מחזור 15 בליגת העל: שישיית הצמרת מנצחת; ב"ש בפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏22/12/17.

1. עידן444 Member

הרבה דקות לא טובות.
    בעיקר במחצית הראשונה.
    אבל כדורגל מאוד תכליתי.
    כך היה צריך להסתיים המשחק באשקלון. אבל שם היכולת היתה רעה לכל אורך המשחק ולאחר ההחמצה של סבע הכתובת היתה על הקיר.
    מאוד שמח בשביל עדן שרם.
    מאוד שמח שדיא הבין שיש גם אופציה למסור בהתקפה.
    שמח שסגרנו עוד משחק בלי לספוג למרות ההגנה המוכפשת.
    יופי של ניצחון!

Sent from my iPhone using Tapatalk

henry1 ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  2. Melikson24 Member

משחק ברמה נמוכה. כל הכבוד לנתניה על הניצחון והיעילות אבל חבל לראות שהם לא מצליחים לשמור על אותה יכולת מתחילת העונה.

3. henry1 Member

באמת יופי של ניצחון. מהשחקים שקל לאבד בהם נקודות, בעיקר לקבוצה חסרת ניסיון כמו נתניה ובכל זאת הראנו אופי וניצחנו.

שמח בשביל שרם, בדיוק כפי שהייתי שמח בשביל קוגבניה בשבוע שעבר. חובת ההוכחה עדיין עליהם, היו להם הרבה יותר משחקים לא טובים ולא משכנעים (כולל כשקוגבניה שיחק יותר מקדימה) ואני מקווה שהשערים שכל אחד מהם כבש יתנו להם ביטחון להמשך.

לפי קומץ מאוהדינו ערן צריך לצאת בדקה ה -50, בכל משחק, ללא קשר ליכולתו. מעניין אם מבחינתם ניצחנו 1-0 או 3-0. שחקן שעדיין ממשיך לספק מספרים וזה מה שנמדד בכדורגל בסופו של דבר.

רואים שלסבע קשה מאוד לשחרר את הכדור מהרגל כאשר לא מדובר על איום לשער ואני שמח לראות שהוא לומד שאפשר גם אחרת. הוא יכול להפוך לשחקן הרבה יותר טוב אם ידע גם לבשל.

4. הנתנייתי Member

בתחילת העונה מול אותה עכו זה נגמר 2-2...

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  5. Melikson24 Member

איזו נפילה זה צחי גיגי. לקח לפ"ת כל כך הרבה נקודות. באמת אין להם שוער שני/נוער ראוי מספיק להחליף אותו?

6. DRORIKO Member

מכבי לא יכלה לבקש משחק יותר קשה. הצהובים כמו שראינו מוציאים את המיטב נגד קבוצות שמשאירות להם שטחים. ק"ש של סילבס זה בדיוק ההיפך המוחלט. המשחק הזה יקבע אם מכבי באמת יצאה מהמשבר או נשארה באותה שבלונה.

7. קשר שמאלי Member

גולסה לא בסגל, נפצע שוב.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלא אם מכבי חיפה מדהימה ומנצחת בטרנר(ובינינו מה הסיכוי?) היא כבר 10 נקודות מהפלייאוף העליון בעקבות הנצחונות של נתניה ובני יהודה, הפלייאוף התחתון מתקרב ועם תקציב כ"כ גדול..לא נראה לי שהיה כישלון גדול יותר בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי.
    גם בית"ר אם תאבד נקודות מחר תצטרך להסתכל יותר בכיוון של היהלומים והזהובים מאשר על ב"ש ומכבי ת"א.

9. DRORIKO Member

@Drama2 בתור אחד שעוקב אחרי מכבי פ"ת, איך אתה מנתח את הכשלון השנה? כמובן שהכי קל להפיל את זה על מימר, ואולי בצדק, אבל צריך לזכור שקובי רפואה ברח משם(צעד שלא אהבתי) אחרי שראה איזה סגל עומד לרשותו, אז אולי זה לא רק מימר אלא גם השחקנים הבינוניים. הבנתי גם שדנינו עבר פציעה לא קלה נכון?

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הכי קל להפיל על מימר? לא חושב שיש אחד שמפיל את זה על מימר. הוא לא בנה את הסגל, הוא לא זה ששיחרר חצי קבוצה בקיץ.

11. DRORIKO Member

אני לא בא לקבוע עובדה אלא לשאול שאלות. אם הייתי רואה יותר משחקים אולי הייתי יכול לענות עליהם :) שים לב שלצד מימר ציינתי גם את השחקנים ואת רפואה שעשה ויברח

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רפואה עשה ויברח כי מכרו את גיא מלמד אחריי שמכרו חצי קבוצה בקיץ. רפואה ביקש שלא ישחררו את מלמד, ובכל זאת מכרו אותו. אני מעריך אותו על ההתפטרות (אלא אם כן הסיבה אחרת).

13. hbs7 Member

לא יודע מי בנה את הסגל בפ"ת, אבל כנראה הוא היה על חומר ממש טוב אם הוא חשב שאבידור וארבייטמן אלו סקוררים של קבוצה ראויה.

14. oFiRzZz Member

למרות שהרמה המקצועית לא מתעלה לרמות גבוהות רוב הזמן - אני נהנה מהליגה העונה. יש כמה קבוצות דומיננטיות ולא 1.5
    כמו שהורגלנו אליו בשנים האחרונות. גם נתניה, גם בני יהודה וגם הפועל חיפה מנצחות את המשחקים שלהן והכדור עובר
    לרגליים של בית"ר, מת"א וב"ש. נהנה מאוד מהעניין הזה, מה גם שנתניה והפועל חיפה (וגם בני יהודה במידה כזו או אחרת)
    הן קבוצות שהליגה הייתה צריכה מאוד שהקהל שלהן יתעורר.

לירן אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

להבדיל אלפי הבדלות, אבל גם לאינזגי לקחו את קייטה מבלי לשאול אותו ולא הביאו אף שחקן בלבל הזה, והוא הסתדר עם מה שיש. אותו דבר עם גספריני שלקחו לו הרבה שחקנים וגם הסתדר עם מה שיש. ואלה סתם 2 דוגמאות שהבאתי מהשרוול, יש עוד המון דוגמאות כאלה. לסילבס ברעננה לקחו את וואקמה והוא בנה קבוצה יותר טובה. אני תמיד אומר שמה שמבדיל בין מאמן מצויין למאמן טוב, זה שמאמן מצויין לא בוכה על מי שאין לו אלא מתרכז במי שיש לו. קובי רפואה הוא מאמן מפונק, לקחו לו שחקני אז הוא קם והלך, ולאיפה? כמובן, לקבוצה עם הסגל הכי טוב בליגה שלה בפער.