מחזור 16 בליגת העל- סכנין שוב מנצחת את בית"ר,בטדי!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏6/1/05.

1. משוגע בירוק Member

ערן לוי.. הג'ל המהלך הזה... הבלוף הכי גדול שיש.. זבל של שחקן.. זבל של אישיות!!! חח איזה מצחיק זה אה? שחקן שלא ראה אפילו ספסל בחיפה הוא החלוץ המרכזי במכבי ת"א!

2. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

יש לו אולי זבל של אישיות, אבל הוא כבר כובש יותר מהעב"ם ואדו...

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתם משהו שמצאתי לי באינטרנט, אם אתם זוכרים את המקרה הזה. עד שהחאפר הזה והמאמן החאפר שהוא העסיק לא יעופו מהקבוצה בית"ר לא תתקדם, שני הליצנים האלה מדרדרים את בית"ר (ואת הכדורגל הישראלי) בלי הפסקה. קשטן אחרי שלושה משחקים בהפועל פ"ת, קבוצה אפורה ונטולת אוהדים, עם שלושה ניצחונות ואנחנו תקועים עם אוחנה. מעניין מה הוא הולך להגיד לשחקנים באימון הבא - בטח עוד הערה מקצועית ותורמת כמו "אתם צריכים להתבייש בתצוגה שלכם" או "לא כדאי לכם להתעסק איתי", או סתם איזה "למה אתם לא יכולים לשים גולים?", מאמן ביזיוני ופרימיטיבי שאפילו לנוער של נס-ציונה לא הייתי לוקח כאפסנאי, בושה.

נ.ב בעצם, כשחושבים על הפועל ת"א ושייע פייגנבוים... טוב, נו, היה יכול להיות גרוע יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏8/1/05
  4. נדב מיכאלי Member

אוחנה אוחנה אוחנה ...אווווווווווווווו
    אוחנה המלך!
    יחי המלך!
    נדרתי נדר ..לראות את אוחנה מאמן בבית"ר עד הקבר.
    יש אלוהים!
    (נגמרו לי השירים עליו,לאור ההישגים האחרונים,בטח כתבתם כמה שירים חדשים).

5. בית"רי מלידה Member

כ 30 חוליגאנים " אוהדי בית"ר " ניסו הערב לרצוח ערבי בכניסה לקניון מלחה הצמוד לאיצטדיון טדי.

מאבטח שניסה לגונן על המותקף - הותקף גם הוא, ושניהם ניפצעו.

המשטרה הצליחה לעצור את החוליגאנים הפושעים הללו.

המקור - דיווח של אורי כהן אהרונוב ( הכתב לענייני פלילים ) במהלך תוכנית הספורט בערוץ ראשון.

6. בית"רי מלידה Member

אוהדי בית"ר י-ם תקפו ערבי ומאבטחת בקניון מלחה

עם סיום משחק הכדורגל באיצטדיון טדי הגיעו כמה מאוהדי בית"ר ירושלים לקניון מלחה בעיר. בכניסה לקניון הבחינו האוהדים בערבי וניסו לתקוף אותו.

מאבטחת של הקניון ניסתה להרחיקם והותקפה אף היא, כשאחד האוהדים יידה אבן לעברה. המאבטחת נפגעה באורח קל ופונתה לקבלת טיפול רפואי. החשוד ביידוי האבן נעצר לחקירה.

(אפרת וייס)

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3030057,00.html

7. נדב מיכאלי Member

במקום לקלל את סכנין שיקללו את המאמן ואת השחקנים.
    במהלך המשחק הראו אוהד בית"ר (מטומטם ) שנכנס ליציע של סכנין והתחיל לריב שם עם אנשים.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בית"רי מליגה הבנו כבר שאוהדי בית"ר הם חוליגאנים עבריינים וחסרי כל שכל לא צריך להדגיש את זה כל שנייה מחדש.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/1/05
  9. בית"רי מלידה Member

לא כולם - למה אתה מכליל???

