מחזור 16 בליגת העל - בית"ר מצליחה לנצח באשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏18/1/08.

1. הרצליה Member

המאמן שלי רץ לתבריזי בשנייה שהוא שרק לסיום, כל אתרי האינטרנט מדברים על החלטה הזוייה, כל הפרשנים ברדיו מדברים על החלטה הזוייה, רק אתה חי כאן על ענן.

2. King Kenny Member

כנראה לא ראית את הראיון עם פרדי דוד אחרי המשחק בו הוא אומר שהיה פנדל אבל לא נהוג לשרוק על דברים כאלה ואם הוא רואה שבשבועות הקרובים שורקים על דבר כזה אז הוא יגיד כל הכבוד לאיגוד השופטים על ההתקדמות הגדולה שהם עשו.
    הוא לא אומר שלא היה פנדל.

היה פנדל, זה שאתה לא רגיל ששורקים על דברים כאלה לא אומר שלא היה פנדל.

3. הרצליה Member

ומצאו לו זמן הצדיק תבריזי לשרוק על כזה דבר, בדקה 84 בקרב תחתית במשחק דרמטי שהובקעו בו כבר 4 שערים.
    אם זה פנדל כל משחק בליגה שלנו צריך להיגמר בשבעה פנדלים.
    הפוך הוא היה שורק? הצחקת אותי.

ממש צדיק אדון תבריזי לתת לו צל"ש על יושר והגינות.
    גם נגד כפר סבא הגיע לכם פנדל בדקה 87 נכון?

נערך לאחרונה ב: ‏20/1/08
  4. King Kenny Member

לא יודע לגבי הפנדל הספציפי הזה שקיבלנו, אבל אני יודע שבאותו משחק הגיע לנו לפחות פנדל אחד פרט לאותו אחד שנשרק שאני לא יודע אם היה חוקי או לא.

5. Fabio Junior Member

והגול של יובל אבידור מולנו היה מוצדק? (שכל אמצעי התקשרות ציינו שהיה נבדל)
    זה שפסלו לנו גול מול קריית שמונה היה מוצדק?
    ראבאק, תלמד מהמאמן של הקבוצה שאתה אוהד, בלי קשר למה שהוא אמר על הפנדל, לפי איך שהוא מדבר רואים איך הוא מקבל כל הפסד בכבוד, מאמן ובן אדם טוב.
    קל לדבר בדיעבד. אם אסולין היה שם את הגול מול בית"ר, גרנט היה עובד תחת לוזון בצ'לסי (לא שאני אומר שהוא מאמן טוב לדעתי, בדיוק ההפך) ורועי דיין היה מקבל את התואר "שחקן כדורגל" (על אף שהיום הוא היה פחות גרוע מהרגיל)

6. beitar4ever Member

הספקתי לראות מחצית אחת במשחק של הפועל מול הרצליה אך הספקתי לראות את עיקר המשחק. הפועל ת"א ניצחה את הרצליה במשחק לא גדול, אך עם המון לחימה. ראינו במשחק לא רק מהפועל המון לחימה אלא גם מהרצליה, שלפחות לפי מה שראיתי בסטטיסטיקה היא הגיעה ליותר מצבים מהפועל שלא נוצלו, במיוחד במחצית ה-1.
    התרשמתי מאוד מהזר החדש של הפועל, טליקסקי ,הוא בלט עם חוכמת המשחק שלו והטכניקה הטובה שלו בנוסף הוא הבקיע שער ובישל שער.
    ולשערורייה הגדולה של המשחק, ברוך דגו סוחט העבירות מס' 1 מביא להפועל ניצחון, עושה הצגה גמורה ברחבה של ניצן , מה שגורם לתבריזי לתת לו פנדל.
    תיראו דגו עד עכשיו הוא השחקן הבולט ביותר בשורות הפועל ,וגם למשחק הזה הוא היה השחקן הטוב ביותר , אך יש לו אופי כ"כ מגעיל , כאשר הוא נוהג לעשות המון הצגות במשחקים מה שגורם לי לשנוא אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏20/1/08
  7. בית"רי מלידה Member

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היה פנדל לא היה פנדל.... השורה התחתונה היא שאם זה היה קורה הפוך אני משוכנע במיליון אחוז שהוא לא היה שורק לזכות הרצליה, וזה אומר הכל.

מבחינת הפועל זה לא משנה, כן שופט לא שופט היא ניצחה פה משחק קריטי מבחינתה, לנצח את הרצליה בחוץ זה חובה כי הרצליה בבית היא פשוט קבוצה עלובה. הצמרת מצתופפת יותר, הפועל עדיין עמוק שם כי אני לא רואה אותם מצליחים לחבר רצף יוצא דופן, הסיפור שלהם בתחתית עוד ארוך.

