מחזור 14 בליגת העל: 4 משחקים מסתיימים ללא שערים ; ב"ש ות"א מנצחות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏11/12/15.

1. alexshw Member

כצפוי מכבי חיפה שומרת על אותו הרכב

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אדומים, אתם יודעים מה הבעיה שלכם? אתם נוסטלגיים בצורה מוגזמת. יש כאלה אצלכם שעדיין מתרפקים על עונת הדאבל, והנה פה אתם מתעסקים לי ברצף לא רלוונטי מתחילת העשור הקודם או ברביעייה של אוגבונה. יאללה, שחררו.

הרבה זמן לא חששתי ממשחק נגד הפועל כמו עכשיו. הנתונים כולם לטובתנו, ובעיקר היכולת של הפועל. קבוצה שכמעט ולא בועטת לשער, סופגת גולים קלים ובכללי משרה אווירה של עונת תחתית, ולמה הדברים האלה גורמים לי לחשוש? כי בחיים לא פגשנו הפועל כזאת ותמיד באנו יותר רעבים ובגלל זה ניצחנו. האטרף היה הרבה יותר גדול בצד שלנו וזה בא לידי ביטוי בתוצאות. היום אני חושב שהפועל מזה הרבה זמן תגיע בטירוף ותיתן את הלב, כשגם הקהל יהיה פחות אדיש ביחס לאדישות הרגילה של אוהדי הפועל. תחושה רעה בקיצור, אני לא אתפלא אם נפסיד.

אבל, אם מסתכלים מקצועית, בית"ר חייבת לנצח. אנחנו בפורמה יותר טובה, גם משחקים יותר טוב, והכלים שלנו יותר טובים ממה שיש להפועל כמעט בכל עמדה. גיא לוי עוד לא נכנס לעניינים ועוד לא מצא את הנוסחה שלו להצלחה, ואנחנו חייבים לנצל את זה.

Turgi אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

ההרכב בסדר גמור. הייתי רק שם את דגני בלם ואת יוסיפוביץ' מגן. עם מגן ימני אתה יכול לשחק,עם בלם לא.

אגב הפחד הכי גדול שלי זה שכשמשומר יחזור הוא ידחק את דגני לספסל ודקל ימשיך להיות הבלם. עם ההייפ שנוצר סביב הכושל הזה זה בהחלט אפשרות ריאלית.

4. alexshw Member

משומר כבר כשיר.

5. DRORIKO Member

כשיר במאה אחוז?

6. alexshw Member

כשיר, כבר בדרבי יכל לשחק.
    פלאח פותח? שלא ישכח מאיפה הגיע

7. DRORIKO Member

אז לרוני יש ביצים אה?

8. Hapoel_Tel_Aviv Member

אז במה יש להתעסק כיום? ההווה נוראי והעתיד לא נראה טוב מידי.

הפעם האחרונה שהפועל תל אביב ניצחה אחת מ3 הגדולות האחרות הייתה הדרבי בעונת 2013/2014.
    בשני העונות האחרונות הפועל במאזן נוראי עם 3 הגדולות: 0 ניצחונות, 4 תוצאות תיקו, 5 הפסדים.
    שמסתכלים על שאר קבוצות הצמרת כיום + ק"ש מהעונה שעברה (ב"ש, פ"ת , רעננה) להפועל יש מאזן כמעט מושלם מול רעננה (שמעולם לא ניצחה את הפועל) וניצחון אחד מול ב"ש, וזהו, כל השאר הפסדים.

באופן כללי אם ישוו סטט' אז 2015 תרשם כאחת הגרועות ואולי הגרועה ביותר בהיסטוריה של הפועל בטח מבחינת הבקעות, אפילו יותר מ2013, עד כה ב2015 הפועל שיחקה 31 משחקי ליגה, ניצחה 10 פעמים (מתוכם 4 בפליאוף התחתון; הקבוצות שניצחנו: הפועל חיפה - פעמיים, הפועל עכו - פעמיים, רעננה, אשדוד, בני יהודה ומכבי נתניה) עשתה 9 תוצאות תיקו, הפסידה 12 משחקים ועם מאזן שערים 37-29 לרעה כמובן.

