מחזור 14 בבונדסליגה: ברמן נוסעים להמבורג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏21/11/08.

1. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק ששואף לשלמות של באיירן היום באליאנז ארינה. אמנם היריבה, קוטבוס, היא לדעתי ולדעת רבים הקבוצה החלשה בליגה אבל בבאיירן יכולים להיות מאוד מרוצים לאחר ההופעה של היום. כבר מהפתיחה ראינו את באיירן שרצינו לראות מפתיחת העונה. שאפתנית, לוחמת ולמעשה למרות שהאורחים הגיעו ראשונים ליתרון זה נבע מטעות וחוסר ערנות של רנזינג ולאו דווקא ממשחק קלוקל של באיירן. באיירן הייתה קרובה המון פעמים ליתרון עוד לפני השער של קוטבוס אבל האורחים הממו את האוהדים בבוואריה עם השער המקרי שלהם. אני לא רוצה לדעת מה היה קורה אילולא היינו משווים שלוש דקות לאחר מכן. משמח אותי מאוד שבאיירן לא נבהלה מהיתרון של קוטבוס( מה שאגב קרה העונה), והצליחה לחזור למשחק. עד המחצית כבר עלינו ליתרון ובמחצית השנייה כבר באמת נהנתי מכל רגע. ריברי, קלוזה וטוני פשוט עשו צחוק מההגנה של קוטבוס ששוב פעם לדעתי החלשה בליגה וזה היה צריך להיגמר בהרבה יותר מ4-1.

יש מה להיות מעודדים לקראת המשחק השבוע מול סטיאווה.

2. Bayern Straße nach sechs

ג'ובאני אלבר, "שלמות" עוד רחוקה מאוד. במיוחד עד השער של קוטבוס. ראינו משחק מבולגן מאוד מבחינה טקטית שלנו. הקבוצה הייתה נואשת לכבוש ובאמת התאבדה על המגרש ועל זה יש לשבח אותה, אבל לא באי סדר טוטאלי במשחק. בין השער הראשון לרביעי המשחק שלנו באמת היה ברמה גבוה, מהכניסה של קרוס הורדנו הילוך והיה ברור לכל עין שהחברה חיפשו אותו בכל פעם, קרוס לא היה מספיק מכוון וחד ובגלל זה זה נגמר רק ב-4.

3. AS R Member

שטויות. קוטבוס לא הרבה יותר טובה מדרבי קאונטי של הליגה האנגלית בשנה שעברה. קבוצה שאם אתה לא מנצח מצבך רע. מקומה בליגה השנייה. אין לך הרבה מה להיות מרוצה, באירן שיחקה מול קבוצה מאוד מאוד חלשה.

4. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכוונה בשואף לשלמותש המשחק לא היה מושלם אבל בהחלט מראה על הצהרת כוונות לקראת המשך הדרך.

בנוגע לכל השאר, מסכים איתך אין הרבה מה להוסיף.

אם תשים לב, אתה תראה שרשמתי שלדעתי קוטבוס היא הקבוצה החלשה בליגה וגם לדעתי היא תמצא עצמה מהר מאוד בליגה השנייה.

הבנת הנקרא ידידי.

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרנקפורט - האנובר 0:4
    האנקה פתח לראשונה מזה 3 חודשים ובמחצית השניה נשרק עליו פנדל, אבל אחרי התייעצות עם הקוון הפנדל בוטל. מרקו רוס כבש לראשונה מאז אפריל וגם אז זה היה נגד האנובר. במחצית הראשונה התוצאה היתה 2:0, היה צריך להיות לפחות כפול. האנובר ממשיכה להיות קבוצת החוץ החלשה בליגה.

וולפסבורג - שטוטגרט 1:4
    ולחשוב שבמחצית שטוטגרט הובילה. בירידה למחצית מאגאת הורחק ליצע וראינו מה קרה מאז. גרפיץ' עם צמד (ובסה"כ שער 11 כבר) וגם דזקו עם צמד (הראשון שלו בליגה). משחק חלש מאוד של שטוטגרט שכמעט ולא ראו ממנה כלום היום ובנוסף, שוב, המון טעויות אישיות לשחקני שטוטגרט - כמו בכל התקופה האחרונה. קשה להאמין שזו האלופה מלפני שנתיים.

