מחזור 16 בליגת העל: עירוני ק"ש פותחת פער בפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏15/12/11.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכי גרועים בליגה ורק ה? יציל אותנו מירידה כי כסף לחיזוק אין ויש לנו מאמן גרוע ועם הסגל הנוכחי אנחנו לא שורדים בליגה וגם לא נותנים יותר מ-7 גולים עד סוף העונה ואני נדיב.

בשנה הבאה דרבי בלאומית(אם הפועל לא תעלה).

2. skyday20 Member

יובל נעים צריך ללכת. בטוח מאמן אחר, יכול לשנות ולהוביל את הקבוצה בצורה אחרת.
    לא רואים שיפור, וצריך לנסות לתת למאמן אחר אפשרות להוביל את הקבוצה של בית''ר.

3. Love Is Red Member

משחק גועלי של באר שבע, אין לי מילים לתאר כמה התאכזבתי מזה שגיא לוי פתח עם הנעלם X (=יוסי שבחון), כל דקה שיוסי שבחון לא על המגרש היא דקה לטובת הפועל באר שבע.

יוסי שבחון הגיע במחזור השלישי ולא עזר בכלום, והדבר היחידי שהוא היה אמור לתרום בו (ניסיון) הוא לא תורם בו מהומה.

במזל יש לבאר שבע שוער נהדר בדמותו של אוהד לויטה, וגם פיית המזל הייתה עם הקבוצה, והשער, הרמה נהדרת של סיראז' נאסר ונגיחה טובה של עידו אקסאברד.

בסך הכל זה לא יספיק מול סכנין ומול עכו ואסור לגיא לוי לפתוח שוב עם שבחון, הוא פשוט גורם לבאר שבע להראות כאילו היא בעשרה שחקנים :|

ועוד משהו על מוטי מלכה, איזה שחקן נהדר הוא, נכון שהוא חסר ניסיון אבל כל דקה שהוא על המגרש גורמת לי לאהוב אותו יותר, בכל מקרה מה שלא יהיה אני מקווה שבמחזור הבא באר שבע תשחק יותר טוב ובעיקר בלי יוסי שבחון...

4. Don Joan Roman Member

מאמן מסריחץ
    בונקר ביתי נגד אשכרה הפועל באר שבע., הפך אותנו לחיקוי של הפועל רמת גן, כוסאמא שלו, אבל עכשיו הליטופים והעידוד יהפכו באמת לסיוט בשביל כל הנבלות האלה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/11
  5. Bensh Member

לך הביתה כבר יובל לך כוס אמק

6. Raulito Madridista

ק"ש ממשיכה לעשות את העבודה ועוד פעם עם ניצחון דחוק ולא מרשים, אבל זה מה שהכי מדאיג את שאר החבורות לצמרת - קצב צבירת הנקודות. ק"ש עם 28 מתוך 30 בעשרת המחזורים האחרונים וזה מאזן מטורף, מזכיר את מכבי חיפה בתחילת העשור ההוא. רוצ'ט עם גולאסו אדיר לחיבורים והוא אחד משחקני העונה עד עכשיו, מעניין אם בעונה הבאה קבוצה תיקח אותו. אני כבר סימנתי אותו 'בפינקס האישי'. הוא וגורדנה יכולים להרכיב יופי של מרכז שדה.
    אחרי 2 נצחונות ויכולת מעולה, בהפועל חיפה לא רצו לחזור בידיים ריקות, אבל טל בנין יכול להיות מעודד. הקבוצה שלו נתנה פייט ומשחק כזה בתחילת העונה או אשתקד - הפועל חיפה הייתה מפסידה כבר במנהרה וזה לא קרה. בסופו של דבר בעיטת פגז מרחוק הכריעה את המשחק ולא יותר.

לא כל משחק או יותר נכון לא כל הפסד יובל נעים צריך לחזור על המנטרה "אני היחיד שהסכים לבוא" ועד כמה אין לו תנאים כדי להצליח. אבל לא בטוח שזו בחירה נכונה להאשים את המאמן. אין לו עם מה לשחק. בלי הכרטיס האדום בית"ר אולי גם הייתה מנצחת. יש מאמן אחר שיוציא יותר מהשחקנים האלה? בית"ר חייבת להישען על הקהל שלה כמו שהפועל עשתה בעונת 2004-05 וגם שלוש עונות אחר-כך. אבל מה לעשות שלה אין את הדחיפה הזאת.

