מחזור 16 בליגת העל: מ.חיפה מנצחת 0:3 את מכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏30/12/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני משאיר לכם ללכת למשחק ולתת את חוות הדעת על משחקה של מכבי פ"ת הערב...

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

חח אם לא הייתי יודע, הייתי מנחש שזאת תגובה של אוהד מכבי תל אביב.

אני לא פוסל 0/1 שערים, אבל לא בגלל בזבוזי זמן אלא בגלל שההגנה שלנו לא רעה בכלל למרות ההתקפה המעולה שלהם.

לא חושב שהם יסתגרו, גם אם יעלו ליתרון למוקדם, אבל באמת אין מה לדון בזה, בעוד כמה שעות נהיה חכמים יותר.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מגיע מלה טובה לקהל של הפועל ת"א שבהחלט (דרך מקלט הטלוויזיה) הראה בגרות בדקת הזכרון לאבי כהן ז"ל. אני לא ממש מבין מה ראינו בשלט הגדול, אבל לפעמים אני מתקשה להבין אנשים כי אם עכשיו אפשר להתנהג כבן אדם למה לא בדרבי?

אבל עזבו את העניין הזה. האדומים מובילים בצדק, אבל משום מה הורידו את הרגל מהגז. עומר, נכון שיש קיזוז, אבל מבחינתי הפועל ת"א הקבוצה הטובה בארץ בטח אם תשמור על שכטר ואניימה (למה השוער לא משחק היום?). אגב עומר יש לאדומים את המאמן הכי טוב בארץ דבר שצריכים בשביל לזכות בתארים.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן מילה טובה לקהל של הפועל בנושא אבי כהן ז"ל.

השלט הגדול זה לזכר אוהד של הפועל שהתאבד לפני איזה חודש...

הפועל מובילה בצדק, אבל הפועל חיפה אפילו לא מנסה שזה מביך והאמת זה לא מובן לי כי הפועל ת"א, נכון שהיא קבוצה יותר טובה, ממש לא מזכירה את הפועל של העונה שעברה...למה היא הורידה קצב? כי היא יודעת שמולה עומדת קבוצה שלא מסוגלת לעבור את החצי.

אניימה לא משחק בגלל חתונת אחיו.

נערך לאחרונה ב: ‏1/1/11
  5. alexshw Member

אסיסט שישי לזהבי העונה.
    אני מסתכל על לפאלוב, זה כל כך ההיפך הגמור מזהבי.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהבי אולי פחות מוכשר מרפאלוב ובוזגלו, אבל כנראה בחור שרוצה ומוכן לעבוד קשה. מנטליות לפעמים יותר חשובה מכשרון.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה גול של טועמה, פששש, טוב עד יום שני לפחות יש מוליכה חדשה (פעם ראשונה העונה) לליגה, הפועל ת"א.

1. הפועל 35
    2. חיפה 34*
    3. מכבי 29*

8. hai80 Member

בשביל להיות שחקן גדול לא חייב להיות דריבליסט גדול או מהיר וכל הבולשיט הזה, יוסי אבוקסיס הוא הדוגמא הטובה ביותר לכך, שחקן לא מהיר שכמעט ולא עשה דריבלים גם בעונות הכי יפות שלו ועדיין היה אחד השחקנים הכי טובים שגדלו פה, ראיית משחק, מנהיגות, קשיחות , בעיטות , מסירות הכל היה לו. זהבי גם , אין לו אולי דריבל כמו של שכטר אין לו מהירות וזריזות כמו של ורמוט אבל כן יש לו את החוכמה, טאצ' ואת הסיומת והווינריות , בעיניי הוא די מזכיר לי את מקסי רודריגז , השחקן הזה יכול לשגשג בחו"ל אם ימשיך לעבוד קשה ולא יתן למנטליות הישראלית לשבור אותו.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

השער השני של האדומים נפל לדעתי ברגע הכי קריטי שיש, המשחק הזה סגור ואני הולך לעשות משהו אחר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

* בעניין אחר, כתובות נאצה מכוערות רוססו היום על גדרות איצטדיון בלומפילד, יומיים בלבד לפני המפגש מול מכבי חיפה ושלושה ימים לאחר מותו הטראגי של אבי כהן ז"ל. בין הכתובות: "אבי כהן מת", "3.1 - יום הדין של נמני הגרמני נקבע", "מוות לצהובים". בידי המערכת מצויות תמונות של הכתובות, אך אנו נמנעים מפרסומן בכיוון שאין ברצוננו לתת בימה לפרובוקציות.

