מחזור 16 בליגת העל: מכבי חיפה ומכבי ת"א מנצחות לפני משחק העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/1/21.

1. South Boy Member

אבוקסיס גאון. אף אחד גם ככה לא יזכור מחר איך נראינו, לעזאזל אף אחד חוץ מאוהדי באר שבע וחדרה לא היה מסוגל אפילו לראות את המשחק, הוא הרוויח 3 נקודות ועוד קרדיט לגנוב דעת.
    שרון ניסים שהוא שדר מאוס ומעצבן אמר דבר נכון בשידור, לפעמים המטרה לא מקדשת את האמצעים. זה פשוט לא שווה את זה, זה ניצחון שהוא כולו הפסד.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  2. yedidel Member

אמא'לה כמה תירוצים יש לו

Sir Alex Ferguson ו-rivaldo אוהבים את זה.
  3. South Boy Member

הנה הוא מתחיל, פעם שמעתי אותו מתראיין בלי להגיד "היו לנו הרבה חיסורים".
    מי היה חסר חוץ מז'וזוואה? חתיכת כלב גנב דעת, אם היה קהל במגרשים הוא היה יוצא עם ליווי משטרתי.

4. Butragueño מנהלים

אבוקסיס: " למה אתם שואלים אותי על ז'וסוואה? יש פה קבוצה".
    קלטינס: "לא נראנו טוב נכון, ז'וסוואה היה חסר..".

5. zivmay Member

האמרה של קלטינס כלכך מביכה שרק על זה צריך לפטר את אבוקסיס.

6. Raulito Madridista

מצטער מראש כי מה שאני חושב יעצבן אתכם: ב"ש במקום השלישי, בדיוק מה שהסגל שלה שווה ואולי אפילו הסגל שלה לא בהכרח טוב מזה של בית"ר. היה ברור שהמספרים יתיישרו. הפועל חדרה, דרך אגב - אמנם התבזתה נגד בית"ר אבל קודם לכן הייתה ברצף טוב והציגה כדורגל לא רע העונה נגד כמה וכמה קבוצות. הלאה: מדמון, אגודלו וכו'- לאן אתם רוצים להגיע עם זה? אקולטסה לא פוגע בליגה, ז'וסואה שהוא 75% מהקבוצה בחוץ - אז למה ציפיתם? בקיץ אפשר להיפרד מיוסי בתקווה שתקבלו את המענק הכספי או מה שזה לא יהיה עם הטורניר שיחליף את הליגה האירופית. אני מסתכל על ההרכב שעלה היום ולמ.ס אשדוד יש הרבה טוב יותר - קל.

אגב כשאומרים על יוסי שהוא מתרץ ובוכה וכן הלאה יש מאמנים שלא עושים את זה? גם קלינגר בכיין, רן בן שמעון מיסטר פילוסופיה, רוני לוי היה ליצן, שי ברדה מדבר עם הרבה רגש אבל גם הוא לא משכנע...מה ציפיתם שיבוא ויגיד "נכשלתי, הכדורגל שלנו כמו של לוד בזמנו?"

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער דור , להגיד לי מה אתם רוצים אתם מקום 3 זה לא להבין מה יש בקבוצה הזו .
    נכון יש גוס מעלה כולם אבל עדיין , לצידו יש שחקנים שיותר טובים משחקנים בקבוצה כמו הפועל חדרה למשל כמו היום.

למה מכבי פ"ת ואשדוד יכולות לשחק כדורגל יפה והתקפי וגם לגרד את מקום 3 ?
    את המקום ה3 הזה אפשר להשיג בקלות גם עם כדורגל טוב ולא עם אנטי כדורגל.

ואתה יודע מה , אם קצת היה כדורגל טוב גם מקום 2 לא היה בשמיים .

ובנוסף שאתה אומר לי מקום 3 , זה עדיין גולים רק של מצבים נייחים(כמו היום) והברקות של גוסואה , וואלה אצל אלישע לוי היה כבר כדורגל מהנה יותר וגם הוא חסר מושג .

