מחזור 14: El Derbi Madrileño

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏30/11/12.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

פשוט תסתכל עוד פעם על "הסתירה". ראמוס צריך היה לקבל צהוב על העבירה שאחריה קרה המקרה הזה ועוד צהוב ופנדל על כך שהעיף את אדריאן. פפה וארבלוה לא פחות אלימים ממנו, סאבי אלונסו יותר אלים. פלקאו וקושטה איכשהו יצאו בחיים מהמשחק מולם, אוליבר לא היה שורד.
    הלילה פעם ראשונה העונה דייגו ריבאס היה חסר לי.
    קאטה לא תרם להתקפה כמו שפיליפה עושה תמיד, אבל משחק הגנה מושלם שלו מול המתחזה המצטיין של המנדרילים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

2. doundoun Member

משחק מאוד מסקרן שבסיומו התבררה עובדה אחת נחרצת, אתלטיקו מדריד אמנם נמצאת במקום
    השני אבל היא עדיין רחוקה מאוד ברמתה משתי הגדולות ורק חבל שסימונה לא יודע או רוצה למנוע
    משחקניו את הברוטליות והאגרסיביות המוגזמים. אפשר לשחק חזק אבל מה שראינו אתמול לא דמה
    כלל לכדורגל ותאמינו לי שאינני מחובבי פפה או ראמוס אבל בפירוש ריחמתי עליהם.....
    תצוגת השיפוט הייתה מתחת לכל ביקורת ואני עד עכשיו לא מבין איך לא ראינו מינימום 2 אדומים
    לאורחים.
    בכל מקרה אני לא ממש רואה את אתלטיקו מחזיקים במקום השני לאורך זמן, לפחות לא ביכולת הזאת.
    ריאל עשתה את שלה ואף ידעה להבליג על אין ספור עבירות בלתי ספורטיביות.
    רונאלדו עם שער פנטסטי אבל גם עם דריבל עצמי שחייבים לשמור במועדפים..... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אם היית אוהב כדורגל, היית מתקומם נגד העבירות שנעשו על רונאלדו. בפפה ובראמוס אף אחד לא נגע בכלל.

4. Bensh Member

איי אתלטי אתלטי...

5. Raulito Madridista

נכתב במקור מייד אחרי המשחק אבל היו תקלות בפורום:

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2012/12/01/futbol/1adivision/1354305613_extras_portada_7.Xxx

לפחות דרבי. גם בעונה פח כזו אנחנו ננצח אתכם, אתלטיקו. הספירה עבור אתלטיקו עולה ל-24 משחקים. המאזן של מוריניו? 7/7, עם הגביע כמובן. עם כל הכבוד לכושר הנוראי שלנו, כל מי שצייר את אתלטיקו כפייבוריטית במשחק הזה הוא מגוחך. זה היה ניצחון טוב היום. משחק טוב לא חייב לכלול חמישה שערים ואינספור בעיטות לשער. שלטנו במגרש לאורך כל המשחק(גם אחוזי אחזקת כדור 63-37 אם אני לא טועה) ההגנה עמדה כמו שצריך על המגרש(ממש המשחק הכי קל שהיה לקסיאס), היו שלוש הזדמנויות של גולים בטוחים וגם כמה התקפות מתפרצות נהדרות כמו שכל-כך אהבנו(בעיקר בהחמצה של רונאלדו). אתלטיקו היום לא באה לשחק כדורגל אלא בעיקר להרביץ ולעשות פרובוקציות - אחת, שתיים איכס.

חשוב שהמשחק הזה יוציא אותנו לדרך חדשה. אף-אחד לא מסתכל על ברצלונה שמובילה בפער אדיר לכל הדעות, אבל חוץ ממשחק חוץ במאלגה(שגם אותו אני מצפה לנצח מן הסתם, בלי קשר לזה שמאלגה בירידה גדולה בכושרה) אני לא רואה יותר מידי מוקשים בחודש הקרוב, הגיע הזמן לחבר רצף של נצחונות ולשפר את רמת הכדורגל, בטח במשחקי הבית.

