מחזור 16 בליגת העל: סוגרים את 2018 עם מחזור חורפי במיוחד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏28/12/18.

1. Ajax Amsterdam Member

@Nigel de Jong אין שופטים עם קלאסה כאן,הם חושבים שכולם צריכים לתת להם כבוד. אבל הם בעיקר צריכים לכבד אותנו. לא יתכן שכל שופט שבא לטרנר למשל עושה דאווינים

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שבקטע הזה יפת בולט במרחק שהוא נמצא מכל האירועים. אם אני רואה משהו שנמצא רחוק מכל דבר, אני יודע שיפת הוא השופט במשחק. לדעתי הוא גם מרצה בפני השחקנים בעיקר כדי לנוח.

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  3. עידן444 Member

יש שופטים ששורקים בשביל לנוח.
    למה לרוץ עכשיו למתפרצת כשאפשר לשרוק ועמוד?
    זה הורג את המשחק.
    זה מה שאהבתי אצל שניר לוי בשבת למשל. הוא לא שרק על כל טאקל.
    יש שופטים שמרגיש שהם שורקים כי זה פשוט יותר קל- גם פיזית אפשר לרוץ פחות ויותר לאט וגם כאילו מראה שהם שולטים במשחק. חיים יעקב למשל היה נוהג לשרוק עבירה בכל הגבהה לרחבה כמעט על אוטומט(לטובת ההגנה כמובן)- הכי קל. הכי נוח. לא קשה להמציא איזו דחיפה של שחקן התקפה בכדור קרן.
    התזה הזו די נעלמה מהעולם והכיוון היום בשיפוט איכותי זה לתת למשחק לזרום ככל האפשר. יש כמה צעירים שבולט שמנסים ליישם(להם יש בעיות אחרות- כמו למשל יגאל פריד ונדמה לי שראיתי עוד שופט צעיר שדי נותן למשחק להשתולל וזה הופך את המשחק להרבה יותר קצבי).
    לדעתי הבינו בעולם שהרבה עצירות במשחק הורגות אותו. בארץ יש המון שופטים שתורמים לא מעט לגסיסת המשחק, לקצב הנמוך ובעקבות כך להיות נוראי לצפיה. חד משמעית.