9. Raulito Madridista

עמית, אני מבין את התסכול הרב שלך, אבל להפוך את הפועל לקבוצה שמקבלת מתנות מהשופטים באופן קבוע- שטויות במיץ.
    החוקה מציינת שעל דחיפה ותפיסה בחולצה ברחבה צריך להיות כדור-עונשין. נכון שלא כל השופטים שורקים על זה, אבל לאט-לאט העניין הזה נכנס לפעולה.
    הפועל השנה גם אכלה אותה בגלל השופט. פסלו לנו שער חוקי נגד אשדוד במצב של 2-0 להם, אולי היינו מתעוררים. נגד ק"ש גם לא קיבלנו פנדל ברור מנגיעת יד וגם השער של אבידור היה מנבדל. נגד כפר-סבא לא הגיע לנו פנדל במהלך הספציפי הזה, אבל הגיע לנו במהלך אחר, כך שזה התקזז.
    Mבסה"כ, הרצליה קבוצה בינונית מאוד ואני לא רואה שום היתרון גדול שלה על פני קבוצות התחתית. ההגנה שלה לא עלובה כמו אשדוד, אך גם בהרכב מלא ההגנה של הרצליה עדיין חלשה. ההתקפה מתבססת על כדורים-ארוכים שלא יצליחו נגד הגנה רצינית, אלא רק נגד הגנת ליצנים כמו של הפועל.
    הפועל היום הייתה חושך, כבשה שלושה שערים ממצבים נייחים וחוץ מזה בעטה לשער פעם אחת. שיפור מבחינת הכדורגל לא רואים בעידן גוטמן, אם כי הקבוצה יותר חזקה מנטלית.
    דור, דווקא היום התרשמת מטלקיסקי? היום הוא היה נורא ואיום. איבד את כל הכדורים ולא עשה שום פעולה טובה חוץ מהשער שלו. הוא לא משחרר את הכדור בזמן(לא שיחרר יותר נכון, הכוונה להיום) וגם לא הפעיל לחץ על שחקני הרצליה. אני מקווה שהיום זה פשוט היה יום רע ושבדר"כ נקבל ממנו דקות כמו נגד כפר-סבא, גם אם רק 70% מהדקות ההן. רואים שחסר לו כושר משחק.
    כל הקבוצה הייתה היום קטסטרופה, מלבד עידן סרור, שעליו אני חושב שכדאי לומר בעל פוטנציאל. יש לו טכניקה טובה ובעיטה חזקה לשער. הוא מאוד נייד. הבעייה שלו היא קבלת ההחלטות ושהוא עושה דרמה מכל פאול ומתגלגל כל הזמן ופשוט נמאס מזה.
    בידיוק היום אמרתי לעצמי, מתי לאחרונה דגו כבש וזה קרה היום. לא ראיתי את דגו כובש בנגיחה הרבה מאוד זמן והצמד האחרון שלו היה במדי מכבי נגד אייקס אם אינני טועה.
    בן-שאנן לא יירצה לזכור את המשחק בגלל שני שערים שספג באשמתו. מי שהיום הרגיז הוא אנטבי. פעם אחד מהמרימים הטובים בארץ והיום פשוט אין לו את הרגש הזה ברגל. כל כדור שהוא מקבל נגמר בהרמה סתמית. איך נפלו גיבורים. הבולגרי החדש שלנו במרכז ההגנה לא מדהים גם הוא. לא מספיק חכם ויוצר פאניקה. עוד אחד שהיה רע זהו באדיר שגם לו יש אשמה בשער השני.
    בתחתית אין כדורגל ולפחות ניצחנו היום וכבשנו שלושה שערים לראשונה העונה. הקבוצה חייבת להשתפר עוד אבל לפחות זמנית אנחנו עברנו את הקו האדום. מילה אחרונה - כל הכבוד לקהל שלנו.
    *beitar4ever, אתה בטוח שראית את המשחק שלנו? דגו היה קטסטרופה היום והמצטיין היה עידן סרור, או יותר נכון הכי פחות חלש. אולי בגלל הצמד החלטת שהוא מצטיין.
    http://www.hapoelta-fc.co.il/Pics/articles/0869.Xxx
    יוציא אותנו מהברוך, ברוך?

