מחזור 15: 3-1 לחיפה על מכבי ת"א, בית"ר מפסידה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏11/1/08.

1. בית"רי מלידה Member

קודם כל תודה רבה לכם, וקח מתנה ממני, ציטוט של אלי המלך:

הוא גם לעג בסוף לאוהדי הפועל, וגם על זה תודה.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מי שראה את המשחק של הפועל ויכול לתת חוות דעת על 2 הבולגרים החדשים זה יהיה נחמד.

הייתי מאוד מופתע אם הפועל ת"א הייתה מנצחת את המשחק הזה, כפר סבא היא קבוצה מצויינת רק במשחקי החוץ, ובלומפילד זה מגרש שהירוקים מהשרון מאוד מאוד אוהבים. לא יודע איך הבולגרים אבל על השבוע הראשון קשה לבקש מהם יותר מדי, בקשר להמשך נראה מה יהיה ואיך הם יוכלו לעזור לגוטמן.
    אוטוטו מתחיל בנתניה משחק קריטי ביותר עבור אשדוד, האמת יש לי הרגשה שהם מנצחים, נתניה קבוצה שממש אין מה לפחד ממנה, קבוצה אפורה למדי שצריך רק להישמר מהברקות פה ושם, ברגע שנתניה תבקיע המשחק יהיה קרוב לסיום כי נתניה יודעת לנעול את הרחבה ברגע שהיא גונבת שער. אשדוד חייבת לנצל את ההפסד של הפועל ולהגדיל את הפער קצת.

בני יהודה הרצליה.. חתיכת משחק. משחק קריטי על 6 נקודות, הכל יכול לקרות שם.

3. הפועל_23 Member

טלקיסקי היה מעולה, עושה רושם של זר ברמה גבוהה מאוד.
    טופוזאקוב היה סביר.

4. בית"רי מלידה Member

המשחק בנתניה כבר התחיל - בקושי 2,000 צופים בבלומפילד היו 4,500 בלבד.

לפחות יש קצת גולים.

ולמכבי פ"ת יש להיט חדש אחרי עומר גולן: אוהד קאדוסי. קור של 2 מעלות, ופ"ת מובילה 1:0 עם 10 שחקנים אחרי שכהן הורחק.

5. מכבי או מוות!!! Member

משחק מאוד מעניין של הפועל כפ"ס והפועל ת"א למרות המצבים היה הגנות כ"כ חלשות וקישור גרוע ובגלל זה היה מצבים ומשחק מעניין אבל מה אכפת יל אני נהנתי מול המסך .
    הפועל הפסידו בבית נגד כפ"ס שבמחזורים האחרונים מראה יכולת חלשה,הפועל היו צריכים לנצל את זה מהבריחה שלהם מהתחתית ולנצח אבל הם הפסידו 2-1 בעזרת יכולת מ-צ-ו-י-נ-ת של בן לוז ואוהד לויטה בלי שני השחקנים האלה כפ"ס היו מפסידים 4-0 להפועל .
    רועי דיין צריך ללכת הביתה ומהר , הפועל לא צריכים את השחקן האפס הזה פשוט חלוץ ברמה של ליגה ארצית,לא מנצל את המצבים,בלי שליטה על הכדור,מזל שבמכבי הוא כבר לא נמצא.
    שבוע טוב .

