מחזור 15 בליגת העל: 1-1 בין ב"ש לחיפה; רק 0-0 למכבי מול בני יהודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏5/1/21.

1. Telkiyski Member

מה שיש לשועה ברגליים, מה שיש לעטר, מה שיש לבוזגלו, מה שיש לאצילי.

כמה יש ברגליים לכל הכוכבים האלה. איכשהו כולם בסוף שווים מקסימום הנפת צלחת בליגת העל עם עמיחי שפילגר מריע בעמדת השידור.

yakov_y, DRORIKO ו-zivmay אוהבים את זה.
  2. Butragueño מנהלים

חולה על 'מה שיש לו ברגליים'. משחקים איתי בשכונה הרבה כאלה שיש להם ברגליים. שיודעים לקחת את הכדור ולעשות איתו מה שהם רוצים. ובגלל זה הם משחקים איתי בשכונה. כדורגל מקצועני הוא יותר מזה. הוא יותר טקטי, יותר משמעת, הבנת המרחב, שיתוף פעולה בין השחקנים וכושר גופני.

וגם התירוץ הזה של "הוא רק בן 20" . כמה שחקנים פה ראינו כבר שהתפתחו כל כך הרבה מגיל 20? להפך, רוב השחקנים שלנו רק יורדים מהרמה מהגיל הזה.

3. Telkiyski Member

איתי פעם שיחק מישהו שאני חותם שהוא מוכשר בהרבה מאלטמן וגם מבוזגלו.
    סוג של זיקרי ואלירן כזה.
    כל הזמן היה מחפש שחילים ואי אפשר היה להוציא לו כדור מהרגל.
    אמיתי לגמרי. מוכשר מאוד.

אחחח מה שהיה לו ברגליים.

אגב שועה את העונה הזו יסיים בן 22.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון שהם בלטו "רק" בליגה הישראלית, אבל לערוך השוואה בין מה ששועה עשה עד עכשיו בקרירה למה שעטר, בוזגלו ואצילי עשו בקרירה זה לא נכון.
    שועה בסך הכל בלט בבני יהודה וקצת במכבי חיפה בעונה הראשונה שלו.
    בוזגלו עשה בבאר שבע 4 שנים מצוינות, לעטר היו תקופות יפות גם במכבי תל אביב, גם לאצילי בבית"ר ומכבי, הלוואי היה להפועל באר שבע בסגל קיצוני כמו בוזגלו, עטר או אצילי, אצלנו סולליך שעל כל שני משחקים טובים נעלם לחודשיים נחשב "שחקן בכיר".

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Butragueño מנהלים

שגיב יחזקאל עם סיבוב נהדר על המקום. בהתחשב בעובדה שזה רז שלמה זה לא כל כך מרשים, אבל עדין אחלה סיבוב.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  6. Butragueño מנהלים

בן שמעון הרכיב קבוצה מאוד מעניינת. כל התקפה שלה מאוד מסוכנת. היא לא מחפשת לבזבז את הזמן באמצע ומניעה אותי סביבה הרחבה, וזה קורה בהרבה מאוד משחקים. אם רק היה לה קצת יותר כוונות ומטרות להמשך הם היו יכולים בכיף לעשות קצת יותר. איזה אירופה או גביע.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מגיע להם כל הכבוד בעיקר כי משחקים היום בלי לא מעט שחקנים בגלל הקורונה.

8. Butragueño מנהלים

מה מכבי תל אביב מוצאת ברז שלמה שכל חלון עברות היא מעוניינת בו. אלא אם כן היא מטרילה.

Sir Alex Ferguson ו-rivaldo אוהבים את זה.
  9. DRORIKO Member

אלי גוטמן השתלט לך על היוזר? עם כל הכבוד למשמעת טקטית וסדר בסופו של דבר מה שמביא תארים זה הכשרון. כשאתה משחק נגד בונקר מעצבן של איזה אבוקסיס או סילבס לא משנה אם אתה משחק 4-4-2 או 4-3-3 או 3-5-טיזי, אתה חייב את השחקן שידע לשחרר את הפקק עם איזה דריבל או עקב מתוחכם. ואם אלה שאיתך בשכונה היו עושים את הלהטוטים שלהם גם מול שחקנים מקצוענים הם כבר לא היו משחקים איתך בשכונה.

10. Butragueño מנהלים

פעם ראיתי את פשיץ מוסר לא עם העקב

11. Butragueño מנהלים

הם עשו, זה פשוט לא הספיק. חבר שלי שיחק ביבנה והשכיב את הליגה הלאומית, אבל זרק זין, לא היה עושה הגנה וזרקו אותו. מדינת הכדורגל מלאה בכישרונות גדולים שפשוט לא מסוגלים להתמודד עם הוראות של מאמן

12. DRORIKO Member

אני מסכים איתך. כשרון לבד לא מספיק ואתה חייב להוסיף עוד ״שכבות״ כדי להתקדם, אבל אתה חייב את הבייסיק כדי שיהיה עם מה לעבוד ואני אומר לך שלשועה יש את זה. זה שחקן שאם הוא יעבוד על הגישה שלו הוא יכול להגיע לליגות הכי בכירות באירופה. ואני לא אומר את זה על כל שחקן.

13. DRORIKO Member

מעניין שפתאום לרן בן שמעון אין שום דבר דבר רע להגיד על השופטים. יכול להיות שזה בגלל שהם לקחו את הביקורת שלו לתשומת ליבם והשתפרו? הרי זה בטח לא בגלל שהקבוצה שלו ניצחה ונמצאת בתקופה טובה.

14. Butragueño מנהלים

לא אומר שבעתיד לא יהיה חלוץ טוב, אני פשוט חושב שמה שרואים עכשיו לא מעיד. גם גולסה התחיל כשחקן מבטיח ונעלם. וברגע שניער ממנו את אח שלו הוא חזר לכדורגל

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

אני רואה את הראיונות של קלינגר אחרי משחקים וזה הולך ונהיה הזוי מראיון לראיון. הרי קלינגר לא טיפש, הוא יודע שאם להפועל היה כסף לשלם לו פיצויים הוא היה הולך הביתה כבר לפני חודש, אבל הוא מתראיין כאילו הוא מאמן לגיטימי של הפועל תל אביב שכל המערכת סביבו מאמינה שהוא יכול לחלץ את העגלה מהבוץ, זאת סיטואציה סוריאליסטית לגמרי, אבל אם זה לא היה סוריאליסטי זה לא היה הפועל.