מחזור 13: קלופ שוב מנצח במינכן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏18/11/11.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא יודע מה אתה שומע, אבל אני שומע רק את השירים של הקהל שלנו באיצטדיון.

מעודד אותי שהשיטה שלנו חונקת גם את דורטמונד. אנחנו אומנם לא חדים בהתקפה, אבל דורטמונד לא מצליחים לשחק נגדנו כמו שהסיטי וקבוצות אחרות לא מצליחות וזה אומר שבאמת נבנתה שיטה שקשה לכולן לשחק נגדה.

עריכה: רק דברתי והנה ההזדמנות הממשית הראשונה של דורטמונד לשער בדקה ה 57.
    עריכה נוספת ונופל שער שאנחנו לא צריכים לקבל. חבל מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/11
  2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

איזה גוצה זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

קלופ עושה היום בית ספר להייניקס

3. Vanitas Member

הקבוצות לא כאלו טובות היום, גם דורטמונד לא עשתה הרבה. אולי אתה צודק, אבל תסביר איך בדיוק.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קלופ הצהיר עוד לפני המשחק שהמטרה שלו זה לשתק את המשחק של באיירן ואם הם יצליחו בזה המטרה תהיה לגנוב גול.
    היום ראית את דורטמונד משחקת כמו שהיא אמורה לשחק באירופה, לסגור טוב בהגנה ולנצל את המעט מצבים שיש במיוחד במשחקי חוץ.
    תוכנית המשחק של הייניקס היום במיוחד הרצון להפתיע עם רובן נכשל. זה כבר לזכותו של קלופ.
    שים לב שהסקורר הגדול של באיירן גומז כמעט ולא נראה היום ואולי המשחק הכי חלש שלו מאז שהגיע. מהצד השני לבנדובסקי היה טוב.
    המוח היצירתי של באיירן רובן, ריברי ומולר לא נראו היום.
    לעומת זאת קלופ השתמש כמעט נכון בכלים היצירתים שלו (לגרוסקרוייץ אין מקום בהרכב ולמען האמת גם לא על הספסל).
    הניסיון של הייניקס עם קרוס במרכז לצד גוסטאבו לא עבד, הקישור האחורי של באיירן בד"כ מאד דומיננטי, היום זה לא היה ככה.
    מהצד השני בנדר היה מצויין.
    אם יש מאמן שקרא נכון את הקלפים זה היה קלופ שהגיע מוכן, ערוך ולקח את שלושת הנקודות. נקווה להמשכיות גם באמצע השבוע בלונדון.

5. AS R Member

מהסיבה הפשוטה ששתי הקבוצות היו על הפנים אבל דורטמונד השיגה נצחון ענק. באיירן נשארה לוזרית כשהיא רואה את הדבורה מהמערב. אני לא זוכר מתי היה משחק של רובן שלא שמתי לב שהוא בכלל משחק.
    גם ריברי וגומז פשוט לא עשו כלום. באיירן הגיעה לכמה מצבים טובים בעיקר בסיום המשחק ועדיין היא לא הייתה מסוכנת וחדה כמו דורטמונד.

קלופ בעצמו הצהיר לפני המשחק שדורטמונד תשחק שונה בדרך כלל ותיתן לבאיירן לשלוט, ותנסה לגנוב גול מהתקפות מתפרצות, וזה בדיוק מה שקרה. קלופ ידע שהקבוצה שלו לא יכולה ללכת ראש בראש עם באיירן כי שתייהן משחקות בשיטה של הרבה אחיזה בכדור והרבה מצבים. אז הוא החליט לתת לבאיירן לשחק כביכול את המשחק הרגיל שלה, אלא שבאיירן התאמצה מאוד והתחילה להתייאש כשהשיטה הרגילה שלה לא הצליחה להביא לשערים.
    דורטמונד נלחצה לאחור ברוב דקות המשחק ונתנה לבאיירן לשלוט בכדור בצורה אופטית מבלי לסכן את השער כמעט. טעות גדולה בהגנה אפשרה לגוצה להבקיע את הראשון, וכמה דקות לאחר מכן הקוון פסל בטענה שגוייה שער של לבנדובסקי.

כולם טוענים ובצדק שדורטמונד מחמיצה המון, אבל היום היא הראתה שהיא יכולה להגיע ל-2.5 מצבים במשחק ועדיין להבקיע ולנצח.

זה היה נצחון של מאמן שהגיע למשחק הכי קשה שלו בכל העונה, שינה את צורת המשחק הרגילה של הקבוצה שלו וזכה בכל הקופה.

