מחזור 15 בליגת העל: שלושת הראשונות מנצחות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏26/12/14.

1. Civil Anti Madridista

באילו פרמטרים סכנין פחות טובה מבית"ר ירושלים או הפועל ת"א?

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרמטרים של מסורת, מומנטום וחוסר מומנטום, קהל (מגיע למשחקי בית וחוץ בכמויות מופחתות משמעותית) ובעיקר בהתנהלות שכונתית. זו דעתי מחוות הדעת של השנים האחרונות.

3. alexshw Member

מבחינת התנהלות אין הבדל בינם ואפילו לא בינם לבין מכבי חיפה. כרגע ההבדל הוא רק בכסף.

4. Love Is Red Member

לדעתי הפועל תל אביב כל עוד ורמוט שם לא תרד מכבי חיפה לא תרד בגלל סגל הרביעי בטיבו בליגה, בניגוד לרובכם לדעתי מכבי פתח תקווה כן מועמדת עדיין וגם בית"ר שאם תפסיד היום תהיה בבעיה גדולה בהמשך כי הם לא מנצחים קבוצות ברמה שלהם וגם יתחילו לאבד נקודות מול הקבוצות שמולם השיגו נקודות והשאלה היא איזה מאמן יגיע במקום קורצקי במידה והאחרון יפוטר/יתפטר/יתפוטר.

5. Civil Anti Madridista

להוציא את מכבי, ק"ש וב"ש כל הקבוצות משוועות למומנטום, ומסורת גדולה ככל שתהיה תציל קבוצה מלהסתבך במאבקי התחתית.
    כשאמרתי פרמטרים התכוונתי לפרמטרים מקצועיים על הדשא, ושם אני לא חושב שבית"ר ירושלים או הפועל ת"א עולות משהו על סכנין.
    נכון שיש לאסי דומב את גילי ורמוט, אבל הוא לבדו לא יכול לסחוב את הגרוטאה הזו למעלה.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לפי פרמטרים מקצועיים אני לא רואה את סכנין מסוגלת להתחזק תקציבית בשחקנים רציניים מה שאני כן רואה את בית"ר והפועל עושות בסופו של דבר כשחרב באמת תהיה על הצוואר

7. Civil Anti Madridista

לגביי בית"ר אני מסכים, אבל כדי שהפועל תביא רכש היא תצטרך למכור את הנכס האחרון שנותר לה, ובלעדיו כולנו יודעים מה היא שווה.

8. עידן444 Member

אם בית"ר לא תשתחל לפליאוף העליון היא בבעיה, ואולי אף קשה יותר מהאחרות. מזכיר לי קצת את מכבי נתניה שלפני שנתיים ירדה ליגה כשלא הצליחה לנצח אף יריבה לתחתית!!! 2 ניצחונות על הפועל ת"א, 2 ניצחונות על הפועל ב"ש, ניצחון על בית"ר בטדי כשבית"ר מרגישה די בטוחה בהישארות ובעקבות המשחק הזה הסתבכה, ניצחון על אשדוד כשהם בחצי הילוך- מול הפועל עכו, סכנין, הפועל ר"ג, הפועל חיפה ורמה"ש(שאמנם סיימה בפיליאוף עליון אבל עדיין זו רמה"ש)- נתניה לא ניצחה אפילו פעם אחת!!!
    כשלא מנצחים אפילו קרב אחד ראש בראש מול יריבה לתחתית אתה בבעיה. יש לבית"ר מזל שהם ניצחו את הפועל פ"ת...

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

יאללה יוצאים לוסרמיליה עוד כמה דקות, בעיקרון עוד משחק שתלוי בנו. אם השחקנים יגיעו להרוג זה יהיה 0-2 עד דקה 20-25. נכון, הפועל פ"ת לא הפועל חיפה ומכבי נתניה, אבל בכללי אפשר לנצח את המשחק הזה בהתחלה אם השחקנים רק ירצו בכך. להתחיל לשחק מהר, לשתף את האגפים, לבעוט מרחוק, והעניינים כבר יסתדרו מעצמם. רק שלא תהיה את שאננות דוחא ונהיה בסדר.

10. Civil Anti Madridista

זה משהו שאני לא מצליח להבין. בית"ר סיימה את הסיבוב הראשון בניצחונות על הפועל ת"א ומכבי חיפה, ועם שלוש תוצאות תיקו בחוץ מול מכבי, ק"ש וב"ש. מאזן מרשים לכל הדעות, ודווקא מול הקבוצות "בליגה שלה" היא איבדה נקודות בצורה מגמתית.
    אז נכון, אפשר לדבר עד מאחר שעמדת האנדרדוג תפורה למידותיה אבל בשביל לנצח את הפועל חיפה בטדי לא צריך להתעלות יותר מדי.

11. Love Is Red Member

והכי מדהים שבמאני טיים ניצחנו אותכם 3-0 באותה עונה.
    גם ביתר במאני טיים עלולה לקרוס מול הקבוצות שהיא נלחמת איתן...

12. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

טוטנהאם מאוד רצינית בעניין זהבי ונציגים שלה כבר נמצאים בארץ בשביל לפתוח איתו במו"מ
    לדעתי זאת קבוצה שלזהבי יהיה קשה מאוד להגיד לה לא ומחר זה אחד המשחקים האחרונים שלו בצהוב

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זו בערך הקבוצה עם הכי הרבה שחקנים בעמדה שלו בעולם.

itzik.miro, oranfu ו-alexshw אוהבים את זה.
  14. alexshw Member

כן זה נראה ככה, יחד עם זאת לא מכיר אף שחקן בליגת העל שיגיד לא למעבר לפרמייר ליג, גם אם יהיה לו קשה לשחק שם.
    בהנחה שיש כמובן הצעה רצינית.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אבל בנוסף לכל זהבי בחור שחשוב לו מאוד לשחק, והוא לא טיפש.
    אני לא תמים וברור לי שקיים סיכוי לא קטן שיעזוב, אבל אם אין עוד הצעות פרט לטוטנהאם ולא יציעו לו שם סכום מטורף של איזה 1.2 מיליון יורו (ולא סביר שיציעו לו סכומים כאלה), אני בכלל לא בטוח שהוא יילך על זה.