ידעתי עוד לפני המחזור שרצף הנצחונות של אשדוד ייפסק. בחוץ היא משחקת הרבה פחות טוב ורמת-השרון באמת קבוצה לא רעה, גם אחת מהפתעות העונה ללא ספק אבל בגלל ק"ש ואשדוד שכחו להחמיא לקבוצה של יצחקי, גם אם הוא עושה מלא בלאגן. רמת-השרון כבר עם 9 משחקים ללא הפסד וזה רצף מטורף במושגים שלה. גם בלאומית לדעתי היא לא עשתה כזאת ריצה אבל לא בדקתי את זה. אשדוד עלתה למקום השני גם בערב כזה וזו נחמה.

ראשון לציון - יורדת בטוחה, אפילו יותר מהפועל פ"ת שהיא מאוד פרווה. אבל אף-אחד לא מצפה ממנה לצאת עם משהו מבלומפילד למרות שמכבי מאוד חבולה. אני מאמין שהשער השני של מכבי זה עניין של זמן. פ"ת פספסה את הנקודות במשחקים נגד ראשון-לציון, הפועל חיפה בשעת המשבר ועוד.

7. ~Omri~ Member

כמו שזה נראה כרגע, בשנה הבאה יהיו 3 קבוצות ירושלמיות בליגה הלאומית.

יש לנו מאממן אפס שחוץ ממוטיבציה אין לו שום דבר למכור. אבי ריקן צריך לשבת בחוץ חמישה משחקים רצופים. לעשות עבירה כזאת ועוד עמוק בתוך החצי של באר שבע? לבן אדם יש בראש חצץ ולא מוח. אלי דסה הרג אותנו היום באגף. הרגליים שלו רועדות מחוסר ביטחון. אם בית"ר לא תתחזק בצורה ניכרת (חלוץ סקורר וקשר יצירתי לפחות), קרוב לוודאי שהיא לא תשרוד בליגה.

הקהל של בית"ר היה היום מדהים (בייחוד בחצי השני). הקהל של באר שבע, שבא בהמוניו, שתק רוב המשחק פרט לדקות שאחרי הגול.

8. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

עוד בלבול שכל לא הגיוני מבית היוצר של אוהדי הפועל הסובייקטיבים.
    תסתכל על המשחקים של בית"ר ועל הקהל בפרט, ותדבר.
    טוב? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

9. אלי מתחן Member

הקהל שחיכה בערך 3 מחזורים כדי שגילי לנדאו וגיא לוזון יצאו מהאיצטדיון עם ליווי משטרתי?

10. Don Joan Roman Member

"אין להם את התמיכה הזאת" הלו אבאל'ה יש להם תמיכה גדולה מאוד מהקהל שבינתיים רק מעודד אותם ודוחף אותם קדימה.
    אין לו עם מה לשחק? ולב"ש יש עם מה לשחק? ולאשדוד יש עם מה לשחק? ולרמת השרון יש עם מה לשחק? למה ביקשנו אליפות? כולה ביקשנו שישחקו כדורגל, מדקה 40 עד הגול אנחנו בתוך הרחבה שלנו ובועטים כדורים למעלה בתקווה שבן שושן(שהיום שוב היה חלש) יעבור את כל ההגנה וייתן גול, יש מרחקים של קילומטרים בין שחקן לשחקן, אין סדר במגרש, בכלך פעם שחדד או דסה רוצים לעלות הוא צורח עליהם שיחזרו להגנה, כשאייבינדר יוצא קדימה הוא צורח עליו שלא יפקיר עמדה, ברק משה קשר אחורי משחק קשר ימני ואופיר עמרם קשר התקפי משחק קשר אחורי, אנדרלמוסיה ופאניקה שלמה בכל מערכי הקבוצה לאורך כל המשחק, אם זה לא עבודה גרועה של מאמן אז מה כן?

