מחזור 14: שאלקה מושפלת בלאוטרן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏26/11/10.

1. werder bremen Member

היום יש לורדר הזדמנות נהדרת לצאת מהמשבר על ידי ניצחון מול קבוצה חלשה מאוד יחסית,במיוחד בחוץ אנחנו חייבים לקחת את 3 הנקודות בווסר כדי לצאת לדרך חדשה אני מקווה שנראה תצוגה טובה היום של השחקנים אני מאמין ששאף עשה להם שטיפת מוח והם מוכנים למשחק במלוא הרצינות!

ברמן :
    Wiese - Pasanen, Mertesacker, Prödl, Schmidt, Frings, Fritz, Hunt, Marin, Kroos, Almeida

פאולי : Ebbers,Kruse,Asamoah,Lehmann,Bartels,Boll,Rothenbach,Zambrano,Thorandt,Oczipka.Kessle

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/10
  2. werder bremen Member

קלן : Novakovic,Ehret,Podolski,Jajalo,Matuschyk,Petit,Pezzoni,Mohamad,Geromel,
    Brecko,Mondragon. מערך : 4-2-3-1

וולפסבורג : Grafite,Kahlenberg,Dzeko,Riether,Josue,Cigerci,Pekarik,Kjaer,Barzagli,Schafer,Benaglio. מערך : 4-3-3

3. werder bremen Member

סוף סוף ניצחון! שיחקנו כדורגל טוב אך לא מרשים,במחצית השנייה דווקא פאולי הייתה יותר דומיננטית,אלמיידה חלוץ גדול שלושער ענק! כל הגולים באו מ1 על 1 מול השוער ובכל הפעמים בקור רוח מרשית ללא בעיה,חבל שעשה טעות טיפשית והביא מרפק לגבו של שחקן פאולי ולפיכך ספג כרטיס אדום הוא ייעדר מהמשחק בעוד שבוע מול וולפסבורג וכאשר פיזארו פצוע(לא נכלל בסגל למשחק) יהיה לנו קשה מאוד לצאת משם עם נקודות..
    אני חייב לציין שהיום ההגנה הייתה לשם שינוי מצוינת במיוחד מרטסקר הביטחון חזר אליו והוא נראה מעולה סוף סוף,ויזה עם משחק מצוין מנע כמה פעמים שערים בטוחים..רק שנמשיך ככה שיחקנו טוב ניצחון שמוציא אותנו לדרך חדשה(אני מקווה) בואו נראה מה יהיה עוד שבוע.
    GOOO WERDER!!