מחזור 14 בליגת העל: מכבי מנצחת בטדי; ב"ש מפסידה בנתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏15/12/17.

1. hbs7 Member

טוני, ויטור וטאהא בחוץ.
    הזדמנות פז לנתניה לנצח אותנו.

2. DRORIKO Member

אתה ראית את המשחק בכלל? הפועל חיפה היתה פח. שום משחק שוטף כלום. אפילו בתקציר אין איזה יתרון יוצא דופן על אשקלון במצבים.

3. Butragueño מנהלים

בדיוק בגלל זה אמרתי "ואם לא הוא, אז הוא היה צריך לקום וללכת".
    אם בנו בשבילו והוא סתם את הפה, אז הוא אשם לא פחות, ואף יותר, מכל אחד אחר.

4. Butragueño מנהלים

הזדמנויות לא אומרות כלום, הן רק יכולות להדגיש את האימפוטנציה שלנו.
    אגב, באמת במשחק של הפועל חיפה לא היו הזדמנויות של הקבוצה מהכרמל, דווקא ספורי ואשקלון הגיעו ללא מעט הזדמנויות.
    כמו שאמרתי במהלך המשחק, כל קבוצה בארץ, אם היא רק רוצה, היא יכולה למנוע מאיתנו לכבוש. ובגלל זה אנחנו לא מצליחים לחזור מפיגור.

לגבי שאר המשחקים,
    אלקה של אשדוד מפלצת. יש בוא הרבה פיזיות שיכולה לתת אחלה פייט לנאווקמה.
    הפועל חיפה מתחילה לאט לאט להיזכר מי היא.
    מוגרבי הראה היום למה בחרתי בו ב-11 המאכזבים של הסיבוב הראשון. כי מה שהוא עשה היום נגד עכו, הוא לא עשה כל הסיבוב הראשון, והוא מסוגל לזה ואף יותר.

5. henry1 Member

ומנגד עלי מוחמד וויקי כחלון בחוץ. הראשון הוא חצי קבוצה, לשני יש מחליף שלא יודע לעבור עמוד חשמל.

אצלכם לפחות יש מחליפים. אתם עדיין פייבוריטים לאור הכושר של נתניה מאז סיום הפגרה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  6. Butragueño מנהלים

אגב, איך לא דברנו על זה, עוד פנינה של יורם ארבל, שמתחבט עם עצמו אם מי שכבש את השער של בני יהודה הוא יונתן כהן (קשר בני יהודה) או עוואד (חלוץ מכבי חיפה).

7. oranfu Member

הטענות לורמוט הן כי התקשורת מזיינת עליו את השכל. אף אחד לא מהלל את קהת או קאיו.

אגב קהת, הבנאדם לפחות רץ ונותן מה שיש לו. רקדנית הבלט ורמוט ספק אם בכלל מזיע כשיורד מהדשא. מהראשונים בסגל שאני מעיף מהמועדון אם לא הראשון שבהם.

Bluekipper אוהב/ת את זה.
  8. yakov_y YNWA

אני לא מגן על גילי ורמוט אבל ורמוט הגיע בחינם ומרוויח 250 אלף דולר לעונה, רועי קהת עלה יותר ממיליון יורו ו-450 אלף דולר שכר.
    הציפיות מכל אחד מהם שונות.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר כתבתי כאן שלמנות מנהל מקצועי זר בנובמבר זה צעד נכון עבור מכבי חיפה כי יש לו מספיק זמן להכיר את השטח ולעבוד לקראת העונה הבאה, על פניו יש לו גם את כל התנאים להצליח - מועדון גדול, תקציב גדול, קהל גדול ורעב להצלחות ובסיס שחקנים לא רע. אבל אני נאלץ להסכים איתך שיהיה לו קשה להצליח כי אני גם מתקשה לראות איך לא מפילים עליו את התיק ועוברים לגימיק הבא, זה מרגיש צפוי מדי.
    ההימור שלי? אחרי המהפכה ההולנדית הצעד הבא יהיה פרויקט "חזרה לשורשים" עם יניב קטן מאמן או מנהל מקצועי/ספורטיבי והחזרת המושאלים מכל קצוות הליגה לקבוצה. תקשורת הספורט הפרובינציאלית ברמת צפון קוריאה שיש בחיפה כבר עובדת על המהלך עם הסלוגנים שרצים לא מעט בתקופה האחרונה על כך שהגיע הזמן שיענקל'ה יפסיק להקשיב ליועצים ויתחיל לנהל בעצמו. תבדקו אותי בקיץ.

