מחזור 15 בבונדסליגה: ברמן לוהטת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏28/11/08.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סיכום המחזור,
    1. עם קבוצה כמו הרטה במקום השלישי, הבונדסליגה מראה את הפרצוף המכוער שלה, או לפחות עד שפנטאליץ' נכנס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    2. קפריסין היתה משוכה גבוהה מדי עבור הירוקים מצפון גרמניה לפחות בליגה תמיד אפשר לסמוך על איזה זאטוטה שתפתח רגליים
    3. הבלון של באייר מתחיל להתפוצץ... מה קרה הורידו את סל התרופות?
    4. כנראה שבאיירן צריכה שלג כדי להתחיל לשחק טוב, או שאולי זה השיטה האמריקאית?
    5. גלדבך תוקפת וגלדבך חוטפת, נשמע כמו סתירה, אבל בגלדבך העונה הכל יכול להיות, לפחות יגיעו עוד שתי ישראלים כדי להחזיר את גלדבך לימים הטובים .....בליגה השניה?
    6. הופנהיים תזכה באליפות החורף! זה פשוט יהיה עוול אם לא, לא?
    7. וולפסבורג נקודה רביעית בסה"כ בחוץ העונה, ככה לא לוקחים אליפות מר מגאת, לפחות אוגרים נקודות בבית...
    8. פרד רוטן יהיה המאמן השלישי שיפוטר העונה?
    9. 13 נקודות מהמקום הראשון! באבל מוביל את שטוטגארט חזרה ל....מקום טוב באמצע?
    10. דורטמונד ממשיכה לרוץ בצמרת, אבל חסר הגרוש ללירה?

שיהיה לנו שבוע טוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/12/08
  2. johnnie walker Member

זאטוטה שתפתח רגליים?!? אתה עושה צחוק?
    יכול להיות שאתה רומז לזה שפרנקפורט לא התאמצו ונתנו/מכרו לברמן את המשחק?
    לא,לא יכול להיות.

ד"א,כמה תיקוני עברית לפוסט שלך ברשותך:

"זעטוטה"=זאטוטה
    "יגיעו עוד שתי ישראלים"=שני ישראלים,אלא אם כן מדובר בשתי בחורות
    "היתה מסוכה גבוהה"=היתה משוכה גבוהה

סליחה שאני מעיר לך אבל זה פשוט צורם לראות טעויות כאלה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/12/08
  3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל יש דבר שנקרא הודעה פרטית לדברים כאלו תלמד להשתמש בו.
    ולשתי ישראלים, אני יודע בדיוק למה התכוונתי, אוואט וברדה בשבילי תואמים יותר למונח שתיים מאשר שניים.
    לשאר הדברים ...קורה, אחרי שאתה מזין בלילה אחד שעות על גבי שעות נתונים במחשב בגרמנית גם הריכוז לא היה מה שהיה.

מעבר לזה, פרנקפורט נשברה טוטאלית מול ברמן, לא נתנה את המשחק, אבל נתנה לברמן לעשות מה שבא לה. גם קוטבוס היתה מענישה אתמול ביכולת הזאת את פרנקפורט.

יום שישי, באיירן מול הופנהיים, אם תרצו או לא, משחק העונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

פרנקפורט לא פתחה רגליים, אך הכדורגל שהיא "שיחקה" שם, היה בוא נגדיר ככה "ליגה - א". קשה לי מאוד להבין איך ברמן מתקשה נגד קבוצה בסדר גודל של פמאגוסטה, אך חוזרת הביתה וכאילו כלום לא קרה דורסים את פרנקפורט עם חמישה שערים.

5. johnnie walker Member

קשה להבין? לא ממש,

לברמן,כמו לשאר הגרמניות חוץ מבאיירן אין סגל מספיק חזק או מספיק שחקנים טובים כדי להתמודד
    בשתי מסגרות בו-זמנית,וכך יוצא שהגרמניות מביכות את עצמם פעם אחרי פעם באירופה,
    ואגב גם באיירן כבר לא כזה "להיט" באירופה כך שיכול להיות שהבעיה היא קצת יותר עמוקה,
    מישהו אמר שחקני הבית הגרמנים?

