מחזור 14 בליגת העל: הפועל מנצחת את בני יהודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏4/1/08.

1. Emil Member

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/12.Xxxהפועל כפר סבא - מכבי תל אביבhttp://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/3.Xxx

יום שבת , 05.01.08 שעה 17:00
    איצטדיון לויטה, כפ"ס
    שופט: משה בוחבוט

שתי הקבוצות מגיעות למשחק הראשון לאחר הפגרה ללא חיזוק בסגלים. בעוד שבמכבי ת"א רצו עשרות שמות בשבועיים האחרונים אך אף שחקן לא הוחתם, הפועל כפ"ס דווקא כן הנחיתה שחקן - החלוץ ביל גונזאלס, אך בשל בעיות בשחרור הבין לאומי של השחקן הוא לא ישותף.

ההרכב שיעלה אוחנה למשחק צפוי להיות זהה להרכב שניצח את בני יהודה לפני היציאה לפגרה. החלוץ הגנאי סמואל יבואה, שמוביל נכון לעכשיו את טבלת כובשי ליגת העל, יפתח גם הוא. זאת, למרות שאיחר לחזור מחופשתו, ונקשר בשבוע האחרון כמי שקיבל פנייה ממכבי ת"א.

נראה כי הגנת כפ"ס צפויה להתרכז ברודי חדד ויוסי שבחון, ותנסה לעצור את מכבי ת"א במרכז המגרש, בעוד ההתקפה תנסה לחדור את הגנת הצהובים דרך שני הבלמים.

הרכב משוער: אוהד לויטה, אורי אוזן, דוגלאס דה סילבה, לירון זרקו, לירה, אלירן סיימון, אביחי ידין, בן לוז, גיז'רמו ישראלביץ', אבי קנפו, סמואל יבואה.

http://mad.walla.co.il/archive/353385-14.Xxx
    יפתח, למרות הכל. סמואל יבואה.

במכבי תל אביב אין דבר שירצו יותר מניצחון חוץ ראשון העונה, שיסמל תחילתו של עידן חדש. אמנם הבעלות על הקבוצה עוד לא עברה רשמית לאלכסנדר שניידר, אך האווירה סביב הקבוצה חיובית ויציבה.

בהרכב מכבי ת"א יהיו בוודאי שינויים מהמשחק האחרון, לאחר שהקשר הברזילאי, ג'וזה רמאליו, שוחרר. שירן ייני, משה מישאלוף או דן רומן צפויים לפתוח במקומו, כשהעדיפות מצד לוין תנתן ככל הנראה לייני. שחקן נוסף שירד לספסל עשוי להיות ארז מסיקה, שיוחלף ע"י יאניק קמנאן שהחלים מפציעה.
    במרכז הקישור רודי חדד ימשיך לקבל את המפתחות, כשלצידו יוסי שבחון. השניים הציגו יכולת טובה במשחק האחרון, ומשחק טוב נוסף שלהם עשוי לעשות את ההבדל לטובת מכבי ת"א. בקישור האחורי צפוי לפתוח גם רביד גזל, שחוזהו הוסדר בבקרה.

הרכב משוער: דרוגסלאב יבריץ', יובל שפונגין, מילאן מרטינוביץ', ליאור ז'אן, אורי שטרית, רביד גזל, שרן ייני (משה מישאלוב, דן רומן), יוסי שבחון, רודי חדד, יניב עזרן, יאניק קמנאן

http://www.hamaccabi.com/images/kamanan/2007_kamanan004.Xxx
    יאניק קמנאן, החלים מפציעה.

2. Mr.Eko Member

משחק קשה מצפה לנו מול החבורה של אוחנה. יש לו באמת קבוצה מצויינת מבחינה התקפית עם שחקנים מסוכנים מאוד כמו יבואה,ישראלביץ' ובן לוז. לא מפתיע שהם ינסו לתקוף ממרכז ההגנה במיוחד לאור העובדה שלמכבי יש בלם כבד כמו מילאן.... אולי הפגרה עשתה לו משהו.... מי יודע....
    בכל מקרה ניצחון חוץ יתן המון דחיפה להמשך אבל מצד שני הפסד יכול לפגוע מאוד בפן המנטלי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/1/08
  3. GAL_XD Member

בקשר לשידורי המשחקים ,
    אני לא מבין את ההחלטה לשדר את המשחק של הפועל כפר סבא - מכבי תל אביב ,
    במקום את בני סכנין - מכבי נתניה .
    עם כל הכותרות שמכבי תל אביב יצרה וקיבלה לאחרונה , המשחק לא יותר מעניין מאשר בני סכנין - נתניה ,
    לא לשכוח גם שנתניה ממוקמת לבנתיים במקום השני בטבלה , מרוחקת מהמקום הראשון [ בית"ר ] ב9
    נק' , לדעתי למשחק הזה יש יותר משמעות ... אני באמת לא מבין את ההחלטה !!!

