מחזור 15 בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏8/1/04.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שבוע הבא הם מגיעים לבאר שבע למשחק חשוב לשתי הקבוצות.

אבל עד שבוע הבא יש זמן במיוחד שמחר טדי.

תבינו, אני לא מפחד מבית"ר ירושלים. ממש לא. תיתנו לי אותה בכל מגרש נייטרלי בארץ ואני לא חושש בגרוש. החששות שלי באים מטדי ששם בית"ר כאילו קבוצה אחרת עם רוח יותר חיובית. אני מקווה שמחר ננחיל להם הפסד ביתי ראשון קשה זה בטוח יהיה.

וביציעים בטוח יהיה מעניין כמו בשנה שעברה ואני מקווה שאפילו יותר.

2. DadoN ReD Member

לכל אוהדי חיפה -

נו איפה הקהל הטוב ? זה שאמרתם שמעודד 90 דקות? חחח רק לצחוק עלייכם.
    2 דקות אחריי תחילת המשחק נעלמתם .. זהו לא עודדתם, אבל אמרתם שאתם קהל שמעודד תמיד לא? שתומך תמיד לא? נו איפה ?..

ובכלל שהובילו עלייכם 1-0 .. שריקות בוז שומעים ברקע .. נו איפה הקהל הטוב של חיפה? נו איפה התמיכה ? חח עלק קהל .. אתם כאלה עלובים חיפה, שאין לכם משוג.

ורגע אמרתם שאתם מביאים הכי הרבה קהל לא? אז עשיתם תיקו בבאר שבע .. אז זה אמור להשפיע כל כך על כמות הצופים שתגיע למשחק? חח עלק קהל גדול ..

ע-ל-ו-ב-י-ם.

3. eliran11 Member

מחצית בקרית אליעזר:מכבי חיפה הפועל פ"ת 1-0
    תוצאות סיום:
    הפועל ת"א-מכבי נתניה 0-2
    בני סכנין-אחי נצרת 0-1
    מ.ס אשדוד-מכבי ת"א 2-0

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת... ממבט ראשון,האדום של לוברסקי מוצדק,אבל כשזה מגיע בריפליי אחד אחרי השני רואים בודאות התחזות של אבוקסיס.

איזה גול אדיר של אנטבי.

נערך לאחרונה ב: ‏10/1/04
  5. אסי אדו Member

מוות!
    זה היה הצגה טהורה גם ממבט שלישי... שופט ברמה של ליגה ז ושחקן תיאטרון...
    ומה בידיוק עם הפנדל על אדו???
    חבורה של מושחתים.

6. אלי מתחן Member

לוברסקי נפל כי הרגל של אבוקסיס הכשילה אותו, בטעות הוא פגע בכ-ת-ף של אבוקסיס ואבוקוף החזיק את הפנים

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/1/04
  7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש כבר דיון אחד על הקהל הטוב\הרע והמכוער...תפסיקו לרשום פה תגובות על הקהל..תגובה הבאה תימחק.

בקשר לחיפה.
    עדיין מוקדם לפטר את רוני לוי,כמה שהוא כישלון עכשיו יבואו שחקנים חדשים ואז נראה מה יקרה
    אם הוא יכשל גם על אלבס,קורן וצ'דיקובסקי אז ניאלץ לזרוק אותו.

יום שחור למכבי חיפה שאחרי שכבר שנים לא הפסידה לפתח תקווה מפסידה פעמיים בעונה אחת[מתוך 2 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx ]

ולא ברורה לי ההתעקשות עם אסי אברהמי,עד עכשיו הוא ממש ממש שחקן חלש.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי חיפה קבוצה חלשה אין מה לעשות, ההפסד הזה שלהם לא הפתיע אותי בכלל כי פ"ת קבוצה טובה, מספיק טובה כדי לנצח בקרית אליעזר. אנחנו צריכים לתפוס לעצמנו את הראש ולשאול את עצמנו למה לעזאזל לא ניצחנו שבוע שעבר את חיפה בבית.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

די די איזו בושה..רק לשמוע על התוצאה מול הפועל פ"ת..ולחשוב שפעם זה היה משחק בטוח..
    חיפה הפכה לקבוצה אנמית מגעילה.
    הקבוצה צריכה להיבנות מהיסוד ולשחק עם הצעירים הטובים ולא עם אברהמים למיניהם.
    חבל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אח איזה עצבים. אני מתאר לעצמי שאף אחד כאן לא ראה את המשחק אז אני אספר לכם, במילונים החדשים שייצאו ליד המילה ביזיון יהיה רשום "ראה ערך "המשחק של מכבי חיפה נגד הפועל פ"ת""! אני משתגע, חזרתי מהמשחק עכשיו ואני כל כך מאוכזב. מילא להפסיד להפועל פ"ת (שאין להם מושג בכדורגל, מה שמראה את גודל הביזיון), 2:0, בבית מול הקהל, אבל בכזו יכולת עלובה!!! לא חיברו שני פסים, כשמתקרבים לשער רואים שלמכבי חיפה אין מה להציע- כדורים שקופים, בערך 15 אופסיידים, חוסר טכניקה ושליטה בכדור!! היכולת היום הייתה פשוט עלובה!
    אני לא חושב שרוני לוי צריך ללכת הביתה (המבחן יהיה אחרי המשחק נגד בני יהודה בבית בעוד שבועיים) בינתיים כי זה לא מה שיעזור לקבוצה אלא להפך. זו תהיה נבואה שתגשים את עצמה ואני לא צריך להסביר את עצמי.

