מחזור 15 בליגת העל: ב"ש גוברת 1-2 על מכבי ת"א בבלומפילד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏18/12/15.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לשאול מה פשר הקטע החדש, שלא ראיתי בשום פורום אחר, שאסור לפתח שום דיון שסוטה טיפה ימינה או שמאלה מהמטרה המקורית של הנושא? אני יכול להבין כשאתם מפסיקים כל מיני דיונים על שופטים או דיוני "למי יש יותר גדול" למיניהם, אבל מה כואב למנהלים דיון על היכולות של ראובן עטר כמאמן?

orimor2212, South Boy ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  2. Turgi Guest

אולי פיספסתי אבל למה פתח תקווה משחקת בבלומפילד?
    ליגה חרא! בכל העולם לכל קבוצה יש איצטדיון והיא משחקת בו. רק אצלנו זה רולטה.

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערן לוי לא יחזור העונה ?

4. עידן444 Member

סיכוי אפסי שיחזור העונה. זו תהיה הפתעה מאוד גדולה. כיוון שמדובר בקריירה של בן אדם אני אמנע מלכתוב רחשים ביציע ובפורומים על הערכות קיצוניות יותר שמתבססות על סוג הפציעה, גילו ואולי מעבר להכל- אופיו והרגליו של השחקן- אבל הלואי שהם טועים.
    רוצה להאמין שהשינוי המדהים שחל בבחור מאז הפיכתו לקפטן ע״י יוסי מזרחי- גם יסייע לו להתגבר על כל הקשיים ולשוב לדשא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏20/12/15
  5. Turgi Guest

אם ערן לוי יחזור לשחק כדורגל אני אופתע ואני מניח שאני לא היחיד.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מוטב שלא יחזור. הגדרה שלו ככדורגלן היא בדיחה עצובה.

7. עידן444 Member

אפשר לספור על 2 ידיים את השחקנים בליגה האשפתית הזו כולל באלופה הנפלאה של ה 3 שנים האחרונות שיודעים לבעוט בכדור וההגדרה שלו ככדורגלן היא בדיחה עצובה, הא?
    המשפט הזה הפך אותך באופן רשמי ל״בדיחה העצובה״ של הפורום הזה.

oFiRzZz ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הוא לא ספורטאי, האיש שמן בכל קנה מידה, כולל עבור אנשים רגילים. הוא בקושי רץ.
    גם אם יש לו טכניקה טובה בבעיטה ובמסירה (ובזה אין ספק) ועוצמות פיזיות, זה לא הופך אותו לכזה שראוי להיקרא כדורגלן מקצועני. מעדיף בכל יום נגרים במלוא מובן המילה שחיים כספורטאים על פניו.

שישחק ברמה החובבנית, או באולמות, או שימשיך לחלטר בכדורגל חופים.

