:0 - הפסד
    07/8 - מכבי נתניה 2:0 - הפסד

כבר 3 שנים לא ניצחנו משחק ברמת גן...בית אה?

רמת גן = איצטדיון ביתי למכבי כשל איצטדיון ביתי להפועל.

שי הבעיה של מכבי פשוטה - אין חלוץ שישים גול ברשת. זו הבעיה תאכלס. מספיק היה לראות את אבידור ושיבחון מחמיצים בשלומיאליות המחצית הראשונה בשביל להבין את זה.

פרט לכך סכנין עשתה בונקר יפה. ומכבי שיחקה מגעיל.

נערך לאחרונה ב: ‏3/1/10
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר, הבעיה אולי מתחילה בחוד, אבל לא מסתיימת שם. אין לכם בכלל קישור רציני אלא אם כן בוזגלו חוזר והופך למעין כוכב בקנה מידה אירופאי אז אולי תתחילו להראות התקדמות. העניין הוא שמתי שבוזגלו שיחק הוא מבחינתי לא הביא את מה שכולם ציפו ממנו. בנוסף לזה יש לכם אבא שכבר ידאג לעורר סערות מתי שנוח לו...

לחזור להיום, איפה היה ישראלביץ'? לדעתי הקשר היחידי במכבי שיכול לעשות משהו. הבנתי שנימני שינה את המערך, למה? יש באנגלית פתגם: never change a winning team. כמו נגד מכבי חיפה, המומנטום היה אתכם, אבל שוב אתם נופלים מיד אחרי זה. למה? כי נורא קל לשחק כאנדרדוג, אבל ברגע שאתה הפייבוריט באה קבוצה שלא רוצה לשחק מולך ואז למכבי יש כנראה קבוצה מאד בינונית...אני חוזר ואומר, בלי לקחת נצחונות רצופים מול הקטנות לעולם לא תחזרו לצמרת הגבוהה!

אבוחצירא יגיע אליכם, אבל הוא יביא אתכם לבאר? שחקן כמו אבידור פשוט מעולם לא היה צריך להגיע אליכם. איפה אילייב במשחקים האלה? כשהוא הגיע לקרית שלום הבנתי שהשחקן הזר הכי טוב שאי פעם נחת בארץ הצטרף אליכם? אם הוא לא בולט במשחקים האלה מה הוא עושה במכבי?

לסיום העניין עם איצטדיון רמת גן. מה לעשות שרמת גן למעשה חלק של תל אביב? מה הקשר של סכנין למקום? ההתאחדות היתה צריכה אולי לתת לסכנין לארח למשל בחיפה לא במקום איפה שרבבות אוהדי מכבי יכלו להגיע אליו. בסופו של דבר מדובר במשחק בית של סכנין, לא של הקבוצה שלך...

3. אבו Member

סיכום המשחק מהקרייה בשלוש מילים: כלום ושום דבר. פשוט כלום לא היה במשחק הזה, זוועה אמיתית.
    הגיע הזמן ששלומי דורה יתחיל להזיז ת'תחת ולהתחיל לשחק יותר התקפי, חלאס כבר. אנחנו יוצאים קדימה עם שני שחקנים וחצי במקרה הטוב, למה לא לפתוח עם החולייה ההתקפית שעשתה פתיחת עונה כ"כ טובה? השלישייה של בלו-לוי-בסט? אין שום יצירתיות בקישור, אנחנו כ"כ איטיים שזה מפחיד. הישאם- פה זה ליגה לאומית יותר. משחק גרוע ביותר שלו, הגיע הזמן ששלומי יתחיל לעשות כבר שינויים בחלק ההתקפי. ממשחק בית מהקבוצה שלי, מול קבוצה שבהחלט אפשר להתמודד איתה, אני מצפה להרבה יותר. אכזבה גדולה היום.