שאלקה - גלדבאך 1:3
    רוטן היה פעם העוזר של מאייר באנסחדה - היום הם אימנו אחד נגד השני. של שחקני שאלקה עלו למגרש עם השם צ'רלי על החולצה (לזכרו של צ'רלי נוימן שנפטר). קוראני החמיץ בפתיחת המשחק כמו בשבוע שעבר - שער בטוח. הפעם הוא עשה את זה שוב גם במחצית השניה. אלטינטופ עם שער ראשון אחרי 1,013 דקות, ועוד איזה שער. אח"כ הוא גם הוסיף את השני. לשאלקה נשרק פנדל 4 כבר העונה והגיע להם אחרי זה עוד אחד.

בוכום - הרטה 3:2
    דרובני עד היום עם 82% עצירות של כדורים שנבעטו אליו - מס' 1 בליגה. היום היו רק 18,248 צופים בבוכום - שיא שלילי העונה לקבוצה. בוכום עם 10 משחקים רצופים ללא ניצחון (רצף אי הניצחונות הכי ארוך בליגה העונה). הרטה ספגה פעם שישית מקרן העונה - שזה הכי הרבה בליגה. אחרי 3:0 במחצית להרטה לבוכום הגיע לפחות תיקו מהמצבים של המחצית השניה. ובכל זאת, ניצחון שלישי רצוף להרטה.

בילפלד - לברקוזן 1:2
    בילפלד שברה רצף של 8 משחקים ללא ניצחון. המשחק היחידי שבמחצית היה 0:0. מ - 14 שערים שבילפלד הבקיעה העונה, וישניארק הבקיע 9. שוב טעות ביציאה לכדור גובה של אדלר מביאה לשער חובה. אם כי מנגד היו לו גם הצלות גדולות היום (מה שלא היה ביום רביעי).

קלן - הופנהיים 3:1
    עד היום הקבוצות נפגשו 3 פעמים - תמיד קלן ניצחה. עד הדקה ה - 60 כבר היו שני מורחקים (אחד לכל קבוצה). פעם אחרי פעם מלכודת הנבדל של קלן כשלה בגלל סנטמטרים. דמבה בה עשה מעשה לוסיו בשער של קלן ובלבל את השוער לשו. איביסביץ' עם עוד צמד ובסה"כ כבר 16 שערים העונה שזה 2 יותר ממה שכל קלן הבקיעה.

6. T0XiN Member

משחק טוב של הבווארים היום. אבל לדעתי קלינסמן היה צריך להכנס בהפסקה ולצעוק על השחקנים. אין מצב שבהזדמנות כזאת אנחנו מוציאים 4:1 כשאפשר בקלי קלות לעשות את זה 8:1. משחקי מתנה כאלה חייבים לנצל ולהגדיל את הפרש השערים כדי שביום בהיר אחד אנחנו נמצא את עצמנו מעל הופנהיים ולברקוזן בזכות יחס שערים גדול יותר.

יותר מידי החמצות של לוקה טוני,הוא חייב לעבוד על החדות שלו. מה שכן הוא מתחיל להזכיר את לוקה של העונה שעברה.

ריברי טוב מאוד אבל רע לי לראות את שויינשטייגר אנמי.

עוד מילה טובה על ואן בומל,כל כדור שהוא מקבל הוא מטיס בנגיע לצד השני של המגרש וככה הוא פותח את כל האגף שבצד הנגדי שלו למתפרצות שלנו. הוא עובד הרבה ונותן למשחק כל הזמן לנוע קדימה. לא מחזיק בכדור כמעט וישר מריץ אותו קדימה כל הזמן לתקוף ולתקוף.

לגבי השער שספגנו,אי סדר בהגנה ,אסור לספוג במצב נייח כזה (מזכיר במקצת את הגול שקיבלנו מול ליון). לשער יש גם מעט אשמה לרנזינג. בהילוך החוזר מהשער (כאשר המצלמה ממוקמת על הרשת) רואים את הכדור מגיע לשמאלו של רנזינג ובמקום להקדים את הכדור ולעמוד כבר בצד שמאל רנזינג נוטה ימינה מה שהקשה עליו לחזור בריפלקס שמאלה ולמנוע את השער.

שורה תחתונה אני מרוצה מהתוצאה. האמנם טיפה מאוכזב כי במשחק כזה צריך להפגיז.

