מחזור 16 בליגת העל: מ.חיפה מנצחת 0:3 את מכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏30/12/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי שזה מסתמן מכבי עשויה לעלות בהרכב מאוד התקפי...איך אלברמן יתפקד לבד בקישור ההגנתי? רק אלוהים יודע...

אלברמן ומלול/ייני מאחורה
    והרביעייה הקדמית זה בוזגלו, עטר, ראנגלוב וקולאוטי...

ביום שני נראה אם זה שווה משהו...

נערך לאחרונה ב: ‏1/1/11
  2. Raulito Madridista

אין ספק שהפועל חיפה הציגה משחק רע, אבל הקבוצה של ניצן שירזי כבר הוכיחה שלפחות מול הקבוצות הגדולות היא יודעת מה לעשות ועד עכשיו היא לא ספגה אף שער נגד שתי התל-אביביות או בדרבי. הפועל חיפה יודעת לשבש משחק והיום זה לא הצליח לה בזכות פתיחה מוחצת של הפועל.

בנוגע למשחק ביום שני - צפוי להיות מאוד מעניין. מכבי חיפה מצד אחד תגיע עם יתרון הביתיות אך מצד שני ההיעדרויות של מסיללה ורפאלוב הן מכה גדולה עבורה והספסל מתקצר כשגם גאדיר פצוע. אני בטוח שהניצחון בגביע הטוטו כן יוסיף למכבי ביטחון וגם התוצאות הטובות פחות או יותר מאז ההפסד לק"ש. למרות הגול של קולאוטי לדעתי זו תיהיה טעות קשה לתת לו לפתוח בהרכב, עטר וראנגלוב יוכלו לגרום צרות הרבה יותר גדולות לבנאדו. החשיבות של פאביצ'ביץ' וניבאלדו תיהיה מכרעת בהתחשב בכך שצמד המגנים של מכבי הם חלשים. אני צופה תיקו במשחק הזה והאמת שלא אכפת לי שזו תיהיה התוצאה כדי שהפועל תשמור על המקום הראשון. ובכל-זאת יש תחושה שאם מכבי ת"א תנצח אז כמו ב-03\2002 היא תקבל דחיפת מרץ רצינית במאבק על הכתר ואז לליגה יגרם נזק גדול יותר מאשר ניצחון של מכבי חיפה.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שאני אומר, הפועל חיפה עד למשחק היום לא קיבלה גול אחד משלושת הגדולות. וגם היום עד לדקה ה-14, נכון היה משקוף של סהר ועוד איזה החמצה של מישהו אני לא זוכר מי, אבל בוא נזכור שהגול של הפועל הגיע דווקא אחרי התקפה של הפועל חיפה שנבלמה על ידי מישהו, נראה לי זה פרנסמן או באדיר, אחרי שסטויאנוביץ' ניסה להכניס את בן בסט ל-1 על 1, וזהבי לקח את הכדור ולמעשה הוא וסהר, רק אלוהים יודע איך, דהרו לבד מול גד עמוס...אז אתה מבין? זה לא שהפועל חיפה בדיוק שמרה על משחק ההגנה שלה, כי עדיין הפועל של היום לא היתה שווה 5:0, אולי 3:0, אולי, כי היא בעצמה גם שיחקה בחצי הילוך כאילו הגיר תקוע רצח. דווקא בגלל העובדה שהיא לא ספגה עד היום, זה מפליא שהיא קיבלה 5 מהפועל, כי בוא נגיד את האמת הםועל חיפה לא ברמה העלובה והמסכנה של הפועל רמת גן, סכנין, אשקלון והפועל פ"ת, וגם להפסיד יש דרך והיום שום דבר לא הלך בהפועל חיפה במיוחד בהגנה אבל גם בהתקפה היו יותר מדי החמצות של התקפת הפועל חיפה וגם הפנדל במצב של 3:0 יכל לעשות 1:3 ולרומם אותם טיפה (הם לא היו חוזרים כמובן...אבל אולי גם לא היו מתפרקים ככה)

לא הבנתי איך יגרם לליגה נזק אם מכבי ת"א תנצח? להיפך היא תעשה שהמאבק יהיה משולש, וזה יהיה טוב מאוד לליגה, לכל הקבוצות מבחינת הקהל ומבחינת הרייטינג לטלוויזיה, מאשר דו ראשי עד הסוף כמו שהיינו רגילים בשנים האחרונות...אז אם כבר ניצחון של מכבי חיפה יפגע בליגה, בטח שלא ניצחון של מכבי ת"א. מה שכן תיקו זו לא תוצאה רעה לנו בקרית אליעזר, 5 מהפועל וממכבי חיפה זה פער סביר בטח כשיש להם משחק של אחת נגד השניה ולנו יש דרבי לארח את הפועל. לעומת זאת הפסד ופער של 8 ממכבי חיפה ו-6 מהפועל זה יותר מדי וזו תהיה מכה מוראלית ומנטלית קשה ביותר למכבי שלמעשה תשלח אותה לים, דה פקטו בעוד שלושה שבועות לערך במקרה הרע. ניצחון של מכבי ביום שני דווקא יעשה סדר ויגדיר את שלושת הראשונות כצמרת, ושאר המקומות 4-10 אמצע טבלת שיתחליף כל הזמן והשאר תחתית

