מחזור 16 בליגת העל:: ב"ש מנצחת את רעננה ; רביעייה לזהבי בניצחון על ק"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏25/12/15.

1. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

בניון רץ מהר יותר אחרי שהוא כובש מאשר שהוא אי פעם רץ במהלך משחק.

oranfu, alexshw, שי ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שער ליגה שני של בניון. הרבה מזל, אבל הכדור ברשת. מה שכן, מסירה נהדרת של ואליינטה לאוברניאק.

Civil אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

תראה מה כתבתי בהודעת פתיחה של נושא מכבי חיפה. היא צריכה לפגוע בכל חמשת הזרים שלה. היא נפלה עם זר בעמדה מאוד קריטית.
    אם היה לה שלד ישראלית טוב אז התלות בהצלחת כל הזרים הייתה פחותה יותר

4. DRORIKO Member

4 מתוך 5 זה עדיין טוב מאד. ואני לא חושב שהשלד הישראלי שלנו גרוע, הוא יותר טוב משל רוב הליגה. הבעיה שהוא לא מספיק טוב בשביל להתחרות עם מכבי וב"ש.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

קשה להגיד שפלט הצלחה בינתיים. הנפילה עם דרינה מאוד מאוד קריטית. דופקת לנו את כל מרכז השדה

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אכן נכון דרור. מכבי חיפה צריכה לסיים את הליגה במקום השלישי. לא פחות ולא יותר. אין לנו שחקנים ברמה של זהבי, ברדה או מליקסון. גם זרים כמו הובאן ואוגו אין לנו. מה שכן, מבחינת שוער אנחנו לדעתי עולים על כל הליגה. בעיניי סטויקו ביום רגיל השוער הטוב בליגה. גם ואליינטה יכול בקלות להשתלב בשתי הקבוצות הראשונות.

בנתיים אנחנו בשליטה ופלט מדביק כדור טוב לקורה. השער המוקדם עשה טוב לקבוצה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/12/15
  7. DRORIKO Member

למעט ב"ש קשה לי להצביע על קבוצה עם מרכז שדה מרשים. מה שכן עד עכשיו אני מאד מרוצה מנטע לביא.

8. alexshw Member

לב"ש מרכז השדה הכי טוב בליגה העונה לפחות עד כה. זה הגורם המקצועי הראשי בהובלה שלה

9. DRORIKO Member

לא מבין את זה, נתנו שער אחד מסכן ואנחנו כבר הולכים אחורה? זה מכבי חיפה זה?

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרור, מצד אחד אתה צודק, מצד שני רואים בבירור שסכנין מתחילה להשאיר שטחים בהגנה שלה. טיפה דיוק ואנחנו שוב כובשים.

מה אמרתי, 2-0, עטר */aaa021

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

ועוד לחשוב שהיו חכמולוגים שאמרו שצריך לשחרר את אוברניאק...... ועטר איזה שחקן, איזה שחקן! כמה שהגיע לו לשים שער הזה.
    אגב פלט אמנם לא כבש אבל גם הוא במשחק נהדר וראיתי הרבה פעולות טובות שלו,עם ובלי הכדור.

לא סתם אני אומר שחיפה זאת קבוצה שצריכה לשאוף לאירופה, על הנייר היא גדולה על רוב הליגה ולטעמי לא נופלת מבית"ר וטובה יותר מפ"ת

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פלט במשחק טוב, אבל מאד מאד חשוב להדגיש את חולשת הגנת סכנין. מכבי חיפה ניצלה את זה וזה מצוין, אבל אנחנו מקבלים המון חופש. בצורה הזאת אפשר להביס את המארחת. אנחנו מובילים עכשיו כמו שהיינו ברב המשחקים בפיגור: הגנה טובה ושערים במתפרצות (לפחות השער השני).

13. DRORIKO Member

זוכר אחרי התיקו עם בני יהודה שכתבתי לך שאם הכתומים היו משחקים כדורגל פתוח היינו שמים להם חמישיה? לא סתם אמרתי את זה. במשחק מתפרצות אנחנו אולי הכי טובים בארץ. הבעיה שכידוע לך הקהל של חיפה לא יהיה מוכן לקבל כדורגל מתגונן עם מתפרצות. ואגב אין לי בעיה שהקהל קובע את ה-DNA של הקבוצה.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, אני אוהד אייאקס, גם אנחנו לא מקבלים פה כדורגל בשיטת מוריניו...
    העניין הוא שכרגע הקבוצה פגיעה, ואין לי בעיה לשחק כמו שאנחנו עושים כרגע. בסוף אני בעד שיטת משחק הרבה יותר התקפי, זה אכן ב-DNA שלנו, אבל הנשיא שהיה לנו לפני איזה עשור כבר לא הנשיא של היום...

שוב, לגבי המשחק השער המוקדם עזר לנו מאד. סכנין בצדק עלתה לשחק ללא פחד בשביל היריבה שלה. רק לזכותינו יאמר שהמארחת גם בתקופה קשה וההגנה שלה מסננת. היא הפקירה לחלוטין את ההגנה והיא שילמה על זה בשער יפה של עטר. כנראה שהטעות שלה היתה שהיא מיד רצתה להשוות. אם היתה נותנת למכבי חיפה את השליטה אולי התוצאה היתה כרגע עוד 1-0, אבל זה כמו להגיד 'אם לסבתא היו גלגלים'.

בקיצור, לי ברור שבמשחק הבא אנחנו שוב עלולים להסתבך אם השער המוקדם לא יפול לזכותינו. מבחינת שם אנחנו עדיין קבוצה גדולה ורב היריבות באות אלינו מעין פחד, אבל לדעתי הנשק הכי טוב נגד הקבוצה שלנו זה לעשות בונקר. אנחנו ממש גרועים בלפצח סוג משחק שכזה. היום אנחנו משחקים למעשה בדיוק כמו היריבות שלנו העונה וזה אך ורק בגלל השער המוקדם. מהראש לא זכור לי משחק שבו הובלנו בתוך רבע השעה הראשון של המשחק...

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הלו, אתם מדברים פה על סכנין לא איזו אמפריה.
    הקישור שלנו חלש מאוד ואולי היום זה לא בא לידי ביטוי אבל אם נשחק כך מול מכבי תל אביב או הפועל באר שבע אנחנו בקושי ניגע בכדור.
    בדיוק בגלל זה גם אני מעדיף שלא ננצח משחקים מהסוג הזה כי ייתן להנהלה להמשיך עם הבלוף הזה שהקבוצה הזאת טובה.