יש בתוך אוהדי בית"ר סרטן בגודל של 200 חוליגאנים - ואלו עושים את כל הבעיות.

10. כפר סבא בנשמה! Member

ערן לוי השחקן הכי שכונה בכדורגל הישראלי בכפר סבא נפטרו ממנו אחרי שבועיים

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא בא לי להיכנס לוויכוח הזה איתך אז נפסיק עם זה כאן אבל 200? הגזמת.... הרבה הרבה יותר.

12. Dja Ettien Member

בונא איזה בדיחה היה היום ראובן עובד, כל כדור שקיבל נפל או פשוט רץ עד שאיבד, שלא לדבר על עזריה הזבל הירוק הזה, ביגללו חטפנו גול, והיינו יכולים לחטוף עוד 3.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב אני כבר לא יודע מה להגיד אחרי תבוסות כאלה... אני לא מצפה לזה אבל זה מגיע דווקא ברגעים שאני חושב שאנחנו עולים על הדרך הנכונה בא הבום הכל כך כואב הזה.

אין לנו מה לעשות אלא לחכות לשבוע הבא, שבוע הבא מגיעה לבאר שבע בית"ר ירושלים. מקום אחד מעלינו, 3 נקודות מעלינו. כל מילה אחרת מיותרת.

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים לצערי המאוד מאוד גדול עם לירן, 200 זה ממש לא. המספר לטעמי קרוב אם לא חצה את ה1,000. פשוט בושה האנשים האלו.
    מה עושה המשטרה? מרחיקה אותם ממגרשי הכדורגל! איפה נשמע דבר כזה? אם אני אלך ואתקוף מישהו ברחוב יגידו לי שבמשך חצי שנה אסור לי ללכת באותו רחוב או שיכניסו אותו מאחורי סורג ובריח? גם אוהדים שצועקים "רק" מוות לערבים צריך להכניס לתוך הכלא, ולא להרחיק מהמגרשים, מה גם שההרחקות האלו לא שוות כלום כי אותם אוהדים שמים פס וחוזרים.

דיי כבר נמאס לי כל שבוע מחדש לשמוע על החולירות האלה פועלים. חייבים לשים לזה סוף, וכל עוד ההנהלה ממשיכה ללקק לאוהדים שלה ולא להגיד כלום זה נמשך, צריך לצאת נגד החיות אדם האלו. הם מביישים את בית"ר בזה שהם אוהדים אותה ועושים שם רע לשאר האוהדים של בית"ר. חולירות.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין הרבה מה לומר, אלי כהן אחראי להפסד.
    אלי כהן התעקש שהוא צריך להעלות את הזרים החדשים שלו להרכב ויצר מצב שבוע השוער,הבלם האחורי,והקשר האחורי אף פעם לא שיחקו בליגה בתפקיד הזה, ולא שאברמוביץ צבר יותר מידי דקות בליגה העונה.
    מה הפלא אם כך שב"ש ספגה את השער הראשון מנגיחה של חלוץ באמצע הרחבה, עוד שניים מפנדלים במרכז הרחבה (אחד מפוקפק לחלוטין) ובאמצע שליטה מוחלטת של הפועל פ"ת, כ"כ מוחלטת שרפי כהן לא נגע בכדור כל המשחק, אלי כהן? הוא עשה רק שני חילופים, אחד מהם בגרבאג' טיים אמיתי, אז כנראה שרק מבחוץ זה היה נראה כ"כ רע.

וכן, במקביל להפסד הקיפוח נמשך, 2 פנדלים להפועל פתח תקווה, ארבייטמן דורך על אביתר אילוז ואזן נותן לו סטירה ויוצא רק עם כרטיס צהוב, בתוספת לשיפוט מגמתי.
    ב4 המשחקים האחרונים נשרקו נגדנו 4 פנדלים, מדהים.