מחזור 15 בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏8/1/04.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב שהליגה שלנו גרועה זה אנחנו כבר יודעים אבל צריך להתחיל להסתכל על חצי הכוס המלאה. לפחות העונה כל קבוצה כמעט מסוגלת לנצח כל קבוצה וזה לפחות יוצר איזשהו סטג של עניין.

תסתכלו על הטבלה, תראו איפה באר שבע ואיפה בית"ר. אבל אם בית"ר תנצח היום אף אחד לא יהיה מופתע.

ובקשר למה שניב אמר. בני אתמול הסיב את תשומת ליבי לסטטיסטיקה מעניינת.

שימו לב לרצף משחקי בית"ר בבית מתחילת העונה:

תיקו- הפועל ת"א
    ניצחון- הפועל פ"ת
    תיקו- בני יהודה
    ניצחון- אשדוד
    תיקו- בני סכנין
    ניצחון- מכבי חיפה
    תיקו- מכבי נתניה

אז ע"פ זה עכשיו תור הניצחון.

אני מקווה שהסטטיסטיקה הזאת תישבר.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה גועל שהמשחקים בשעה כזו מאוחרת באמצע השבוע.
    רק עכשיו חזרתי מהבסיס,אני צריך להתקלח מהר,להתלבש,לאכול ולסוע,ואז חוזר ב1 בלילה ופוף נשרף כל היום.
    ולמחרת אני יהיה עייף מת,כוס אמאק הטלויזיה הזו הורסת לנו את הכדורגל.

3. Reyes Member

איזו חולשה. אנחנו מחזיקים רוב הזמן בכדור ולא מצליחים להכניס כדורים לרחבה ולהגיע להזדמנויות מסוכנות.
    נמני, כרגיל, לא עושה כלום חוץ מנזק. אמסלם מאבד כדורים ללא הרף ומוסר גרוע (למה לא דנין, אוחנה?), פדידה פשוט לא מסוגל ומליקסון מכדרר יותר מדי (הגעתי למסקנה שהוא פשוט טיפש. יש לו את הטאצ'ים ואת המסירות המופלאות אבל הוא מסרב להשתמש בהם).
    היחיד שעושה משהו הוא ארבייטמן - פשוט נפלא.
    לגבי הקישור האחורי - היידמן? הוא עושה עבירות כאלה טיפשיות... למה?! למה הוא הקשר ההגנתי שלנו? ומליחי... גם לו לא חסר.
    אני מקווה שאוחנה שוטף עכשיו את השחקנים ונצפה במחצית שניה אחרת לגמרי מצדנו.
    נ.ב - יש לי תחושה שעמיר תורג'מן יכול לתרום לנו במצב הנוכחי. אוחנה, עזוב מה שהיה עד עכשיו ותכניס אותו במקום חנן.

4. Reyes Member

זה גמור. אלון מזרחי הקשיש עם 1-0 לב"ש.
    גולן חרמון שחקן כדורגל?

5. DadoN ReD Member

קשיש? דווקא לא נראה לי.
    ווינר .. זה מה שהוא!

סגן אלוף, זה מה שהיה רשום עליו בוואן.
    אוווווו באר שבע מ-ל-ח-מ-ה!
    אללה ..

2,000 אוהדים נסעו למרות שזה ב 9 בערב..וזה שעתיים נסיעה ..ושידור ישיר, נחמד מאוד.
    באר שבע ללא ספק קבוצת צמרת לכל דבר.

6. אלי מתחן Member

כל שחקן נראה צעיר שהוא רץ ליד גולן חרמון טלקר ואמסלם שהם ללא ספק קו ההגנה האיטי והחדיר ביותר בליגה.
    רק באה לטדי קבוצה שסוגרת משחק ויש בעיטה אחת לשער במשחק שלם, ולצערנו היא לשער של קורנפיין וגם נכנסת.

7. burning soil Member

בית"ר ירושלים נראתה כל כך אומללה אתמול,הגנה חלשה,אין חיבור
    בין הקישור להתקפה,בית"ר שהיתה חייבת נצחון לא הגיעה למספיק
    מצבים אם הגיעה בכלל,היתה הנעת כדור נכונה שלא תורגמה למצבים.
    חרמון בלם חלש,מליקסון כשרוני,אבל מתנהג כמו ילד קטן.מרכז
    השדה של בית"ר בהנהגת מליחי והיידמן לא מספיק טוב,אם בית"ר
    לא תתחזק היא תהיה יורדת בטוחה,וגם עם חיזוק לדעתי לבית"ר תהיה
    עונה קשה מאד.

ובאשר לב"ש,משחק לא גדול,אבל משחק מבוקר והגנתי,בתוספת לאימפוטנציה
    של בית"ר הוציא את גוטמן גדול מטדי עם 3 נקודות.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת כל הכבוד לקהל שלנו שהביא למשחק ביום ראשון בשעה כזו מאוחרת כמות כזו של צופים.

לגבי המשחק,בכלל לא משהו,מראה מה הרמה של הליגה הזו,אבל איכשהוא הצלחנו לגנוב את הגול הזה (ויכלנו לתת עוד כמה),משחק כזה מפחיד שגוטמן רק חולם עליו לתת את ה1-0 ולהניע כדור ולהעביר זמן במקום לתת את השני והשלישי..

