מחזור 15 בליגת העל: שישיית הצמרת מנצחת; ב"ש בפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏22/12/17.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

איזה תוצאות? שני ניצחונות על רעננה ועכו? 50% הצלחה של בן זקן שמכל הניצחונות האלה בספק אם הגיע לנו אחד מהם?

אוחנה לא רוצה לפטר את בן זקן כדי לא להודות בטעות, וזה חמור כשלעצמו, אבל מבחינת היגיון ממזמן היו צריכים כבר לחפש מחליף לבן זקן. אגב, אני לא פוסל שהמעורבות של לאבנדה תגרום לקבוצה להיראות טוב יותר ולשמור את בן זקן לעוד כמה משחקים, רק שהפעם הוא יהיה עוזר מאמן בפועל ולא מאמן. אני חושב שאוחנה גם מעדיף את זה מאשר לחפש מחליף, ליצור עוד זעזוע ולמנות עוד מאמן.

ולא רק הקהל רוצה את בן זקן בחוץ.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כולם רוצים את בן זקן בחוץ, גם טביב וגם אוחנה, כולם רואים את היכולת של הקבוצה, פשוט אוחנה הוא בן אדם מאוד שקוף, הוא רוצה לצאת חן בעיניי כולם- גם התקשורת, גם ההיגיון הבריא, גם שאנשי מקצוע לא יאשימו אותו בפגיעה במעמד המאמן וכמובן גם הקהל.
    מזמן היו צריכים להעיף אותו אני לא מתווכח על זה, אני פשוט אומר שאוחנה מרגיש לא נוח לעשות את זה בגלל המצב בטבלה.

אוחנה ,בעידן שאחרי במשחק, פוליטיקאי וקודם כל חשוב לו לצאת בסדר בעיני כולם. גם בעיני המאמן שהוא לא מזמן הביא כביכול. אז הנה, עכשיו עשה לו שיחת "שימוע", תיכף יגיעו הפיטורים. חשוב לאוחנה לעשות את זה מסודר ולפי הסדר, שיהיה היגיון מובן לכולם, גם לתקשורת.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הוא רוצה למצוא חן בעיניי כולם, למרות שכולם רוצים את בן זקן בחוץ. הגיוני סה״כ.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רשמתי, אוחנה מסתכל על הטבלה ולכן לא מפטר, עובדה.
    הוא מחכה לעוד מעידה כדי להרגיש טוב עם עצמו.

עשה שימוע, תיכף יגיעו הפיטורים.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מה עובדה? שהצגת פה דעה?

ורטה, קונטה, עזרא, ורד, בניון פצועים ושכטר וקליימן בספק. אחלה צוות רפואי יש לנו.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אכן, דיעה. לא מפטר בגלל המצב בטבלה. שומע את האנטי מסביב, רואה תצוגות חלשות, אבל יודע שגם תהיה ביקורת מצד מאמנים בגלל המצב בטבלה וכביכול פגיעה במעמד המאמן והוא מפחד מזה. עשה שימוע כדי להכין את השטח לפיטורים במעידה הבאה.

טיפיקל אוחנה. פוליטיקאי, איש מקצוע בדיחה.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

המצב של ביתר בטבלה עדיין יהיה טוב גם אם ביתר תפסיד ושאר הקבוצות ינצחו. הוא לא מפטר אותו כדי לא להודות בטעות שלו ולתת לטביב מנדט בלעדי בבחירת המאמן.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גם זו אופציה, שגם היא מתחברת לפואנטה שלי, אוחנה פוליטיקאי , גם אם הדיעה שלך יותר קרובה למציאות או אם דעתי יותר קרובה למציאות.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא חושב שפוליטיקאי, הוא כבר מסוכסך עם הלה פמיליה והולך בדרכים שחלק מהקהל לא אוהב. הוא פשוט בעל אגו גדול.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש קריאות נגדו בטדי?

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

וכאן הוא טועה בגדול ומוסיף טעות על טעות. אני אוהב את אלי אוחנה, גדלתי עליו ואני לא אקלל אותו בחיים אבל ההתנהלות שלו עם בב"ז הזויה ואת כל הקרדיט שלו מהקיץ הוא מאבד בחודשיים האחרונים.

