מחזור 15: ברמן מובסת במינכן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏1/12/11.

1. dudi Member

אחלה שידור בספורט 1, ו 2 שהמרק קר קרוס לא בא לקבל כדור, ושמחמוד עבאס חותם בהפועל אז לטוני קרוס אין חשק לכדורגל, ושטוני קרוס סה"כ מוכיח כמה שחקן אדירר הוא אז נתקע לי מספר 6 על שבע במקשים מהלחם.

mute mute mute!

2. Trnado Member

חלק מהכותבים כאן גרים בגרמניה ויוצא להם להיות הרבה במשחקים, אולי הם יכולים להעיד יותר טוב ממה שאנחנו יכולים לגבי הקהל במשחקי הבית.
    מבחינה אישית, במשחק היחיד של באיירן שיצא לי לראות באליאנץ נגד הופנהיים לפני שנה אני יכול לספר לכם שגם כש"רק" אלף אוהדים צועקים באיירן זה מרעיד את כל האיצטדיון, ואלה האולטראס שיושבים מאחורי השער בעיקר. אז שקט לגמרי בטוח לא היה, לא יודע לאיזה סטנדרטים השדרים התרגלו.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הם יושבים מול מסך קטן, מחלישים את הסאונד במגרש ומפטפטים כל הזמן. למה שישמעו משהו?

4. Der Rotbart Member

גם אני מדבר רק מנסיון של משחק אחד בארנה (מול ויאריאל לפני כשבועיים) אבל באמת התפלאתי מהשקט (היחסי) באיצטדיון. נכון שה-Südkurve מרעישים עולמות אבל עדיין ציפיתי ליותר מעורבות בשאר חלקי האיצטדיון.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא מבין ממה אתם מתפלאים, זה ידוע שרוב הקהל של באיירן זה קהל של קונצרטים.
    וזה בדיוק מה שהונס ושות מחפשים, קהל של עשירים שמשלמים הרבה כסף לכרטיסים, לחנויות של המרצ'נדייז.

6. dudi Member

אולי חלק נכבד, אבל לא בהשוואה לקהל הקונצרטים בקאמפ נואו ככה שאני רואה בדברייך יתרון, ועדיין לא הצדקה לדברים חסרי בסיס לחלוטין בערוצי הספורט הישראליים.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שמח לראות שהגעת בשלום רוזנר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

לגבי המרצ'נדייז אתה צודק, באיירן רוצים שכולם יקנו וכמה שיותר (כמו כל מועדון בעצם) אבל לגבי הקהל, אז דווקא מחירי הכרטיסים לא יקרים יותר בצורה משמעותית משאר הליגה. חושב שהמחירים עם המעבר לאליינץ' ארינה כמעט לא התשנו ביחס לאלו באולימפישטדיון. זה שרוב הקהל מגיע עם הילדים והמשפחות, זה יותר מתאים לאופי של האזור. גם בשטוטגרט ובפרנקפורט רוב הקהל מאוכלס עלידי אנשים 'שיושבים טוב' ובדורטמונד או בשאלקה תראה יותר צעירים ופשוטי עם (בהתאם למצב הכלכלי באזור).

נערך לאחרונה ב: ‏5/12/11
  8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ועדיין הקהל של שטוטגארט או פרנקפורט זה ליגה אחרת, כי הם לא שבעי הצלחה ורוצים לראות רק חגיגות כמו הקהל של באיירן.
    לך תראה אפילו משחק בית של האריות עם חצי איצטדיו מלא ותבין על מה אני מדבר.
    ושוב המרקטינג של באיירן בנוי בדיוק על זה..תביאו אנשים שיעזרו לקדם את הקרוס סלינג שלנו.
    לך תראה מה המחזור של באיירן למתנות חג המולד...
    לא רואים אף קבוצה אחרת ממטר. ואני מדבר רק על קניות בתוך גרמניה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/12/11