8. Raulito Madridista

אני לא אומר שהמיקום הוא חזות הכל. על מכבי פ"ת ואשדוד אין את אותו הלחץ, תשווה את זה להפועל ת"א והפועל חדרה בתחתית. ובלי קשר - יש לכם את ז'וזסואה, אחלה. דין דוד, שגיב יחזקאל (העונה בלבד), שלומי אזולאי, ליאל עבדה - הם לא משחקים בקבוצה שלך. אני כנראה חושב שהסגל שלכם גרוע יותר ממה שאתם האוהדים חושבים, אפילו ה-11, לא רק המחליפים. איזה שחקן אמור לעשות פעולה מעניינת במשחק חוץ מאקולטסה שנתן בדיוק שלושה משחקים טובים העונה? אני חושב שמקום שני זה די מוגזם ולא היית מפנטז עליו העונה. יכול להיות שבלי אירופה היה לכם גם עוד כמה נקודות בודדות. רק על זה שאבוקסיס הצליח להוציא את המיטב מז'וסואה מגיעות לו מילים טובות. אני זוכר אותו אצל בכר תקוע בכנף ימין.

שתי שאלות:
    1) זה תלוי בך, נניח - אתה יכול להעיף את אבוקסיס מחר, את מי אתה מביא? יש מאמן משמעותי בחוץ? גם רוני לוי יידכא אותך ואולי מרקו בלבול שבמכבי חיפה היה לו כישרון הרבה יותר גדול ממה שיש בקבוצה הנוכחית.
    2) עם מאמן אחר על הקווים הכדורגל כנראה היה טוב יותר, אבל בכמה טוב יותר. משמעותית? לא חושב
    3) תשווה את הקבוצה הזו להרכב שלכם לפני האליפויות עם בכר - הקבוצה הנוכחית הרבה פחות טובה.

9. oranfu Member

אבוקסיס חרא מאמן, כל מה שהוא יודע זה להתבנקר ולשגר כדורים קדימה ל2 שחקנים מהירים.
    כשזה בקבוצות קטנות עם אפס ציפיות וזה לא משנה אם לפעמים מנצחים ולפעמים מפסידים - אחלה.
    כשזאת קבוצה שיש בה ציפיות עם הרבה אוהדים - זה לא יכול לעבוד.

hbs7, Ajax Amsterdam ו-alexshw אוהבים את זה.
  10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אצל אבוקסיס היו גם כמה משחקים שגוסואה היה תקוע באגף.
    ואצל בכר לא היה יותר מדי שגוסואה היה באגף (וגם לא היה יותר מדי השילוב של בכר וגוסואה), הביקורת הייתה שהוא היה בא יותר מדי אחורה והיה רחוק מהשער , ואז אבוקסיס בא וגם קיבל קשר אחורי נורמלי בדמותו של סימאו ששיחררה את גוסואה קדימה .

איזה לחץ יש פה ? אין פה קהל , הקהל לא בא לאימונים אפילו איזה לחץ יש פה ? בגלל השם ? אפילו המועדון לא מגדיר מטרות אז איזה לחץ יש בדיוק בקבוצה ?

1-2 ) אני אמרתי מראש שבכר כמה שהוא חלש היה צריך להשאר פה גם עוד 20 שנה , אולי הוא איבד קצת מהרעב אולי עשו לו כיפה אדומה אבל זה מאמן שהיה חייב להשאר פה לנצח .
    וזה במיוחד שאין מאמנים טובים בשוק , רן בן שמעון עושה עבודה גדולה באשדוד אבל בדומה לאבקוסיס גם הוא נכשל בקבוצה גדולה , האופציה של מאמן זר הכי ריאלי נראה לי(רוני לוי לא בא בחשבון בכלל).
    3) לא חושב שהקבוצה הזו לא פחות טובה , זה שהיה את אוגו והובאן זה הכל טוב ויפה אבל לך תבדוק את ההבדלים בין אוגו והובאן הלא מאומנים אצל מאמן חסר מושג(אלישע) לעומת אוגו והובאן מאומנים אצל בכר , זה כאילו שני שחקנים אחרים לחלוטין, והיה את בוזגלו ופלט שהיינו משחקים על בוזגלו ירים ופלט יוריד לברדה.
    ובנוסף לפניהם היה פה גל אראל והובר ודגאני ובן ביטון צעיר ולא מנוסה (סטייל דדיה) וסיארז נאסר ודובב גבאי.

