מחזור 14 בליגת העל - במוקד בית"ר בבלומיפילד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Reyes, ‏30/12/03.

1. Reyes Member

לא ייאמן, אי אפשר לנשום לרגע מרוב אירועים! כמה גולים! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    תת רמה.
    בסוף נגיע למצב שכדורסל יהיה הספורט הפופולרי בישראל. כל יום שעובר מאבדים עוד ועוד אוהדי כדורגל.

2. Forza Sampdoria Member

2:2 נגמר באר 7 - מכבי חיפה , ראיתי ת'משחק ( אצל השכנים ) .... באמת משחק עונה , כמה אירועים , פנדל בדה ה 90 לבאר 7 ...

שערים :
    לבאר 7 : יז'רסקי 44 , אליהו ( פנדל ) 90 '
    לחיפה : ברדה 6 , זנדברג 58 ( 2 בישולים ל " דון ג'ובאני " ) ...
    http://med.walla.co.il/archive/94595-4.Xxx
    אך , איזו החטאה של רוסו זאת הייתה

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חיפה קבוצה מגעילה שאין לה שום דבר שקשור לכדורגל חוץ מג'ובאני רוסו שחגג על דדי בן דיין ועשה מה שהוא רוצה.

אני לא יודע אם לבכות או לצחוק כי היינו צריכים לנצח את חיפה אנחנו יותר טובים רבאק. למה לתת פור כל הזמן למה????. למה לייבש את הקהל כבר על ההתחלה??????? למה לא ללחוץ גם במצב של שוויון?????? למה לחכות לקבל סטירה ואז להתעורר?????? למה למה למה?????? משחק כזה אנחנו צריכים לנצח חד וחלק.

אבל בהתחשב בנתונים אני יאלץ להסתפק בתיקו שבא לנו בדקה ה-90, זה מה יש בינתיים.

זה לא יאומן, קחו את רוסו מחיפה והנה לכם קבוצה פאתטית ומבוהלת שלא יודעת מה לעשות עם עצמה. רוסו שיחק את הרבע שעה האחרונה צולע והוא לא הורגש וכך גם חיפה שבלי רוסו פשוט שווה לחבורה של עלובים.

בגדול ההרגשה הכללית שלי היא אכזבה כי ציפיתי לניצחון. אין מה לעשות זה מה יש ויאלה, מסתכלים על השבוע הבא. טדי מחכה לנו. אנחנו נהיה שם.

4. DadoN ReD Member

שמע יש לחיפה תחת .. מזל! מזל! תקפנו אותם .. והם מפקשוש של בן דיין עשו גול ..

אבל בקהל הוחכנו לכולם למי יש קהל יותר טוב .. ובכלל כמה קהל יש לנו!
    כל הכבוד לקהל שייצא מהבתים.

5. אורן04 Member

אדום בנשמה עדיף שתשתוק כי היום כל פעם שהיינו צריכים גול השגנו אותו ושיחקנו מצויין. אחרי הגולים ירדנו לאחור (כמו שאתם עשיתם בקריית אליעזר וחטפתם בראש) וזה חבל.

יש לכם מזל שהבקעתם בדקה 90 משער מזליסטי מטעות קריטית של שחקן צעיר, אם היו עוד כמה דקות היינו עולים שוב ליתרון.

עדיף שהפועל באר-שבע תמשיך לעשות את שלה בשקט. אם היא תפתח את הפה ותתחיל להתלהב יותר מדי היא תתרסק.

היום שיחקתם לא רע אבל מכבי חיפה קבוצה יותר טובה ותנו כבוד.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שזה יהיה קבוע ולא חד פעמי!!

ולפי המשחק הזה לנו יש תחת כי השוונו בסיום.... אבל ללא ספק לא הגיע לנו להפסיד.

7. אורן04 Member

אה ואחרי המשחק של היום בואו נחכה לראות מה המשחק "במוקד" יתן לנו, ואיזה רמה נהדרת (פחח ממש) נראה בו משני הקבוצות האולי יותר גרועות בליגה.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כבוד למי? למכבי חיפה? הרשה לי לגחח

חיפה כבשה רק כי באר שבע לא יודעים לנצל מומנטום ורק משום שבאר שבע מתעוררת רק אחרי שהיא חוטפת סטירה. באר שבע עדיין חושבת כמו קבוצה קטנה ולא כמו קבוצה גדולה ורק בגלל זה חיפה כבשה את השערים שלה.

9. DadoN ReD Member

כבוד לחיפה? למה מי זאת חיפה בכלל ? מי היא? ראית ערוץ 11? יירדה על חיפה ואיך שהיא שיחקה!!

דרך אגב היה במגרש משהו כמו 12,000.. 10,000 אדומים!