היום בידיוק בזמן כריסטיאנו הבקיע את הראשון העונה בבעיטה חופשית ואני מקווה שהאחוזים שלו בבעיטות החופשיות קצת ישתפרו. כולנו רצינו שהפנומן יגמור את המשחק עם יותר משער אחד אבל היה חסר הגרוש ללירה. בכל-מקרה, הרבה יותר חשוב הוא המשחק הטוב של אוזיל, הרבה מעבר לשער שהבקיע. סיפק מסירה אחת גדולה במתפרצת, היה מעט יותר נחוש ונייד. הצדיק את האשראי מה שלא בטוח שאפשר לומר על די-מאריה. בנזמה היה לא במיטבו אבל השתפר מעט במחצית השנייה עם כדרורים יפים סמוך לרחבה. מחמאות לקונטראו, אלונסו וחדיירה. האללה מדריד!

6. skyday20 Member

גם ביונייטד היו כמה כאלה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

דיאגו קוסטה בא לשחק אותה גבר ויצא אפס בדיוק כמו שיצא במחזור הסיום של העונה החולפת, אני יודע שיש לו משחקים יותר טובים מאלו שאני ראיתי (בהם כמעט ללא יוצא מן הכלל היה בינוני במקרה הטוב), אבל השחקן הזה מכתים את עצמו פעם אחר פעם עם התנהגות חרא ולא מפצה על כך מספיק ביכולת.

חוץ מזה, משחק משעמם מלא כניסות לא קשורות והתחזויות מצחיקות/מעצבנות של שחקני שתי הקבוצות.

8. riquelme1 Member

אולבייר טורס שחקן סופר מוכשר, אבל לזרוק אותו כרגע למים העמוקים זה עוד מוקדם מידי, הוא בטח לא היה משפיע אתמול, אני כן מסכים שצריך לתת לו צ'אנסים בליגה האירופית אבל עדיין אני מאמין ומבין לפי הדברים של סימאונה שהוא מודה ליהלום שיש לו והוא יתן לו צ'אנסים, עובדה שקוקה הפך לשחקן הרכב אצלו וסימאונה כן מאמן שמאמין בצעירים.

לאתלטיקו יש כסף להביא את בנייאט אם היא רוצה, כן המצב הכלכלי של אתלטיקו לא טוב אבל אתלטיקו כבר הוכיחה בעבר שאם היא רוצה להוציא על שחקן היא יכולה, בניאיט לא יעלה יותר מ15 מיליון יורו אי מאמין וזה סכום שאתלטיקו יכולה לעמוד בו.

בנייאט ישדרג את הקישור של אתלטיקו בעשרות מונים, עם כל הכבוד לגאבי ומאריו מדובר בשחקן בלבל אחר.

9. doundoun Member

זה אולי יפליא אותך אבל אני באמת ובתמים אוהב כדורגל....
    ברור שאני מתקומם על העבירות כנגד רונלדו בדיוק כפי שאני מתקומם על העבירות על אוזיל אבל
    היות ופפה וראמוס בדרך כלל בצד המחטיף מצאתי לנכון לציין זאת על מנת להמחיש עד כמה אגרסיביים
    היו שחקני אתלטיקו.

מקווה שנחה דעתך בנושא.

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

זה השחקן הכי עצבני שלנו אחרי העזיבה של אויפלושי. אבל ראית אותו מתעסק עם איקר אתמול? אז למרות שהמצלמות עשו זיגזגים בשביל להסתיר, המהלכים לא היו חד צדדיים.

11. סדרו קייטע Member

לא טענתי שאוליבר טורס היה צריך לשחק נגד ריאל אחרי שהוא לא שותף אפילו בליגה האירופית. טענתי שבמידה והעונה שלו הייתה נבנית בהדרגתיות עד אתמול (משחקים בליגה האירופית ובהדרגה גם בליגה) הוא בהחלט היה יכול להיות אופציה.

לדעתי, הגיל הוא בכלל הנושא פה מכוון שצריכים לשחק השחקנים היותר טובים. אם השחקן היותר טוב הוא בן 18, לא הגיל הוא זה שצריך למנוע ממנו את ההזדמנות לשחק. הרי זה לא שכשרונות גדולים בעבר לא קיבלו הזדמנויות בגיל 18. והנקודה המרכזית היא שהוא משחק בדיוק בתפקיד שמהווה את נקודת התורפה של אתלטיקו כבר שנים. לכן, תמוה בעיני שלא ניסו להריץ אותו בשלבים מוקדמים יותר, ולו רק בשביל לבחון אם כבר ניתן יהיה להשתמש בו העונה גם במשחקים היותר הגדולים.

