מחזור 16 בליגת העל: אשדוד ובית"ר נפרדות בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏27/12/12.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי, קטן נח? ממה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    טוב לראות שאלישע לוי קיבל את הכבוד הראוי לו רק ששחר לא צריך להתקמצן עם זר פרחים מסכן...

לגבי הפועל ת"א, זו לא הפתעה גדולה. כבר משחק רביעי ברציפות שהאדומים לא מנצחים ומהראש אני חושב שמדובר במשחקים נגד קבוצות שהקבוצה של אבוקסיס היו צריכים לנצח. כולי תקווה שנוכל לצמצם את הפער.

2. henry1 Member

אין מנוס מלפטר את בנין. הקבוצה בצניחה לליגה השניה ואין דרך אחרת לעצור זאת מלבד זעזוע, והזעזוע היחידי שיכול לעשות משהו בקבוצה העלובה הזאת היא הפיטורים שלו.

יש כל-כך הרבה דברים לכתוב, אבל משהו קטן: אם תהייה נחמה בפיטורים של בנין, היא העובדה שהאיבוד כדור של טופי שגרם לגול השני ולמעשה מוטט את הקבוצה והביא להפסד, זה מה שיגרום לפיטורים שלו. רבות כתבתי על האפס חסר המושג הזה, ואם בנין את זה לא הבין, כנראה שבאמת מגיע לו ללכת הביתה. שייקח את טופי יחד איתו.

3. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/4/342884.Xxx

משבר אמונה. ככה לא נוכל לזכות באליפות. לא עם הגישה הזו, לא עם המאמן הזה. קהל טוב לא יספיק.

רצף המשחקים ללא ניצחון: 4 מש'
    הפער הצפוי מהפיסגה בתום המחזור: 4 נק'
    מס' השערים שספגנו בשלושת המשחקים האחרונים: 6 שערים.
    בפתיחת הליגה עשינו 9 מ-9 מול רמת-גן, הפועל חיפה ובני-יהודה ככה לצורך השוואה.
    השופט שהפעם יקבל בראש שלא בצדק: לירן ליאני
    אבוקסיס הפעם:"זה מה שאנחנו שווים, אין מספיק שחקנים בקבוצה".

לא בגלל הבכיינות מול השופטים, לא בגלל קצב צבירת הנקודות, לא בגלל היכולת המביכה. אבוקסיס צריך ללכת הביתה כי הוא חושב שזה מה שאנחנו שווים, הקבוצה עם ההתקפה הכי טובה בארץ. ובסוף עדן שרם נותן את הגול ומראה לדמארי החלש איך צריך לעשות את זה, שלא נדבר על תמוז. יש כל-כך הרבה נק' תורפה אם זה המגנים שלא תורמים כלום להתקפה, קשר אחורי אחד בסגל וכן-הלאה- אבל אנחנו משחקים בלי חשק וללא שיטה. הרמנו ידיים אחרי הגול הראשון. ומה שיש אמור להספיק בליגה פח של היום.
    בני-יהודה קבוצה מאוד בינונית והיא ניצחה כל-כך בקלות. שיחקה כדורגל פשוט ויפה. הראתה לכל אחד בהפועל מתי לשחרר כדור וחבל שאנטבי לא נראה כמו כפיר אדרי. הפועל הרימה היום מאה פעם לרחבה ורק שתי הרמות היו נורמליות. בני-יהודה הרימה פעם אחת והנה הגיע ה-2:0. מעניין אם המשחק היום יגרום לאבוקסיס לחתוך את פטקוביץ החלש.
    ומסקנה: טועמה ובעיקר אלרואי כהן אפילו לא שחקני ספסל מספיק טובים להפועל ת"א. אלא אם כן השאיפות כבר לא אליפות.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

0-0 בהפסקה בקרית אליעזר.
    יש למישהו פה את מספר הטלפון של יענקל'ה שחר? הקבוצה הזאת צריכה שני שחקנים:
    1) קשר עושה משחק
    2) חלוץ

כבר בקיץ אמרתי לא פעם שיש לנו בעיית יצירה קשה בקישור. אני חוזר על זה כמו מנטרה, אבל אפילו אם ארבייטמן הטוב והישן חוזר אין לנו קישור יצירתי שיכול לעזור לו.

חוץ מזה אין הרבה מה להגיד. כן, ריאן מעצבן אותי. חושב שהוא מעין מסי חדש ומאבד כדורים ללא הפסקה. ביצים זה טוב, אבל ברגע שאתה מאבד יותר כדורים מאשר תורם למשחק בצורה חיובית אז אולי שיפסיק עם זה.

באר שבע? המאמן שלהם רוצה תיקו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

משהו מאנשי הסטיסטיקה צריך לבדוק מה אחוז המסירות המדוייקות שלנו במהלך המשחק. דבר כזה הרבה מאוד זמן לא ראיתי. משחק אחר משחק שהם לא מסוגלים לתת 3 מסירות מדוייקות. זה על גבול המביך. עמאשה נוראי, לא מבין למה הוא עדיין פותח בהרכב. ידין לבדו מחזיק את מרכז הקישור שלנו, די מתבקש לראות אותנו שוב סופגים מהאמצע. אין סדר. כל שחקן מקבל כדור ופשוט רץ.
    מדהים כמה כשרון יש בקבוצה הזאת אבל לא יוצא ממנו כלום. אין לי ספק שקטן במחצית השנייה ייכנס.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוקולי נכנס במקום ידין...לך תסביר את זה שי. קטן? בטח סובל מתשישות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

עריכה:
    1-0 למכבי חיפה משער של עמאשה. השער הזה מגיע לקבוצה, אבל אנחנו פשוט חלשים.
    והופה כבר 2-0! אזולאי. לא היה נבדל, ראוי את זה לפי הקו של הדשא.

