מחזור 14: שאלקה מושפלת בלאוטרן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏26/11/10.

1. werder bremen Member

מחצית נהדרת עד כה במשחקים! 12 שערים..המבורג קוטלת את ההגנה החלשה של שטוטגרט ובנוסף לאדום ככה שיותר קל לה לשחק התקפי,אני מאמין שזה יגמר בתבוסה..גאקס מדהים הוא המנהיג של פרנקפורט אני מאמין שאולי כבר בינואר הוא יעבור לקבוצה טובה יותר.
    קייזר נראת טוב מאוד במחזורים האחרונים יש לה התקפה קטלנית היא כבשה 8 שערים ב3 משחקים בינתיים..אני לא מאמין שנראה את שאלקה חוזרים.
    הופנהיים לברקוזן משחק מעניין פתיחה חזקה של לברקוזן אבל הופנהיים שולטת עכשיו אני מאמין שהיו שם עוד הרבה גולים..בואו מקווה למחצית שנייה טובה,כמו הראשונה.

2. hai80 Member

4-0 לאוטרן, אני חושב שמגאת' צריך להתפטר היום .. די ניסה לא הצליח וגם הפנים שלו אומרות הכל.

3. yocki land Member

באיירן מנצחת 4-1 ונראית מוכנה לשאלקה שבוע הבא.
    אבל בכל זאת אל תתנו לרבעייה של שאלקה הזאת להטעות אתכם, שאלקה בבית היא לא אותה שאלקה בחוץ. ובאיירן בחוץ לא אותה באיירן בבית. מה שבטוח יהיה חם.

עריכה: אני כותב את זה ולאוטרן שמים לה את החמישי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/10
  4. aloneli Member

אני מקווה ששאלקה תמשיך לאכזב כך,ונוייר יעדיף לשחק בבאיירן בעונה הבאה..
    באיירן ממשיכה להפציץ בבית,אבל המבחן האמיתי הוא שאלקה בחוץ והכי חשוב לחבר שתי ניצחונות ליגה ברצף..

5. hai80 Member

מה שבטוח שיהיה הרבה שערים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx שתי הגנות קקות עם התקפות מעולות.

6. alexshw Member

תסבירו לי דבר אחד.
    שאלקה לקחה סגנות בעונה שעברה.
    שמעתי באיזה משחק, שמגאת החליף 14 שחקנים.
    למה???

7. U&U Member

מגאת' חייב להודות שהוא נכשל וללכת היום הביתה.
    קבוצה עם סגל כמו של שאלקה לא יכולה לחטוף חמישה מול לאוטרן.
    דווקא אחרי שהם חיברו עכשיו שני ניצחונות חשבתי שהם הולכים לצאת לדרך חדשה, אבל אז הגיעה התבוסה הזו.

שוסטר עדיין בבשיקטש? הגיע הזמן שיחזור לבונדסליגה.

8. werder bremen Member

איזה מחזור מעולה!
    באיירן מפציצה בבית שלה,ומזל שזה לא ככה גם בחוץ אחרת היא הייתה חזק בצמרת.
    לברקוזן ממשיכה לגמגם איבדה יתרון 2 שערים חזרה יפה מאוד של הופנהיים המון אופי יש לבחורים הממושמעים האלו חבל שלא ניצחו.
    קייזר פשוט נמצאת בכושר מטורף 11 שערים ב3 משחקים!
    לאקי'ץ חלוץ גדול כריסטין טיפרט עם 3 בישולים פשוט שחקן מעולה,קייזר נראת מצוין במחזורים האחרונים ואפילו התעללה בשאלקה!
    האנובר ממשיכה לעשות חיל הבחורים של סלומקה מאוד מרשימים ונמצאים במקום ה-4,אני מאמין שיהיה להם קשה להמשיך להיות בצמרת מכיוון שבחוץ הם די גרועים.
    המבורג דורסת את שטוטגרט עם ההגנה הזוועתית שלה גם היא כמו ברמן חייבת שינוי בפן ההגנתי.
    באיירן מדהימה(בבית) פשוט דורסת,לצערה היא פשוט נוראית בחוץ ולמזלה של כל הקבוצות כי אחרת היא הייתה בצמרת הגבוה אולי יותר מדורטמונד.
    מחזור מעולה עד כה עם 27 שערים רק שימשיך ככה!

9. Muurad Member

איזה שחקן מרקו רויס..פשוט תענוג לראות אותו כל פעם מחדש.

10. Yotam Member

איזה שחקן ענקק נבן סובוטיץ', יכולת נגיחות יוצאת מן הכלל, 1-1 בסיגנאל אידונה פארק.

11. hai80 Member

יאללה קגאווה תנצח את גלאדבאך

12. Yotam Member

והוא שם גול עכשיו !!!! 2-1 לדורטמונד, גול של קגווה והא עוד עובר את השוער !

13. dudi Member

דמעות באליאנז ארינה 2-1 דורטמונד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

14. werder bremen Member

אוי גלאדבך גלאדבך..מובילה 1-0,וככה מתפרקת לה בכזאת קלות למרות שדורטמונד לחצו בטירוף במחצית הראשונה ההגנה הרעועה היא שגרמה להתפרקות הטוטאלית והמחפירה של הקבוצה הזאת שספגה כבר 40 שערים! איבדה יתרון מול שאלקה,מול באיירן ועכשיו מול דורטמונד,שמנגד ניצלה את ההגנה הגרועה שלה בשביל להרשית עוד כמה גולים למאזן הנפלאה שלה,פעם שנייה ב2 מחזורים שדורטמונד חוזרת מפיגור אליפות החורף מובטחת,היא ממשיכה בבריחה שלה לשאר הליגה ובמצב הזה שהיא רחוקה 14 נק' מבאיירן היריבה היחידה שלה,לברקוזן ממש לא יציבה מיינץ לא תמשיך לבלות בצמרת יותר מדי כל שאר קבוצות הצמרת נראות רע מאוד מאבדות נק' בלי ערף ודורטמונד מרוצה מחזור אחרי מחזור.
    אבל באמת נמאס כבר מההגנה של גלאדבך שלא יכולה לשמור על יתרון.

15. דנידין Member

לברקוזן - הופנהיים: המשחק נראה שמשקף את התוצאה, למרות שלברקוזן סתם סבלו מחוסר מזל. התוצאה כבר הייתה בידיים שלהם. הופנהיים עדיין נראת כמו קבוצת אמצע טבלה אחרי הכל ומאמין שגם העונה הם יסיימו בערך כמו בעונה שעברה. הם עושים המון טעויות ושטויות במהלך המשחק שמקרין על סגל טוב אבל לא מדהים, יש להם עמדות חלשות.

המבורג - שטוטגארט: משחק שיכל להסתיים 4-7. הגנות רכות מאוד, כל גול במשחק כולו היה גול של הגנה, שערים מאוד נוחים וקלילים. הצגות שערים בדילוגים של ממש, לכן אין להמבורג הרבה מה לשמוח אם ההגנה שלהם תמשיך להראות כך מול יריבה אחרת שלא מפסקת רגליים.

באיירן - פרנקפורט: באיירן נראת פחות או יותר כמו בכל החודש האחרון, שיפור בהתקפה אך זה עדיין לא מדהים בהגנה והדברים מכוונים בעיקר לפראניץ' וואן בוייטן. ברנו נראה טוב אבל זה לא מספיק. אולי המצב שם יראה קצת יותר טוב כשבאדשטובר יחזור.

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/10