מחזור 14 בליגת העל: מ.חיפה מנצחת 0:1 בקריית שמונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏9/12/10.

1. alexshw Member

מכבי ת"א קבוצה בינונית מינוס.
    בשביל כדורגל כזה לא צריך להשקיע כל כך הרבה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/10
  2. JackSparrow Member

תעשו לי טובה נו, כל מי שראה את המשחק מההתחלה יכל לזהות לפחות 3 נגיעות יד של פ''ת

3. Raulito Madridista

דרמה גדולה בעשרים הדקות האחרונות, משחק משעמם לגמריי התפתח למרתק בעקבות האירועים האחרונים. נקודה לכל צד זה הוגן פחות או יותר. מעניין אם במכבי לא ישכחו לשלוח זר פרחים למשיח על האדום של דמארי שלא היה ולא נברא, ואם זה אדום אז מה עם פאביצביץ' שעשה בידיוק אותו דבר ולא קיבל אפילו כרטיס? ניבאלדו הוכיח שהוא שחקן תיאטרון טוב יותר מאשר שחקן כדורגל, וואחד נפילה הוא דפק.
    מכבי פשוט לא משחקת טוב וגם היום היא בקושי איימה על השער. לא רואים שיפור בקבוצה ממשחק למשחק. מידי פעם יש הברקות אבל לא יותר. החילופים היו צריכים להיות הרבה יותר התקפיים אבל נמני ומזרחי המקובעים החליטו להמשיך עם שלושה קשרים במרכז השדה.
    מילה טובה בכל-זאת לכל אוהד ואוהד שלא נרתע ממזג-האוויר והעדיף לתמוך בקבוצה שלו מאשר להתרכבל בשמיכה.
    הקבוצה של פרדי דוד לא שיחקה טוב אבל בלי הכרטיס האדום ייתכן והייתה מצליחה לשמור על היתרון, הייתה גם החמצה של מאה אחוז, שטראובר לקח כדור גדול במצב שמכבי הייתה בפיגור. בדקות האחרונות פ"ת עמדה היטב בהגנה.
    מעניין אם בהתאחדות יידעו לתת את הדעת על השלחת הטרופיות והגרעינים על לבקוביץ'.
    ודבר אחרון - מי שמשיג את הקטע ההזוי עם שטראובר שנתן למכבי פ"ת קרן במתנה - חייב לשים את זה כאן.

4. Muurad Member

זה לא משנה את העובדה שאנחנו לא משחקים כדורגל.. נמני יכול לנסות למכור את הבלוף שלו עד מחר, אבל אני לא קונה... מאמן חלש מאוד.

וRaulito האדום של דמארי הוא לחלוטין מוצדק, כמו גם אדום לפאביצ'ביץ' שהיה צריך להשלף.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב פעם, ראיתי רק את החצי השעה האחרונה של המשחק, אבל התיקו מוצדק לגמרי. אי אפשר היה לדעת מה היה קורה אילולא משיח היה גם מרחיק את ניבאלדו ואת פאביצביץ', אבל בסופו של דבר גם בלי מורחקים מכבי פ"ת לא ממש היתה הולכת קדימה.

השער די נפל מהאוויר ואחרי השיוויון מכבי ת"א כבר לא הגיעה לשום בעיטה רצינית לשער. אני כאוהד מכבי חיפה מאד ביקורתי כלפי הקבוצה שלי, אבל מה שקורה באחת מהיריבות המושבעות שלי לא מובן לי. הקבוצה נראית לדעתי כקבוצה ללא דבק כי אחרת אין לי הסבר ליכולת הירודה הזו. גולדהאר זרק כסף כמו כלום, אבל
    כרגע הצהובים לא מתקרבים לרמה של היריבה העירונית השנואה.

בלי צל של ספק, הפועל ת"א המועמדת האולי כמעט יחידה לזכייה באליפות, בטח בשלב הזה של העונה. אם גולדהאר רוצה לבזבז כסף בינואר הייתי מציע לו לקנות שוער רציני...היה מצחיק לראות איך הרוח שיחקה עם שטראובר.

6. alexshw Member

לא יוותרו על שטראובר. הוא יסיים שם את הקריירה.
    גם אמרו שלא יפתחו את הכיס בינואר ולמה שיפתחו?
    הוא פתח את הכיס בקיץ הרבה מעבר לכל פרופורציה.

