מחזור 16 בליגת העל: משולש הצמרת מתלהט, מכבי ת"א מארחת את הפועל ב"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏2/1/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

אבל כולם מצליחים להגיע למיצוי ואף למרות חוסר הניסיון שלהם כמאמנים ראשיים.
    לותר מתיאוס לא נכשל בנתניה. אבל בטח לא הצליח. עשה הרבה כסף ולא הטביע שום חותם רציני.

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק קידם את שכטר,אלמוג כהן ועוד כמה שלא עולים לי לראש כרגע..

3. Raulito Madridista

תקועים באדום. בשלב מסוים כבר קניתי תיקו אתמול בסמי עופר, כי הפועל גמרה את האוויר משום מה אחרי 60 דקות. גילי ורמוט הקפטן תיאר את זה בצורה הכי טובה - 'שוב אנחנו שמים גולים ומחכים שהמשחק יגמר'. אף-אחד לא לומד, ובטח שלא דומב עם החילופים המיותרים שלו. חבל מאוד, אבל כבר אמרתי שהבעיה בהפועל קשה מאוד. דווקא הבקענו גול גדול של כדורגל, מסירות מהירות, פינוי שטחים, אזולאי סיים כמו שצריך והשכיח את ההחמצות שלו - אבל ספגנו שער מיותר, קצת יותר ריכוז ואפשר היה למנוע את הגול של לאלא שלא חגג(מאוד מתגעגע אליו אגב).
    זו פעם שלישית העונה שהפועל מובילה נגד קבוצה פחות טובה ממנה ולא מצליחה לנצח, אחרי שדבר כזה קרה גם נגד הפועל עכו(3:1) ומכבי פ"ת(2:1). מה כבר אפשר להגיד. לא רואה את הפועל מגיעה לפלייאוף העליון, רק רוצה לברוח מהתחתית. לפחות בשבוע הבא חוזרים לבלומפילד, עונש הרדיוס הזה היה נוראי. 0 נקודות אשכרה. השאלה אם בלומפילד לא יהיה בית קברות בגלל כל הסיטואציה.

- כל הכבוד לבית"ר על הצגת כדורגל. רביעייה ראשונה העונה, שני נצחונות ברציפות לראשונה העונה - לא דבר מובן מאליו, גם אם היריבה הייתה אידיאלית כמו הפועל עכו. אלון חרזי צריך להגיש את המפתחות. השער המהיר עזר מאוד לבית"ר, זה לא קורה לה הרבה שנה. אני מאמין שבית"ר כן תהיה בפלייאוף העליון, היא תסיים חמישית.

- ליבי עם מכבי נתניה שנמצאת בסיטואציה מאוד לא פשוטה, הגיעה למשחק חוץ קשה מאוד נגד ק"ש והשופט פשוט שדד אותה בהתחלה. בצד של ק"ש - טוב לראות את מנגה כובש, אבל הכדורגל רע וזה לא יספיק לעוד הרבה זמן. ק"ש חיה על אדי הדלק האחרונים כנראה. היא צריכה חיזוק בינואר ושירצקי יטעה אם לא יעשה זאת.

4. סגול בדם Member

אמרתי את זה פה כמה פעמים ואני אגיד את זה שוב , אני אוהב מאוד את המודל של אשדוד , יש שם כמה שחקנים שהם הדבר הבא בכדורגל הישראלי , קינדה, אינברום , אוחנה , בנצי מושל, אבל מעל כולם לדעתי זה ניב זריהן .
    מצוין שיש כזאת קבוצה שנותנת לילדים מבית לשחק בליגת העל ולהראות מה הם יודעים.

5. Raulito Madridista

הכל טוב ויפה, אבל זה לא חוג במתנ"ס ואשדוד היא אמנם הקבוצה היחידה שלא ירדה ליגה חוץ מארבע הגדולות בעשור האחרון - אבל היא לא זכתה בכלום. אפילו לא איזה גביע כמו סכנין(2004). היא הפסידה בגמר גביע הטוטו ב-2008-09 למכבי ואני זוכר את דויד רביבו המאוכזב אומר אחר-כך - 'זה פספוס אדיר כי מי יודע מתי תהיה עוד הזדמנות להביא תואר לעיר הזו'. קידום צעירים לא צריך לבוא על חשבון הישגיות ויש לאשדוד כמה שחקנים טובים שהם לא צעירים, החל ממרציאנו שנועל את השער, דרך הקפטן יא-יא פטי שהוא אחד הבלמים הטובים בארץ כבר זמן רב, וגם אבו-ענזה, סולארי ואפילו דוידוב שאין לי מושג בן כמה הוא. אשדוד צריכה לשאוף לפלייאוף העליון. היא עשתה עונה אחת טובה בצמרת ב-2004-05 כשסיימה שלישית, עוד עונה טובה בעונת 2009-10 וזהו.