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחיים אני לא יבין את אברהם גרנט.
    לבאר-שבע יש את שתי המגנים (חליבה ובן דיין) הכי גרועים בליגה והם בסגל של הנבחרת ! עכשיו אני מבין למה הנבחרת שלנו נראית ככה,כזו שלא תצליח בחיים,כשמאמן מזמין שחקנים שלא ראויים לשחק בקבוצות שלהם.

המשחק היה טוב,גוטמן כרגיל,מפחד ללחוץ את היריב בחצי שלו. קאקו עשה חור גדול בעזיבה שלו,לבאר-שבע אין מרכזז מגרש וראינו צריך להביא מישהו בדחיפות.
    זה נראה פשוט שכונה,כל 5 דקות מישהו אחר השתלט על מרכז המגרש של ב"ש פעם זה אליהו,פעם יז'רסקי,פעם סתיו.
    אופיר חיים ואלעד בונפלד (חוץ מהפנדל ) שיחקו בכלל ? פשוט לא הורגשו.

11. אורן04 Member

רשות לגחך תנתן לך רק בסוף השנה ממרומי המקום השלישי.

נערך לאחרונה ב: ‏3/1/04
  12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן פשוט לא יאומן איך לעזאזל גרנט זימן את חליבה.

הוא פשוט איום ונורא הוא כל כך חלש שזה מדהים. לא יאומן פשוט לא יאומן איזה עונה גרועה עוברת על השחקן הזה. על פי מה גרנט זימן אותו??? ביזיון.

ולדעתי לא היו יותר מ-10,000 אוהדים. 8 וחצי אלף שלנו והשאר אוהדי חיפה תושבי הדרום כמובן.

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שדרושה עוד נציגות חיפאית כדי לאזן את התמונה:
    בקשר לקהל
    אז??? מה הקטע? בכל משחק ראוי שמעיר כל כך גדולה שיש לה רק קבוצה אחת בליגה הראשונה וכל כך הרבה אוהדים באיזור הדרום תביא בכל משחק כמות כזו, ובטח במשחק חשוב מול קבוצת צמרת ויריבה גדולה כמו חיפה, כך שאני לא מתפלא.

אני לא מבין מה העניין. חיפה- באר שבע, 300 ק"מ מחיפה, באר שבע העיר החמישית בארץ עם הרבה אוהדים בדרום ואתה אומר שהוחכתם (כשבעצם אומרים הוכחתם) מי הקהל היותר טוב? אני התגאתי בקהל שבא מחיפה אחרי שהאוהדים שבהם אתה מתגאה ריססו כתובות כאלה ואחרות שאין להם מקום. לפחות אני מרוצה מכך שהסיוט שהכנתם לרוסו הושתק יפה מאוד ע"י רוסו שבישל את שני השערים, עשה קרקס באגף ימין והיה המצטיין. לא היה חסר הרבה שיכבוש גם שער. חבל שזה לא הספיק לניצחון הפעם.

ובקשר למשחק
    אין מגיע בכדורגל ואפשר ללמוד את זה מהמשחק הזה. בשורה התחתונה באר שבע השוותה בדקות האחרונות מטעות של שחקן חסר ניסיון כמו שאורן אמר, ובסך הכל הייתה בפיגור 69 דקות במשחק הזה כך שקשה לי להבין ממה נובעת האכזבה שלך לירן, בסופו של דבר יצאתם בחסד עם נקודה. במקום להתבאס צריך להרים את הראש ולראות שיש לכם בעיה חמורה בחלק האחורי: בן דיין מנסה לצוד פרפרים כנראה כי הוא לא מרוכז במה שקורה סביבו, הבלם שברדה נגח עליו ושכמעט הכין שער קל לרוסו שהחמיץ מול שוער (מה שמראה שלחיפה לא היו הזדמנויות קורצות מלבד הגולים), אני חושב שזה היה אותו בלם, וגם אסי רחמים שספג נגיחה שאם היו לו אינסטינקטים יותר טובים משל תירס היה לוקח את הגול הראשון שהיה למרכז השער, ואם היתה לו קצת קריאת משחק היה יוצא שני מטר וקולט את הבישול של רוסו לגול של זנדברג שהיה עוד חור במרכז ההגנה.