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

גם בתור שונא באיירן, אני נאלץ לאכזב אותך. באיירן מינכן זאת הקבוצה היחידה שאוהדי הכדורגל הגרמני יכולים להישען עליה. הקבוצה היחידה שמצליחה להביא כבוד לכדורגל ולעם הגרמני. הקבוצה היחידה שמסוגלת להתחרות עם אריות אירופה. הקבוצה היחידה שעדיין שואפת לזכייה בתארים. במילים אחרות - שאלקה, ורדר, הנציגות שלנו בצ'מפיונס ליג, לוזריות גדולות מאוד. אם נסתכל על גביע אופ''א, הרטה ברלין וולפסבורג הקבוצות היחידות אשר מראות כדורגל סביר.

אין סגל מספיק חזק ? הקבוצות אשמות. הן אלו שמביאות את השחקנים. ניקח לדוגמא את שאלקה. מביאה שחקנים כמו אנגלהאר, פארפאן אשר מתחברים לסוללה של "אמורים להיות נהדרים", כמו קוראני, ג'ונס, וסטרמאן, בורדון, ראקיטיץ' וכו'. הקבוצות אשמות שהם מביאים שחקנים במחירים מופרזים כאלו ואחר כך בוכות על הפסדים ויכולת זועתית במפעלים האירופאים. שאלקה, ברמן, שטוטגארט, המבורג, וולפסבורג ואפילו דורטמונד הן קבוצות אשר יש להן סגל מספיק חזק בשביל לנצח את אנורתזיס פאמאגוסטה תעשה לי טובה.

7. johnnie walker Member

ברור שיש להם סגל מספיק חזק כדי לנצח את x או y אבל אתה מחמיץ את הנקודה:

אם הם ישקיעו את כל מה שיש להם באירופה לא ישאר להם מספיק בשביל הליגה ולכן השחקנים
    עושים כנראה בתת-מודע מבלי להתכוון בחירה בליגה ובאירופה משקיעים פחות,אם לקבוצות היה סגל
    מספיק עמוק זה לא היה קורה,וזה ממש לא חשוב מי אשם, יש עובדה בשטח-הגרמניות שופכות מנוע
    באירופה ולא מאתמול.

בעניין באיירן:אתה רחוק,רחוק מאוד ידידי,נכון שביחס לאחרות באיירן פשוט "קורעת" את אירופה
    אבל הכל יחסי...מביאה כבוד? עשה לי טובה...אחת מעשר הקבוצות העשירות בעולם שלא מצליחה לעבור
    את שלב רבע הגמר 6 שנים?ועל תספר לי מה עשו לפני זה,זה לא שייך,גם הקבוצה שלך לקחה
    את הצמפיונס לפני עשר שנים,ומאז?

לדעתי, ואני בטוח לגמרי שאפילו חבר אחד בפורום הזה לא יסכים איתי,וזה בסדר מצידי,
    באיירן היא כבר די הרבה זמן (מאז עידן אפנברג) כישלון ניהולי מקצועי ענק,למה?

לקחת אליפות בבולי זו לא חוכמה גדולה מול ערימה של נמושות שממילא היא גונבת לכולם את השחקנים
    הכי טובים,אבל באירופה איפה שהיא באמת אמורה לככב,היא עושה כל שנה במכנסיים איפה שמפרידים את הנערים מהילדים,
    וזאת לקבוצה שיותר עשירה מליברפול למשל שהגיעה לשני גמרים בשלוש שנים ומגיעה כל שנה
    לשלבים המאוחרים,כשפולדי&co כבר נמצאים באיזה חופשת סקי באלפים השוויצרים..
    הקיצר: באיירן,עם המיליונים שלה,היתה חייבת להגיע ככה מדי פעם לביקור בשלבים המאוחרים
    של המפעל,סתם ככה כדי להזכר איך מריח אוויר פסגות אירופי,דבר שהיא שכחה מאז שאפנברג תלה את הגרביונים.