בכל מקרה ההימורים שלי למשחקים -

* מ.ס אשדוד - עירוני ק"ש = 2
    * הפועל תל אביב - בני יהודה = X
    * הפועל כפר סבא - מכבי ת"א = X
    * מכבי הרצליה - בית"ר ירושלים = 2
    * בני סכנין - מכבי נתניה = 2 [ בחירה מאוד מאוד מאוד קשה ! ]
    * מכבי פ"ת - מכבי חיפה = X/2

מקווה שיהיו משחקים טובים , מרתקים וכמובן עם שערים :aaa021:

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/08
  4. Raulito Madridista

הרצליה של אשתקד הייתה מחוזקת מהרצליה של היום גם בחלק האחורי וגם בחלק הקדמי.
    יא-יא פטי היה המרכז של ההגנה, בזכותו נשארתם בליגה, שאר השחקנים שהיו בחלק האחורי היו זוועה.
    אשתקד ההתקפה של הרצליה רצה מהר קדימה. במקום סעיד מאקאסי היה את יאניק קמאנן שהיה סיפור הצלחה גדולה וגם לו יש מניות גדולות בהישארות. איפה בוקסנבוים של השנה שעברה, לעומת השחקן הכבוי של היום?
    אני לא חושב שהרצליה תובס, היא תשחק בכבוד, אבל בית"ר בהתקפה אחת הורגת כל יריב העונה ואין סיבה שאת הרצליה היא לא תנצח. הקבוצה של שום היא לא כמו שנה שעברה, שהקהל הלחיץ אותה והכדורגל שלה בטדי היה בינוני והיא איבדה הרבה נקודות. השנה הקבוצה כובשת בטדי וממשיכה לשחק התקפי וכך באים עוד שערים.
    עוד שחקן שבהרצליה ירד מאוד הוא מהראן ראדי. אשתקד אחת ההפתעות הנעימות והעונה בינוני מאוד.

החזרה של יאניק קמאנן מפציעה בוודאי תשפר את החלק ההתקפי של מכבי. אם לווין יעלה את דן-רומאן לצידו של גזל הוא יעשה טעות, הקישור שלו יהיה ללא קשר אחורי וכפר-סבא תוכל לנצל זאת במתפרצות מהירות קדימה.
    במשחק של סכנין נגד נתניה, ייראו כמה יבוריאן חסר לסכנין, לפי דעתי. בוזגלו יהיה מי שיתופקד בשפיץ, וזה אולי יישפר את סכנין מצד אחד שהוא השחקן הכי קרוב לשער. מצד שני, רוב האיכויות שלו הם גם בעזרה להוציא את הקבוצה מהר קדימה, בדריבלים שלו כאשר הוא בורח לאגף ובעיקר המסירות שלו. האם נראה מנתניה סוף-סוף הנעת כדור? קשה לי להאמין, מה שכן, סוף-סוף שכטר חוזר. אני מאוד מחבב את השחקן הזה.

5. הרצליה Member

יא-יא פטי בלם טוב ממאורסיו ג'ובאניני אבל לא במרחק של שמים וארץ, עומר בוקסנבוים כבש עד המחזור ההוא שער 2 שערי ליגה בלבד, יאניק קאמנאן שיחק במשחק הזה רק במחצית,זה היה משחק הליגה הראשון שלו בהרצליה והוא לא הורגש בכלל,מהארן ראדי של העונה טוב בהרבה ממהארן ראדי של התקופה ההיא.
    שני שחקני החוד שפתחו בהרכב באותו משחק היו שלומי טולדו ופפי קימוטו.

זה עדיין לא מסביר את הזלזול המיותר במשחק הזה.