כמו אשדוד, גם קריירת האימון של ניר קלינגר תקועה. ניצחו אתמול 'במפתיע' בדוחא - אז ייאבדו נקודות נגד קבוצה פחות טובה מהם במחזור הבא או בזה שאחריו. אשדוד תשמור על יציבות בדרך הייחודית שלה, אני בטוח.

Civil ו-Bluekipper אוהבים את זה.
  6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר כמה שנים שאשדוד זה טוברוק בוגרים בניצוחם של ג׳קי בן-זקן ודודו דהאן. המטרה היחידה של שילוב השחקנים הצעירים היא שהם יקבלו את החשיפה ואז דודו יוציא אותם לסלטיק או גנט וג׳קי יוכל לעשות את הקופה שלו. אין שם שום מחשבה הישגית ולכן הם כבר לא מתמודדים על שחקנים ישראלים בכירים כמו בעבר וגם לא חושבים בכיוון של הקמת איצטדיון חדש(העיר החמישית בארץ בגודלה להזכירכם). רק מאמנים בינוניים שטוב להם באיזור הנוח וחסר הלחץ כמו יוסי מזרחי וניר קלינגר יכולים לעבוד שם. ג׳קי הרי לא יפטר אותם בשום מצב והם יתנו לשחקנים מהאקדמיה לשחק וככה כל צד מרוויח.

itzik.miro, oranfu, Bluekipper ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. סגול בדם Member

מסכים בהחלט שחייבים להתחזק בעוד ישראלי שניים בכיר

8. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

את מי כבר דודו ביטון ייצא לחו"ל מאשדוד?
    כמובן חוץ מניר ביטון שלא בדיוק זורח בסלטיק ואמברוז.
    איזה רעש עשו בתחילת העונה עם המבחנים של מיכאל אוחנה (אני לא טועה נכון?) בליברפול.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

התחילו עם התהליך הזה רק לפני 4 שנים ומאז כל עונה הוא מוכר שחקן אחד. אוחיון לשרלרואה, צ׳קול למכבי, אמברוז וביטון לסלטיק ותהיה בטוח שמרציאנו בעונה הבאה לא באשדוד ואחריו ינסו להוציא את אוחנה, זריהן, קינדה ואינברום אולי גם אושינאווה.

תחשוב גם שכל בובל שהם מוכרים מכסה להם שליש עד חצי תקציב ואני מאמין שבשנים הבאות הוא יתחיל למכור יותר ויותר שחקנים. אשדוד זה עסק לכל דבר.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

יש לי תחושה שהבכורה של אראל תהיה זהה לזו של אלגרבי בעונה שעברה...
    הלוואי ואני טועה

11. Love Is Red Member

הבכורה של אראל?
    הוא כבר שיחק העונה מול הפועל תל אביב ולהזכירך הוא שיחק עונה שעברה בניצחון 3-2 מולם בוסרמיל, לקרוא לזה בכורה לשחקן ששיחק מספיק משחקים בליגה זה דיי מטומטם...

12. Civil Anti Madridista

רק לפני כמה ימים צפינו בראיון של שחר משבח את מחלקת הנוער שלו כאלטרנטיבה לליגיונרים היקרים ללא הצדקה לדעתו,
    והערב אחרי שהורץ כבלם ומגן, דגני עשוי לפתוח הערב בקישור האחורי לצידו של בוקולי. כשעטאא למתעניינים כרגיל על הספסל.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

השנה הוא לא נספר ובצדק כשיש את אוגו והובאן המצויינים.
    בבכורה התכוונתי כשחקן שבדרך כלל הוא מחליף במקרה הטוב ומקבל את ההזדמנות במשחק אולי ההכי קשה בליגה

14. alexshw Member

גם טווטחה במקרה הודח מהסגל. אבל אני לא מבקר פה את בלבול. שחקני הבית של מכבי חיפה בין החלשים בסגל הזה.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתן לך אתגר מצחיק - תספור במשחקים את כמות המסירות של השחקנים שציינת.
    מיכאל אוחנה לא מסר מאז אפרוחים ג' וקינדה לא מסר מאז טרום ב'.

מלמדים אותם טכניקה, מפוצצים אותם במחמאות כאילו הם מינימום זידאן, ואז יוצאת קבוצה שלמה של אגואיסטים.

itzik.miro, oranfu ו-EO11 אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.