לא נורא,עכשיו יש לנו את הפועל תל אביב ונתניה בבית רצוף,זה אמור להיות 6 מ6.

היום נקווה שבני יהודה תפסיד,והמקום הראשון שלנו,וזינו בהלם.

9. DadoN ReD Member

אמור להיות 6מ6 ? הפועל ת"א בבית זה משחק ק-ש-ה!
    וגם נתניה זה אמור להיות משחק קשה..אבל אותם אנחנו אמורים לנצח!

בכל מקרה, ב"ה שבני יהודה תפסיד היום!!

10. אלי מתחן Member

יותר מגול אחד? פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...........
    תרשה לי לגכך, כל הכבוד שניצחתם את הקבוצה העלובה שלנו, אבל עם כל הכבוד, ב"ש הגיעה למצב אחד כל המשחק (לא שבית"ר הגיעה ליותר), וזה רק מראה את הרמה של הליגה בכלל ושל המשחק הזה ספיציפית.

11. ArsenalFan Member

שמישהו יחזיר את דוברובין לחור שהוציאו אותו ממנו. אם לא דוברובין ואוהד כהן, מכבי פ"ת הייתה רצה היום לאליפות, והאמת, היא קבוצת כדורגל הרבה יותר טובה מכל האחרות ב"צמרת" של הליגה הפאתטית הזו. כולל מבני יהודה, ובטח שיותר משתי התל אביביות הנפוחות האחרות.

12. ג'רי בית הלוי Member

אני גאה להציג בפני חברי פורום כדורגל ישראלי את האוהד הראשון של מכבי פ"ת שגולש באינטרנט http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

עדי, עם כל הכבוד("ויש כבוד"), ההודעה שלך עכשיו יכולה לתפוס מקום בפנתיאון ההודעות המגוחכות של השנה. מכבי פ"ת קבוצה טובה? סבירה פלוס, וגם זה ביחס לליגת העלק שלנו. נכון שזה לא קשה להיות יותר טובים ממכבי ובמיוחד מהפועל, אבל מכבי פ"ת פשוט לא קבוצה מספיק טובה, וחלוץ שהיה בא במקומו של דוברובין לא היה עוזר לכם יותר מדי. הטעות של לוזון(חה חה, אתה לא יודע למי אני מתכוון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ) היא שהוא הסתמך יותר מדי על טועמה ותקווה, ולא ממש בנה קבוצה מסביב לזה. הסגל מהעונה שעברה הוא סביר בהחלט- אבל לא כזה שיכול להתמודד על מקום באירופה, גם בשנה מגעילה שכזו.

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי פ"ת בהחלט קבוצה משעממת ולא ראויה לצמרת (בליגה שראויה ל- 20 ש"ח על 3 משחקים) ומה שאני חושב שהם טועים בו בהנהלה הוא השכונתיות של הקבוצה שלהם וזה שהם חושבים בקטן מדי במקום שאיפות להתפתח באמת. מלבד טועמה שמשחק הרבה פחות טוב מבהפועל ת"א הרכש הוא תמיד בינוני וגם הזרים.

14. ArsenalFan Member

בסה"כ אוהד כורסה שכבר שכח מתי הוא הפסיק להיות מתוסכל מכדורגל ישראלי, לאורווה לא נכנסתי כבר כמה שנים טובות. לא צריך לעשות ממני יותר מדי...

משעממת? איזה קשקוש. אולי זו לא קבוצה לאליפות, אבל זו בטח לא קבוצה משעממת (אז מה אם במשחקים שלה יש 12 צופים?! זה לא בגלל שהיא משעממת... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ), והמקום שלה בטבלה עושה לה עוול, הרבה בזכות איבודי נקודות מטופשים שמקורם בשוער טמבל, שמסוגל להוציא כדורים קשים בטירוף, אבל מקבל שערים של דייג. ממה שאני רואה בליגה הישראלית השנה, מעט מאוד קבוצות גם מבצעות מהלכי התקפה מסודרים קבוצתיים, מכבי פ"ת היא אחת מהן. אפילו מכבי חיפה היא לא קבוצה כזו, כי היא כולה ג'ובאני רוסו, לטוב ולרע.

יש במכבי כמה שחקנים שבונים יחידת שחקנים טובה מאוד, שמסוגלת לנצח כל קבוצה בליגה בקלות תוך הצגת כדורגל מרשים יותר מרוב הקבוצות בליגה. וזה למרות רכש בלתי מובן בעליל בקיץ (אם כי המכירה של עידן מליחי הייתה הדיל של המאה מבחינת הלוזונים, אולי חוץ מעיסקאות עידן טל) חוץ מטועמה (שבמשחקים האחרונים שאני רואה דווקא מראה יכולת משופרת מול פתיחת העונה), אבי תקווה ובעיקר דוברובין הם פלופ שהיה צפוי מראש.

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן יותר מגול אחד.
    ההזדנות של בונפלד במחצית הראשונה שבעט כמו בחורה.
    והמתפרצות במצב של 1-0 במקום לרוץ קדימה גוטמן צועק להם מהספסל לעצור ולהניע כדור להעביר זמן.