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש לא, כי מכבי שיחקה ברמת גן בקביעות הרבה זמן. איצטדיון רמת גן מבחינתי של מכבי, איצטדיון הפועל על שם האחים בלומפילד הוא של הפועל. אני מאמין שמכבי לא תישאר בבלומפילד בסוף עד סוף העשור הזה.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. זה שמכבי שיחקה פה ושם כמה שנים ברמת גן זה לא אומר כלום. את רוב השנים היא עשתה בבלומפילד.
    ב. אף אחד מהשחקנים שבמכבי לא שיחק בעברו קבוע ברמת גן...כך שהטיעון שלך הוא בדיחה.
    ג. אתה חי בסרט אם אתה חושב שמכבי לא תשחק בבלומפילד מעבר לעשור הזה
    ד. האיצטדיון אפילו לא שייך להפועל כך שלטעון שהוא מייצג את הפועל הוא טיעון דבילי, להפועל אין מילה באיצטדיון בטח שלא יותר ממכבי.
    ה. למה שמכבי לא תישאר בבלומפילד, לאן היא תעבור, לרמת גן? אל תצחיק אותי. היא תעבור אם יבנו לה מגרש משלה סטייל המגרש החדש בחיפה, אחרת אני לא רואה מצב שהיא לא תשחק בבלומפילד
    ו. מכבי ת"א משחקת ברציפות בבלומפילד מאז שנת 2000 (מכבי שיחקה ברמת גן 97-99 ו-91-95. זהו, ממש איצטדיון ביתי מה אני יגיד לך)
    ז. אתה חי בסרט שאיצטדיון רמת גן מייצג את מכבי, הוא לא מייצג כלום בטח לא את מכבי, שפרט למספר שנים בשנות ה-90 שיחקה באיצטדיון בלומפילד כמעט מראשית הקמתו (מהרגע שהרסו את איצטדיון המכבייה כמגרש תחרותי) ועד אמצע שנות ה-90 מכבי שיחקה בבלומפילד, כך ששוב לטעון שבלומפילד לא מייצג את מכבי או שרמת גן כן מייצג את מכבי הוא גובל בטיפשות. ושוב זה שהאיצטדיון הוא ע"ש הפועל זה לא אומר כלום כי בתאכלס להפועל אין שום דבר שמייצג אותה מבחינת האיצטדיון אפילו הכיסאות כבר לא אדומים וחוץ מזה אין שום תזכורת ולא תמצא שום תזכורת למילה הפועל בתוך איצטדיון בלומפילד פרט לאתרים של הפועל, ששוב, האיצטדיון כבר מזמן לא בחזקתה...

6. yedidel Member

כמו בכל תחום בחיים, אין תחליף לניסיון ורזומה מוצלח, גם אם לקבוצה שלך יש רק 12 מיליון תקציב.

רואים איך הוכנבוים, אלי כהן ואלישע לוי עושים חיל ואיך עזורי ובלבול תלויים באלילת המזל.

לצערי כמובן שלא הוכנבוים ולא אלי כהן יקבלו הצעות אטרקטיביות בסוף העונה הזאת כי אין להם מספיק "דימוי תקשורתי".

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יוצא מהמשחק מול הפועל חיפה עם דבר אחד רע ודבר אחד טוב. הרע הוא שלא ניצחנו משחק שהיינו צריכים לקחת אותו לאור מה שהתפתח על כר הדשא. הטוב הוא שאם עד היום החשבתי את הפועל חיפה לקבוצה שמסוגלת להאבק איתנו על מקום באירופה או בפלייאוף העליון, אז היום אני רגוע. מהם לא תבוא הרעה.

שיפוט מרגיז של מנשה משיח מנע מהמשחק להתפתח לכיוונים טובים. אין דבר מעצבן יותר מחוסר אחידות.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כנראה שאנחנו צריכים לומר יפה תודה על התוצאת תיקו הזאת, לפי הבנתי רעננה שיחקה טוב יותר, הגיעה ליותר מצבים, ובזכות קאלה והרבה מזל ירדנו עם נקודה בכיס.
    מחזור 16, עוד הופעת אימים של ההגנה שלנו.

