מחזור 14 בליגת העל: מכבי חיפה גוברת על מכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏14/12/12.

1. alexshw Member

יריבות ונשאה עם מכבי ת"א, לפחות מצד אוהדינו.
    ואם כבר בין הפועל ומכבי ת"א עברו ישירות הרבה יותר שחקנים לדעתי מאשר בין מכבי חיפה למכבי ת"א.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

האי-הצלחה של מכבי ת"א ב-15 שנה האחרונות השאירו לה יריבות אמיתית רק עם הפועל ת"א.
    עם מכבי חיפה עוד נשאר קצת אבל עם בית"ר היריבות שהייתה גדולה מאוד נעלמה ואין כבר שנאה בין 2 המועדונים כיום וראו את זה במעברים של נימני ויצחקי בין הקבוצות.

אני חושב שגם מכבי חיפה בעשור האחרון הפכה להיות דומה מאוד למכבי ת"א שהיא כ"כ שנאה.
    השחצנות, היהירות, ההתנשאות וההצלחות על הדשא שפעם היו מזוהים עם מכבי ת"א וגרמו לה להיות הקבוצה הכי שנואה בישראל עברו למכבי חיפה שכבר מזמן לא קבוצה של פריפריית הצפון והנשיא שלה מנהל בעקיפין את הכדורגל כאן.

3. alexshw Member

לא "מנהל" כבר לפחות 7 שנים. אין לו כמעט שום השפעה כבר.

4. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

וזה אומר ש..? לא הבנתי את הטענה שלך. אתה מנסה לומר שאם היריבות בין המועדונים הייתה ידידותית יותר אז היו עוברים ממועדון למועדון יותר שחקנים?

5. alexshw Member

כן זה סוג של מדד. גם אם לא היחיד.

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/12
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הימורים למה הפועל שוב איבדה נקודות בבית לפי אבוקסיס - האפשרויות:
    א. בגלל השופט.
    ב. בגלל אסף קינן.
    ג. בגלל האיש עם החולצה התכלת במרכז המגרש.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני כל הזמן אומר שאנחנו משחקים לא טוב, בטח לקבוצות צמרת אבל אני רואה שבוע אחרי שבוע את הפועל בבית פשוט משחקת רע, אני רואה את מכבי מנצחת עם 20 דקות במשחק שבהם היא טובה, ואני מבין שאנחנו לא כל כך נוראיים לעומתם.
    הפועל עם שני משחקי בית מול עכו ורמת גן מוציאה שתי נקודות בלבד. ללא ספק הפתעה. מה שלדעתי יותר בולט זה שלהפועל הרבה יותר קל כשהיא מסתגרת מאחור ויוצאת למתפרצות, בדיוק כפי שעשתה מולנו, מאשר כשהיא כפייבורטית וקבוצות מגיעות מולה ומתגוננות.

8. alexshw Member

אבל לנו שני חסרונות בולטים - פתיחת עונה איומה ומחפירה, ומחסור בחוליית התקפה ראויה לשמה.

9. henry1 Member

לטל בנין מגיע ללכת הביתה רק על ההצבה בהרכב של פח האשפה הזה שהוא חיקו לכדורגלן, ועוד זר, שאמנם אחראי עליו עטר, אבל טל ממשיך לתת לו קרדיט מידי פעם. מי שלא הבין, אז מדובר על טופי. אחד מהשחקנים העלובים שאי פעם דרכו בכדורגל שלנו. למה, לעזאזל, הוא משחק? פרץ הוצב בהצלחה כמגן במשחקים האחרונים, למה שוב לשנות את השיטה?

כמובן שלא זה מה שאימלל את 4500-4000 אוהדי נתניה, שלמרות הכדורגל הזוועתי, הבלאגן באיצטדיון, עדיין ממשיכים להגיע. המשחק הזה די שיקף את כל הבעיות שיש בנתניה השנה. זה היה משחק קלאסי לצאת מהמשבר, לצבור ביטחון וגם נקודות. אם משחק כזה לא ניצחנו, אני באמת לא יודע איזה משחק ננצח. בטוח לא המשחק בשבוע הבא מול מכבי ת"א.

נתחיל בהנגה - לנתניה יש שני בלמים מהעקומים ביותר שידענו. לא ייאמן עד כמה הדיוק במסירה כל-כך גרוע. נעזוב את הבעיה שהם בלמים די בינונים, אבל עד כמה עקומים הם יכולים להיות? שום מסירה לא הולכת לכתובת, ואם לא היינו נתקלים בקבוצה עלובה כמו חיפה, היינו משלמים כרגיל בשלישיה הכמעט קבועה שאנחנו מקבלים בכל שבוע. בכלל, בואו נודה על האמת, בן הרוש לא קרוב לשחקן שקיווינו שיהיה. יכול להיות שזה קשור גם לעובדה שאין לידו בלם איכותי, ואולי ליד בלם גדול כמו לואיס מרין, הוא היה נראה אחרת, אבל זה עדיין לא מצדיק את ההופעות העלובות שלו. גם עידו לוי מאכזב מאוד.

קובי ד'גאני היום הוצב כבלם. נכון שזה לא היה רישמי, אבל כך היה בפועל. באחת הפעמים היחידות שקובי יצא קדימה, הגענו לחצי מצב. הקישור שלנו משווע לשחקן שיידע להכניס כדור טוב לחלוצים, לאחד שיעיר את הקישור האנמי שלנו, ומה קורה בפועל? הקשר הזה משחק ליד הבלמים. דווקא בן בנימין שיש לו יכולות הגנתיות טובות יותר מדג'אני ופחות טובות מבחינה התקפית, תופקד מקדימה. הפתרונות לטל בנין.