אבל בבאירן בונים קבוצה לבולי ולא לאירופה,בוא נסתכל על הרכש:
    בורובסקי זה חומר לגביע אירופה?אלטינטופ אולי? סוסה?דוס-סאנטוס?פודלסקי?ואן בויטן?
    זה שחקנים שאפילו בליגה כמעט לא משחקים ובאיירן הייתה לוקחת אליפות גם בלעדיהם,
    אבל הונס חושב שריברי אחד מספיק לבאיירן כדי לכבוש את אירופה אז סבבה,שימשיך לחלום.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הרבה קבוצות עשירות כמו ברצלונה למשל לא הצליחו להגיע לשלב גבוה באירופה בערך 12 שנה. ריאל מדריד מאז שלקחו שנה אחרינו גם לא מצליחים. הם עושים רכש יותר יקר משלנו ועדיין לא הולך להם.
    הונס משקיע הון בקבוצה. השחקנים שאמרת אלו שחקנים משלמים בכל קבוצה גדולה באירופה. הכוכבים המובילים הם טוני (אלוף עולם) קלוזה (אולי אחד החלוצים הטובים בעולם), ריברי (אחד משחקני השנה בעולם), וואן בומל (אלוף אירופה לשעבר) לאם (אולי המגן השמאלי הטוב בעולם והחוזר עלידי מרבית הגדולות היבשת).
    סוסה שחקן ספסל, למה אתה חושב שליונייטד אין עגלות מסוג כזה על הספסל? הסגל שלהם אגב בכלל לא מדהים והם אלופי אירופה.

מה לגבי פורטו ומונקו שהיו בגמר? הם כן בנו את עצמם?
    לא חשבת על זה שגם מזל משחק כאן תפקיד? הרי ריאל וברצלונה משקיעות שנים סכומי עתק והולך להם אחת ל 10 שנים במקרה הטוב (במקרה ברצלונה יותר נכון). חושב שלהביא שורה של שכירי חרב זה זה קלף מנצח ובטוח ב 100% להצלחה באירופה?

מה לגבי המליארדים של צ'לסי? גמר אחד? זה כל מה שזה שווה? הפה שלך (ובמקרה הזה המקלדת) הולך לפניך. אתה קודם מדבר ואז חושב (או יותר נכון שונא את באיירן ופה בעצם קבור הכלב).

9. johnnie walker Member

לא שונא את באיירן ולא נעליים,נכון שאני גם לא אוהב אותם אבל בין זה לבין לשנוא יש הבדל ענק,
    מעניין שכל אוהדי הקבוצות הגדולות מפתחים איזה קטע פרנויה שכל האחרים שונאים אותם...מגוחך..
    מה שכתבתי בפוסט הקודם היה עניני נטו,אין שום קשר לאהבה או שנאה.

פורטו ומונקו היו פעם אחת בגמר ונעלמו זה היה מזל ולא יותר מזה,הן לא דוגמא לכלום,
    וכן,מזל משחק תפקיד כשמדברים על עונה או שתיים לא 6 או 7 כשאחנו מדברים על הקבוצה ה-7
    הכי עשירה בעולם שיכלה לבנות את עצמה לאירופה במקום לליגה שאותה היא היתה לוקחת גם בלי
    בורובסקים ואלטינטופים,אבל המטרה של באיירן היא קודם כל לזכות באליפות ולהחליש את היריבות שלה
    על הדרך,על אירופה הם רק שואפים אבל לא יכולים.

אכן,כמו שאתה אומר, להביא שורה של שכירי חרב זה לא המתכון להצלחה וההוכחה הכי טובה
    לכך היא באיירן מינכן,מתוך 22 שחקנים בסגל יש בסך הכל 6 שחקני בית שמתוכם רק 3 הם שחקני
    הרכב,איזה מזל שבבאיירן מתבססים בעיקר על שחקני הבית...מעניין כמה שחקני בית היו שם אם
    הם היו מחליטים להתבסס על "שורה של שכירי חרב", שניים? אחד? בכלל לא?

נכון,צלסי הגיעו רק לגמר אחד אבל מגיעים כמעט כל שנה לחצי גמר,אתה משווה לי את זה לבאיירן?...
    חבל שהעכבר שלך(ובמקרה זה החתול) הולך לפני המדפסת שלך,קודם כל מגונן על הקבוצה "הקדושה"
    שלך,ורק אחר בודק אם למה שכתבת יש קשר למשהו(האמת שלא)
    (או יותר נכון מעריץ כל כך את באיירן שלא מסוגל יותר לראות את המציאות)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/12/08
  10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה פעמים היגעו גבוהו ב - 10 השנים האחרונות אינטר, ארסנל, ברצלונה, אתלטיקו, יובנטוס, צ'לסי, רומא, ריאל, מנצ'סטר וכל שאר האנגליות? רמז, באיירן שיחקה פעמיים בגמר בתקופה הזו.

