מחזור 15: 3-1 לחיפה על מכבי ת"א, בית"ר מפסידה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏11/1/08.

1. beitar4ever Member

קודם כל אני יכול להגיד דבר אחד, בית"ר חסכה לאלפי אוהדים לראות מחצית משעממת כאשר להוציא שני התקפות לא ראיתי יותר מהמשחק של בית"ר, אין סדר, אין הנעת כדור, כ"כ הרבה איבודים.
    בית"ר כבר מעצבנת עם היכולת הזו, אני מקווה שעם בואו של הזר החדש משהו ישתנה במשחק של בית"ר.
    עוד דבר אמסלם עושה עבודה מצוינת ואם זיו ימשיך לעשות פוזות הייתי מעדיף לראות את דוד פותח בהרכב, עדיין יש לו כישרון ברגליים.
    ומשהו אחרון , ברוכיאן חסר לי מאוד במשחק של בית"ר, אין לנו השחקן שיארגן את המשחק, שיחלק את הכדורים הנכונים , מקווה מאוד ששום ישמע את תחינתי ויכניס את השחקן אם לא במחצית הזו, אז במשחק הבא באשדוד.

2. King Kenny Member

איזה מחצית שניה הייתה לנו, פשוט לא יאומן, המחצית הכי טובה שלנו העונה, מחצית שבה הכפלנו את מספר ההזדמנויות שהיו לנו העונה במשחקים.

רועי דיין פשוט אפס מאופס, אני לא מבין איך נתנו לו להיות שחקן (גם כן) כדורגל, צריך להרוג את ההורים שלו על זה. הכדור היחידי שהייתי נותן לו להתקרב אליו היה כדור נגד הכאבי ראש שהוא עושה לי.

גליל בן שאנן היה מועלה היום, אפילו לא הרגישו שאניימה נעדר (טוב בעצם הרגישו, יש הבדל גדול בצע העור של השניים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx )

אנטבי הפתיע אותי היום והצליח להגיע לרמה חדשה של עליבות, כל הכבוד. טל חן עם מהלך כל כך אופייני לו מורחק, פשוט חוסר אחריות מצדו. שבאדיר יפרוש כבר ושמישהו יזכיר לו איך בועטים פנדל אם הוא לא מקשיב לעצה שלי. עכשיו חסר לנו מגן ימני עם פציעתו של בונדר, שתי פציעות כאלה בעונה, זה פשוט חוסר מזל. פרט לזה בונדר היה סביר אבל הביא שם הרמה פשוט מצוינת. טופוזאקוב עושה רושם של בלם טוב, קטן אבל מהיר וחזק והיתרון שגם יכול לשחק כמגן ימני וכנראה יחליף את בונדר.

אבוטבול מאכזב ברמות העונה, יודעים שהוא יכול לשחק טוב אבל הוא פשוט לא מצליח וחבל.
    ביום שעובד יתחיל לעשות הגנה ולהילחם אני אדע לעוף, אותו דבר לגבי היום בו יהיה לו כושר גופני שיספיק ליותר מ-50 דקות משחק. סרור פשוט לא נלחם וזה דבר שיכול לשגע אותי, אני לא סובל אותו, במיוחד אחרי מה שהוא עשה לנו בקיץ ובעיקר בגלל שהוא אף פעם לא נלחם. שילמד להרים כדורים שעוברים את גובה המותניים של השחקנים.
    אנסומבו, אוי אנסומבו, הלוואי וכל השחקנים היו נלחמים כמו שהוא נלחם. הלחימה שלו די מחפה על היכולת הסבירה שלו היום.
    דגו לא מורגש בשיט.
    טלקייסקי, שחקן מצוין, הכל יש בו, איזה הרמות, איזו תנועה עם כדור וגם בלי. תצבטו אותי.

ג'וניור כרגיל גרוע, לא מורגש, בקושי זז למרות שהיום הוא היה פחות גרוע מבדרך כלל.
    עם חלוץ טוב היינו מנצחים את זה היום, אני רוצה ברדה, רוצה אוגבונה, רוצה יבוריאן, רוצה טועמה.

לסיכום, אחד ההפסדים הכי מרגיזים שיש.

נ.ב- השופט היה בזיון אבל בעיקר הקוון שהיה קרוב לשער 7, פשוט בזיון, צריכים להרחיק מהכדורגל. הוא נהנה לעשות לנו את המוות.