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/08
  7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דברים חיובים: הקבוצה סוף סוף כובשת...
    דברים שלילים: כל השאר....

עדיין לא ברור לי מה פה חשב שהוא עלה בלי מספר 6 למשחק חוץ בוולפסבורג, אני בכלל הייתי עולה עם גומז כחלוץ יחידי וכמובן בלי העגלה הצ'כית.
    הייתי מעלה את קדירה ובוקה בהרכב ואפילו מתבנקר בערך של חמישה קשרים או אפילו עם בלם נוסף. פה יורה לעצמו ברגל. עכשיו נותרו שלוש משחקים לסוף הסיבוב, התחזית שלי - 0 נ"ק ...
    מול שאלקה ובאיירן בבית אנחנו לא מנצחים וגם בקוטבוס אני לא רואה הרבה סיבות לאופטימיות. הדבר החיובי הוא שאם התחזית שלי נכונה אז בפגרה כבר מרקוס באבל יוכרז כמאמן החדש של הקבוצה.
    עצוב, אבל אמיתי, שטוטגארט מודל 2008 מבחינת יכולת אחת הקבוצות החלשות בליגה, מבחינת קאדר ואיכות בשישיה הראשונה.

הופנהיים פשוט סנסציה מדהימה, להוריד את הכובע בפני ראלף רנגניק שהפך את הופנהיים בתוך שלוש שנים מקבוצה חובבנית לקבוצה שיכולה לרוץ לאליפות.
    מילה טובה גם להרטה, פברה מאמן מצויין ואת זה טענתי עוד אשתקד.
    באמת כל הכבוד לשתיים הללו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    אם כבר התעסקתי בפרונגנוזה הרי שלמרות כל הסופרלטיבים לשתיהן אני חוזה ירידה במיקום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/11/08
  8. johnnie walker Member

רוזנר,

יש לך מרגל בהנהלה של שטוטגרט? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

הקטע שבאבל הולך להיות מאמן הבא נראה לי כמו מידע פנימי מסווג שידוע
    שידוע רק לסוכני מוסד ולמנהלי פורום כדורגל גרמני באייסוקר...

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

קרלסרוהה - בורוסיה דורטמונד 1-0

משחק כדורגל חלש. קרלסרוהה, הייתה הקבוצה הבולטת יותר עם מצבים מסוכנים יותר אך לא הצליחה לכבוש במשחק נגד בורוסיה דורטמונד. דורטמונד עם המון התקפות מתפרצות אך לא מצליחה לנצל את אחת מהם. זידאן סוף סוף כובש, הגיע הזמן שבדורטמונד יכבשו החלוצים.

באיירן מינכן - אנרגי קוטבוס 1-4

באיירן דורסת, באיירן מוחצת, באיירן כובשת. ניצחון נאה בהחלט על קוטבוס, נגד קבוצה שלא מעיזה לפרוץ קדימה, מעדיפה להגן מאשר לסכן את הגנת היריב. באיירן נכנסת עכשיו לתקופת משחקים קשה, נגד לברקוזן, הופנהיים ושטוטגארט בליגה, כל אחת מהקבוצות הללו יותר טוב מאנרגי קוטבוס, זמן האמת של קלינסמן יוצא לדרך.

שאלקה - בורוסיה מינשנגלדבאך 1-3

גלדבאך לא יכולה להציע כלום כנגד הקבוצה של פרד רוטן, ניצחון מוצדק של הכחולים מגלזנקירשן. קוראני ממשיך להחמיץ ממצבים קלים לכיבוש ושוב מקבל שריקות בוז מהקהל שלו. לאחר שני הפסדים רצופים משיגים הכחולים שלוש נקודות מוצדקות. גלדבאך, חלשה מאוד, הגל של החולשה נמשך, בניידרראיין מחכים לפגרה.

וולפסבורג - שטוטגארט 1-4

וולפסבורג ממשיכה לכבוש כמויות שערים מטורפות בבית. הפעם המובסת היא שטוטגארט. שטוטגארט נכנעת בקלות יתרה כנגד הקבוצה של פליקס מאגאת' ובכך ממשיכה לאכזב. וולפסבורג במשחק הבא נגד דורטמונד תנסה להשיג ניצחון חוץ ראשון. שטוטגארט חוזרת הביתה ללא ארמין פה.