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אחרי חודשים ארוכים, רדיו ירושלים פועל לי באינטרנט. תענוג בדקות הסיום, עוברים ממגרש למגרש, רוב התוצאות נזילות.
    סכנין בדרך לניצחון ביתי ראשון דווקא על קריית שמונה, באר שבע עם מהפך גדול מול מכבי פ"ת ובני יהודה נאיבית כהגרלה.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברכות לסכנין שמנצחת את עירוני קרית שמונה נטולת החלוצים 0:1 (הבנתי שגם סכנין שיחקה בלי חלוצים חחחחח)

הפועל ב"ש עושה מהפך גדול מול מכבי פ"ת, בוואן היה כתוב שאוהדי ב"ש קיללו את קלינגר (כמה לא מפתיע?) אבל מצד שני הם בטח חיבקו ועודדדו אותו בדקה ה-91.

בני יהודה והפועל ר"ג כרגיל מסריחות את הדשא. האורדונים ירדו כבר לליגה הלאומית ממזמן, וטוב שכך.

אשדוד מנצחת את הפועל עכו 1:3, נטולת ג'אקו עראפת, סוף כל סוף אשדוד מנצחת משחק בית, ודווקא מצחיק להיזכר בעובדה שמול הפועל ר"ג והפועל פ"ת הם לקחו 1 מ-6. מביך.

6. hai80 Member

בן שמעון נביא.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עודכנה טבלת ליגת העל למשחקים שהסתיימו
    עודכנה טבלת משחקי הבית למשחקים שהסתיימו
    עודכנה טבלת משחקי החוץ למשחקים שהסתיימו
    עודכנה גם טבלת מלך השערים ע"פ כובשי השבת למשחקים שהסתיימו
    עודכנה טבלת הכיבושים לקבוצה למשחקים שהסתיימו
    עודכנה טבלת הספיגות לקבוצה למשחקים שהסתיימו

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/1/11
  8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בואו לא נשקר, כן, היה ניצחון חשוב ודרמטי, וזה תמיד כיף. אבל אנחנו באמת לא ב"לבל" של מכבי פ"ת, כל עוד היה 0-0, שזה 7 דקות, מכבי פ"ת טחנה אותנו והגיעה לאיזה 4 מצבים של גול, אוהד כהן היה ענק היום והציל אותנו מתבוסה. עד הפנדל והשוויון לא בעטנו פעם אחת למסגרת, ואני לא זוכר כל כך אם עד המהפך בעטנו למסגרת (כן הייתה החמצה מזעזעת של אסולין). אנחנו לא מתפקדים התקפית. רביבו, פרננדז ואסולין היו נוראיים היום, אני אומר בצורה ברורה וודאית מבחינתי, אם לא ההרחקה של משיח אנחנו לא מצחים היום. זה גרם למכבי פ"ת ללכת אחורה, וכמובן שיחק לטובתנו.
    חייבים חיזוק.

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לא קיללו ולא נעליים, שתלך אופירה לעזאזל.

לירן - אם אני מרשה לעצמי לשמוח אחרי הניצחון, אני! הפסימי ביותר! אז פתאום אחרים באים בתלונות? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    שיחקנו היום טוב מאוד! אשכרה הפועל תל אביב, היינו צריכים לחטוף ת'גול כדי לשחק טוב.

הלוזונים פתחו טוב מאוד את המשחק ויכלו להוביל לפחות 3 תוך 15 דקות, כבשו את הגול שלהם ומשם לא שיחקו. השתלטנו על המשחק מדקה 30 בערך, ונכון שלא סיכנו, אבל שלטנו ולא בצורה אופטית. כן ניסינו לפרוץ, ראינו יצירתיות. פרננדש במשחק טוב, מליקסון ענק, סוארז כמובן והם קיבלו עזרה מדודזאדה ואילוז (שלא היה משהו, אבל בכל זאת).

בין המשחקים היחידים שהצגנו יכולת טובה לאורך כל המשחק, מלבד 20 הדקות הראשונות. לא ברור על מה היה הפנדל (נגיעת יד, אבל מה בדיוק קרה שם .. נחכה לתקציר) אבל סביר להניח שהיה, שחקני פתח תקווה כמעט ולא באו בטענות לשופט. מליקסון שבר את בצורת הפנדלים ומשם שלטנו ושלטנו כולל גול שנפסל בטענת אופסייד, שלא ידוע אם היה ..

בקיצור, אחרי סיקור קצר, שיחקנו היום טוב ובאמת שלא חשבתי שננצח אותם. כל הכבוד לקבוצה זה היה משחק נהדר.