בנין עשה טוב שלא פתח עם שבחון, כי הבחור צריך שינערו אותו. הבעיה שעומר פרץ תופקד כקשר במקומו ופרץ לא מתאים לתפקיד. אין לו את היכולת והחכמה להחזיק כדור ולהעביר מסירה חכמה. ראוי היה שישחק כמגן במקום טופי.

עוד משחק עובר ללא ניצחון ומעניין לראות את תגובת ההנהלה אחרי שהוציאה הודעה שבנין ימשיך עד סוף העונה. קשה לי לראות איך הוא מוציא אותנו מהבוץ הזה.

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

henry1 - יש לך שאיפות להתקבל למערכת של ONE? היו בסביבות ה-6,000 צהובים היום. אפילו טיפ-טיפה מעל זה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הפועל חיפה אמנם באה להתבטל 90 דקות כדי לסחוט תיקו, אבל זה עדיין לא מצדיק את אי היכולת שלנו לייצר מצבי כיבוש. אנחנו קבוצה איטית ואין לנו שום יכולת להביך את היריבות שלנו. בנוסף, טל בנין עם 3 חילופים גרועים הרג לנו את המשחק סופית. לא הגיוני שעידן שריקי יוצא החוצה במשחק טוב שלו, כשסרג' לופו משלים 90 דקות בלי לבצע פעולה חיובית אחת.
    לא יכול להיות שאנחנו נואשים להבקיע שער ונכנסים 3 שחקנים בלי שום יכולת לפרוץ קדימה ולפתוח הגנה באמצעות תנועה. יוסי שבחון המנומנם, דרגן צ'רן האנטנה ועומר צלישר הם לא הפתרון, בלשום המעטה.

11. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/0/340240.Xxx

לא לומדים. שוב משחק מול קבוצה קטנה שלא נלחצת מהשם 'הפועל ת"א' או 'בלומפילד' ומהדחיפה האדירה של הקהל, עושה משחק הגנה נכון והנה הפועל לא מצליחה לנצח. כשננתח בסוף העונה למה לא זכינו באליפות למרות הסגל המוכשר בטירוף אנחנו נגיע לשני המשחקים האלה נגד עכו ורמת-גן - שתי נקודות מ-6 בשני משחקי בית קלים. שוב הפאניקה הלא-ברורה, שוב הכדורים הארוכים וחוסר הסדר. שלא נדבר על החילוף המזעזע של דנין במקום תמוז. אדון אבוקסיס אשכרה רצה לשמור על הנקודה וזה מביך ומגעיל אותי. הבלוף שקוראים לו הפועל ת"א מבחינתי התפוצץ. שביזות יום א' בראבאק.

עטר נכשל בפתיחת העונה אבל אבוקסיס לא הרבה טוב ממנו. הפועל פשוט זכתה להגרלת משחקים נוחה יותר ויש לנו קצת יותר כישרון בהתקפה.

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מחצית שנייה בזיונית שלנו..חושך מצרים הוא אור ליד זה..כלום ושום דבר בניצוחו של ראיין אדלי התרנגול.

לא הייתי מאוכזב אם במחצית הראשונה היינו מציגים את היכולת הירודה הזו, שמאפיינת אותנו ברוב משחקי העונה, אבל הבאסה הגדולה היא שבמחצית הראשונה השחקנים שיחקו טוב ונכון - הגיעו למצבים - ולכן האכזבה מהמחציתצ השנייה גדולה יותר.

בכללי, היה ברור שההתלהבות מ3 הניצחונות הדחוקים היא גדולה מדיי, בפעם האחרונה שניצחנו 4 רצוף בליגת העל זה קרה בדצמבר 03.. נמשיך לחכות עוד הרבה.

13. abcd Member

אבירם אי אפשר לדעת מתוך היציע אבל קשה לי מאוד(מאוד!) להאמין שהבאנו 6000 איש היום.
    אני מאוד אוהב את שריקי אבל היום הוא היה חלש כמו גם אחמד ולופו, מי שהיה סביר זה דווקא שבחון. מתי יותר משני שחקנים יהיו טובים באותו משחק?!

הנרי איזה בלאגן היה באצטדיון?...דווקא היום זה היה נראה סופסוף כמו שצריך לפחות מתי שאני הגעתי. הבעיה שהקהל שלנו לא מאוד חכם ולמרות שכל הכניסות עם סיומת A מובילות לאותו מקום עדיין העדיפו לעמוד כולם באותו תור.

14. yedidel Member

לכל אלה שמזלזלים בסוארס... ספגנו 7 מתוך 17 שערים ב120 דקות היחידות העונה שהוא לא היה על המגרש.

15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לא הייתה לי מילה רעה על סוארז, נהפוך הוא - השחקן לא רוצה להיות כאן, דיי מחזיקים אותו בכוח, כמעט ברור לשני הצדדים שבינואר הוא כבר לא יהיה פה, ובכל זאת הוא נותן מעצמו על המגרש ומשקיע במשחק שלו. בוודאי שהוא לא אותו שחקן של לפני 2 עונות, אבל עדיין תורם לנו.