מתוך ספורט5.

---

בושה. מי שעשה את זה, פשוט צריך להתבייש. מי ייתן ויתפסו אותו והוא יישב מאחורי סורג ובריח

11. alexshw Member

ניצחון מחרתיים של מכבי חיפה יתכן ויהפוך שוב את הליגה למירוץ דו ראשי.
    כולל קיזוז. כי יהיה גם עניין פסיכולוגי.

12. riquelme1 Member

גם עם חיפה תנצח יום שני, מכבי עדיין מועמדת לגיטמית לאליפות, המירוץ העונה הוא של 3 קבוצות.

13. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg972572.Xxx

מעשה בחמישה בלונים. אני יוצא מאוד מעודד מהמשחק הזה כי הפועל חיפה קבוצה לא רעה ובכל-זאת פירקנו אותה הערב בצורה מרשימה בלי התעלות מיוחדת של אחד השחקנים וכבר שלושה משחקים לא ספגנו. קשה להגיד שיש הצהרת כוונות לקראת ההמשך אבל המשחק הזה מאוד משמח ואני חוזר לטירונות בזיקים עם מצב-רוח טוב ומקום ראשון זמנית. בן-סהר הכפיל היום את כמות השערים שלו ואני מקווה שמדובר בסימן לבאות, סוף-סוף הוא לא מחמיץ ממצבים טובים. גם בן-דיין רשם בישול אחרי פרק זמן ארוך מאוד. אני שמח שהקהל ידע לכבד את אבי כהן ומשפחתו. קשה להאמין שמשחק ליגה פשוט נגד הפועל חיפה כולל כל-כך הרבה רגעים מרגשים - טקס הפרידה מדגלאס, ביבראס בא ארצה וצופה במשחק, שכטר חוזר לעניינים אחרי פרק זמן כל-כך ארוך, משחק שני ברציפות שבמצב שאנחנו מובילים 3:0 היריבה מחמיצה פנדל(יופי גליל). הניצחון המוחץ היום שיחרר לחלוטין את הטעם המר מההפסד במשחק הפתיחה.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון של מכבי חיפה בשני וזה מירוץ דו ראשי עד סיום העונה עם קיזוז ועם חילוק ב-4 וחילוק של חילוק ב-8 או איך שלא תרצו. הפסד של מכבי בשני והיא בים, ולו מפאת העובדה שיש עוד מתמודדת על האליפות ולא מדובר בשתי קבוצות בלבד כמו בשנה שעברה.

---

דור, אם פירקתם קבוצה שהיא יחסית בסדר, בלי שום התעלות של אף שחקן, אז אולי הבעיה היא בהפועל חיפה...כל הכבוד על ה-5:0 ועל הניצחון אבל באמת שזה היה מביך לראות את הפועל חיפה, שלא מנסה אפילו לשחק כדורגל. למה? תשובות אצל ניצן.

---

אם מכבי נתניה לא היתה פחדנית והיתה יותר תוקפת היא יורדת למחצית עם 3:0 בטדי. בית"ר לא קיימת, נתניה יותר מסוכנת ויותר טובה אבל לא שולחת מספיק שחקנים קדימה.

15. Fanatic Member

אני דווקא כן בטוח שרוב האוהדים החיפאים יכבדו את אבי כהן.
    אל תתנו לקומץ מטומטמים להטעות אותכם. יש כאלו בכל קהל.

לקראת יום שני, פאביצ'ביץ' בספק, סטרול בכוננות אם באמת סאבו לא יוכל לשחק.
    ישראלביץ' כמעט בודאות לא ישחק, מלול או ייני יחליפו אותו.