מבטיח לך כשיחזור הקהל , אבוקסיס יבין מה זה לחץ אמיתי והוא לא ישרוד פה .
    אוהדים יחכו לו משחק אחר משחק גם אחרי נצחונות גועלים שקורים בתקופה הזו.
    הקורונה עושה לו טוב , אם הקהל היה במגרשים אבוקסיס לא היה גומר את השנה שעברה כמאמן.

11. South Boy Member

יש לי שאלה אחת אלייך, אתה ראית את המשחק הזה מתחילתו ועד סופו?
    אם אנחנו בכיינים אז תשאל את @Clock End Stand אם הטענות מוצדקות או לא, הוא ראה את המשחק והוא לא חשוד באהדה לבאר שבע.
    נמאס כבר מהמניפסטים על כמה אנחנו מגזימים מפיהם של אנשים שלא רואים ולא ראו את הקבוצה הזאת.
    תודה שחידשת לנו שאנחנו במקום השלישי, תודה שחידשת לנו שיותר מזה אנחנו לא יכולים להגיע, ביום שתראה את הקבוצה הזאת ולא תסתמך על מספרים יבשים כמו מיקום ונקודות אתה תבין שאנחנו לא מצפים לתוצאות אלא לראות כדורגל נורמלי ולא ראגבי.
    על זה בדיוק דיברתי שאמרתי שאבוקסיס גאון, אף אחד לא מסוגל לראות את העינוי לעיניים הזה שנקרא הפועל באר שבע ומי שלא רואה מטיף למי שכן מתענה מכל שניה ורואה את הקבוצה המסריחה הזאת שיש לו ציפיות יותר מדי גבוהות מקבוצה שלא מצליחה לאיים על השער פעם אחת מול הפועל חדרה ולא מצליחה לחבר שני פסים.
    איך יודעים שלא ראית את המשחק? מדמון היה אולי הכי טוב בבאר שבע והיחיד שאפשר לקרוא לו שחקן כדורגל מכל מי שהיה היום על הדשא, לא יאומן שהוא שני בהיררכיה אחרי המתחזה שקורא לעצמו מרסלו מלי.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אומנם אני לא מרבה לראות את המשחקים שלכם, אבל חייב להודות שמהמעט שיצא לי לראות, הצטערתי על כל דקה.
    פשוט נורא. אני כבר לא מדבר על לגנוב ניצחונות, אפשר לגנוב ניצחונות גם במשחקים התקפיים, אבל זה פשוט בלתי ניתן לצפייה.
    אין שום סיכוי שהדבר הזה יעבור את האוהדים שלכם בפרט, או אוהדים של כל קבוצה גדולה אחרת בכלל.

Sir Alex Ferguson, rivaldo ו-oranfu אוהבים את זה.
  13. alexshw Member

אמיתי?

14. Butragueño מנהלים

אקולטסה מזכיר לי את אוסטרץ. בליגה כלומניק, באירופה זידאן

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רוצה את מימר בצדק, אוהדי הפועל בש לא רוצה את אבוקסיס בצדק. לשני המאמנים יש חרא חומר ושניהם יכולים להוציא מזה יותר.
    הבעיה היא במחזור המאמנים ובזה אני מסכים עם ראוליטו. אם במקום מימר יגיע סילבס/רפואה/קלינגר, אז זה לא באמת משנה. הלוואי והיו מגיעים לקבוצות קטנות כל מיני עוזרי מאמנים או מאמני נערים ממדינות עם כדורגל מתוקן, מצדי שיראו בחדרה סטאז׳ בזול בשביל לקבל קצת ניסיון באימון בוגרים. מצדי שנעשה שת״פ עם דה חראפשחאפ או אוניון ברלין. שרק ישלחו לכאן מוחות מבריקים וצעירים, אפילו לא שחקנים.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.