רק דבר אחד שמראה שלא איבדתי את כל שמחת החיים במשחק היום: השבוע זה היה המחזור הראשון שכן היה שווה להזמין את המשחקים! חבריי סיפרו לי שראו אותי כמה פעמים במשחק (לא עשיתי שום דבר מיוחד, אל תדאגו, בריטס ולופז ישבו מאחורי וזכו לסיקור נרחב. דרך אגב הם צחקו על בנאדו ואברהמי) ולראות אותי 3 פעמים במשחק- 20 ש"ח הם מחיר ראוי ביותר לתענוג שכזה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

11. שלומי אדרי Member

יש לי משהו להגיד לך שיחקנו את הכי בונקר בעולם ואני הייתי במשחק עם עוד 99 אוהדים של הפועל
    אבל ככה מנצחים משחק חסן וגרייב פירקו אתכם כיאילו שיחקתם בלי מגן ימני
    זרקו שבר כל מה שזז
    והתיאום של אוסיבוב טומאסיץ ויחיאל פשוט היה מושלם
    שיבחון שיחק מצויין
    רפי כהן היה מצויין כרגיל
    ברק בכר,וקובאציץ נתנו משחק לחימה טוב
    ארצג -איזה גול!!!
    ושלומי כבש

הגנאהום קפא אין יותר נאחס .

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשמע, כל החצי הראשון מלבד הגול, שאם כל הכבוד לארצג היה לו יותר מדי זמן לכוון את הכדור (באדיבותה הרבה של הגנת הברזל הקשוחה של חיפה) היו כדורי עומק גרועים שהחלוצים לא הגיעו אליהם והם כל הזמן צעקו על הקישור וההגנה (כי הכדורים היו ממש גרועים) ואז בחצי השני מכבי חיפה היו ב- 10 וניסו להבקיע (בצורה מעוררת רחמים) והפועל פ"ת הגיעו לאיזה 5 מצבים של שניים על מגן אחד, ובגלל שהם ניצלו רק מצב אחד כזה אמרתי שמזלנו היה שאין להם מושג כי אחרת היה נגמר 4 - 0 לפחות. בכל מקרה, אני לא הייתי מכנה את המשחק של הפועל פ"ת טוב אלא יעיל. באו לקריית אליעזר, ראו שמכבי אפסים, ניצחו ועוד בהפרש של שני שערים.

13. burning soil Member

היה מחזור מעניין,תראו כמה הליגה צפופה ומרתקת השנה,הפועל
    פ"ת מנצחת את מכבי חיפה,דבר שלא עשתה הרבה שנים,מכבי
    ת"א ממשיכה לנצח,לפני שבועיים היינו בטוחים שמכבי לא מתאימה לצמרת.
    ואילו הפועל פ"ת עם הפנים לצמרת,אחרי שבפתיחת העונה דשדשה במרכז הטבלה.
    ושום דבר עוד לא נסגר,הליגה עוד ארוכה.

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי נסחף במחמאות. הליגה מרתקת? המשחקים הם משעממים, הטבלה אולי מרתקת וצמודה, המשחקים גרועים אחד אחרי השני. וכולם ברמה שווה, זה נכון, כי כולם גרועים באותה מידה. במקום ליצור התקדמות של הדרג השני והשלישי לצמרת הדרג הגבוה של השנים האחרונות פשוט ירד ליכולת מזוויעה, אין מילים אחרות: מכבי ת"א משחקת גרוע, להפועל ת"א אין מה להראות ומכבי חיפה משחקת יותר גרוע משתיהן לפחות בחודש האחרון. מבחינה עובדתית אפשר לראות שאחרי 15 משחקים למקום הראשון יש 25 נקודות מ- 45 שזה עלוב. זה אומר שלבני יהודה יש הפסד אחד בלבד (לחיפה) אמנם, אבל 6 תיקוים! לא מתאים למוליכת הטבלה. להפועל ת"א יש כבר 3 הפסדים העונה ולכל שאר הליגה 4- 10 (לנצרת 10).
    זה אומר שלמכבי ת"א ולחיפה ולבאר שבע יש 4 הפסדים ולבית"ר 7! מי שלא היה רואה משחקים היה מציג שתי אפשרויות: 1. שכל הקבוצות טובות. 2. שכל הקבוצות גרועות. אני ראיתי העונה 3 משחקים טובים או משהו כזה ולכן אני מצביע חד משמעית על האפשרות השניה. ותראו לי עוד ליגה של-5 הראשונות יש בממוצע 3 הפסדים אחרי 15 משחקים וזה נתון טוב יחסית כי לא אמרתי שלראשונה יש 1 ולארבעת הסגניות 4 הפסדים.

15. Reyes Member

חשבתי על זה קצת והגעתי למסקנה שיהיה קשה ביותר לנצח את ב"ש היום.
    בסה"כ יש לנו קבוצה עם צעירים מוכשרים ונאיבים, שאם הם מנצחים משחק... הם מפסדים אחריו 3 משחקים. ככה זה העונה בבית"ר. אין מה לעשות, רק לקוות שלא נשאב אל מתחת לקו האדום.