איינטרכט פרנקפורט - האנובר 96 0-4

איפה הייתה אינטרכט במשחק נגד דורטמונד, ספגה רבייעיה וחוזרת הביתה מושפלת. לאחר מכן מצליחה לדרוס את האנובר בבית 4-0. הקבוצה של פונקל מתנדנדת בין טוב לרע ממשחק למשחק. האנובר ממשיכה לשחק כדורגל ירוד, לא אטרקטיבי. למרות הסגל הכישרוני של האקינג, האנובר מועמדת לירידה.

בוכום - הרטה ברלין 3-2

הרטה ברלין מתחילה את המשחק באטרף, שלושה שערים והיא סוגרת את המשחק, אך בוכום לא מוותרת וכובשת שני שערים מיד לאחר פתיחת המחצית השנייה ומשאירה תקווה, אך לא מצליחה לנצח את הרטה. הרטה עם אנחת רווחה לאחר המשחק. הרטה ממשיכה להפתיע, בוכום ממשיכה לאכזב ומתמקמת בתחתית חזק מאוד.

ארמיניה בילפלד - באייר לברקוזן 1-2

משחק נהדר של בילפלד עם המון מצבים לכיבוש, באייר לברקוזן מנגד עם המשחק הכי חלש שלה העונה. ארתורו וידאל מלברקוזן לא מפסיק לטעות בקישור הדפנסיבי ונכנע פעם אחר פעם לפוקס מבילפלד. ארמיניה מפתיעה בגדול את באייר ואת הבונדסליגה. באייר בשבוע הבא בבית נגד הבאוורים, תנסה להראות מה שהראתה ברוב הסיבוב הראשון.

פ.צ קלן - הופנהיים 1899 3-1

הופנהיים ממשיכה לכבוש בצרורות, הפעם נגד קלן. איביסביץ' ממשיך להרשים ולכבוש, הפעם צמד נגד קלן. פ.צ קלן פעם משחקת חזק פעם משחקת חלש, נגד הופנהיים היא מראה שוב את חולשותייה. הופנהיים פותחת פער וחוזרת לביתה למשחק של שלוש נקודות בטוחות על הנייר נגד ארמיניה בילפלד.

10. M'gladbachFan Member

הופנהיים זאת כבר לא תופעה, זאת מציאות. מי יעצור אותם??? השבוע יש להם את בילפלד (שניצחה את לברקוזן אתמול) ובעוד שבועיים את באיירן מינכן. מה אתם חושבים שיהיה?

11. M'gladbachFan Member

המבורג מובילה 2-1 על ורדר...איזה גול של אוליץ!!

12. Bayern Straße nach sechs

באמת בעיטה אדירה של אוליץ'. אבל איך אפשר לתת לו את המקום לבעוט. טוסיץ' פשוט מסתכל עליו מסדר לעצמו את הכדור ומוציא פצצה לרשת.
    ברמן, אוי ברמן. מאיפה להתחיל?
    למה נאלדו בועט בעיטה חופשית 20 מ' מהשער?, הרי ברור לכל צופה שדייגו צריך לבעוט את כל הבעיטות מהטווח של ה-20 עד 30 מטר מהשער.
    מבחינה טקטית גם לא באו מוכנים. כל קשר שהצטרף להתקפה ונכנס אל תוך הרחבה ההגנה של המבורג התקשתה מאוד נגדו, למה לא לעשות את זה יותר?
    המבורג הייתה צריכה לכבוש לפחות אחד בסיום. גררו עם ניסיון יומרני של הקפצה, טורוכובסקי עם החמצה נוראית.
    דייגו עם ניסיון מספרת בדקה 87, 3 מטרים מהשער...
    נצחון הגיע להמבורג.

13. Frings Member

זה לא יאמן !! המזל פשוט שיחק לצידה של המבורג , ברמן לחצה רוב הזמן בנורדבנק ארנה והייתה מאוד קרובה ל2:1 אבל פתאום משום מקום ,בא אוליץ' ומנפץ את חלומות האליפות , אם דייגו היה לוקח את הבעיטה החופשית שנלדו בעט לשמיים אני בטוח שה2:1 היה מגיע .. אבל אין מה לעשות , ברמן שוב מאבדת נקודות ומאבדת את סיכויי האליפות ונוסעת לקפריסין בתקווה שסיכויי ההעפלה לשמינית לא ינופצו גם הפעם..איי איי איך אני מבאוס..