10. DRORIKO Member

אני באמת חייב להבין על סמך מה אתם אומרים שזה סגל טוב. בגזרת הישראלים מדובר בשחקנים שהם אחרי שיאם, ואצל כולם היתה ירידה ביכולת בטרם הגיעו לחיפה. זה לא שהבאנו את מאור מליקסון. עכשיו בואו נעבור לזרים, שזה כביכול הצד החזק של הקבוצה. קאיו הרשים בליגה השוויצרית על הכיפאק. קוסטדינוב מגיע מלבסקי סופיה הסתמית שהיא בקושי הצל של לודוגורץ(שזאת קבוצה ברמה של באר שבע כן?) אתנסיאדיס בעונה האחרונה בפאוק היה שחקן ספסל. 0 שערים. מבוקה מגיע מקבוצה נידחת בסלובקיה. עכשיו אני רוצה להבין, מה ברזומה שלהם גרם לאנשים לחשוב שהנה סוף סוף הבאנו לפה תותחים שיקפיצו את הקבוצה? וזה עוד מבלי לדבר על מידת ההתאמה שלהם לקבוצה מבחינה טקטית(קופר כתב על זה יפה) עכשיו עזבו מה אני חושב, הבן אדם שבנה את הקבוצה בעצמו חושב שהיא נבנתה רע, בגלל זה הוא הביא את מו אלאך, בשביל לשדר לאוהדים "אל תדאגו אנחנו נבנה קבוצה טובה יותר" עכשיו זה לא משנה אם אלאך יבנה אותה או פיני זהבי יבנה אותה, המסר הוא אותו מסר. שחר בהבאה של אלאך מודה שהקבוצה נבנתה רע. האם הוא ילמד לקח? בסופו של דבר נסיים בפליאוף העליון אז כנראה שלא.

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/17
    EO11 ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בן הרוש מאד כעס על זה שהוא נשאר מחוץ לסגל ודרש הבהרות. לפי ערוץ הספורט מספר שחקנים לא הצליחו להבין למה יונתן לוי פותח כי "בן הרוש הרבה יותר טוב". החובבנות היא לא רק דבר שרואים אצל השחקנים אלה גם בתקשורת שכותבת מדי יום דברים ב"עילום שם".

@DRORIKO
    ניתוח מצוין. למרות זאת הסגל הזה מספיק לסיים במקום השלישי. לפחות על הנייר, אבל הקבוצה מרוסקת לגמרי. כולי תקווה שלא נגיע לפלייאוף העליון. זה יהיה פרס לזקן. הוא צריך לקבל עוד כמה סטירות כדי להבין שהגיע הזמן לפרוש. האיש פשוט גורם נזק רציני לקבוצה. עם תקציב שכזה אתה לא מגרד מדי שנה את הפלייאוף העליון אלא נמצא חזק בצמרת. זאת לא המציאות.

EsheD אוהב/ת את זה.
  12. Telkiyski Member

ורמוט הרוויח ביושר כל רגע קשה שהת
    מעברים אתה מתכוון.

13. Ajax Amsterdam Member

אמנם אני כבר מדבר על המשחק הבא, אבל ברור שחיפה יבואו לטרנר כמו חיות טרף ויתחפשו ללודוגורץ

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ובנוהל - אפילו אתה לא מאמין לעצמך.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  15. Butragueño מנהלים

אגב, אנחנו מתמקדים בצד הירוק אבל חייבים לתת את המילים הטובות לאבוקסיס, שאפילו עם פתיחת עונה צולעת, הצליח להצעיד את הקבוצה שלו ל-5 נצחונות ב-6 משחקים. בינהם נצחונות חוץ על חיפה ונתניה ונצחון ביתי על בית"ר ירושלים.

חוץ מזה שהוא יודע לצופף כשצריף, הוא גם יודע איך לבצע התקפות מתפרצות. בכל מתפרצת רואים הצטרפות נהדרת של שחקני ההתקפה והקישור. צ'יבוטה, ולסקיז, יונתן כהן ובוזגלו תמיד מגיעים במהירות לחצי של הקבוצה היריבה ועושים בלאגן.