אני שמח מאוד על הנקודה עבור ה-600 אוהדים שלנו בערך שעשו את הדרך לכפר סבא ולפחות לא היו צריכים לחזור עם הפנים למטה אחרי הפסד.

9. אבו Member

עזוב אבירם, נתניה אירופה? לא בכיוון אפילו, של שתי הקבוצות. נתניה עשתה התקדמות מהמסננת של תחילת העונה, אבל זה לא יותר ממרכז טבלה על גבול אולי פליאוף עליון.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, לפי מה שאני ראיתי במגרש המספר הסופי היא בסביבות ה1000 באר שבעים שהגיעו למגרש. בהחלט תעודת כבוד.
    ועדיין, משחק מבזה של הקבוצה באדום.

למה מגיע לנו גיא עזורי, למה?
    לא שילמנו על כל החטאים עם זינו והעונות בליגה שנייה שעד שאנחנו מגיעים לליגת העל אנחנו צריכים להמשיך לסבול?

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

רוצים לשמוע בדיחה?
    ההגנה של הפועל באר שבע.

זה עצוב. עצוב מה שעזורי עשה מהקבוצה..לא ייאמן שכבשנו מספר מכבוד של 29 גולים ומנגד ספגנו 29 גולים /:

וגם היום לפי מה שהבנתי רעננה היו עדיפים עלינו. אני לא מזלזל ברעננה הם התחזקו לאללה מהמשחק במחזור מס'1 ובכל זאת היא קבוצה שב"ש צריכה לקחת ולהיות עדיפה עלייה וזה לא קרה.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לא? אם אני לוקח בחשבון את שני המשחקים האחרונים, שאת שניהם שיחקנו בחוץ מול יריבות שעל הנייר היו אמורות להיות קשות מאוד ורואה איך שיחקנו מולם ומה הם הציגו במשחק ביתי עבורם לעיניי הקהל שלהם, אז אני מאוד רגוע לקראת מה שעתיד לקרות.

הפועל חיפה ניסתה כל המשחק לבנות רק על התקפות מתפרצות וזה עדיין לא עזר לה, כי מכבי נתניה הניעה את הכדור רוב הזמן בחצי שלה. אנחנו אולי לא מספיק יצירתיים כדי לפרוץ בונקרים, אבל גם במשחק כמו היום יכולנו בכיף לתת רביעייה לעומת מצב אחד של הפועל חיפה שהגיע מעבירה שבכלל לא הייתה.

13. שלו Guest

הפועל ב"ש שוב מאבדת נקודות בעקבות ההגנה המסכנה (!!!) שלנו.
    חבל, באמת חבל. כל הכבוד לנסאר שהשלים היום צמד שערים בליגת העל, לפחות זה.

14. yedidel Member

במחצית השנייה זה נראה כמו ברצלונה נגד חרס, ולא אנחנו היינו ברצלונה. אני לא יודע איך הם לא ניצחו 4-1 את המשחק הזה.

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל תל אביב בבלומפילד מ1960. מכבי נכנסה ב1970 פחות או יותר, וגם בשנים האלה היא שיחקה ברמת גן כמה שנים טובות. להגיד שאיצטדיון רמת גן מזוהה עם הפועל כמו עם מכבי זה פשוט לא נכון, כי הפועל לא השתמשה באיצטדיון כאיצטדיון ביתי.

איזה טיעון, שאיצטדיון רמת גן מזוהה עם מכבי?

אני מאמין שייבנה איצטדיון חדש עד סוף העשור.

נכון, אבל בלומפילד התחיל כאיצטדיון ששומש על ידי הפועל בלבד והוא מזוהה יותר עם הפועל מאשר עם מכבי. כמו שאמרתי, איצטדיון הפועל ע"ש האחים בלומפילד. אה כן, העיקר ש"בלומפילד לא הבית של האדומים".

עזוב את זה שיש שם היכל תהילה בתוך האיצטדיון של הפועל, אבל הכוונה היא שאיצטדיון בלומפילד הרבה יותר מייצג את הפועל ואיצטדיון רמת גן הרבה יותר מייצג את מכבי.