מחזור 15: ברמן מובסת במינכן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏1/12/11.

1. Gunners Member

כי משדרים רק כדורגל אנגלי, ובשאר הערוצים ספרדי, וזאת הבעיה אין שידורים של כדורגל גרמני בארץ.
    דרך אגב מישהו יכול להביא קישור למשחק?

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לערוצי הספורט אין את הזכויות לליגה הגרמנית, רק לצ'רלטון...דווקא כשהיה להם הם כן שידרו לפחות משחק קבוע ב 16:30 ועוד משחק ביום ראשון אם לא היה משהו יותר מעניין.

3. aloneli Member

אני דווקא מאמין שגלדבאך יכולה להגיע לאחד המקומות שמובילים לאלופות ולא מקסימום מקום 6.היא ניצחה משחקים מאוד קשים בקלות.כולל תבוסה שנתנה לברמן ונצחון במינכן ואולי גם נצחון היום נגד דורטמונד.יש לה נצחונות חוץ במגרשים מאוד קשים ולדעתי היא לא במקרה שם.
    שמסתכלים על ברמן,שאלקה,ולברקוזן העונה,אני ממש לא בטוח שהן יסיימו לפני גלדבאך.

4. johnnie walker Member

אתה מסתכל על הכושר הנוכחי של הקבוצות ואני לעומת זאת מנסה להסתכל טיפה קדימה,
    נכון, בכושר של עכשיו גלדבך באמת שווה מקום 2-3, אבל האם תוכל להחזיק בכושר הזה לאורך עונה שלמה עם הסגל החלש שלה? קרוב לוודאי שלא, גם ניוקאסל באנגליה ממוקמת כרגע במקום טוב בהרבה מהיכולת האמיתית שלה בגלל פתיחה חלשה של של חלק מהגדולות שם, זה לא אומר הרבה זה לא מפעל גביע שמספיקים כמה נצחונות בשביל תואר פה צריך המשכיות ויציבות ואת זה אפשר להשיג רק עם סגל רציני ולא עם 2 וחצי שחקנים.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יש משהו כרגיל בדברים שלך ג'וני, אבל בל נשכח שיש להם גם מאמן מעולה שאני אישית תופס ממנו המון. מרקו רוייס וטר שטגן הם הכוכבים אבל יש להם גם צוות משלים מעולה לטעמי ועוד כמה צעירים נהדרים.
    הכל יכול להיות, לא הייתי ממהר לפסול אותם, למרות שבכנות אני לא מחשיב אותם כמועמדים לאליפות, אבל ל 3-5 בהחלט!

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

במיוחד עם החולשה של קבוצות צמרת בליגה כבר הוכח שקבוצות כמו האנובר ומיינץ נהנות מההפקר וזוכות לשחק באירופה. העונה יש שיפור קל, שאלקה וברמן חזרו לרוץ בצמרת, אבל עדיין נשארו מקומות לאירופה בצמרת הליגה. גאלדבך אכן לא בעלת סגל עמוק, אבל מי מהמתחרות שלה על מקומות 3-6 כן בעלת סגל עדיף בהרבה? קשה לקבוע כרגע איך יראה גורלם בעוד כמה חודשים.

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/11
  7. johnnie walker Member

כמו שאמרתי זה לא תלוי בהם אלא ביכולת של הקבוצות האחרות, אם שאלקה לברקוזן וברמן יתנו עונה סבירה פלוס במושגים שלהם אז גלדבך תתמודד בכבוד עם שטוטגרט על המקום ה-6,
    אם אחת מהקבוצות האלו יתנו עונה חלשה (מה שלא בדיוק קורה עד עכשיו) אז לגדלבך יש סיכוי אבל היא עדיין תצטרך להמשיך ביכולת השיא שהיא מציגה כרגע עד סיום העונה וזה דבר שלא נראה סביר.

8. Dekel Yid

קישור לסופקאסט לבאיירן-ברמן, מישהו?

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

sop://broker.sopcast.com:3912/100806

10. Vanitas Member

צב-שטובר לא רדף אחרי שחקן כזה מהיר... הוא פשוט לא טוב מספיק עבור באיירן. גול כזה קל לברמן, גם הם לא מאמינים שזה הלך כל כך קל.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה באמת היה שער לא מחוייב למציאות שהחזיר את ברמן למשחק מכלום אחרי שליטה אבסולוטית של באיירן. לגבי האשמה בשער, זה יכול להיות אולי קצת יותר מורכב מזה. צריך לראות את המהלך שוב.

12. Dekel Yid

ואו, עבר הרבה מאוד זמן מאז שצפיתי בכדורגל גרמני. האווירה במשחק של באיירן הייתה פשוט מדהימה, ואיזה קצב נהדר. פשוט בושה מצד צ'רלטון מצד צ'רלטון, הליגה הזאת בהחלט לא מקבלת תקרדיט הראוי לה.

הרגשתי צורך לשתף.

13. Der Rotbart Member

מבלי שראיתי את הגול שוב גם נוייר לא היה ממש בפוקוס וזאת לא הייתה הפעם היחידה במשחק הזה.

14. aloneli Member

איזה גול נהדר של גלדבאך.
    חלוץ שמושך את 2 הבלמים איתו-מוסר אחורה,כל מרכז ההגנה פנוי והאנקה רץ מהאגף לשטח מת ומוצא את עצמו באחד על אחד.
    בית ספר לכדורגל תוצרת גלדבאך.

תשמע ג'וני גם לדורטמונד אמרו ששנה שעברה אין סגל לאליפות ותראה איך זה נגמר.אתה יכול להביא את הדוגמה של ניוקאסל שהפסידה את כל משחקי הצמרת שלה ושיחקה גרוע בהן.לעומת גלדבאך שפירקה את ברמן,ניצחה את באיירן במינכן ועשתה גם תיקו בלי רוייס נגד דורטמונד.ניוקאסל פשוט ניצחה את המשחקים הקלים שלה לפי סדר המשחקים,גלדבאך ניצחה משחקים שלאלופה קשה לנצח אותם.
    אפשר להביא דוגמאות ל-2 המצבים.אם מסתכלים לטווח הארוך לגלדבאך יש סגל שלא נופל משאר הקבוצות שרשמת.אני ממש לא אופתע אם היא תסיים במקום שמוביל לאלופות.

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/11
  15. dudi Member

הגול הוא קצת של השוער הכל כך אהוב שלנו, ולא נורא ביקורת נוייר עדיין חסין לה ובצדק.

לגבי צב שטובר אני מאחל לקבוצה שלי שהוא יזחל בה להנאתינו(של אוהדי באיירן בלבד) לפחות עד שיהיה 33-34.