6. Raulito Madridista

אני לא מאמין שהפסדנו את המשחק הזה. פשוט לא הגיע לנו להפסיד היום.
    ההפסד הזה משאיר טעם רע מאוד. טעם של החמצה, הרי הפער מהתחתית ייגדל ועד שהקבוצה משחקת טוב היא לא מנצחת. אבל, אני חייב להודות שהיה שיפור גדול ביכולת של הקבוצה. זה היה המשחק הטוב ביותר שלנו העונה. היום נהנתי מכדורגל של הפועל וממשחק מצויין, זה לא קרה באמת הרבה זמן.
    אם מסתכלים על הכוס המלאה -היה שיפור גדול מאוד ולא הגענו לכמות כזו של מצבים במשך כל העונה.
    אם מסתכלים על החצי הריק - גם זה לא עזר לנו לנצח ומעשרה מצבים לגול כבשו רק אחד, הפער מהתחתית גדל.
    התחלנו את המשחק מצויין וכבשנו שער מהיר, אבל לאחר-מכן ירדנו לאחור. בונדר האידיוט חלם במסירה הנהדרת של ישראלביץ והגיע הפנדל. כל מצב נייח של כפר-סבא היה נראה 70% גול, לא הגיוני שההגנה הגבוהה שלנו לא יודעת להרחיק כדור. טל-חן בכלל היה קטסטרופה היום. רך מידיי, עלוב.
    המחצית השנייה הייתה מאוד מהנה. הבולגרי שנכנס כמחליף היה בעל-הבית. הוא איים על השער פעמיים ושתי הבעיטות היו מאוד קרובות לחיבור. החמצנו עוד לפחות ארבעה שערים ממצבים קורצים ובסופו של דבר השוונו. טענות קשות מאוד יש לי לגבי השיפוט, היו נגיעות יד ברחבה של כפר-סבא והגיע לנו עוד פנדל אחד לפחות.
    האכזבה שלי הייתה מדגו ועובד. הראשון מפחד לבעוט ומאבד כדורים והשני בכלל לא מעורב, במשחק הבא הייתי מספסל את שניהם ופותח עם סרור שעשה רושם דיי טוב דווקא והחטיא גם הוא מצב קורץ.
    ג'וניור כל-רך הרגיז היום. הוא יכל לסיים את המשחק עם שלושער ובסופו של דבר לא הבקיע אפילו לא אחד.
    האווירה הייתה מדהימה והיה מתח עצום. הלוואי שכל המשחקים בליגת העל יהיו ככה, רק שבפעם הבאה אני אהיה מרוצה.
    בקשר לבלם שלנו, לירן, הוא שיחק כמגן היום והיה בינוני, אותי הוא לא הרשים.
    השני שחקן ברמה גבוהה. הוא יודע להרים כדור, יש לו דריבל לא רע והבעיטות גם לא. אני מקווה שהוא יישתפר ושזה באמת מה שהוא שווה.
    מילה טובה אחרונה לגליל-בן שאנן שהציל היום שני גולים בהדיפות נהדרות. מרכז ההגנה שלנו חולם ומחלק מתנות.
    הלוואי ונצא מהמצב הזה כבר.
    http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg790869.Xxx
    שיפוט קטסטרופלי.

7. BeitaReaLiverpool Member

שמישהו ידליק את הטלווזיה ויעביר לערוץ 53.
    תשאירו דקה, ותענו לי על השאלה הבאה:
    מה שווה הכדורגל?!

דור, לא היה שום פנדל, וגם זה שהיה-לא היה.
    האשם במצב של הפועל הוא ממש לא השופט.

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/08
  8. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

בית"ר עושה 2 שינויים בהרכב מהמשחקים האחרונים: טוט תמוז שהיה מאוכזב בשבוע שעבר אחרי שהוחלף 8 דקות לסיום, פתח בהרכב על חשבונו של עמית בן שושן המאכזב. השינוי השני הוא שדוד אמסלם פותח לראשונה העונה במקומו של יואב זיו, שיורד לספסל אחרי 38 משחקים רצופים בהרכב בית"ר בליגה.

האוהד היחיד ביציעים הוא ארקדי גאידמק ולא אחר. לפי ONE גאדימק רוצה להקים מינהלת ליגה.

9. בית"רי מלידה Member

מהפך ענק בקרית שמונה: הקריה עולים ל 2:1 על הלוזוניה.

פחחחח....תאכלו את הלב משפחת לוזון. :aaarofl:

10. Igi Member

מסכים, פשוט מגעיל מה שהולך כרגע בטדי...
    די, שיבינו, כדורגל בלי קהל זה לא כדורגל!!!
    ראיתי כמה מהלכים ופשוט כל פעם אני מנסה לדמיין מה היה קורה אם היה קהל... הבעיטה של בוזגלו למשל, או הפריצה של תמוז.. כמה שהוא היה משקיע יותר להשיג את הכדור אם היו מאחוריו 10 אלף צופים!!
    העונש הראוי היחיד שיתאים לעבירות של אוהדי בית"ר הוא הורדת נק'.

11. BeitaReaLiverpool Member

שום אליפות לא שווה משחקים כאלה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/08
  12. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

חחחחחח הורדת נק' על קללות 'מוחמד מת'? היית מת שזה מה שיקרה.
    העו"ד שמייצג את בית"ר אלעד אייזנברג הביא פתרון מצויין לדעתי. שלא יקצו לבית"ר כרטיסים במשחקי חוץ, ככה שהאוהדים שבאים למשחקי חוץ (נגד חיפה בקריה ובחצי גמר גביע הטוטו למשל) ועושים בעיות לא יבואו. ווכה לא יפגעו האוהדים שיש להם מנויים לטדי.

13. בית"רי מלידה Member

זה דווקא יצא טוב: נחסך עוד משחק או יותר רדיוס... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

14. Igi Member

תלמד להבין את הנקרא. עונשים ראויים לעבירות שמצדיקות אותם. התכוונתי לעבירות החמורות, כי משחקים כמו היום עדיף שפשוט לא ישוחקו.

15. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

תגיד לי חפי דעתך מזו עבירה חמורה, כי גם מה שהיה בקריה וגם בגביע הטוטו זה לא חמור לדעתי.