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/08
  3. Fabio Junior Member

משחק טוב, התוצאה פחות.
    טליטסקי היה מצוין היום, וגם טופזקוב היה לא רע בכלל.
    בלי עין הרע, רק שלא יהיה עוד מארקש (חס וחלילה)
    עובד היה איום, דגו גרוע, אנסומבו עלוב וסרור חלש. אי אפשר לשכוח את ההחמצה של סרור, את ההחמצות של ג'וניור ואת ההחמצה מפנדל של באדיר. הזכיר לי את המשחק ההוא מקריית אליעזר, תיקו (לא סגור על זה) בין הפועל לחיפה. דקה 90, פנדל, באדיר בועט לפינה, אלימלך לוקח. שמח שאם כבר כפ"ס ניצחו אותנו, זה אחרי הרבה הזדמנויות שלנו ומשחק גדול של לויטה, בשביל יום טוב-טליאס. לוז הוכיח כמו אנחנו צריכים שחקן כמוהו במרכז, על אף שיש עמדות שיותר דחוף לחזק.
    ג'וניור הוכיח היום מה שכבר אמרתי הרבה פעמים, נכון שהוא יודע להשתלט על הכדור, להסתובב ולתת את הבעיטה, אבל מלבד זה, כלום. ממטר הוא החטיא היום, ממטר.
    יכול מאוד להיות שהוא צריך חלוץ לידו כמו ארבייטמן ואז הוא יפרח, אבל אי אפשר לקחת את הסיכון הזה. חייבים חלוץ חדש. חייבים לפתוח את הכיס, אין מה לעשות. אני הייתי הולך על חלוץ כמו הולצמן (מלבד ארבייטמן) נכון שהוא זקן, נכון שאשדוד יריבה לתחתית. אבל אל תשכחו שעכשיו אשדוד קנו את החלוץ הבולגרי להרכב (איבונוב נדמה לי) לצידו של שריקי, ובהרכב נמצאים עוד מסודי ודוד רביבו. על הספסל יש את בן לולו (שחקן לא רע בכלל לספסל, וגם צעיר) וניר נחום (כנ"ל, רק לא הכי צעיר) אם הפועל ישכנעו את הולצמן, בשביל כמה ג'ובות אשדוד לא יאבקו עליו. זה יפנה מקום לזר, ונוכל לקנות איזה מגן ימני זר או אתם יודעים מה, פנסטיל ישמח לבוא, על אף אליפות אפריקה. אפשר לוותר על כל הקטע עם הולצמן ופנסטיל, לשחרר כבר את ג'וניור, לפתוח את הכיס ולהביא את אנגלוב מלבסקי סופיה, הוא ישתלב מהר עם שני החברים שלו שאצלנו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/1/08
  4. BeitaReaLiverpool Member

תפסיקו להאשים את השופט, לא הגיע לכם פנדל.

5. יהודה ברוך Member

צודק, הדרך היחידה למגר את האלימות והגזענות הם עונשים כבדים כמו הורדת נקודות, אין לדברים האלה מקום במגרשים אם אנחנו רוצים ליגה נורמלית חיביים למגר את התופעות האלו ויש רק דרך אחת לעשות את זה-עונשים כבדים שירגישו אותם.

6. BeitaReaLiverpool Member

בכיף, כל עוד זה ענישה אחידה.

7. Ariel Member

שום עבירה לא מצדיקה הורדת נקודות. למעט עבירות של שחיתות ושיתוף שחקנים לא מורשים.
    באיטליה ובארגנטינה לא מורידים נקודות ולא מעיפים קבוצות מהליגה על עבירות חמורות פי מיליון ממה שאוהדי בית"ר עשו. האנשים במדינה הזו צריכים להפסיק להצטדק מכל דבר קטן. אז קיללו את מוחמד, ביג דיל. כדורגל זה לא היכל התרבות (למרות שאני משוכנע שבמקרה הזה ההתאחדות רק חיפשה את בית"ר).
    למעט עבירות אלימות אין להעניש שום קהל של קבוצה, ועונש רדיוס הוא בטח לא העונש הראוי. אחרי הכל מה אשמים אוהדיה של הקבוצה האורחת שרוצים להגיע למשחק? או הרוב השפוי שכן רוצה לראות את קבוצתו האהודה?

