מחזור 13: הסופר-קלאסיקו של בארסה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏26/11/10.

1. riquelme1 Member

גם אינטר שאלופה ב-5 שנים האחרונות(איזה תחרותיות, מדהים), לקחה אליפויות גם שהקבוצה שלה הייתה בדיחה באירופה ונכשלה שנה אחרי שנה.

את הארס שלך תשפוך במקום אחר, ואת הדיונים על מי קבוצה גדולה יותר תשמור לדיונים אחרים.

2. SerieA Il Capitano

לא אמרתי שאינטר קבוצה גדולה יותר, רק דחיתי את הטענות ההזויות של האדון שאינטר "צריכה לחזור למקומה הטבעי".

3. riquelme1 Member

אני מסכים איתך, ואומר לך תתעלם, ירדן נשחף לפעמיים ומדבר שטויות, אינטר היא קבוצה גדולה לא פחות מבארסה, נקודה סוף.

4. xavi6 Member

אינטר היא קבוצה אפורה ובינונית באירופה, שרק בזכות בית משפט יכולה לנצח בליגה שלה בשנים האחרונות. ועמי, בוא נחכה טיפה, לפי מה שהבנתי הנהלת יובה מאוד מחוממת להראות שגם אינטר תרמה לשופטים ויש להם הוכחות. אני את שלי אמרתי, אין בכוונתי יותר לנסות להפוך את שחקני או מאמני לקדושים מעונים. גם הם לא עובדים בשביל זה, מי שחושב שכן זקוק לכדורים נגד רגשי נחיתות וחוסר פרגון.

ודור, אל תעלב, אבל אני חייב להזכיר משהו (שוב, לא אישי)
    כשריאל ניצחה את ברסה 1-0 בבית, הניצחון החוץ האחרון של ריאל על ברסה, כתבת "פירקנו אותם 1-0". צחקתי לעצמי מול המסך ומלמלתי לעצמי שוב ושוב "פירקנו אותם 1-0, 1-0..." עכשיו אני חושב שהבאנו לך הגדרה מחודשת לתיאור "פירקנו". אני עדיין זוכר את אותו קלאסיקו שבו מחאנו לריאל כפיים וראיתי את קבוצתי חוטפת 4 שכולו שופטים ואדמילסון דביל אחד, כמה תסכול היה לי באותו לילה שמצאתי את עצמי על ז'בוטינסקי מחכה למונית שירות מסריחה. כל הזמן מחזירים לי על אותו לילה עגום בריבית ענקית.

איפה סטויצ'קוב שמהספסל יסתובב ויסמן לקהל 5....

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/10
  5. Blaugrana Blood Member

אתמול ראינו את אחת התצוגות הגדולות ביותר של קבוצה ב20 שנה האחרונות, ואנשים פה מתעסקים רק בשטויות. רבאק קנאים תפרגנו קצת.
    "מסי צוללן" - הקוסם הקטן צלל בקריירה שלו בערך בכמות שאינזאגי היה צולל במשחק אחד.
    אבל אתם זוכרים לו מהמשחק הזה רק את העניין עם קרבליו, אני אזכור לו את הבישול הגאוני בגול השני של וייה.

ובקשר לאינטר ולליגה האיטלקית - להסתכל רק על סטטיסטיקה יבשה של תארים ועל פי זה להשוות זאת טעות. כשמשווים את כמות הפעמים שהקבוצות הגיעו לשלבים המכריעים באירופה(חצי גמר ויותר), את השמות הגדולים ששיחקו בקבוצות לאורך ההיסטוריה, את כמות הקהל והסיקור התקשורתי שהיה לקבוצות. המסקנה ברורה בארסה מועדון גדול יותר ובפער לא קטן בכלל.
    ריאל, מילאן, ליברפול, מנצ'סטר, יובה, באיירן, אייאקס וברצלונה. אלו המועדונים הגדולים באירופה מבחינה היסטורית, אינטר בדרג השני עם קבוצות כמו ארסנל למשל.

