מחזור 15 בליגת העל: ניצחון בבכורה של קשטן בסכנין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏30/12/04.

1. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

בינתיים, קשטן מתחיל את הקדנציה שלו בפ"ת לא רע, הפועל מובילה 2-1 על בני סכנין.
    לפ"ת כבשו: קייסי (פנדל 41'), בוקסנבוים (56')
    לסכנין: רודריגז (60')

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל ת"א - מכבי חיפה (ראשון, 20:35, בלומפילד):
    מפגש הקצוות של הליגה, הראשונה נגד האחרונה, כשביניהן 24 נקודות! ואם זה לא מספיק, ההתקפה של חיפה כבשה כמעט פי שלוש (37) מההתקפה של הפועל ת"א (13).
    במחזור הקודם שייע שוב נכשל בניסיונו להשיג ניצחון בכורה כשנוצח באשדוד 2-1, ומכבי חיפה לאחר השישיה נגד אשדוד בקושי רב ניצחה 1 - 0 את נצרת עילית.
    בהרכב הפועל ת"א מתוכננים מספר שינויים- יוסי אבוקסיס הורחק נגד אשדוד ולא ישחק, ובמקומו כנראה יפתח יוסי רוזן שיובש העונה על הספסל וביציע. מלבד השינוי הכפוי הזה שייע עשוי לפתוח עם טל חן במקום דומב במרכז ההגנה, ועם גיא צרפתי במקום אדוארדו מרקש בקישור. ג'ון פנסטיל ישחק כקשר ימני וחליס כמגן ימני.
    במכבי חיפה יניב קטן חוזר מהפציעה שלו ויפתח במקום אליניב ברדה, אבל דוידוביץ' ורוסו עדיין פצועים כך שאלמדון ימשיך לשחק בשער. גם איתן עזריה נפצע השבוע באימון הנבחרת האולימפית והוא לא יהיה בסגל.
    גוסטבו בוקולי אמר ל- ONE: "אני לא מסתכל על זה שהפועל ת"א בתחתית. אני במכבי חיפה כדי לקחת אליפות. אנחנו חייבים לשחק טוב ולנצח את המשחק. לא משנה נגד מי אנחנו משחקים, אנחנו צריכים לתת כבוד לקבוצה שמולנו אבל לנצח".
    על המפגש המחודש עם מאמנו בעונה שעברה, פייגנבוים, אמר בוקולי: "יהיה מאוד נחמד לראות אותו. הוא נתן לי בעונה שעברה באחי-נצרת לשחק ולעשות המון דברים, אבל אני צריך לשים את הרגשות בצד בזמן המשחק".
    הרכבים משוערים:
    הפועל ת"א: הרכב משוער: שביט אלימלך, רמי חליס, שמעון גרשון, אסי דומב (טל חן), יגאל אנטבי, יוסי רוזן, שי אבוטבול, ג'ון פנטסיל, כפיר אדרי, אדוארדו מראקש (גיא צרפתי), איבזיטו אוגבונה.
    מכבי חיפה: תום אלמדון, אלון חרזי, ווסקלי גונזאלבס, אריק בנאדו, חיים מגרלשווילי, חאבייר דירסאו, וואליד באדיר, עידן טל, גוסטבו בוקולי, יניב קטן, רוברטו קולאוטי.
    בסיבוב הקודם: 1 - 0 (קולאוטי).
    שופט: אסף קינן.

3. rami87 Member

משחק שמקביל קצת לכדורסל באותו יום: מכבי תל אביב-הפועל ירושלים

קבוצה אחת שהיא הקבוצה מספר אחת בליגה ללא עוררין. השניה פעם הייתה בצמרת ועכשיו היא בצרות.

יהיה קשה להפועל להוציא נקודות דווקא נגד חיפה, אבל אולי הפסיכולוגיה של שייע תתחיל סוף סוף להשפיע. בבלומפילד מלא, עם כל האדרנלין, הפועל עוד יכולה לצאת מהמשחק הזה אל הדרך הנכונה מבחינתה.

4. שגיא Guest

הפועל פתח תקווה חוזרת לליגה. האם דרור קשטן יחזיר את הפועל פתח תקווה לתקופות הטטובות שלה? כרגע זה נראה כמו התחלה טובה. פתח תקווה מנצחת שוב ועכשיו היא כבר קרובה למרכז הטבלה מאשר לתחתית ואולי באמת מה שהיא בהייתה צריכה זה זעזוע בצוות המקצועי ואם קשטן הוא הזעזוע אז בכלל טוב.

5. בית"רי מלידה Member

כל המדינה ( כמעט ) מצפה שחיפה תביס את הבועל - בהצלחה!

6. Apu Member

למרות שהפועל של העונה הם חבורת אנשים די מצחיקים, אני הולך לראות "ארץ נהדרת" במקום.

בית"רי, מי זה?

7. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

הפועל ב"ש 0-1 מכבי ת"א
    להפועל ב"ש:
    יניב אברג'יל (34')
    וואי.. מכבי שוב הולכים להפסיד..

8. בית"רי מלידה Member

כדורגל משחקים 90 דקות - ולפעמים גם 96 דקות, אם האיבן שפטוטה הוא אייל צור...

9. Apu Member

97 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

10. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

תאמין לי שאני אוהד את מכבי ת"א מספיק זמן, בשביל לדעת שאת המשחק הזה אין הרבה סיכוי לנצח...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/1/05
  11. בית"רי מלידה Member

כמה אני שמח שאתה מזכיר לי את בית שאן:

בשבילי זה זיכרון מתוק - בשבילך זה עתיד מר... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

דרישת שלום לאיתן טייב

http://www.ipc.lt/wg/php/images8/shoelace.Xxx

12. Apu Member

לא זה הכוונה, אבל תודה על פתיחת הפצע הזה.. שבעצם אני לא כל כך מבין איך אתה יכול להתלונן על צור כמוכר משחקים..

הכוונה הייתה שצור הוסיף 7 דקות, לא 6.

13. בית"רי מלידה Member

בשביל זה פצע - בשבילי זאת אליפות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

14. בית"רי מלידה Member

אמרתי לך לחכות לסוף המשחק!

15. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אמרתי שמכבי לא תנצח את המשחק הזה? היא באמת לא ניצחה.. 1-1
    לב"ש כבש אברג'יל, ולמכבי 4 דקות לסיום כבש, מי אם לא, ברוך דגו בפנדל, ששמעתי שלא היה מוצדק.