היו לאוחנה את כל הסיבות לפטר את בב"ז השבוע והוא בחר שלא. עכשיו האולטימטום הזה שתשחק טוב ותנצח את אשדוד ורק ככה תישאר בתפקיד הוא מגוכח. קודם כל בית"ר תחת בב"ז לא מסוגלת לשחק טוב, היא לא עשתה זאת שהיה סגל מלא והיא קיבלה תמיכה מלאה מהקהל והיא בטח לא תעשה זאת בהרכב חסר ושהקהל מוכן לקבל 4 באשדוד רק שהדייג יעוף. אז לכל העולם ואחותו ברור שבב"ז כנראה הולך לבית בשני בבוקר(ואוי לבושה אם לא) אז למה לא לעשות זאת כבר השבוע? התנהלות הזויה.

עוד משהו שלא מדברים עליו. מעבר ליכולת הגרועה של בית"ר לאורך החודשיים האחרונים היא גם נפגעה תדמיתית ברגע שבשני משחקי בית מול היריבות הגדולות שלה העונה מכבי ת"א והפועל ב"ש היא שיחקה את הכדורגל הגרוע ביותר שלה מזה שנים וכל זה במשחקים לעיני 20+ אלף אוהדים שרבים מהם לא יחזרו לטדי בקרוב כל עוד בב"ז נשאר כמאמן. היו כאן שתי הזדמנויות מצוינות להרוויח עוד אוהדים להמשך העונה וגם לשפר עמדות בצמרת ונכשלנו בגדול. בני בדיחה אבל זה מה שהוא יודע ולכן האכזבה הגדולה היא מאוחנה שלא עושה סוף לפיאסקו הזה.

היו כמה אוהדים שהתקרבו לאיזור של יציע הכבוד בשני והעבירו ביקורת.
    הרוב המוחלט של הקהל מאוכזב מההתנהלות אבל עדיין לא מוחה או מקלל בצורה מאורגנת.

EO11 אוהב/ת את זה.
  12. yakov_y YNWA

דיא סבע - עונת 17/18 - 13 שערי ליגה.
    מאור בוזגלו - עונת 15/16, עונת 16/17, עונת 17/18 - 13 שערי ליגה.

Melikson24 אוהב/ת את זה.
  13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין את ההשוואה.
    גם אסי טובי ושי הולצמן היו מבקיעים הרבה יותר מג'ובאני רוסו, זה לא הפך אותם לשחקנים טובים יותר ממנו בזמנו בעיקר כי לא היה מדובר באותה העמדה. כנ"ל סבע ובוזגלו, סבע משחק חלוץ שני, בוזגלו על האגף.
    תוסיף בישולים וכו' ותקבל שבוזגלו היה אחראי להרבה יותר שערים ובנוסף היו פציעות שלקחו לו כמעט עונה במצטבר וכמובן בוזגלו שיחק בקבוצה שלקחה אליפויות והשתתפה באירופה וסבע בקבוצה שנאבקת על פלייאוף עליון.

EsheD, rivaldo, Bluekipper ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  14. קשר שמאלי Member

אחלה. מה אתה רוצה להגיד הזה?

15. yakov_y YNWA

1. כאוהב מספרים ציינתי עובדה.
    2. הדוגמא עם השחקנים שציינת לא טובה, סבע קשר בדיוק כמו בוזגלו, אומנם קשר מתחת לחלוץ אבל קשר, ערן לוי משחק כחלוץ ביחד עם קייטה.
    3. לא יותר קשה להבקיע בקבוצה שנאבקת על הפלייאוף העליון מאשר קבוצה שיש לך את ויטור, אוגו, הובאן ו-וואקמה ?
    4. מעצבן אותי מאוד היחס שמקבל בוזגלו האוברייטד, לדעתי כבר 2 פרומואים מערוץ הספורט לדוגמא, דיא סבע שחקן טוב ממנו בלי לדבר בתקשורת כמו הראשון, סבע הרבה יותר טכני, מהיר הרבה יותר, סיומת טובה יותר, גמיש יותר מבחינת עמדות מאשר בוזגלו, מבחינת מצבים נייחים ודריבל זה שיווני.

קוגבנייה סוף סוף קיבל דקות בעמדה שלו וכבש, שרם ניצל הזדמנות נדירה לפתוח בהרכב וכבש, שמח שצדקתי בדעה שלי שיש למכבי נתניה ספסל ראוי.