* כמו שחשבתי, תיקו מאופס בין פ"ת לנתניה.
    * חיפה תנצח את כפר-סבא, כרגע 2-0. טוב מאוד שהיא נדבקת לבית"ר! בדקה השישית ראיתם למה טלקר כבר מעבר לשיא. איטיות, איטיות ושוב איטיות, איך רפאלוב עבר אותו ואיזה שער - תענוג!
    * הפסטיבל סביב בוזגלו והכל פגע בסכנין ובני-יהודה עוצרת את הרצף ההפסדים וסוגרת 'סיבוב' עם נקודה אחת מתוך 33 אפשריות.
    * תיקו בהחלט שיקף בין ק"ש למכבי. לא מתאים לקבוצה של בן-שמעון להיות לא מרוכזת בחלק ההגנתי בצורה כזו, אבל זה קורה לכולן. אבידור פשוט שחקן נהדר, איזה גול שלו אחרי טעות של שפונגין, לא מעט היו מחטיאים. אני בטוח שבשנה הבאה הוא יהיה בקבוצה גדולה. מכבי לא מתרחקת מהתחתית, יותר נכון לא מתקרבת לצמרת, אבל היא נראית הכי טוב מבין הקבוצות הללו שנמצאות למטה. בבלומפילד קשה מאוד נגדה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/1/08
  10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן[רוזנר] צדקת..אנחנו באמת מוסרים יותר מידי פעמים אחורה ואני לא מדבר על הביזבוז זמן ב-30 הדקות האחרונות,אנחנו כמעט כל משחק לפחות פעם אחת מאבדים כדור שמוסרים אחורה וזה מאוד מסוכן.

חוץ מזה ה-15 דקות הראשונות היו פצצה מצידנו,התחלתי לראות במציאות את חיפה שאני חולם עליהם בדימיון,חבל אחרי זה שהורדנו הילוך.

11. בית"רי מלידה Member

חיפה חזרה לדרוס, בשלישיות.

12. הרצליה Member

חבל שאני לא יוכל לומר אותו דבר על הבונקריסט מהצד השני.
    אני שונא להפסיד שלא מגיע לי, אין דבר יותר מרגיז מזה, שמגיע לי להפסיד אני מוציא את כל התיסכול והעצבים על השחקנים של הקבוצה שלי.
    היום פשוט עמדתי דקות אחרי השריקה ומחאתי להם כפיים על המלחמה וההקרבה שהם השקיעו במשך 90 דקות שחוסלו ע"י תבריזי בשנייה אחת.

מכבי הרצליה ספגה מספיק הפסדים הן במהלך העונה הזאת והן במהלך העונות הקודמות אף פעם לא יצאתי כל כך מתוסכל וזה בגלל שהגיעו לקבוצה שלי 3 נקודות היום, להגיד שאני לא יודע להפסיד בכבוד זה קשקוש, אני יפסיד בכבוד שיגיע לי להפסיד לא בגלל שהשופט גנב ממני נקודה ומקאסי עוד 2 ובמשחק כל כך קריטי להמשך שיכל להביא לפער של 9 נקודות מהקו האדום.

שבוע טוב שיהיה לכם.

13. GAL1 Member

המגנים חלשים, ליאור ג'אן עושה מלא חורים, שבחון ועזרן לא באים לקבל כדור.

זה כבר חצי קבוצה !

רודי חדד היחידי שרץ. שחקן מהיר ביותר, שליטה מצויינת, ועם חלק מהשחקנים היו רצים לשטחים גם הראיית משחק שלו הייתה ניראת.
    בהגנה, ליאור ג'אן עשה די הרבה חורים, אבל מישאלוב שיחק מצויין. שני המגנים שלו נעלמו, לאורי שיטרית כניראה מצאו מחליף ואחרי ינואר הוא כבר יהיה על הספסל.
    דן רומן היה גרוע, אני לא מבין מה ניר לוין מוצא בו.
    עוד משהו לגבי דור מלול, השחקן הזה מצויין, יש לו שליטה מצויינת ולדעתי הוא עדיף על דן רומן, הבעיה שלו שהוא קצת הפקיר את האמצע, וזה גרם להרבה מתפרצות, אבל הוא היה שותף מלא להתקפות ושיחק מצויין.

14. יהודה ברוך Member

משחק טוב של מכבי חיפה היום, אנחנו ממשיכים את המומנטום החיובי, ויכולים להתחיל לפנטז על לגנוב את האליפות מביתר. שער פשוט מדהים של רפאלוב. וחייבים להגיד תודה לכפר סבא שניצחה עבורנו את המשחק פשוטו כמשמעו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מצויין לליגה הניצחון של חיפה, ניצחון משכנע לפחות לפי התוצאה ואין לי ספק שבירושלים אף אחד לא ישן טוב היום. הם מפחדים ממכבי חיפה.

יש כאלה שכל הזמן קופצים במיוחד בתקשורת, שלמה אנשים לא סופרים את נתניה במירוץ לאליפות... אותם אנשים אין להם מושג בכדורגל. נתניה מקום שלישי כרגע, הייתה במקום השני, אבל זה לא זה, הקבוצה הזאת לא בנויה טוב, אין להם מחץ, הם ממש ממש לא מסוכנים מבחינה התקפית, אין שום סיכוי שהם ידגדגו את הקרה על האליפות. ואיזה פראיירים הם שלא יתקרבו לבית"ר היום עד כדי 3 נקודות...