8. King Kenny Member

לא רק פנדל שממה שראיתי משער 7 די הגיע לנו כמה פעמים שההגנה של כפ"ס נגעה ביד ועוד הרבה החלטות שנויות במחלוקת.

9. BeitaReaLiverpool Member

די כבר, לא הגיע לכם פנדל.
    איזה קשה זה שהשופטים לא לצדכם, אה?
    הרי קיבלתם היום רק פנדל אחד שלא הגיע לכם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

10. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

אין לי מה להגיד אלא להסכים איתך. פשוט ביזיון יהיה להוריד נק' על קללות כלפי שחקן שחום עור/מוחמד/רבין או מי שזה לא יהיה.
    נק' מוריד על חוזים כפולים למשל כמו שקרה למכבי שנה שעברה או לפני שנתיים.

11. יהודה ברוך Member

ומה אני עשיתי שאסור לי להיכנס לאתר באינטרנט בלי להתקל בכותרות על הגזענות של הקהל הביתרי? ובמה אשמים אוהדים שרוצים לבוא למשחק כדורגל אבל הם מפחדים לבוא בגלל האלימות והגזענות? באיטליה לא מורדים נקודות על דברים חמורים יותר? זה למה נהרגו שמה שתי אנשים בשנה האחרונה. ודי עם הזיבולים האלה שמחפשים את ביתר, ההתאחדות (בפעם הזאת לפחות) רק אכפה את החוק. ותן לי לשאול אותך משהו מה הדרך למגר את הגזענות חוץ מלהוריד נקודות?

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש תמורה לכדורגל , 1-0 סכנין !

ושוב מאור בוזגלו מנצל יציאה מטומטמת של קאלה .

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/08
  13. Ariel Member

זה לא התפקיד שלי למצוא פתרונות לבעיה. יש מספיק אנשים שמשלמים להם כסף טוב ומרפדים להם את התחת שהם ישבו ויחשבו על זה.
    לצערי גזענות זה חלק מהמשחק אצלנו, אין מה לעשות. אתה לא יכול לחנך אנשים בני 40-50 שצועקים מוות לערבים או נוהמים לשחורים.
    אמרתי, על אלימות יש להעניש. על קללות אפשר להתעלם. אז כמה אוהדים קיללו, אז מה? מה קרה?

ולא יעזור חביבי, ההתאחדות מחפשת את בית"ר. אני בתור צופה מהצד (לא אוהד ביתר) אומר את זה בפה מלא.
    משפחת לוזון היא חבורה של מאפיונרים שצריך להכחיד ולהעלים מהכדורגל הישראלי. אין מה לעשות. מאפיה יש בסיציליה לא פה.
    כל הזמן מאיימים ובסוף נוקמים בסיבוב. שכמה אוהדי ביתר קיללו את אמא של המשפחה הם הבטיחו לנקום. והנה הנקמה.
    גועל נפש פשוט.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שיראה את התוצאה המחמיאה, יחשוב בקלות שהצגנו משחק גדול. זה דווקא היה אחד המשחקים הכי משעממים שלנו העונה, אבל אני שמח שזה הספיק לשלישייה. יחיאל צגאי נתן משחק טוב מאוד והיה מרוכז יותר מאשר במשחקים האחרונים. איתי שכטר עוד לא ממש מוצא את עצמו ונראה שהוא חזר אחורה מבחינת תפישת המשחק שלו. אוקוצ'ה, כרגיל, השתדל מאוד.
    ומעל כולם, אלמוג כהן. הפילו על הילד את כל מרכז השדה של היהלומים וכמעד בלי עזרה הוא השתלט על כל העניינים בצורה מעוררת כבוד.

מתחילת הסיבוב השני לא ספגנו אף שער חובה ואני מקווה שזה ככה ישמר. אני שמח שהסטטיסטיקה מתיישרת בעניין הזה.

15. BeitaReaLiverpool Member

אמרתי לפני המחזור- מבחינתי, היום לא התקיים משחק.
    אבל fuck it , אנחנו מקום ראשון, בדרך לאליפות.
    קדימה לוזון, עוד כמה רדיוסים- ונאבד ת'תואר, קדימה!!

גם היום - בית"ר עד המוות.