קלופ פשוט בן אדם ענק, לא רק מבחינת יכולות אימון אלא מבחינת כריזמה ותגובות השמחה המרגשות שלו לאחר כל גול, או הכפיים שהוא מוחא לשחקניו אפילו כשהם מחמיצים מול שער ריק. צריך לקחת פעם בעונה משחק של דורטמונד ובמקום לצלם את המשחק לצלם את קלופ.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תמונת המשחק:בא, ראה, לקח
    סופר מריו!
    http://mediadb.kicker.de/news/1000/1020/1100/3000/artikel/760741/mario-1321730183_zoom35_crop_800x600_800x600+195+14.Xxx

7. Vanitas Member

היינקס עשה טעויות וקלופ כאילו לא עשה הרבה. זה הספיק שמאמן אחד היה רע, הכניס את רובן שהוא לא בכושר, העביר את מולר למרכז ששם הוא לא יודע לשחק עוד מתקופת ואן חאל והרג את הקבוצה שלו במו ידיו. זה עדיין יכל להגמר בגול לכאן לכל צד, כי דורטמונד גם לא היו במשחק.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אפשר לראות את זה מהפן השלילי (טעויות של הייניקס) ואתה בהחלט צודק.
    אני אבל בוחר גם לתת לקלופ קרדיט. בפעם הראשונה השנה אני רואה את באיירן חסרת אונים (גם בהפסדים לגלדבך ולהנובר באיירן לא נראתה ככה)

9. shlomydavid מנהלים

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייבים לציין שכשעוד היה 0:0 אבדלואווה נעצר באחד על אחד מול השוער בנבדל שלא היה, שהשער הראשון היה שייך כולו לצילר, ושהשער השני בא מקרן שלא הייתה צריכה להישרק כי הנגיחה שהביאה לה הייתה מנבדל שלא נשרק.

ראיתי את ברמן ופשוט קשה לי להבין מה שאאף רוצה. מה היה המערך שלו במחצית הראשונה? מי היה אמור לעשות מה בקישור? מה התפקיד של ארנאוטוביץ? אצלו? מה היה המערך במחצית השניה?
    דרך אגב הסוכן שלי גם ראה את המשחק וכבר סידר לי מבחנים בברמן לחורף. אני אמור להחליף את סוקרטיס. כמו שהוא נראה בנתיים אני יכול להחליף אותו בלי בעיה למרות גילי המתקדם. מה גם שזה בצד ימין שיותר נוח לי מצד שמאל.  

11. aloneli Member

רוייס שחקן ענק.איזה גול נהדר היה לו בשער השני של גלדאבך.מדברים הרבה על גצה אבל מגיע לשחקן כמו רוייס הרבה יותר קרדיט.
    הילד פשוט עושה מגלדאבך קבוצת צמרת ונותן מספרים אדירים.בקרוב בגרסה האדומה של מינכןhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. johnnie walker Member

מה אתה רוצה מהיווני? הוא האחרון שאפשר להאשים פה, הביאו בלם טוב והפכו אותו למגן גרוע, במקומו במרכז ההגנה יש את פרודל שכל קשר בינו לכדורגל הוא מקרי בהחלט, ברגפרדה שיכול להיות קשר אחורי אולי בשמשון נווה חמציצים באנקר בהרכב ועוד בתור קשר דפניסיבי יחיד..

יש לנו מאמן אידיוט מדופלם שאפילו כאשר מביאים לו שחקנים טובים הוא מוצא דרך לקלקל אותם על ידי הצבתם בעמדות לא קשורות, ווסלי לא השתלב אקיצי לא השתלב מארין גם לא, אז מי כן חוץ מפיזארו?

לא יעזור גם אם אלופס יביא לו את פיקה ואלונסו, שאף הליצן ימצא כבר דרך להוציא מהם את המינימום.

למקה ושאר הקרקס שלו חייבים להתעורר.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

או קיי. לא ידעתי שסוקרטיס לא מגן. התכוונתי שביכולת שלו בתפקיד הזה גם אני יכול לשחק.
    עם שאר הדברים שלך אני מאוד מסכים וכמובן שההתעקשות לשחק עם היווני כמגן ימני (למרות שהוא חלש להחריד שם לא בפעם הראשונה) היא דוגמא נוספת להצבת שחקנים לא במקום.
    בנוסף אפשר גם לתהות על עניין שמיץ. 

נערך לאחרונה ב: ‏20/11/11
  15. johnnie walker Member

ועוד לא דיברנו על השיטה המופרכת שנכשלת עונה אחרי עונה והג'ינג'י לא מרפה ממנה,
    מאמן טוב יודע להתאים את עצמו לחומר השחקנים שיש לו גם אם זה כרוך בשינוי סגנון ושיטה,
    שאף כרוך אחרי היהלום ואונס את השחקנים לשחק בשיטה שלא מתאימה ליכולות שלהם וככה גם נראית הקבוצה.