לגבי דייגו קוסטה:

הנקודה היא לא מי אשם. הנקודה היא שמעבר לפורבקציות הוא פשוט לא שחקן מספיק טוב בשביל לעלות בהרכב במשחק חוץ בברנבאו בקבוצה עם שאיפות כמו אתלטיקו של העונה, בטח לא כשחקן אגף שצריך לייצר דברים (כמחליף לפלקאו באמצע הוא אופציה בהחלט סבירה). להבדיל, אצל פפה וראמוס ההתנהגות הלא ספורטיבית לא סותרת את העובדה שהם שחקנים מצוינים.

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/12
  12. xavi6 Member

כל דבר עם פפה וראמוס הוא לרוב חד צדדי, הפעם הם מצאו מישהו שהחזיר להם. היה משעשע לראות אותם בוכים לשופט כמו ילדים קטנים, סוף סוף מישהו מגיב להם. גם באייסטרוס הראה לפפה שלפעמים הבריון יכול לחטוף ושעל אף אחד הוא לא עובד ושבבית שלו הוא לא יצעק מה שהוא רוצה. הלוואי ודייגו קוסטה ובאייסטרוס היו משחקים בברסה, ולא ילדים טובים כמו פיקה ואיניסטה...

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא הוא לא הכי עצבני, סתם שחקן בינוני שיודע שמקצועית אין לו מה לחפש במשחקים כאלו ומנסה לפצות על כך בפוזות לקהל ולאגו שלו. לא שיש לו המון מה לתרום, אבל גם את מה שיש לו אין סיכוי שנראה שהוא מוציא את עצמו מהמשחק בשביל להתעסק בשטויות ופוזות לקהל.
    אגב, יש לפחות אחד יותר עצבני ממנו בסגל, אבל הוא גם שחקן יותר טוב ככה שזה לא הדבר היחידי שיש לו למכור. כך גם לגבי החברה העצבניים של ריאל מדריד כמו שקייטע כתב, הם גם מפצים על כך ביכולת מקצועית וגם מספיק חכמים מכדי לתת לשטויות האלו להפריע להם במשחק.

גם במחזור האחרון של העונה שעברה זה לא היה חד צדדי? מתי שקוסטה הבין שהיכולת המקצועית שלו לא מספיק טובה ופנה ללב יריביו שיפתחו רגליים?

באמת חבל שאין לברסלונה שחקנים כאלו, חבל לאוהדי ריאל מדריד, ככה אולי היה להם עניין במאבק האליפות כרגע...

14. xavi6 Member

פרנקו, אל תתן להם לעבוד עליך. ריאל מדריד היא הקבוצה הכי מגעילה בהיסטוריה מאז שמוריניו הגיע אליה. שלא יעבדו עליך. תסמוך על פפה וראמוס שהם לא קורבנות אף פעם. לא כשהם בועטים ברגליים ודורכים על ידיים. הם לא קורבנות.

התכוונתי שחקנים כאלה מבחינת אופי. שידעו גם לתת מכות. יעלה באדום? שיעלה באדום, אבל שבמפגש הבא פפה יחשוב האם באמת כדאי לו לדרוך על מסי-כי אם בפעם הראשונה תתפתח תגרה רצינית והיו כמה אדומים, בפעם השניה הוא לא יעז, כי החברה בהתאחדות ישימו עין עליו ולא יסלחו כל פעם מחדש. שחס וחלילה ריאל לא תרגיש נרדפת...

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ואחרי שפורסם הווידאו עם השריקה אני מזכיר עוד פעם שקודם היתה עבירה של צהוב של ראמוס. ולא נשלף צהוב. אולי במקום לנסות להיות חכם, השופט צריך היה לנסות להיות צודק?
    ירדן, רוצה גם את מונו בורגוס? הוא אמר למוריניו: "אני לא טיטו, אני אתלוש לך את הראש."

הוויכוח על אוליבר די מיותר כי השחקן פשוט היה לגמרי לא בכושר בתחילת העונה.