לגבי המשחק הערב, יש לי מאוד חשש גדול מתבוסה, בלומפילד כבר לא עוזר לנו להוציא נק' כמו בעבר ולבית"ר מאוד הולך שם בשנים האחרונות, כל הפסד כבר מתקבל באדישות וכמעט אין כאן שחקנים עם זהות שבאמת יילחמו, אולי איאד אבו עביד ומשה אוחיון, יש יותר מידי שחקנים עצלנים כמו ליביו אנטל שנראים כאילו עושים טובה שמשחקים פה.

מפרסמים באתרים סוג של הרכב מסתמן רק שעם גיא לוי עד עכשיו אי אפשר לדעת מה יעלה, כי כמו שאני מבין הוא בעצמו מבולבל ומחליף כל שנייה ואולי גם כדי להלחם בהדלפות מעלים הרכבים אחרים ממה שמפורסם בתקשורת.

אני מרוצה מהחזרה של יחזקאל ובאמת עצבני על כך שהוא לא שיחק, הוא אופציה עדיפה על דודו ביטון ואנאס מחמיד או על אלתורים של רייכרט כחלוץ.
    אני מבין שגם אלטמן עשוי לפתוח וזה גם דבר טוב, בדקות שאלטמן שיחק ולפני הפציעה הפועל נראתה קצת פחות גרועה וקצת יותר יוזמת.
    כמו כן אוחיון ולינגאנה (שלא תורם להתקפה אבל לפחות מחלץ כדורים ופיזי) לצד רייכרט שמאוד מעצבן אותי אבל אין כל כך אפשרויות, זה יחסית הרכב עם יותר שחקנים שיכולים ליזום ביחס למה שאני רגיל מהפועל של העונה.

קונה 0-0 כמו בטדי כדי לעצור את ההפסדי בית. יש דרבי על הראש ביום שני גם ככה.

9. DRORIKO Member

פלאח החלאה גוזז לפלט את הרגל על החצי. סוכנו בתגובה: "אני לא חושב שהיה פה צהוב"

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רק שזה היה צהוב זה היה על גבול האדום. פלאח הגיע מאחור וקיצץ את פלט בפראות. במשחקים יותר פראים ריינשרייבר היה יכול בקלות להוציא אדום.

למשחק עצמו. מכבי חיפה עושה סייסטה...

11. alexshw Member

צריך להכניס את עזרא במקום ריאן

12. DRORIKO Member

מאד מרוצה מנטע לביא,מאד נמרץ ופעיל, גם בהגנה וגם בהתקפה. רואים שמדובר בילד עם תשוקה ורעב. דריניצ'יץ' לעומת זאת נראה כמו מורה זקנה עם סיגריה בפה שרק סופרת את הימים לפנסיה

13. DRORIKO Member

ריאן אומנם מהיר מאד ומשתלט טוב על כדורים אבל לא מדוייק בעליל. לא היתה לו אפילו מסירה/הגבהה אחת לרחבה שהיתה מדוייקת

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

0-0, הפסקה.
    רבע שעה אחרונה מכבי חיפה הבינה שככה אח אפשר לשחק והתחילה טיפה יותר לשחק יותר טוב. אם נצא מההפסקה בצורה רצינית אז ננצח, אם לא אז הכל אפשרי.

ריאן חלש מאד, מבחינתי עזרא בהחלט אופצייה טובה. מילה על פלט. ברגע שהוא מקבל כדור מחוץ לרחבה זה הסתיים ברב באיבוד כדור.

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

חזרנו להראות כמו מכבי חיפה הרגילה והמשעממת.
    האמת שעם השעה הנוכחית זה בכלל משהו להרדמות של אחרי האוכל.

כרגיל, רוני לוי יגיד שהגענו למצבים לכיבוש וחבל שלא ניצלנו אותם..

de Middenweg אוהב/ת את זה.