דרך אגב, בסגל של ברמן יש בדיוק 2 שחקנים שבאו מהנוער.

11. johnnie walker Member

אם היית קורא את ההודעה כמו שצריך ולא איך שבא לך היית רואה שרשמתי יותר מפעם אחת שאני
    מדבר על מה שעשתה באיירן מאז אפנברג ולא מה היא עשתה ב-10- 20 או 700 השנה האחרונות.
    ידוע לכולם שלבאיירן יש היסטוריה יפה אבל עליה לא דיברתי אלא על השנים האחרונות מאז אפנברג.

ברמן היא קבוצה שבניגוד לבאיירן שמתבססת על "שחקני בית" מתבססת על "שורה של שכירי חרב"
    (אם מותר לי להשתמש במטבע הלשון הגאוני של סלע) ולכן יש לה בסגל לא, לא שניים כמו שספרת
    אלא 6 שחקני בית,בדיוק כמו לבאיירן,רק שאצלנו הם לא מקבלים דקות ואצלכם כן,אבל זה בגלל
    שאנחנו קבוצה שבנויה על "שורה של שכירי חרב" ואילו אתם קבוצה שבנויה על "שחקני הבית" שלה,
    זה קשה,אני מנסה להתאפק לא לצחוק אבל זה פשוט לא מצליח לי...

ואתה משווה לי מועדונים כמו אתלטיקו ורומא עם באיירן?!? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx אם אתה לא יודע לבד שזה לא
    רציני אז אין לי מה להגיד לך,באמת,ויובנטוס? הגיעו לגמר ב-2003 ופרשת השחיתות אחרי גמרה אותם
    כלכלית ומקצועית עד היום כשבמשך שנתיים או שלוש הם אפילו לא השתתפו בצמפיונס בגלל הורדת הליגה,
    וכלכלית הם רוקנו מחצי מהשחקנים הכי טובים שלהם ולא היה להם מספיק בשביל לרכוש שחקנים כמו
    ריברי למשל ב-25 מיליון לכם הם נאלצו להסתפק בזוג אפסים כמו אלמירון וטיאגו שהספסל בטורינו כבר קיבל
    את הצורה של התחת שלהם מרוב שהם יושבים עליו.ארסנל? הגיעה לגמר,מנצסטר?לקחה תגביע,
    ליברפול?שני גמרים וגביע אחד צלסי? גמר ומי יודע כמה חצאי גמר,
    ריאל מדריד זו הקבוצה היחידה ברשימה שלך שאכן לא הגיעה לשום דבר(אם לא מחשיבים את הגביע ב-2002)
    וזו בגלל שהיא מנוהלת מקצועית בשנים האחרונות אפילו יותר גרוע מבאיירן,תתפלא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/12/08
  12. דנידין Member

גם אני לא אוהד באיירן ורואה בהם יריב ספורטיבי, אבל כמות השטויות שכתבת ואיך שכתבת את הדברים, מרגיש אצלי כמו איזה תיסכול לא ברור.
    אותו אולי הונס ניהל את באיירן גם כאשר הם היו אלופי אירופה. אפנברג הוא לא מהשחקנים שעוברים את כל המגרש עם הכדור וכובשים שערים. הוא היה מוטיבטור ושחקן חשוב, אבל גם חסרונות היו לו. הוא ישב הרבה ביציע בגלל צהובים ואדומים, פציעות וכו'. נחש מה? באיירן עדיין היו מנצחים. קבוצה ש 3 שנים ברציפות מגיעה לחצי גמר ליגת האלופות ופעמיים מהם לגמר, לא נשענת על שחקן אחד. מהרגע שהגיע היצפלד השתנו פני הדברים בבאיירן וגם מהרגע שהלך בעידן ההוא.
    כמובן שאולי הונס היה שם לאורך כל הדרך ומסתכל בגאווה על הגביע שהביא חזרה לבאווריה.