11. Bensh Member

א. כן, רוני לוי הוציא יותר מהשחקנים האלה. אפילו מלמיליאן הוציא מהם יותר מהגולם הזה
    ב. על מה לעזאזל אתה מדבר? "הקהל של הפועל"... יאללה יאללה. הקהל של הפועל אוהב את ההצלחות שלו בדיוק כמו כל קהל אחר, וראינו כמה מאמנים שלחתם הביתה תוך שלושה משחקים. הקהל שלנו נותן את הנשמה כל משחק, הרבה יותר ממה שהקהל של הפועל נתן ב2004\2005, זה בטוח. אני לא חושב שיש קהל בארץ שנאלץ להתמודד עם הסיטואציה שבה אנחנו נמצאים כבר כמה שנים. כשתעמדו בה, נראה אתכם גיבורים

12. Raulito Madridista

אז אני אשאל שוב לגבי יובל נעים - יש מאמן פנוי בשוק שהייתם רוצים לראות במקומו? גם מלמיליאן נכשל בגדול בבית"ר להוציא שניים-שלושה משחקים טובים. מאמן אחר יוכל להביא איתו רוח חדשה למשחק שניים אך זה המצב פחות או יותר לגבי הטווח הארוך. וכן הסגל של אשדוד יותר טוב משל בית"ר, יש עליה פחות לחץ.
    לגבי הקהל: ממש עוזר לשחקנים שצעקו להם בדקה האחרונה 'אין לכם כבוד'. מה, הם לא רצו לנצח? וברוב המשחקים העונה בית"ר בקושי הביאה צופים. שלא נדבר על העונה שעברה עם האלף מנויים שמספר כזה לא היה בהפועל אף-פעם. ודבר אחרון בהקשר הקהל - הייתם עיוורים, הכסף של גאיידמאק סינוור אתכם. גם את קורנפיין. אף-אחד לא האמין שימים קשים יגיעו. אבל כולם הזהירו, ולא רק יעקב שחר. מי שקונה אליפות בכסף שייאלץ להתמודד עם ההשלכות.

13. Don Joan Roman Member

כל מאמן שידע להעמיד את הקבוצה בצורה טובה על המגרש ולחלק לשחקנים תפקידים, עדיף על יובל נעלם, אוחנה, מלמיליאן, עזורי לא יעזרו כי הם בדיוק אותו סוג של מאמנים שאני קורא להם "מאמני התלהבות", למרות שאני לא מחזיק מקלינגר וגם לא מניצן שירזי מאמנים איי איי איי, הם יכול להיות שיהיו עדיפים על פניי נעים, אם אתה שואל אותי אני הייתי רוצה את גיא לוי אבל זה כבר מאוחר מדיי.

א. כי אין להם כבוד ואין למאמן שלהם כבוד אם הם משחקים בבית בונקר נגד הפועל באר שבע והבעיטה היחידה למסגרת זה מבעיטת פנדל, מה עם ה90 דקות שלפניי זה שעודדו אותם כאילו הם רוקדים על הדשא?
    ב. ועדיין עם ממוצע הקהל הרביעי בטיבו בליגה וזה בלי להזכיר גם שברוב המשחקים שיחקנו מחוץ לבית שלנו.

אל תדאג, זה נכון גם לגביכם וגם לגביי מכבי חיפה בעידן פוסט יענקל'ה שחר.

14. אלי מתחן Member

חוץ ממי שאימן וניהל את בית"ר באותן שנים אף אחד לא היה עיוור, לא היה הרבה מה לעשות.
    איך אתה קורא ל"אליפות" האחרונה שלכם? אליפות של נשמה והקרבה? כל השחקנים של הפועל היו נקנו בלא מעט כסף.

15. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

ראוליטו, כואהד הפועל אני יודע שיהיה לך קשה להבין, אבל ננסה להסביר לך;

מתחילת העונה, הקהל בא בהמוניו, גם כשלא היינו בטדי [אני הייתי אומר אפילו, אבל אני יודע שזה לא ירשים אותך...].
    למרות היכולת הדלה, המשכנו לבוא ובכמויות יפות (במיוחד לכמויות שאחרות מביאות, גם מכבי בעצמה), בעונת נפל שכזו, וכל פעם אוכלים לוקש מחדש.
    לקהל, ולכל אוהדי בית"ר, פשוט נמאס מההתבכיינויות על הסגל.
    שיהיו ברמה גרועה, שלא ידעו למסור פס, אבל שיראו רצינות, ריצה, שיטת משחק, רצון.
    אין שומדבר. כאילו אחרי התיקו מול נתניה (שזה היה המשחק הנורמלי האחרון של בית"ר העונה) השחקנים שכחו איך לשחק ויצא להם החשק.
    הקהל לא פראייר, חלאס.
    כל הזמן השחקנים הצעירים בכו שלא קיבלו צ'אנסים - אז הנה צ'אנס, נו ו...?

קל לדבר ככשאתה בצמרת והכל הולך לך, להגיד על אחרים. כל הכבוד! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/11