6. Raulito Madridista

בית"ר הציגה באותו יום את המשחק אולי הגרוע ביותר שלה בשנה שעברה.
    להרצליה באותו יום נתון היו את הכוחות לנצח אותה, זה היה מקרי.
    אם הרצליה תשחק נגד בית"ר 10 פעמים, בית"ר תנצח ב8.
    זה שבוקסנבוים כבש עד אותו מחזור אשתקד 2 שערים בלבד לא קשור לנושא כאן, התרומה שלו להרצליה היא לא רק הבקעת השערים, אלא גם בישול השערים והוא עושה עוד דברים שלא נרשמים בסטט'.
    אם אתה שואל אותי, פטי הוא שחקן ההגנה טוב יותר מגו'באניני בפער גדול, והוא גם מנהיג, מה שעל ג'ובאניני אי-אפשר לומר.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שום סיבה שננצח את בני סכנין בחוץ, אבל מאזן החוץ הטוב שלנו לא מאפשר לי להגיד דבר כזה.
    למרות כל ההשערות שהיו לגבי זהות ההרכב, יש לי תחושה שעומדת להיות הפתעה, למרות שבמצב הנוכחי לא תהיה שום הפתעה.
    בדבר אחד אני יכול להתנחם ולקבל תקווה, שהתקופה הרעה כבר מאחורינו ואילו זו של בני סכנין טרם הגיעה.

אם רק תאמינו! :aaarse:

8. Ariel Member

איש אמיץ אתה אם אתה נותן לבני סכנין ניצחון כשאין להם חלוץ נורמלי אחד בהרכב היום.
    צריך ממש הגנה של קונוסים.
    הייתי הולך על 1:0 סולידי לנתניה או תיקו מאופס. אני גם מחשיב את מזג האוויר הצפוי להיות סוער כמדד.

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/08
  9. הרצליה Member

אתה מחפש ויכוח בכוח, אני לא אמרתי שום דבר או חצי דבר שהרצליה הולכת לנצח את המשחק הערב בדיוק להפך, בסך הכל הבעתי את הפתעתי מהזלזול הרב של אוהדי בית"ר ירושלים לאור המפגשים האחרונים בין הקבוצות.
    זה הכל.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לבית"ר אין זכות לזלזל באף קבוצה בליגה, עם כל הכבוד לאליפות הקלילה שבדרך זה רחוק מלהיות "אליפות בסטייל". מעטים הרגעים שבית"ר נותנת הצגות. ברגע שבית"ר תיתן הופעות של אלופה אמיתית, מה שלא קורה, אז אולי תהיה לה הזכות לזלזל במישהו בליגה הזאת.

11. מקסים לנגו Member

חברים, פסטיבל בית"ר לא ימשיך עוד זמן רב. הבעיה עד כה שלבית"ר לא הייתה מתחרה, לכן לא היה גם לחץ אצלה ומכאן פער 10 הנקודות עד כה. תמתינו לראות כיצד הקבוצות חוזרות מהפגרה, כיצד מכבי חיפה נראת ואז תדברו על האליפות בטדי - קרו דברים מעולם, גם 10 נקודות ניתן לצמצם.

12. BeitaReaLiverpool Member

אין בליגה הזאת אף קבוצה שבאמת הקשתה עלינו בליגה, אולי חיפה.
    אני מצפה לניצחון, רק חבל שעזריאל או תמוז לא פותחים, גם על חשבון זנדברג.
    הייתי רוצה לראות גם את ברוכיאן ומירוסביץ'.

13. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני בטוח שחניכיו של יצחק שום לא יזלזלו לרגע במשחק, הקבוצה רצינית בכל משחק העונה גם שהיא לא מרשימה אני לא מאמין שיצחק שום יאפשר לשחקנים שלו לזלזל באף קבוצה בליגה. בית''ר חייבת להילחם בכל משחק ולא לזלזל ביריב בשביל ששוב לא יגידו שבית''ר לקחה אליפות מגעילה ואפורה.

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל ת"א עם מחצית ראשונה נוראית. כל כך הרבה איבודי כדור של נאתכו ובונדר, ג'וניור לא נגע בכדור 45 דקות ובאדיר מפחד יותר מדי. נאתכו פשוט מראה משחק נגד כל מה שיש לו. הוא לא משחק יצירתי, הוא אגואיסט, הגבהות נוראיות ותקיעת התקפות שמזכירה מאוד את ג'וניור. עובד, דגו ואנסומבו הראו מלחמה וזה מה שחסר להפועל, מלחמה. ברגע שכל הקבוצה תיהיה ככה אנחנו יכולים להשתקם. פתחנו את המחצית השניה די טוב, בני יהודה מגזימה מאוד אם המצבים הנייחים כי יש לנו את עובד שיכול לעשות בסוף מזה שער.

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אם יש צדק בעולם, מוני הראל ואלי גוטמן יטוסו היום לקריית שמונה ויתחננו בפני שביט אלימלך לחזור במקום החתיכת אפס שנקרא וינסנט אניימה. באמת חלאה, משחק אותה כאילו שד איום נכנס לגופו ופתאום בועט כדור שוער כמו גדול.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/1/08