מחזור 13 בסרייה א':: בעבר היו זמנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏19/11/15.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין מה הקשר בין סטורארו לכדורגל היום...

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עם איך שקוצ'קה שיחק היום, אולי היה עדיף לשחק עם ברטו פצוע. עזבו את זה שהבחור לא יתן גול אם הוא יהיה לבד במגרש, כמה איבודי כדור והחלטות לא נכונות...יותר מדי.

צ'רצ'י חוזר ליכולת של לפניי שנתיים. לא אוהב את זה.

3. VAR Member

לא שאני חולק, אבל מעניין מה בלט בקוצ'קה שבחרת לציין דווקא אותו. אין בקבוצה הזאת שחקן אחד שיודע למסור כדור כמו בן אדם.

4. DRORIKO Member

יובה במחצית ראשונה בינונית ומטה, אבל במחצית השניה התעוררה לחיים. אין ספק שהמעבר ל-3 בלמים הוכיח את עצמו, בין היתר זה נתן למגינים לתקוף יותר, ואת השער קיבלנו מבישול נהדר של סנדרו(שלדעתי בלי קשר צריך לקבל עדיפות על אברה)
    פוגבה כבר כתבתי לפני חודש שממשחק למשחק הוא נכנס יותר לעונה, ועכשיו הוא מתחיל להזכיר למה הוא כל כך מבוקש. אגב הצדקת ביקוש, דיבאלה נראה כמו רכש בינגו, ואמרתי את זה עוד מתחילת העונה(בניגוד לזאזא ומנדז'וקיץ' שעד עכשיו אני טוען שלא היה צריך להביא אותם) פוטנציאל גדול שכבר עכשיו מתחיל להניב את הפירות. זה עוד לא טבס(זה אולי יהיה) אבל לקבוצת צמרת זה מספיק, ויובה כמו שכבר כתבתי אינספור פעמים היא קבוצת צמרת לכל דבר ואני לא פוסל מאבק על אליפות.

5. DRORIKO Member

לגבי מילאן,לא יצא לי לראות אותם הרבה השנה,אבל כשאני רואה אותם הערב אני מבין את קיטונות הבוז שהם סופגים פה. הקישור שלה לא פתטי, הוא פשוט לא קיים. יובה עושה במרכז המגרש מה שבא לה,בעיקר אחרי המעבר ל-3 בלמים.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הוא היה הכי חלש לטעמי, אבל אני גם מאוד אוהב את ג'ק אז אולי אני לא הכי אובייקטיבי.

דיבאלה שחקן פשוט נהדר, כיף לראות אותו. יובה לא משהו בכלל, אבל היא משתפרת ממשחק למשחק וזה מה שצריך להיות חשוב בשבילה. מבחינה מוראלית, למרות שהיא ממש לא מה שהייתה פעם, לנצח את מילאן זה תמיד משהו טוב.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטענה היחידה שלי למיכאילוביץ׳ היום, שבסה״כ עשה עבודה טובה, היא שהוא ״בזבז״ את שחקן ההתקפה הכי טוב שלו (בונאוונטורה) לטובת עבודה שחורה עמוק בקישור. כי שלישיית ההתקפה של מילאן, אומנם לא רעה, אבל לא מספיק איכותית בכדי להוות בעיה מול יובנטוס בחוץ. איך אמר מונטוליבו: מילאן מתגעגעת לבאלוטלי.

Alta Tensione אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

היא נראית לא משהו כי אנחנו משווים אותה אוטומטית ליובה של העונה שעברה(סגנית אלופת אירופה להזכירכם) אבל כמו שכבר כתבתי היא כן מתחילה לקבל צבע והיא כן קבוצה שאני נהנה לראות(רוב הזמן).

אנחנו מקבלים את סיטי בעיתוי הכי טוב מבחינתנו. אנחנו באים במומנטום מצויין, בעוד שהם מגיעים במומנטום רע אחרי ההשפלה מליברפול, לזה תוסיפו שהמשחק אצלינו ואפשר לאמר שהקלפים לטובתנו. מה שכן בניגוד למילאן, נגד סיטי אסור להסתער על השער בכל הכח כי סיטי יודעת להעניש במתפרצות. צריך לשחק שקול ונכון וניצחון הוא בהחלט בהישג יד.

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/15
  9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב להודות שלא עקבתי אחרי מילאן עד עכשיו,אבל אני צריך להודות שאתם באמת נראים חסרי כיוון,רומאניולי עשה עבודה נוראית לדעתי,מונטוליבו אף פעם לא היה מה שציפו ממנו ובכלל חוץ מעמידה טקטית ממושמעת ברמה סבירה נראה שאין למילאן יותר מדי מה למכור,במיוחד בחלק ההתקפי,כן אני חושב שלניאנג יש פוטנציאל וגם בלוטאלי יעזור,בקיצור... שיהיה בהצלחה..

המשך לא מפתיע לעונה יחסית עגומה מבחינת יכולת וגם תוצאות,
    פוגבה בהחלט משתפר ודיבאלה הוא בהחלט שחקן ההתקפה הכי טוב שלנו ובפער, ובהעדר קוודראדו על המגרש זה נראה שהיצרתיות היחידה תבוא מכיוונם,סטורארו היה לא פחות מנוראי או זוועתי,הוא לא קיבל החלטה אחת כמו שצריך ,הרבה לאבד כדורים והיה חסר בטחון והיה נראה לפעמים כאילו מרקיזיו או ליכשטיינר צריכים לחפות עליו.
    מן הסתם מה שחשוב זה הנצחון , לא חושב שזה בכלל רלוונטי בליגת האלופות תזמון המשחקים,במשחק הקודם כל הסימנים היו הפוכים ואנחנו נצחנו, אז זה לא נותן לנו כלום שהם אחרי הפסד,לפעמים זה הרבה יותר גרוע.

10. Alta Tensione Member

המערך עובד טוב. הבעיה שאין שחקנים מספיק טובים כדי לתרגם אותו למספיק נקודות. צריך קשר, קיצוני ימני ומגן שמאלי. וזה דרישות מינימום.

ושום מילה על הפנדל שהיה על ג׳אק ולא נשרק. כנראה שבאמת התרגלנו...

11. VAR Member

משהו שפספסתי או שאתה מדבר על המקרה שניאנג הוריד עם הראש והשופט שרק לעבירה שלו לפני העבירה על ג'אק?

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכלו לי,שתו לי,לקחו לי.... באמת התרגלנו...

13. Alta Tensione Member

כן, דיברתי על זה.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

נאפולי קבוצה שפשוט כיף לראות, הרצון הבלתי נגמר לתקוף ולהבקיע באמת גורם לי לקנא בהם.

ושבוע הבא הם נגדנו, הקבוצה עם ההגנה החזקה ביותר על הנייר (ואולי גם בפועל). גם נגד רומא זה היה ככה ונגמר בניצחון שלנו, אבל בעיקר הודות להנדנוביץ'. מאוד מקווה שנעבור היום את המוקש של פרוזינונה והנדה יכין את עצמו נפשית למטווח בסאן פאולו.

15. SerieA Il Capitano

מתי בפעם האחרונה יצאנו עם משהו מנאפולי בחוץ? יותר מתיקו עם בונקר לדעתי לא יהיה ריאלי לצפות.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk