מחזור 16 בליגת העל: מ.חיפה מנצחת 0:3 את מכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏30/12/10.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

זה שההגנה של הפועל חיפה היא שערוריה אין ספק, אבל אם תשפוט את המשחק הזה על פי ההגנות, אז אני יכול לתת לך גם 7 פעמים שההגנה של הפועל פשוט נפלה. ההבדל הוא שבן בסט מ 4 מצבים של אחד על אחד ופנדל לא מצליח להבקיע אפילו פעם אחת, ובן שהר וטועמה לא מתקשים כשהם מגיעים למצב מצויין מול שוער.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא אומר שאנחנו רצים לאליפות אבל המחצית השנייה היום הייתה טובה והגענו בה המון לרחבה של מכבי פתח תקווה כולל גול של בסיט שלדעתי היה חוקי ונפסל שלא בצדק.
    הגיע הזמן שתבין הראל וגם אתה לירן שאנחנו לא מתמודדם בפריימר לייג אלא בישראל שם למעט מכבי חיפה והפועל/מכבי ת"א כל הקבוצות שוות מבחינת הסגל והיכולת הממוצעת.
    הנה קריית שמונה עם הפסד שלישי רצוף, הנה עכו גם מאבדת גובה, הנה מכבי פתח תקווה מפסידה לנו בפעם שנייה העונה. ולכן, בליגה שכולם בינוניות, משחקים כמו היום הם סופר חשובים כי ניצחונות מהסוג של היום יכולות להיות ההבדל בסוף השנה בין הפליאוף של אמצע הטבלה לפליאוף עליון.
    בסיט הוא שחקן שכונתי והוא הכניס בלאגן למשחק. יש פעמים שזה לא מתאים, היום ההכנסה שלו שינתה את המשחק לטובה.

ניצחון חשוב וסופר משמח, הראש כבר במשחק בבלומפילד בשבוע הבא מול בני יהודה...

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משה, זה ניצחון משמח מאוד, זה ברור.
    אבל הדברים שלך לא רלוונטי, מהסיבה הפשוטה שהציפיות שלי תואמות לרמה הנמוכה של הליגה, אני לא מצפה לשליטה אבסולוטית וכדוגרל שוטף, אני מצפה ל- 2-3 בעיטות לשער, איומים אמיתיים, זה יותר מדי? הציפיות שלי גבוהות מדי?

נגד מכבי ת"א לא בעטנו פעם אחת, היום זה לא בא עד הפנדל, משם שיחקנו באמת טוב, כל התקפה התבשלה בצורה חכמה וטובה, אבל זה לא בא לידי ביטוי בבעיטות לשער, למזלנו סוארז עשה את השינוי. היום ניצחנו בגלל שמכבי פ"ת הרסה לעצמה את המשחק, כי בתור קבוצה הם בלי ספק טובים יותר לדעתי, אבל זה לא משנה לי.. ניצחנו, זה מה שחשוב, רק שלא כולם יהפכו לעיוורים.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה , וזה הסיבה היותר מעצבנת שנאחנו משחקים ככה חלש ופחדני.
    שהליגה מלבד הגדולות באותה רמה וזה ההזדמנות להעיז ולקתוף ולשחק כדורגל יפה וגם לנצח (עובדה שזה עבד היום במחצית השנייה) , אז אם אפשר מחצית אחת למה לא משחק שלם.

הליגה השנה לא בשמיים , אפילו הגדולות לא כאלה מפחידות , פושט הצורה הפחדנית של המאמן הווינר הזה היא זו שמובילה את הדרך לצורת המשחק הזו.
    השיטה עם הכדורים הארוכים עבדה לפני 10-15 שנה היום זה לא יעבוד אבל תמיד מנסים את זה

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הראל, אני לא חושב שהבעיה היא בשיטה של קלינגר, כי קלינגר פותח במערך די התקפי, עם שחקנים שבעיקרון מחפשים את הניצחון. הבעיה היא בקאדר, הבעיה היא בבנייה של הקבוצה, אין לנו עומק, אין לנו איכות בהתקפה. קלינגר בנה על שחקנים שלא מספקים את הסחורה, הביא זרים שבגדול לא עושים את ההבדל, ואני חושב שהבעיה שלנו היא לא "לא רוצים", אלא "רוצים אבל לא יכולים".

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי שלירן אמר לדעתי הבעיה היא שהשחקנים שעליהם הייתה אמורה להתבסס הקבוצה (רביבו, פרננדש, ברננדו) לא סיפקו את הסחורה כשברננדו כבר לא בקבוצה. אלה שכן מספקים (סוארז, אסולין, מליקסון בתקופה האחרונה) לא מספיקים לבדם כדי להביא אותנו גבוה יותר.
    חושב שההבאה של ערן לוי היא איתות חזק לדוד רביבו שכדאי שיתעורר אחרת הוא ימצא עצמו בספסל.
    חושב שדוד רביבו הוא הסיבה המרכזית לאיך שאנחנו נראים השנה. נכון, קלינגר לא פגע בזרים, נכון גם ליאור ז'אן אחרי פתיחה מצוינת נחלש, אבל רביבו, כאיש שעליו בנויה הקבוצה באמצע, האיש שדרכו עוברים כל הכדורים ושלו קלינגר נתן תפקיד מרכזי, פשוט לא מספק את הסחורה.
    הייתי שמח אם היינו מוצאים קבוצה שתקח אותו כבר עכשיו כדי לפנות תקציב (רביבו הוא מקבל השכר הגבוה בקבוצה) לשחקן חיזוק אמיתי.

ועדיין, לירן והראל, אני חושב שצריכים לתת לקבוצה את הזמן להתחבר. קלינגר לא נמצא כאן מספיק זמן כדי להשפיע על הקבוצה בדיוק כפי שהוא רוצה. נכון, הוא טעה לא מעט בבניית הסגל, אבל הוא מנסה לתקן ובניגוד להרבה מאמנים אחרים בליגה, הוא מבין כדורגל.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא חושב שהבאת ערן לוי היא איתות לדוד רביבו, היא יותר באה לסמן שניר קלינגר עובר רשמית ובאופן סופי למערל 4-5-1, עם דוד רביבו, מליקסון וערן לוי מתחת לליאור אסולין. אין לנו חלוץ שני בשביל ההרכב, יש את בסיט ועדיף שיפתח על הספסל וייזרק רק שהמצב מצריך את זה. לא יודע מה מתכננים עוד בינואר, אבל אם המצב ישאר כמו עכשיו- ההבאה של ערן לוי מסמלת 4-5-1.

8. yedidel Member

סוארס במרכז המגרש. אין דרך אחרת.

זה מה שהפך את המשחק. כל כך מגיע לו הגול הזה

9. alexshw Member

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בושה, פשוט בושה. מי זה היו"ר הזה קודם כל? ובאיזה זכות הוא מתבטא בצורה פרימיטיבית ומגעילה! תתבייש ציון ויצמן.

אלי כהן אני מבקש ממך! תתפטר! בשביל הכבוד שלך!

ואם אלי כהן אכן יעזוב, צפו להתפרקות מקצועית של עכו, משמע כל קבוצה תחגוג עליה ובקלות! כי עכו נמצאת איפה שהיא נמצאת ועם המשחק שלה אך ורק בגלל אלי כהן!

11. eran levy Member

לא מנהלים מסע השמצות דרך העיתונות. ציון ויצמן הוא אדם שלוקה בתרבותו/בחינוכו, אבל זו עבודה אחרי הכל, יש בוסים רעים גם בתחומים אחרים (מישהו אמר קצב?) ואני לא רואה התפטרויות אינסופיות במשק. אלי כהן ישוחח עם ציון ויצמן אחרי שהקריזה תרד, לא כל דבר חייב ללכת לקיצוני ביותר. לאלי כהן יש את הקבוצה של הקריירה שלו נכון לעכשיו, הוא עושה איתה דברים יפים, לדעתי אלי כהן לא יעזוב את הקבוצה.