נערך לאחרונה ב: ‏29/12/12
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהו הסתיים. ניצחון לא ממש משכנע, אבל 2-0 אומר לפחות שההגנה ממשיכה לשמור על רשת נקייה. הערב זו לא היתה חוכמה מול באר שבע חלשה להחריד, אבל כבר היו משחקים העונה שכן היו סופגים מול קבוצות כאלו.

הניצחון הזה לא הזיז אותי מדעתי. חובה קשר התקפי שגם יודע להבקיע וחלוץ זר. דבר אחרון, הגיע הזמן שגולסה ועידן ורד יתחילו להזיז את התחת. מבחינתי מתקרב השעה שאפשר להפטר מהם.

נערך לאחרונה ב: ‏29/12/12
  8. alexshw Member

ידין מתח את השריר ולכן יצא. אלישע הגיע עם שיטה שטובה עד שהקבוצה שלך סופגת את הראשון.
    בחילופים שלו הוא פירק את ב"ש לחלוטין.
    אם מכבי חיפה לא הייתה קבוצה נכה שכלית, זה היה נגמר בתבוסה לב"ש.

עזרא נורא ואיום פשוט. ריאן ניסה כמה דברים, אבל ללא הרבה תכלית.
    צריך לפתוח עם שני חלוצים ולהמשיך בלי קטן בהרכב פותח.
    ורד לא שחקן כדורגל. למכור.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כבר אמרתי לא פעם שאם יש משהו שיכול להוריד את קטן לספסל זה בנאדו, חברו הטוב.
    בנאדו חייב להמשיך לשחק עם קטן מדקה 60. כשהוא טרי הוא שחקן טוב שתמיד משחק לעומק. עמאשה חלש מאוד למרות הגול, אולי הוא יותר חד מאזולאי מול השער, אבל אני כן חושב שהאחרון הרבה יותר נייד ממנו.

לדעתי ההרכב שצריך לרוץ זה בוקולי וידין באמצע. גולסה וורד בצדדים. אזולאי ועמאשה בחוד.
    בשבוע הבא ידין לא יוכל לשחק. יהיה מעניין לראות אם בוקולי יפתח לבדו בקישור האחורי או שמא צעירי יצטרף אליו.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפחות לגבי החילוף של ידין מגיע לבנאדו התנצלות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    לגבי עזרא אני מסכים, אבל אני מעדיף כרגע להעביר ביקורת קודם כל על ליצנים אחרים. גולסה ועידן ורד פשוט מתחת לכל ביקורת. משחק אחד או שניים בלי כושר זה מתקבל על הדעת, אבל השניים פשוט כבר חודשים אינם נראים על המגרש. לדעתי הכל מתחיל ונגמר בראש שלהם!

ריאן? לא אצלוב אותו, אבל מה שראיתי ממנו היום היה מאד מאד גרוע. חוצפה דבר לרב דבר חיובי, אבל היום הוא פשוט הגזים. מישהו צריך להגיד לו שהוא לא מסי ושהוא צריך לשחק בפשטות. ברגע שזה ילך אז נראה גם דברים יותר מסובכים ממנו. היום הוא פשוט הרגיז אותי, יותר מעזרא.

11. oranfu Member

אנחנו באמת חייבים חלוץ, לפחות אחד.

אבל אתה צוחק בקשר לגולסה כן? היה מספר אחד על המגרש היום.
    לא הפסיק לרוץ 90 דקות, הגנה, התקפה, איים על השער מרחוק, בישל את הראשון..

12. תומס מולר Member

עלק ורד צריך לשחק בהרכב
    ורד הוא הקשר הכי גרוע בליגה
    חובה להעיף את הבלוף הזה בינואר

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

התוצאות של היום מציבות אותנו במקום ה-8 רק נקודה אחת מעל סכנין שבמקום ה-10, ניצחון על אשדוד ביום שני ואנחנו רק 2 נקודות פחות מהמקום השלישי, מנפלאותיה של ליגת העל העונה.

סולליק חתיכת שחקן, מדברים "זגורי זגורי" אבל אם יש שחקן שהיה מגיע לו השנה צ'אנס בחיפה בטח אחרי העונה המצוינת שלו בעכו זה סולליק שבקיץ רק חיפשו בחיפה איך להיפטר ממנו, רק תחשבו איזה קישור קדמי היה לחיפה איתו - סולליק ועזרא בקווים וגולסה באמצע.

14. alexshw Member

זה רק משחק אחד. עד עכשיו הוא היה בינוני ומטה העונה. שחקן צריך להוכיח יציבות.

15. oranfu Member

אני מסכים איתך. הוא היה צריך לתת תחרות לורד על אגף ימין אצלנו העונה.
    עם איך שורד נראה הוא היה מקבל הרבה מאוד דקות.
    אני מקווה שבעונה הבאה לא יחזרו על הטעות ויתנו לו את אגף ימין.