גולדהאר הפקיד עשרות מליונים בידיים של נימני והוא עצמו מנהל בשלט רחוק.
    זה לא עובד ככה בכדורגל.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור, רד מניבלדו כי בקבוצות שלנו יש גם כאלה ליצנים. אתה חושב ששכטר לא מתחזה יותר גדול מניבלדו? במשחקים האחרונים אני גם רואה את רפאלוב משתטח בכל פעולה שלו. אני מצפה מהשופט ובעיקר מהקוונים לא לקנות את ההצגות האלו. היום ניבלדו ופאביצביץ' היו צריכים לקבל אדום, אבל כנראה שהשופט לא ראה...

8. JackSparrow Member

במכבי ת''א יש שחקנים מצויינים שבהליכה אפשר לקחת איתם אליפות, אבל פשוט לא עם נמני.

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אם אני לא טועה סידיבה קיבל צהוב חמישי, מה שאומר שהוא נכנס לתוקף 9 ימים אחרי המשחק. למכבי יש משחק מולנו ביום שני הבא, משמע 9 ימים בול.

מישהו יודע האם החוק אומר כולל היום התשיעי או אחריי ?

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אליפות עדיין בהישג יד כי יש שוב קיזוז, אבל לא כל הבעיות קשורות בנימני. לא תמיד אוסף של 'כוכבים' מביא לקבוצה תארים. אני תמיד נזכר באינטר של לפני הרבה שנים שבמשך עונה אחרי עונה היתה קונה וקונה, אבל התוצאות היו שליליות (בטח בליגה המקומית).

מכבי ת"א כבר היתה ידועה פעם כ'עגלקטיקוס' ויכול להיות ששוב יקרה. האם יכול להיות שפשוט השחקנים מרוויחים יותר מדי? כמה מרוויח למשל קולאוטי? האם הבחור הזה שווה את המשכורת שלו?

אני חוזר ואומר, שום דבר אבוד, אבל כרגע מכבי ת"א היא מעבר לכל ספק הכשלון של הליגה. רק לראות על מספר שערי הזכות זה מדהים. לא, לא הכל קשור בנימני.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי, הנה עוד חוק שלדעתי יש רק בארץ. איפה בעולם יש חוק שכזה? כשאתה מורחק אתה מורחק גם אם המשחק הבא שלך יהיה בעוד חודשיים. אם סידיבה הורחק וישחק במשחק הבא אז בשביל מה בכלל סופרים כרטיסים צהובים???

12. alexshw Member

נראה לי שינו פשוט להשעיה אוטומטית מהמשחק השני שבא אחר כך.

המשחק בין עכו לבית"ר בספק בגלל מגרש מוצף.

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

צודק, בהחלט חוק מטומטם, השאלה אם הוא עדיין קיים ואם כן - מה קורה במצב של 9 ימים בול ...

14. riquelme1 Member

אי אפשר להשוות את מכבי ת''א של העגלקטיקוס לקבוצה של היום, אז הגיעו שחקנים בשלאי הקרירה, עכגשיו מדובר בקבוצה צעירה וסופר מוכשרת, עם כמה זרים ברמה גבוה.

הבעיה היא בעיקר נימני ללא צל של ספק, עם הסגל שחקנים שיש לו מכבי אמורה להראות הרבה יותר טוב, בעיקר מבחינה קבוצתית, לא רואים נגיעה של מאמן וזה בעיקר אשמת המאמן.

בוא נגיד ככה, אם אלי גוטמן עכשיו מאמן את מכבי היא בפור 6-8 על כל הליגה.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב מישהו יכול להסביר לי למה 'אוהדי' מכבי ת"א תקפו את לוזון? היו"ר הנכבד כבר ראה בחיפה משחק של מכבי המקומית והיות שאני מניח שאוהדי הקבוצה עדיין ממורמרים על הקיזוז מלפני עונה האם הייתי יכול 'להבין' אם לוזון היה מותקף. היות שבחיפה לשמחתי לא קרה דבר אני די מופתע מהאלימות של חלק מיושבי היציעים בבלומפילד.

פשוט לא ברור לי מה לפעמים קורה במוח של אנשים, אולי הם כעסו על השופט שהשתלח היום במחצית השנייה במכבי פ"ת ועזר לקבוצה שלהם לקחת נקודה...