כשאנגלי אומר לי שהליגה הספרדית חלשה אני לא מסכים איתו אבל אני עוד איכשהו
    מבין. אבל שאיטלקי יגיד שבשנים האחרונות הליגה שלו עדיפה חחח.
    קבוצות הדרג השני בספרד: סביליה/אתלטיקו/ויאריאל/ולנסיה ואפילו הבנוניות מאיורקה/חטאפה/אספניול וכו' מגיעות על בסיס קבוע לשלבים המאוחרים של הליגה האירופית או גביע אופ"א לשעבר. לא ראיתי יותר מדי איטלקיות באותו מעמד. שימו את לאציו/רומא/יובה בלה ליגה והם במקרה הטוב מסיימים מקום 6-7.

6. xavi6 Member

אי אפשר להוכיח איפה לאציו תסיים ואיפה אספניול תסיים. אתה פולט את אותן שטויות שדנידין פולט רק הפוך.

7. Blaugrana Blood Member

סבבה אבל אפשר לראות למשל שברמה האירופית אתלטיקו מדריד מצליחה יותר מרומא.
    ואל תגידו לי שרומא מופיעה יותר פעמים בשמינית גמר של האלופות, כי בשביל להגיע לשם אתלטיקו
    צריכה קודם כל לסיים בין ה4 הראשונות. משימה שהייתה צריכה לבוא בקלות אילו הליגה הייתה רק ריאל ובארסה כמו שחלק פה חושבים...

8. שלו Guest

הליגה הספרדית מחולקת לשני חלקים. החלק הראשון: שני המקומות הראשונים, ששייכים לברצלונה וריאל מדריד. החלק השני: שאר הקבוצות. אין קשר בין מה שאתלטיקו עושה ובין המיקום שלה בסוף העונה לברצלונה וריאל מדריד. אף קבוצה בליגה הספרדית לא תלויה במה ששתי הגדולות שלה עושות וכל קבוצה מגיעה למפגש מול השתיים כאנדרדוג מוחלט. המיקום של אתלטיקו בסוף העונה תלוי בסבילה, ולנסיה, חטאפה, מאיורקה ושות'. אין קבוצה בליגה הספרדית פרט לברצלונה וריאל מדריד שהמטרה שלה זה אליפות. וגם אם יש, זו לא מטרה, זו פנטזייה לא אפשרית. מבין כל הקבוצות שהן לא ברצלונה וריאל מדריד, יהיו רק שתיים נוספות שיזכו לשחק בליגת האלופות והם יתחרו על המקומות 3 ו-4 עם שאר הליגה. אם הליגה הייתה רק ריאל מדריד, אתלטיקו מדריד וברצלונה, אז המשימה על מקום בליגת האלופות הייתה צריכה לבוא בקלות עבור אתלטיקו. אבל כיוון שהמצב בלה-ליגה לא ככה כרגע, אתלטיקו תלויה בעצמה ובמה שהיא עושה במשחקים נגד הקבוצות שמתחרות איתה על 2 המקומות הנוספים שמקנים את הזכות לשחק בליגת האלופות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/12/10
  9. Blaugrana Blood Member

שלו זה שהליגה לא מספיק תחרותית אני מסכים איתך לגמרי.
    אבל אנשים פה כותבים על האיכות של הקבוצות שהם לא בארסה וריאל, איכות שלפי דעתי לא נופלת בקבוצות הדרג השני ומטה מאף ליגה.

10. שלו Guest

בזה אתה צודק. ולראייה צמד המשחקים בין אתלטיקו מדריד לליברפול בליגה האירופית אשתקד. המשחקים היו תחרותיים ואף קבוצה לא הפגינה עליונות על השנייה. ולבסוף הייתה זו אתלטיקו שעלתה לגמר ובו ניצחה את פולהאם. וזה שברצלונה וריאל מדריד פייבוריטית מול כל הקבוצות בליגה הספרדית לא מעיד על כך שהקבוצות שהן לא ברצלונה וריאל מדריד הן קבוצות פח, כי הן לא, מהסיבה הפשוטה שאין קבוצה בעולם כרגע שהיא פייבורטית מול השתיים הנ"ל ויתרה מכך, אין קבוצה בעולם שלא יכולה להתפרק במשחקים נגדן, אפילו מהטופ של ליגה בכירה אחרת באירופה. (ראה ערך: ארסנל).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/12/10
  11. George Best Member

מה המספר טלפון החדש של מוריניו?
    050-5050505 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

12. xavi6 Member

מזל שלא שידרו את המשחק בספורט 5+...

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

5 HD.