לכל אורך המשחק הפתח תקוואים קיללו את אוהד כהן שנתן את משחק העונה שלו ואחרי המשחק הוא פשוט ה-ש-ת-ו-ל-ל לידנו! הוריד את החולצה ושאג יש אלפי פעם, איך הוא רצה לנצח.

עומר - לגבי הבזובזים שלהם, הם לא ממש בזבזו זמן. הם כן נעלמו מהמגרש, אבל כמעט ולא עשו טריקים מסריחים עד ההרחקה של משיח, ששם זה מובן כי בכל זאת אתה בחוץ הקבוצה הביתית במומנטום ואתה ב10 שחקנים.

שבוע מבורך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו קבוצה של פראיירים. לא מסוגלים להבקיע שער גם כשמגיעים למצבים מצויינים של אחד על אחד מול אריאל הרוש. דווקא שחקנים כמו חן עזרא ופירס מוגרבי, שמהם אני מצפה להבקיע מן המצבים הקורצים שהגיעו אליהם, אכזבו בחוסר החדות.
    בעצם, לא בטוח שביתר ירושלים לא פראיירית גדולה מאיתנו, כי אנחנו שיחקנו בלי קובי דג'אני והם היו צריכים לאכול אותנו בלי מלח באמצע, דבר שלא קרה. דווקא אנחנו הרגשנו נינוחים יותר ברוב הדקות ובמיוחד במחצית השנייה.

חבל מאוד. ביתר ירושלים כל כך חלשה כנראה שלא נפגוש בשנים הקרובות בטדי. היום זה היה צריך להיות היום שבו הנאחס הארור מולם היה צריך להישבר ובעטנו בדלי.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

nave

גם אחרי הגול לא שיחקנו טוב, לא בעטנו למסגרת עד הפנדל, וגם אחריו. מה שכן, וזה מוזר לומר.. הכניסה של בסיט שינתה לנו את המשחק, ולא מעט בזכותו.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן , תאמיני לי אין הרבה אוהדים כמוך.
    חשבתי אני היחיד שחושב ומרגיש כמוך אבל כולם מסביבי עיוורים וגול אחד/ניצחון אחד מקרי מסנוור להם את הצורה .

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ברור שיש לנו בעיה בהתקפה, הייתה לנו בעיה עם ברננדו - אז שאין לנו אותו ואין לנו חלוץ אחר, זה בטח לא יפתר מעצמו. ערן לוי יכול להכניס הרבה מואד מחץ להתקפה שלנו, אבל נצטרך לחכות עד הקרייה .. בדרך יש עוד את בני יהודה ..

אבל היום שיחקנו לא רע בכלל. שלנטו במגרש, הנענו כדור מצד לצד. אני זה שבדרך כלל אומר שלא שיחקנו טוב (כמו נגד סכנין, אשקלון) אבל שיחקנו לא רע. במשחק שעבר בינינו בעטנו למסגרת והצלחנו להבקיע דקה 93, הפעם שלטנו - לא סיכנו את המסגרת - וכבשנו דקה 91.

אפשר להגיד שהניצחון הגיע לנו, למרות הפתיחה הסוערת של פתח תקווה.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

נכון שהתוצאה אומנם חד צדדית לחלוטין, 5:0, אבל מי שראה את המשחק דווקא שם לב שמבלי בן שאנן, שהציל היום לפחות 3-4 שערים התוצאה הייתה שונה לגמרי. ברור שזה ההבדל בין קבוצה שרצה לאליפות, עם חלוצים שמגיעים חדים למשחק, לבין קבוצה עם שאיפות שונות לגמרי וחלוץ כמו בן בסט, שאולי עושה תנועה טובה, אבל הוא לבדו היה צריך לכבוש 4 שערים. הפועל הראתה עליונות, אין ספק שלא, אבל ה 5:0 הזה מאוד משקר. 4:3 היה הרבה יותר משקף.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד לגליל בן שאנן ההגנה של הפועל חיפה היום היתה שערורייה שדרושה ועדת חקירה ממלכתית בשביל קבלת התשובה:

גול 1 - אף אחד לא היה בהגנה על מרחק של 60 מטר מהשער!
    גול 2 - להכשיל שחקן 16 מטר מהשער, כמה טימטום? (וזה לא רק במקרה של הפועל חיפה אלא כל קבוצה שיש) עוד לפני שהכדור נבעט כבר היה כתוב 2:0 על התוצאה, ועוד בדקה כל כך קריטית שלמעשה גמרה את המשחק, אם היה סיכוי כלשהו שיהיה ממנו משהו
    גול 3 - לא ראיתי אז אני לא יודע מה היה שם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    גול 4 - פאתטיות של אושרי רואש, כאילו שחקן בן 17. כמה קשה להעיף כדור? העיקר כשאתה שחקן אחרון להתחיל לעבור...
    גול 5 - ליצנות, כמה עלוב אפשר להיות ולגעת ביד? מראה שהוא שחקן של 1.90.