מחזור 15 בספרד: סביליה ואתלטיקו רוצות לחזור לצמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏10/12/10.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא מסכים בכלל, אני לא מבין מאיפה ההערכה הרבה כל כך לסגל של הרקולס, שמרביתו חלש או אלמוני. 3 החתמות "נוצצות" לא הופכות אותו לסגל טוב, בעיקר שאין עומק (למרות המשחק הגדול של טוטה עכשיו). אבל גם אם אתה כן צודק, הרקולס במקום ה-12 כך שיש יותר מ-7 קבוצות מתחת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

פירטתי יותר על הסגל באחד מהמחזורים הקודמים, שציינת גם שהרקולס מאכזבת, עכשיו אני לא אנמק שוב אלא רק אמליץ לך, שוב, להכנס לפורום של הרקולס ולראות מה היו הציפיות של האוהדים של הרקולס. אחרי הכל, הם מכירים את הסגל של קבוצתם הרבה יותר מאיתנו.

אותם האוהדים, הבהירו ברובם שהשאיפה היא להשאר בליגה ללא מאבק נגד הירידה (+הצלחה יחסית בגביע). כך שאולי מקום 17 לא עומד בהגדרה, אבל 12 בהחלט כן. גם המועדון מביע עד עכשיו נחת באופן יחסי מהקאמפיין, ככזה שלא עולה ולא יורד בהרבה מהציפיות.

רופטה זה עדות מצויינת לסגל הקצר והלא מרשים של הרקולס, ראית איך הוא נראה העונה? הוא בקושי זז ומשחק על מטר מרובע גם שהוא נכנס כמחליף 15 דק' לסיום. עצוב לראות אותו כיום.

מרכז השדה ה"לא רע" שלהם כולל את אבל אגילאר - שחקן שאני מאוד אוהב אבל בעיני אנשי מקצוע הוא לא כזה מרשים כנראה אחרת לא היה משחק בליגה השנייה בספרד. הפורטוגלי שהוא גם שחקן שאני נהנה ממנו העונה אבל גם ללא נסיון רב בליגה בכירה. ומתיאס פריצלר, שחקן מחליף מקבוצה קטנה בארגנטינה. טוטה, שמתופקד גם בצד ימין, הוא גם שחקן שכיום עדיין צריך להוכיח שיש לו מקום בליגה הבכירה.

לא רע זו חוכמה בדיעבד, על הנייר אין שם כלום כמעט...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/12/10
  2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסגל של אלה יותר טוב משל הרקולס והם קבוצות לא פחות טובות ממנה..איך שהעונה נפתחה בצורה גרועה עדיין לא עושה אותם קבוצות גרועות..יש להם קבוצה מספיק טובה בשביל להישאר ולדעתי הם גם עולות על הרקולס..

תסמוך על אתלטיקו שביום ראשון תראה איזה פוטנציאל יש למלאגה

3. riquelme1 Member

לא עושה מספיק? רביעייה למאלגה במחזור האחרון, שלישייה ללבנטה בממשחק הביתי הקודם, וניצחון על סוסיאדד במשחק הביתי לפני לבנטה 2-1 שהיא קבוצה לא רעה בכלל(הכוונה לסוסיאדד).

הקבוצה בסה''כ במרחק 6 נקודות מהמקום הרביעי, שזה פשוט כלום, העונה האמצע והתחתית של הליגה הספרדית הרבה יותר טובים מבעונה שעברה ולכן הפערים בין הקבוצות הוא מצומצם מאוד.

אני לא יודע על איזה ציפיות אתה מדבר, אבל מדובר בקבוצה שלו הייתה שנים בליגה הראשונה, שעלתה ליגה, נכון שהיא השקיעה על רכש אבל עדיין אין לה סגל מספיק חזק בשביל להתמודד על מקומות באירופה, למרות שאם היא תשפר את היכולת במשחקי החוץ היא בהחלט יכלה לסיים במקום המוביל לליגה האירופית.

הקבוצה משחקת כדורגל מהנה, כיף לראות את המשחקים שלה, אני יכול לומר לך בוודאות שהיא אחת הקבוצות האטרקטיביות בליגה, היא ניצחה את בארסה בקמאפ נאו(הקבוצה היחידה העונה שעשתה את זה ועוד 2-0), היא שיחקה מצויין נגד ריאל אבל נשברה בסיום, והיא בהחלט עומדת בציפיות שלה ואפילו מעבר לכך.

כן ירבו קבוצות כמוהה, עם שאיפות שמביאות שחקנים ברמה גבוה, אליאס אני חושב שאתה מגזים וקצת מזלזל ביותר מדי שחקנים של הרקולס, טוטה למשל הוא שחקן סופר מוכשר שבילה בליגה השנייה המון שנים, וגם טיאגו הפורטגלי הוא שחקן נהדר שהתגלה העונה, נוסיף זה את קיקו הצעיר שהוא אחד הצעירים המרשימים העונה בליגה הספרדית, קיצוני ימני עם טכניקה אדירה ויכולת כידרור, ויש גם את הצרפתי תומאד שהוא שחקן לא רע בכלל.