EO11 ו-alexshw אוהבים את זה.
  9. עידן444 Member

הכדורגל לא שווה כלום בלי הערן לויים!
    אתה גם יכול לשלם מצידי 500 דולר כרטיס לראות מרגוליסים, אבידורים וכל מיני זרים אפריקאים ותסגוד לכל איזה איגיבור שאין בו כלום חוץ מלהיות חזק- מה שמספיק רק לליגות פח כמו שלנו. בלי ערן לוי קאיודה היום משחק בעפולה ולא באוסטריה(עובדה שכשערן לוי לא היה טוב אפילו סקאוטים של קבוצות בינוניות בבלגיה לא השתינו לכיוון שלו- שלא נדבר על זה שהוא הגיע לליגה השניה בישראל לא בגלל שהוא ממש הרשים בשוויץ. בלי אמן כמו ערן לוי מה יעזור למרגוליסים, וקאיודות לרוץ בלי הפסקה?) בעצמך ראית את המשחק של נתניה בסכנין וקפצת שאוהדים שלנו ירדו על מרגוליס ואמרת שהוא כל הזמן פותח ולא מקבל כדור- כי מי יתן לו כדור? פירס? חמזה בארי שצריך קודם להעביר שני שחקנים ורק אז חושב על למסור? ערן לוי שחקן בעייתי אבל שני דברים אי אפשר לקחת לו- הרגל החזקה והמדוייקת(טכניקת בעיטה יוצאת דופן), והעובדה שהאיש מקבל כדור ובראש כבר רואה 2-3 מהלכים קדימה- אין דברים כאלה בליגה פח אשפה הזו וגם זהבי היה מת לתכונות שערן לוי נולד איתם! והוא לא צריך לרוץ כמו שאבי נמני לא היה צריך לרוץ, כמו שזוהר לא היה צריך לרוץ, כמו שמסי רוב המשחק נח, כמו שגאסקוין לא היה צריך לרוץ, וכמו שמראדונה לא היה צריך לרוץ בשביל להביא את היכולות שלו והתרומה האדירה שלו לקבוצה. בכדורגל אי אפשר לבנות רק על חוטבי עצים. אם זה היה ככה כנראה שנורבגיה ושוודיה בלי זלאטן היו אלופות העולם.
    עכשיו בטח יקפצו כאן כמה גאונים וישאלו איך אני אומר את ערן לוי באותה נשימה עם השמות שהזכרתי כי יש כאן כמה שקשה להם להבין עקרון- והעקרון בכל השמות האלה הוא אותו עקרון בלי קשר לרמה שהם הגיעו- שחקנים עצלנים, חלקם שמנים(כן, אני יודע שעכשיו תתחיל עם הגניבת דעת שלך שמראדונה לא היה שמן וערן לוי כן שמן כי בדקת בדיוק מה זה שריר ומה זה שומן- אבל תכלס- מראדונה היה שמן!!! וגאזה היה שמן!!! ונמני היה שחקן בסלואו מושן שבקושי זז!), לא חיו כמו ספורטאים- ואותם, כמו את ערן לוי לא נשכח לעולם! מי היה איגיבור בעוד עשור האמן לי שאף אחד לא יזכור.

Roma אוהב/ת את זה.
  10. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לא מדובר בקטע חדש, אלא בקטע קיים בפורום שמחודד לאחר שדיונים מתפזרים פה ימינה ושמאלה וסוטים לגמריי מהנושא המקורי שלהם.

ראובן עטר כעת מאמן מכבי נתניה, למכבי נתניה יש אשכול נפרד ומכובד משלהם. ניתן לדון על ראובן עטר כמאמן מכבי נתניה - טוב א רע? באשכול מכבי נתניה ולא באשכול דיון מחזור מס' 15. למען האמת, רוב הדיון הזה היה על מכבי נתניה עד כה. חלק לגיטימי, על המשחק, חלק פחות (ראובן עטר, ערן לוי).

להבא, ניתן גם להפנות שאלות כאלה בפרטי.

@Turgi גם אני מאוד הופתעתי מזה כשראיתי את זה בתקציר. בדרך כלל אני מכיר ויודע על כל שינויי המגרשים ומודה שלא שמתי לב לזה. מניח שהמושבה בשזרוע...משחקים בה כל שבוע בליגה, אז ברור שאם היו צריכים לשזרע את הדשא קבוצה אחת הייתה חייבת להפגע.

11. עידן444 Member

כנראה המגרש היחיד שהתעקשו על זמן ההמתנה לאחר השזרוע ושם, להבדיל מנתניה, חיפה וב"ש- נזכה לראות דשא נורמלי.

12. Turgi Guest

בחיפה ובבאר שבע מעולם לא היה דשא נורמלי.
    עכשיו כל הליגה תשחק בבלומפילד ואז יתפלאו שאין שם דשא.

ברצינות עכשיו, יש עוד ליגה בעולם בה כל שבוע קבוצה נודדת? גם ככה יש פה קבוצות בלי מגרש ביתי.
    רדיוסים, שזרועים, רק אצלנו ממציאים את העולם מחדש.

13. קשר שמאלי Member

ערן לוי עם רגל אחת ולאפה שווארמה ביד רץ יותר מהר מברק יצחקי

נערך לאחרונה ב: ‏20/12/15
  14. עידן444 Member

מ 3/4 ליגה.
    גם אם עטר חוזר היום לשחק בלי ברך- הסיכוי של נתניה לכבוש עולה בסדרי גודל.
    ליגה אפורה ועלובה ואת ערן לוי שולחים לחופים ולאולמות...
    כנראה שזה מה שמגיע לקהל הישראלי- חבורות של חוטבי עצים חסרי מחשבה, ברק ותחכום.
    מילא חוץ מערן לוי כולם כאן היו רצים... גם זה בקושי...

15. קשר שמאלי Member

מגיע להם ורמוטים ושכטרים
    בלופים שמרוויחים סכומי עתק