קצת נסחפת לא? בכל זאת שיחקנו לא רע והגענו לעוד שתי הזדמנויות טובות מלבד השערים (רוסו מול השוער והמשקוף של זנדברג), וזאת בניגוד לבאר שבע שלא רק שהשערים היו המצבים הממשיים היחידים, אלא שגם אלה היו מפנדל ועוד שער מוזר שגם בעוד 5 הילוכים חוזרים אני לא אבין איך קינן, בנאדו ודוידוביץ' נתנו לזה להיכנס! גם במשחק הראשון מכבי חיפה ניצחה את באר שבע עם יכולת טובה, אהי לא מבין מדוע אתה אומר שהיא קבוצה מגעילה שאין לה שום דבר שקשור לכדורגל. אורן צודק- היום לא הפסדתם, בפעם הבאה כן תפסידו אז תנו כבוד (שזה אומר לא להגיד מה שציטטתי).

עוד משהו בקשר למשחק בין מכבי נתניה למכבי ת"א: כזו יכולת דלה לא ראיתי המון זמן: מכבי ת"א התחננה ממש שנתניה תכבוש אבל זו בשלה- הסיומת של חלוצי נתניה ושחקני הקישור הקדמי שלה גרועה אפילו יותר מהגנת מכבי ת"א שאיפשרה לה את כל ההזדמנויות הללו. קלינגר חייב לעשות משהו לגבי החלק האחורי ולנדאו לגבי החלק הקדמי.

14. Ilan Member

כמה שאתה צודק.
    ממה שראיתי בתקצירים של "ראשון בשער", ולא ראיתי הרבה- חיפה פשוט קבוצה עלובה.
    זה ממש מעצבן אותי, אין אף שחקן טוב במכבי חיפה חוץ מג'ובאני רוסו שבכמה רמות גדול על הליגה שלנו (וזה מלמד על הליגה העלובה שלנו יותר מאשר על רוסו).
    חיפה חייבת חלוץ, חייבת הגנה, חייבת קשר הגנתי- בעצם חיפה חייבת קבוצה חדשה. פרט לרוסו ועוד כמה צעירים שבוודאי יועילו בעתיד אין לחיפה על מי לסמוך. אני מאוד מקווה ששחר יפתח את הכיס בפתיחת חלון העברות כי במצב הקיים חיפה פשוט אחת הקבוצות הכי משעממות ומעצבנות בארץ.

בכלל ניב, אולי אמרת את זה חצי- בצחוק אבל לא רחוק היום שהרמה של הכדורגל תיהיה ברמת הכדורסל (ושאני מדבר על רמת הכדורסל אני מדבר על הקבוצות שהן לא מכבי ת"א). בכלל, הקהל בא למגרשים פחות ופחות וזה באמת נראה שכל יום שעובר הכדורגל הישראלי מאבד עוד אוהדים (ובמצב של היום דיי קשה לילדים קטנים להתחיל לאהוב כדורגל, כי בשביל לאהוב כדורגל צריך להנות מהמשחק, משהו שפוחת ופוחת העונה).

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בוחר להתייחס לחלק השני של מה שרשמת: למה שהקהל יבוא למגרשים? כדי לחטוף מכות מאוהדי הקבוצה היריבה? כדי להנות ממחיר מופקע? צפיפות? ישיבה בתת תנאים? שירותים מסריחים וגדרות כמו במכלאה? כדי לראות את הרמה הגבוהה? ממש לא. כל הדברים הללו והשידורים ב-PPV שמעט רואים, פריסת המשחקים על כל השבוע, הצרות בנבחרת, ביטול שירים ושערים, הכל יוצר חוסר הזדהות וקשר עם הליגה. אנשים בכלל לא רואים את המשחקים כי לא איכפת להם פשוט. אין מה להשוות לימי שבת של פעם (אני פשוט חושב ונמלא עצב) שבהם כל הצהריים הייתי יושב על הרדיו, שומע שירים ושערים, גם אם לא שידרו את מכבי חיפה, לא נורא הייתי שומע ברדיו היום גם זה לא, אחר כך היה הדקה ה- 91 או שער 5 זה לא משנה-תוכנית בשעה נורמלית עם מנחים נורמלים וגראפיקה נורמלית ותוכן טוב, לא כמו היום. הייתי בתור ילד קטן מבקש מאבי שייתן לי לאכול בסלון כדי לראות את התקצירים או הפרשנויות. והיום למי איכפת? מכבי חיפה משחקת משחק חוץ קשה וגם מכבי ת"א מתארחת בנתניה על הניר גרם לצפות למשחק טוב אבל אותי יותר עניין לגמור שוב את Unreal Tournament ואני לא זן נדיר מהבחינה הזו בין אוהדי הכדורגל בארץ... אני חושש מחוסר איכפתיות מוחלט. זה יהיה באמת הסוף. בינתיים אנחנו נוסעים אליו במהירות ונחישות במסילה הקצרה ביותר כשכל נהגי הרכבת עוורים ולא יודעים שהם מסיעים את הרכבת שנקראת הכדורגל הישראלי לתוך התהום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx