מחזור 13: דרמה במאסטייה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/11/11.

1. Valencianista Member

ההרכב של ולנסיה:

http://fotos01.superdeporte.es/fotos/noticias/646x260/2011-11-19_IMG_2011-11-19_20:56:12_madrid.Xxx

אותו מערך כמו שכתבתי, רק שההבדל המשמעותי הוא שפארחו משחק ולא טופאל = יותר התקפי.
    אני מקווה שרק לא נחטוף בגלל זה.
    אלבס עם הופעת בכורה בליגה למי שלא שם לב!

ההרכב של ריאל:
    Casillas; Arbeloa, Pepe, S.Ramos, Marcelo; Khedira, X.Alonso, Lass; Ozil, Benzema, C.Ronaldo.

היגוואין לא פותח לצד בנזמה כפי שנכתב כאן. עדיף בשבילנו בכל אופן.

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/11
  2. ValenciaCF Member

הופהה אלבס פותח! יפה!
    פארחו גם פותח זה גם משמח. יאללה ולנסיה! 2-1 לעטלפים הימור שלי...

3. riquelme1 Member

פארחו בהרכב, בהחלט החלטה משמחת אבל גם לא הכי מובנת, איך שחקן ששיחק בקושי 2 משחקים העונה פותח במשחק הכי חשוב של ולנסיה העונה? אני מקווה שפארחו בכושר, כי עם כן ולנסיה תהנה מאוד.

מאתייה שוב פותח בקישור, ואתזה אני דווקא פחות אוהב, היה עדיף שהיה פותח כמגן ופאבלו הרננדז היה פותח בשמאל ומביא עוד מיימד התקפי.

גם מוריניו מפתיע ומשאיר את היגוואין בספסל, השחקן שאני אישית הכי מפחד מימנו בריאל ושוכבש כמעט תמיד נגד ולנסיה. מוריניו גם הולך על 3 קשרים באמצע וירצה לצופף.

אחד המשחקים היותר מרתקים, ולנסיה כבר מזמן הבטיחה את מעמדה כקבוצה השלישית בטיבה בליגה, הגיע הזמן לעשות צעד קדימה והיום זה ההזדמנות שלה, ניצחון והיא נקודה בלבד מריאל ובארסה.

ואמוס צ'ה!

נ-ב, גם ההחלטה של אלבס בהרכב מעודדת.

4. riquelme1 Member

שנייה אחת שההגנה של ולנסיה נרדמת, 1-0 לריאל. האמת די צפוי לפי מהלך העיניניים.

אלבה מיותר, פשוט מיותר כמגן שמאלי וגם החוסר ניסיון שלו בולט, מבחינה הגנתית מאת'יו עדיף עליו במשחק כזה זה קריטי.

פאבלו הרננדס זועק למשחק הזה, גם ככה ולנסיה חסרת מחץ בהתקפה.

רואים שפארחו חסר כושר משחק אחרי הרבה זמן שלא שיחק, אבל גם ככה אפשר לראות בנגיעות הקטנות שלו בכדור כמה כשרון יש לו ברגליים.

טוב, מוריניו פשוט מפרק את אמארי במשחק הטקטי, אמארי חייב סיכון להוציא את אלבה ולהכניס את פאבלו שהרבה יותר התקפי, השילוב בין אלבה ומאתייה הוא מצויין אבל שקוף ומהלך שמוריניו עשה עליו שיעורי בית שאלונסו ודיארה תומכים בארבולואה תמיד.

גם ג'ונאס צריך לשחק, פארחו לא רע ואפילו טוב בהתחשב בעובדה שהוא בקושי משחק, אבל צריך מהירות ומחץ או פיאטי או ג'ונאס חיביים להכנס.

יש גם חוסר ניסיון במשחק של ולנסיה, אלבה, רואיז שטעה בגול, פיגולי, המון שחקנים צעירים שלא מנוסים מספיק, אבל זה יבוא רק עם הזמן.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ולנסיה מאכזבת מאוד ביכולתה, באמת שבמסטייה חשבתי שנראה קבוצה הרבה יותר נמרצת, שתיזום, תגיע למצבים. בפועל, משחק די משעמם, שמלבד דקות הפתיחה, ריאל הרבה יותר קרובה לכיבוש מאשר העטלפים. מאווד מאוד שהם ייצאו אחרת למחצית השנייה, כי זה נראה לא טוב.

6. riquelme1 Member

ג'ונאס במקום פארחו, בסדר. עכשיו חייב את פיאטי או פאבלו בצד שמאל, ולנסיה חייבת להיות יותר מוחצת.

אמארי שוב יושן בעמידה.

2-0. שוב אמארי נכשל בניהול משחק שלו, פשוט לא להאמין הקבוצה בפיגור ובמקום להכניס מהירות וחדות להתקפה בנוסח פיאטי או פאבלו הרננדס, המאמן הזה כושל ויושן.

לעומת זאת מוריניו בניהול משחק מושלם, הכל לפי הספר.

ואם יש מגיע, אז לראמוס, פשוט מדהים כמה עמדת הבלם משדרגת אותו.

2-1! ישש! איזה גול נהדר.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קיוויתי לראות את ולנסיה עוצרת את המיליארדרים ממדריד, אבל גם שנותנים הכל זה לא מספיק מול הקבוצה הנהדרת הזו כנראה. חבל. הוא לא הכי טוב על המגרש אולי, אבל הרבה מחמאות לדיארה על המשחק הטוב שלו, אני עדיין לא מבין את הדיבורים על השחרור שלו שעלו לא פעם בקיץ, בכל תפקיד הוא נראה טוב ויש אוברייטד אחד שמשחק לפניו במרכז השדה ללא הצדקה לדעתי.

מוקדם יותר משחק נחמד בין ויאריאל לבטיס, הירוקים החזיקו בכדור עד כדי שעמום, הצהובים עקצו אותם פעם אחר פעם במתפרצות שאחת מהן נגמרת בשער גאוני של הקוסם הקירח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx משחק לא רע לרובן, שאולי לא מגיע לרמה של חבריו הפצועים לחוד, אבל נותן את הכל בכל משחק (שאני רואה לפחות). השוער של ויאריאל, מהטובים בליגה, אבל זה לא חדש. השבלוניות במשחקה של בטיס קצת נעלמה עם הכניסה של ג'פרסון מונטרו שלדעתי כרטיסו שייך לויאריאל דווקא. הצעיר מאקואדור הכניס רעננות במשחק ויצר כמה מצבים מסוכנים במהלכים אישיים.

8. riquelme1 Member

איזה יציאה למתפרצת של ריאל אחרי קרן של ולנסיה, לראות וללמוד.

מדהים.

3-2. יש עוד סיכוי, אבל למה האידיוט מכניס את אדוריז, למה? פיאטי מושלם עכשיו.

כמובן פאבלו הרננדס גם אחראי על 2 השערים, אחח אמארי.

פשוט לא להאמין, איזה לחץ של ולנסיה אדירה שלא נכנע לפעמיים פיגור שתי שערים, בגול הלא חוקי של סולדאדו פשוט צעקתי ואחרי זה כל כך התאכזבתי שזה נפסל, וההצלה של איקר בסיום.

אמארי עוד צריך ללמוד להגיב יותר בזמן, השחקנים של ולנסיה עוד צריכים לקבל עוד ניסיון ואין ספק שבעתיד יהיו טובים יותר.

ריאל מדריד מדהימה.

9. AS R Member

אם מישהו מוצא את ההצלה של קאסיאס בדקה האחרונה של המשחק שישים פה קישור, פשוט הצלה מטורפת.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק אדיר היה במסטאיה, לא יאמן איך אחרי הכל ריאל יצאה עם כל שלושת הנקודות ויוצאת מזה מלאת ביטחון, הקבוצה הזאת פשוט מדהימה... רונאלדו פשוט אלוהי, באמת שאין דברים כמו השחקן הזה וכמה שהוא חשוב לריאל, אין ספק שההשפעה שלו על הקבוצה עצומה והוא כמה רמות מעל שאר השחקנים..

ברצלונה וויאריאל ניצחו כצפוי לדעתי

11. Valencianista Member

איזו אכזבה! בגול השלישי כביכול של סולדאדו עברה בי צמרמורת עד שבאמת ראיתי שהוא נפסל. באותה מידה גם קפץ לי הלב בהרמה האחרונה בכדור חופשי של טינו (לא הקרן) שמישהו נגח למשקוף \ קאסיאס בעצמו הדף למשקוף. ממש מאכזב.
    תובנה אחת לאמארי: זה שפיגהולי נתן משחק או שניים טובים זה לא אומר שפאבלו לא צריך להמשיך להיות באנקר בהרכב. אם פאבלו לא באנקר באגף ימין - מי כן?

אגב, משהו נחמד לכאלו שלא שמו לב - שגיא כהן עדיין חושב שגואיטה משחק ולא אלבס, גם אחרי שהשדרן (רמי ויץ?) אמר מאה פעם "אלבס". מישהו ספר כמה פעמים שגיא כהן אמר "גואיטה"? הבן אדם הגיע לשפל חדש.

12. riquelme1 Member

עכשיו אני רק מעקל את ההצלחה של קסיאס, 10 ליקיים למי שמביא את ההצלה הזאת, בדקה ה94, לא להאמין השוער הזה.

חבל, אבל כל כך חבל שאמארי התעורר מאוחר מידי ופאבלו שנכנס רק בדקה ה75 והוביל לשתי השערים, וגם פיאטי שהיה חייב להכנס במקום אדוריז שהגיע להזדמנות נהדר ובעט לא מספיק טוב.

מגיע הרבה מחמאות לולנסיה, שלא וויתרה והייתה פעמיים בפיגור של 2 שערים, נגד ריאל מדריד באמת אדירה.

לדעתי היה פנדל בסיום של ולנסיה, אבל צריך לראות את זה שוב.

שמתי לב מההתחלה, וגם הוא קרא לפארחו פארחה בהתחלה ועוד שלל טעויות, שהשדר האדיש לא תיקן אותו, פתאום התגעגתי לברברת של יעקבי שגם היה מכניס קצת יותר אקשן בשידור.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/11/11
  13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שלא היה פנדל...הכדור פגע בין הבטן למותן שלו ולא נגע בכלל ביד... זה מה שאני ראיתי

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

השדרן היה רן מלובני או משהו כזה.
    נדיר לשמוע אותו משדר כדורגל ספרדי, ועוד משחק כה מרכזי.

מה קרה ליעקובי או מלר? גם עמיחי שפיגלר עדיף.

נערך לאחרונה ב: ‏20/11/11
  15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

השחקן של ריאל היה על הריצפה והבעיטה פגעה בו גבולי במותן/יד תקשיבו בבלאגן כזה אין באמת סיכוי ששופט רואה ושורק שם יד.

צריך לראות מה היה בסוף לדעתי זה היה משקוף ולא קסיאס.