לגבי רופטה, הוא בשלאי הקרירה, אבל הוא לא כזה פח כמו שאתה עושה מימנו.

אסור בתכלית האיסור שמאלגה תרד ליגה, זאת קבוצה שעשתה רכש לא רע בכלל בקיץ, וגם צירפה את מארסקה הנהדר, קבוצה עם שאיפות ועם בעלים שהגיעה להשקיע הרבה כסף ואמר שהתקציב שלהם בעונה הבאה יהיה 100 מיליון יורו ושהוא מגדיל את האיצטדיון שלהם ל65:000 אלף מקומות.

4. Carlo Zampa Member

דווקא ראיתי את רופטה נגד ריאל מדריד כמה דקות ועדיין יש לו קצת כדורגל, הוא עדיין מאוד טכני.

5. xavi6 Member

שחקן אחד שמאוד רציתי לעקוב אחריו בהרקולס ופשוט לא יצא לי זה פארינוס. הוא שחקן ספסל? הרכב? הוא טוב?

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נגד ריאל מדריד זה בדיוק היה שיא ההמחשה של מה שאני מדבר עליו לגבי רופטה - טכני שמשחק מטר על מטר ובקושי מצליח לרוץ, בטח שלא בלי הכדור. וזה אחת האופציות הטובות כביכול שיש על הספסל.

עמי, בוא נתחיל בזה שהדיון היה על הציפיות ולא על מה שאנחנו רואים עד היום: מישהו ציפה מטיאגו חסר הנסיון בליגה הבכירה להתגלות כשחקן טוב? לא. מישהו ציפה מקיקו למשהו מיוחד? לא חושב. אפילו השוער, שלדעתי הוא בינוני מאוד, בכלל לא היה אמור להיות השוער הראשון. לגבי טוטה: א. אמנם משחק ענק נגד מאלאגה (שראיתי היום אגב) ועוד כמה הברקות, אבל לא עונה גדולה שלו והוא עדיין מתנדנד הרכב-ספסל. ב. שוב לגבי הציפיות - לפני העונה מישהו ידע למה לצפות משחקן מבוגר ומוכשר בסטנדרט של הליגה השנייה? כנס גם אתה לפורום של הרקולס ותראה כמה שאלות וספקות היו להם לגבי היכולת שלו לעשות שוב את המעמבר לליגה הבכירה.

אם עושים דיון על ציפיות לעונה לא צריך לדבר על היכולת שהשחקנים האלו מציגים בפועל, בדיעבד, שהיא תואמת מן הסתם למקומם בטבלה (מרכז וקצת מטה). צריך לדבר על מה היו הציפיות מכל אחד מהם לפני העונה.

ולא קשור לדיון אבל כן למה שכתבת - הצרפתי לדעתי לא שחקן טוב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/12/10
  7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא שחקן פצוע שרק חזר להתאמן עם הקבוצה ועוד לא פתח את העונה, אני בונה עליו שיוסיף הרבה לקבוצה.

8. xavi6 Member

אני בונה עליו שיוסיף לליגה. אני זוכר אותו עוד בולנסיה, היה חלק מהקבוצה שהתאהבתי בה. רציתי לשבור את הטלויזיה ששמעתי שהוא עובר לאינטר, ידעתי שמשם הוא רק ידרדר.

9. riquelme1 Member

פארינוס היה בהרכב בגמר האלופות נגד ריאל, והיה אחד השחקנים המשמעותים בולנסיה הגדולה של תחילת העשור הקודם.

גם באינטר הוא היה שחקן הרכב בההתחלה, חבל שהוא הדרדר מדובר בשחקן טוב, אבל כבר לא צעיר(32).

10. ValenciaCF Member

סולדאדו (24), סטנקביציוס (32) מעלים את ולנסיה ליתרון 2:0 ...

11. riquelme1 Member

תביא שידור.

12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ירדן, די כבר להתחזות לאוהד ברסלונה. על מי אתה עובד?

13. ValenciaCF Member

אין שידור .. אני מתעדכן מתוצאות לייב
    חואנפרן מצמק בדקה 40 אבל 2 דקות אחר כך אדוריז כובש ומחזיר את יתרון 2 השערים לולנסיה.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כנס דרך רוחהדירקטה, יש המון לינקים.

15. ValenciaCF Member

כמה שנמאס לי מהפתטיות של הקבוצה הזאת כמההההה!!!!
    מובילים 3-1 מקבלים את ה3-2 בדקה 60
    דקה 81 הפחדן מוציא את באנגה מכניס את דלברט ו3 דקות לסיום מקבל את השיווין.
    יאללה המאמן הזה!!! לבית!!!

נערך לאחרונה ב: ‏13/12/10