12. JackSparrow Member

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/7/182557.Xxx הפועל פתח תקווה - הפועל אשקלון http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/2/182562.Xxx

ראשון, ה-02/01/11. 20:10 בערב. אצטדיון רמת גן.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/5/182035.Xxx
    הפועל פתח תקווה מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-13 ובמאזנה ישנן 13 נקודות. במחזור החולף ניצחה הקבוצה 2-0 את הפועל חיפה של ניצן שירזי.
    סיבוב ראשון רע מאוד עבר על המלאבסים. לפני פתיחת העונה דיברו שם על רצון להאבק בצמרת, אך מהר מאוד התגלו השאיפות כשאפתניות מדי והקבוצה מצאה את עצמה כבר בתחילת הדרך במקומות האחרונים. כיום היא נמצאת במקום בו היא תשמח מאוד לסיים את העונה, מאחר ומדובר במקום ממנו לא יורדים ליגה או הולכים למשחק מבחן מול המדורגת שלישית בליגה הלאומית.
    הנצחון על הכרישים הוסיף בטחון ואמונה לשחקנים ובקבוצה מקווים לייצר המשכיות מול אחת היריבות במאבקי התחתית.
    יובל נעים מתלבט עם מי לפתוח בחוד בצוותא עם דודו ביטון, כשהאפשרויות הן ניסן אלקלעי ואוהד קדוסי. נראה שהוא צפוי לבחור באחרון. הבשורה המרה מגיעה מכיוונו של ג'ונתן אסוס, שעדיין פצוע ולכן לא יוכל ליטול חלק במשחק.

הרכב משוער: שניר דורי; גל כהן, איאד חוטבה, דניאל אדו, יגאל אנטבי; אייל שן, גיא צרפתי, ישראל זגורי, אלון תורג'מן; אוהד קדוסי, דודו ביטון.

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/903/874.Xxx
    יחסר לקבוצתו במרכז השדה. ג'ונתן אסוס.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/7/182027.Xxx
    הפועל אשקלון מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-14 ובמאזנה ישנן 13 נקודות. במחזור החולף הפסידה הקבוצה 3-2 למועדון ספורט אשדוד של ג'ון גרגורי.
    סיבוב ראשון מאכזב מאוד עבר על הפועל אשקלון, שהתחילה את העונה בצורה נהדרת והייתה קרובה לצמרת ואז בבת אחת התרסקה והגיעה לתחתית, כשהשיא היה שהיא לא הצליחה לכבוש חמישה משחקים ברציפות.
    במועדון מבינים את חשיבות המשחק ואין שום כוונה לשקוע ועל הדרך לסייע לאחת מהיריבות לתחתית ולכן ישנה דריכות גדולה לקראת המשחק. כרגע הקבוצה נמצאת במקום ממנו הולכים למשחק מבחן מול המדורגת שלישית בליגה הלאומית, עובדה אותה ירצו לשנות בקבוצה בתם המשחק.
    סטיבן אהורלו איחר לשוב מחופשת המולדת שקיבל ונראה שמי שיפתח בין הקורות הוא השוער המחליף, צחי גיגי. השתתפותם של דרקו לובריץ' ואמיה טגה מוטלת בספק, מאחר ולא ערכו אימונים סדירים במהלך השבוע וכשירותם תעמוד למבחן לפני פתיחת המשחק.

הרכב משוער: צחי גיגי; דרקו לובריץ', יניב אלול, דניאל היידמן, אדיר טובול; אמיה טגה, רביד גזל, מחמוד עבס, שניר גואטה; אוסמן בשירו, אריק גאו.

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/1/024/036.Xxx
    מחכה לפריצה. שניר גואטה.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל תקשורת הספורט מדווח שהיה תכנון של 2 תושבי מזרח ירושלים לשגר טיל לאצטדיון טדי בזמן המשחק. הם נתפסו במזל על ידי מתצפתים. נמנע כאן אסון בהיקף שבחיים לא דמיינו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם היו משחקים 85 דקות אז הם היו חוטפים בדקה ה-83 או 85,לוזרים הם לוזרים וזה לא קשור לדקות לצערם.