הלוואי על שאלקה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/08
  13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני קראתי את ההודעה שלך מצויין, לא רק כמו שצריך. רק מה אתה מעדיף לקחת עובדות ולעשות אותן איך שנוח לך. אז בוא נראה. אם ניקח רק בשנה האחרונה (למה 6? למה לא 3? או 2?) אני אקח רק שנה אחת. אז הנה לאן היגעו ריאל? לאן הגיעו מילאן? לאן הגיעו אינטר? לאן הגיעו ברצלונה? לאן הגיעה ארסנל? שאני אמשיך? אז זה בסדר שנוח לך לקחת 6 שנים, אבל אם רוצים לבדוק משהו בודקים אותו באמת ותקופה של עשור היא בדיקה ראויה. ואם תבדוק בעשור הזה אז באיירן הגיעו לרמות הגבוהות ביותר לא פחות מאף אחת אחרת.

כשלוקחים בחשבון את אותם 4 שחקני בית נוספים שיש לכם בסגל, אז באותה המידה צריך לקחת בחשבון אצל באיירן גם את תומאס קראפט, מהמט אקיצ'י, שטפן פרוסטנר, תומאס מולר ודניס ילמאז. כולם כולם היו בסגל של הקבוצה הראשונה ישבו על הספסל וחלקם גם שיחקו בשנתיים האחרונות. אז הנה לך, אם לכם יש 6 לנו יש 11 שחקני בית.

כל אחת מהקבוצות האלה (אולי חוץ מרומא) הוציאה סכומים לפחות כמו באיירן. לאן זה הביא אותם? לשום מקום. זה גם יפה שאתה בכלל מתעלם מאינטר, אבל ניחא. וזה בדיוק העניין, אי אפשר להשוות את אתלטיקו או רומא או אינטר או ליון או מי שלא תרצה לבאיירן מבחינת מעמד וחוזק באירופה. בדיוק מה ששומט את כל הטיעון שלך מיסודו.

14. johnnie walker Member

טוב חברים, דנידין,נדב,

אני אענה פה עוד פעם אחת לשניכם ומבחינתי כאן מסתיים הדיון הזה,
    כי זה פשוט כמו לטחון מים או לחלופין לדבר אל הקיר.

דנידין,

אולי הונס הוא אכן מנגר מצליח על זה לא פקפקתי כל שאמרתי הוא שבשנים האחרונות הוא נכשל טוטאלית.
    איפה ראית שרשמתי שרק אז בגלל אפנברג הם היו כאלה גדולים? ושוב פעם:כל שאמרתי הוא "מאז אפנברג",
    היינו- נתתי שם לעניין כדי שיהיה ברור,הייתי יכול לרשום גם מאז אלבר או ינקר או ציגלר לצורך העניין
    אבל בחרתי באפנברג רנדומלית,איפה ראית שהתייחסתי לאפנברג השחקן?קצת הבנת הנקרא בבקשה.
    כל "השטויות" שכביכול רשמתי הם בעצם רק השטויות שאתה רשמת כי בעצם לשום מילה בפוסט שלך
    אין שום קשר קלוש אפילו לדברים שלי.

נדב,

אתה רוצה להתווכח איתי כמה שחקני בית יש לכל קבוצה בסגל?
    אז אולי כדאי שתסתכל קודם על העובדות ואחר כך תגיב?
    אתה יודע מה,עזוב,אין לי כוח,פשוט תעיין בעובדות,אין צורך להגיב.

http://member.transfermarkt.de/de/verein/2...startseite.html

http://member.transfermarkt.de/de/verein/8...startseite.html

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה רוצה עובדות? בבקשה. הנה מי ששיחק וישב על הספסל העונה של באיירן.
    נגד המבורג במחזור הראשון קראפט ונידרמאייר http://www.kicker.de/news/fussball/bundesl...-09/naviindex/1
    במחזור השני, שוב קראפט ונידרמאייר http://www.kicker.de/news/fussball/bundesl...-09/naviindex/1
    משחק הגביע הראשון העונה ישבו ילמאז, באדשטובר ומולר http://www.fcbayern.t-home.de/de/aktuell/s.../2008/16577.php
    פרוסטנר שיחק בהרכב גם בעונה שעברה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/08